Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

teraz fajne sukienki maja dwu kolorowe np czarna z bialym i eleganskie i tez za czarno wygladac nie bedziesz 🙂 ja tam grafitowego koloru nie lubie. mozesz tez np czarna sukienke biala marynarke pokombinuj 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

sorki nie widzialam tego linku myslalam ze tak ogolnie o kolor sie pytasz 🙂 przed chwila patrzalam na fotki tych sukienek 🙂 i przystaje przy swoim czarna bym wybrala i np marynarke biala lub bolerko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anczes zrób jak uważasz 🙂 kazdy ma innny gust 🙂 🙂 mi sie strasznie podoba ta czerwona i pomaranczowa 🙂 latem napewno taka sobie kupie 🙂 ale napewno bym do skrocenia dala bo ja krotkie wole 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja wczoraj z mezem pos klepach chodzilam i taka sliczna pomaranczowa tunike widzialam super lezala tylko maz miala racje gora miesiac bym ja ponosila bo ona taka akurat byla i poszlismy do sklepu ciazowego 🙂 i kupilam sobie tunike biala w takie biale kola i eleganska jest i modn ai do wszystkiego pasuje 🙂 napewno ja na swieta ubiore jak bedzie chlodniej bolerko do niej ubiore czarne plaszczyk taki dluzszy czerwony mam to napewno nie zmarzne ale mam nadzieje ze pogoda w swieta ladna bedzie 🙂 ja ogolnie to biust mam duży brzusio pomalu ale rośnie ale naszczescie poki co nogi mi troche schudly tak mi wszystko w cycki i brzuch idzie 🙂 a tunike s-ke mam 🙂 heh jest fajan bo rosnac razem ze mna bedzie 🙂 widzialam tam tez fajne leginsy 3/4 za 35 zl na lato napewno z 2pary jakies jasne i ciemne sobie kupie 🙂 mysle ze nie ma co za duzo kupowac bo potem co z ciuchami zrobimy 🙂 ale na lato napewno z 2 sukienki z 2 tuniki i z 2 pary leginsow sobie kupie 🙂 ale to tak w czerwcu-lipcu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja leginsik ogolnie zawsze czarny kolor lubilam 🙂 bo wyszczupla 🙂 heh ale teraz blada dosyc jestem i jakos tak ozywic sie chce 🙂 dlatego teraz stawiam na kolory typu pomarancz niebieski czerwien roz 🙂 heh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leginsik napisał(a):
Mysle że ciuszki dla noworodka które bezposrednio przylegaja do skóry lepiej miec nowe,wyprane i wyprasowane..to jest delikatna skórka i moze dostac uczulenia,albo podraznić ją takie jest moje zdanie. Ale nieco poźniej to juz czemu nie,zawsze pare groszy sie ma w kieszeni i na prawde mozna trafic na bardzo ladne rzeczy 🙂

A ja Ci Kochana powiem z doswiadczenia ,ze moja corcia nosila ciuszki po ,np.kolezanek dzieciach i jako tako nic sie nie dzialo 😉Przeciez ciuszki gotujesz ,pierzesz,prasujesz ...Jak by to nie skutkowalo,to wszystkie ubranka po ,np..luznej kupce bylyby do wyrzucenia heh
Wg.mnie noworodek szybciutko rosnie,wiec ciuszki sa zadbane i jestem calkowicie przekonana ,ze nic sie nie zdarzy dzidzi jak ponosi ciuszki po innych dzieciaczkach 🙂))
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja dzisiaj znowu sama maz sluzbe ma i rano jutro wraca ale kupilam sobie wczoraj film boolywood na wieczor 🙂 uwielbiam te filmy 🙂 oni tak ślicznie w tych flmach wygladaja 🙂faceci mega przystojni kobiety super umalowane ubrane 🙂 heh 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
Leginsik napisał(a):
Mysle że ciuszki dla noworodka które bezposrednio przylegaja do skóry lepiej miec nowe,wyprane i wyprasowane..to jest delikatna skórka i moze dostac uczulenia,albo podraznić ją takie jest moje zdanie. Ale nieco poźniej to juz czemu nie,zawsze pare groszy sie ma w kieszeni i na prawde mozna trafic na bardzo ladne rzeczy 🙂

A ja Ci Kochana powiem z doswiadczenia ,ze moja corcia nosila ciuszki po ,np.kolezanek dzieciach i jako tako nic sie nie dzialo 😉Przeciez ciuszki gotujesz ,pierzesz,prasujesz ...Jak by to nie skutkowalo,to wszystkie ubranka po ,np..luznej kupce bylyby do wyrzucenia heh
Wg.mnie noworodek szybciutko rosnie,wiec ciuszki sa zadbane i jestem calkowicie przekonana ,ze nic sie nie zdarzy dzidzi jak ponosi ciuszki po innych dzieciaczkach 🙂))


co do gotowania pytanie do mających już doświadczenie 🙂 kupiłam body i tam jest na metce napisane, że prać w 40 stopniach... myslicie, że jak je wygotuje to się skurczą czy coś takiego?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczoraj taki śliczny rozowy pajacyk widzilam z napisem ksiezniczka mamusi i tatusia 🙂 slodkie to bylo 🙂
ae nie kupilam tylko patrzalam 🙂 bo narazie dosyc tych ciuszkow mam 🙂 mama moja wczoraj sukienke dla dziewuszki kupila 🙂 ciocia jakiś ładny kocyk 🙂 ja to mam dobrze 🙂 przyjdzie co do czego to wszystko bede miala 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leginsik napisał(a):
Wierze,ale jednak mam takie przekonanie i dlatego dla noworodka kupie nowe 🙂

no pewnie ja tez kupie nowe,bo powoli szafa pelna a ja zaledwie kilka rzeczy kupilam..kurde,ale jak mi przynosza takie piekne ciuszki ,to grzech by bylo nie ubrac dzidzi 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

anczess napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Leginsik napisał(a):
Mysle że ciuszki dla noworodka które bezposrednio przylegaja do skóry lepiej miec nowe,wyprane i wyprasowane..to jest delikatna skórka i moze dostac uczulenia,albo podraznić ją takie jest moje zdanie. Ale nieco poźniej to juz czemu nie,zawsze pare groszy sie ma w kieszeni i na prawde mozna trafic na bardzo ladne rzeczy 🙂

A ja Ci Kochana powiem z doswiadczenia ,ze moja corcia nosila ciuszki po ,np.kolezanek dzieciach i jako tako nic sie nie dzialo 😉Przeciez ciuszki gotujesz ,pierzesz,prasujesz ...Jak by to nie skutkowalo,to wszystkie ubranka po ,np..luznej kupce bylyby do wyrzucenia heh
Wg.mnie noworodek szybciutko rosnie,wiec ciuszki sa zadbane i jestem calkowicie przekonana ,ze nic sie nie zdarzy dzidzi jak ponosi ciuszki po innych dzieciaczkach 🙂))


co do gotowania pytanie do mających już doświadczenie 🙂 kupiłam body i tam jest na metce napisane, że prać w 40 stopniach... myslicie, że jak je wygotuje to się skurczą czy coś takiego?

Wiesz ja raczej nie gotuje ubranek z weluru -zwykle pajacyki sa z nich,ale chodzi o bielizniane ciuszki typu body,kaftaniki-wszystkie z bawelny i frotki mozna gotowac-reszte wierzchnich ubranek prac wg.metek (gora 60st)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jutro juz ide na usg 🙂 na 13-45 juz nie moge sie doczekac 🙂 maz wczoraj obiecal ze bedzie ze mna przy porodzie ale sie ucieszylam 🙂 ale na usg waha sie isc heh nie wiem czemu ale ja mu psikusa zrobie jak na poczekalni bedzie na mnie czekal ja po chwili go zawolam bbedzie musial przyjsc 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jasna281288 napisał(a):
wczoraj taki śliczny rozowy pajacyk widzilam z napisem ksiezniczka mamusi i tatusia 🙂 slodkie to bylo 🙂
ae nie kupilam tylko patrzalam 🙂 bo narazie dosyc tych ciuszkow mam 🙂 mama moja wczoraj sukienke dla dziewuszki kupila 🙂 ciocia jakiś ładny kocyk 🙂 ja to mam dobrze 🙂 przyjdzie co do czego to wszystko bede miala 🙂

haha faktycznie masz dobrze z rodzinka 🙂Moja mama tez wariuje ,a juz nie wspomne jak sie urodzi dzidzia...Jak urodzilam corke,to moja mama byla tak zakrecona,ze pracowac nie mogla ,poplakala sie ze szczescia w windzie szpitalnej do jakiejs kobity ,ze babcia zostala hahaha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
Leginsik napisał(a):
Wierze,ale jednak mam takie przekonanie i dlatego dla noworodka kupie nowe 🙂

no pewnie ja tez kupie nowe,bo powoli szafa pelna a ja zaledwie kilka rzeczy kupilam..kurde,ale jak mi przynosza takie piekne ciuszki ,to grzech by bylo nie ubrac dzidzi 🤪 🤪 🤪

No pewnie,jedna koleżanka chce jako pierwsza juz wiedziec czy bedzie dziewczynka bo ma naszykowane ciuszki,sasiadka z mojego bloku tez juz sie pytala czy bylabym zainteresowana ciuszkami,po kuzynce tez dostane duzo ciuszkow wiec troche tego sie nazbiera a w szafach jeszcze nie robilam porzadkow ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...