Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Dla mojej tesciowej i wogole meza rodziny to normalka,bo ona ma mnostwo wnuczat i nie widze tu takiej fascynacji dzidzia ... 😞czasem mi troche smutno,mieszkamy obok siebie,a tej radosci nie widac tak..Nie wymagam Bog wie czego od tesciowej (ona jest po wylewie na wozku inwalidzkim-takze nie jest dobrze)ale chocby okazanie jakiejs emocji....a to tak obojetnie jakos...Siostra jedna meza mieszka z tesciowa,tez jakos tak nie przrezywa chyba z nami...A juz na jakos pomoc kompletnie liczyc nie mozna(nie mam zamiaru kupowac 🙂-predzej obcy sie podzielą,takie realia..ale za to z mojej str to rodzinka szczesliwa,mam jednego brata ,a on poki co nie ma dzieci ,wiec jest to druga wnusia w drodze i taki szal mojej mamy hehehe 🙂Milo jak ktos cieszy sie z nami i czeka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jasna281288 napisał(a):
jutro juz ide na usg 🙂 na 13-45 juz nie moge sie doczekac 🙂 maz wczoraj obiecal ze bedzie ze mna przy porodzie ale sie ucieszylam 🙂 ale na usg waha sie isc heh nie wiem czemu ale ja mu psikusa zrobie jak na poczekalni bedzie na mnie czekal ja po chwili go zawolam bbedzie musial przyjsc 🙂

nie wiem czy to dobry pomysł,gdybym sie nie zapytała ostatnio mojego przed wejsciem do gabinetu to by sie zdziwil ze go zawolalam,niebyl wogole przygotowany i nastawiony na to. a gdybym mu taka niespodzianke zrobila pewnie bylby troche zly,przed tyloma babami on sam na poczekalni,cegielke by spalil. widze ze sie krepuje dlatego nie naciskam,najwazniejsze ze chce byc przy porodzie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Karolcia głowa do góry 🙂 Nie przejmuje se gadaniem, jak czujesz, że chcesz kupić to kupuj. Moja teściowa też twierdzi że za wcześnie, że po co już itp. A ja uważam, że wcale nie jest za wcześnie i że po malutku można zakupki Dzidziusiwe robić 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moja mama jak uslyszala ze wnuczke bedzie miala to w szoku byla zatkalo ja myslalam ze zla jest czy cos bo nic nie mowila a po paru minutach zadzwonila i plakala ze tak sie cieszy heh 🙂 i po drodze kolezanke spotkala to juz sie chwalila ze wnuczka bedzie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karolcia nie sluchaj nikogo rob co uwazasz za sluszne 🙂 mi tez tesciowa gada ciagle ze nie mzna kupowac ciuszkow jeszcze zeby nie zapeszyc itd najpierw to mnie wkurzalo i az glupio mi bylo bo ja od poczatku wierze ze wszystko bedzie dobrze i nie posluchalam jej i kupuje ciuszki 🙂 dobrze ze moja rodzina inne nastawienie ma 🙂tesciowa ciuszki kupi ale jak w zaawansowanej ciazy dopiero bede heh ja tam w zadne zabobony nie wierze 🙂 serce matki wie lepiej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jasna281288 napisał(a):
moja mama jak uslyszala ze wnuczke bedzie miala to w szoku byla zatkalo ja myslalam ze zla jest czy cos bo nic nie mowila a po paru minutach zadzwonila i plakala ze tak sie cieszy heh 🙂 i po drodze kolezanke spotkala to juz sie chwalila ze wnuczka bedzie 🙂

No zobaczysz Marta co to bedzie jak sie dzidzia urodzi 🙂Hahaha lepiej niech sobie wolne wezmie w pracy i wazne spr odlozy ,bo moja mama to kompletnie zakrecna byla,skupic sie nie mogla na niczym kompletnie-wiekszy szal niz ja 😮 🙃 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agamu napisał(a):
Karolcia głowa do góry 🙂 Nie przejmuje se gadaniem, jak czujesz, że chcesz kupić to kupuj. Moja teściowa też twierdzi że za wcześnie, że po co już itp. A ja uważam, że wcale nie jest za wcześnie i że po malutku można zakupki Dzidziusiwe robić 🙂

No a kiedy,na ostatnia minute latac po sklepach z opuchnietymi niedaj Boze nogami,z wielgachnym brzuchem w te upały? ja rozumiem nie kupowac na samym poczatku ciazy,lepiej poczekac ten pierwszy trymestr bo to najbardziej stresujacy okres,zeby nie poronic. Ale teraz to czysta przyjemnosc. Czlowiek nie bedzie taki obciazony finansowo jakby mial wszystkie najpotrzebniejsze rzeczy naraz kupic. Do wrzesnia zawsze sie uzbiera tych ciuszkow a pod koniec ciazy mozna juz zaszalec aby wszystko bylo w idealnym porzadku i nic nie brakowalo 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh asulka napewno masz racje 🙂 tylko ja ciagle mam klopot nie wiem gdzie rodzic bede 😞 teraz mieszkam w szczecinie tutaj nikogo nie znam a rodzina w trojmiescie mieszka i mama namawia mnie zebym w tczewie rodzila ale ja sama nie wiem bo tutaj dobrego lekarza mam pod dobra opieka jestem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mi też parę osób obiecało ciuszki dla dziecka 🙂 jest tylko jedno ale... te osoby mają córki 😁 a ja czuję, że chłopaszek będzie i w ogóle cały czas z moim K mówiąc o dziecku używamy formy męskiej 🙂 ja juz sama zgłupiałam i nie wiem co bym chciała mieć. Raz myślę, że dziewczynkę bo jak będziemy brali ślub to chcę żeby wygladała jak aniołek i piekniej ode mnie 🙂 z drugiej strony mali chłopcy tak słodko wygladają w garniturkach 🙂 także co mam być to będzie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hee Teściowa to ja mam jak żadna z Was ...
Tyle przykrości co usłyszałam to masakra , ale popis to dali na nsszym ślubie , panowszyli się heee
Mało tego nie dosyc że nic nie pomogli to nawet dobrego słowa nie było , 5 tulipanów , i wszystko hee a pozniej gadali po rodzinie że oni jako goście byli ..a nie rodzice
A moi się cieszą ale moja mama ma schize bo ona urodziła pierwsze dziecko i zmarło po porodzie i moze teraz dla tego tak marudzi że ja mam jescze czas na kupowanie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

karolinecka831 napisał(a):
W sumie to fajnie macie , wszyscy cos dostaja , a ja to tylko ciągle słysze nie kupuj tego , ani tego , jeszcze tyle czasu , zresztą itak sama wszystko muszę sama kupic ... życ sie nie chce jak tak cię wszyscy dookoła nagaca 😞

Niunia a Ty sie Tesciowa nie przrjmuj,ja jednym uchem bym wpuszczala,a drugim wypuszczala,Twoje zycie ,Twoja spr.Najwazniejsze ,ze Ty czujesz i wierzysz ,ze bedzie dobrze ,a jak Ci serce podpowie,ze juz czas to kupuj smialo 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Rodź tam gdzie jest dobra opieka i gdzie masz stosunkowo blisko do domu. Zebys nie jechala kawal drogi z dzieciatkiem,Ty zas obolala i zmeczona. Moj szpital znajduje sie ok 20 km od mojej miejscowosci,lekarz prowadzacy jest tam ordynatorem wiec duza szansa na to ze bedzie przy porodzie chyba ze wczesniej dam w lape i to rozwazam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

karolinecka831 napisał(a):
hee Teściowa to ja mam jak żadna z Was ...
Tyle przykrości co usłyszałam to masakra , ale popis to dali na nsszym ślubie , panowszyli się heee
Mało tego nie dosyc że nic nie pomogli to nawet dobrego słowa nie było , 5 tulipanów , i wszystko hee a pozniej gadali po rodzinie że oni jako goście byli ..a nie rodzice
A moi się cieszą ale moja mama ma schize bo ona urodziła pierwsze dziecko i zmarło po porodzie i moze teraz dla tego tak marudzi że ja mam jescze czas na kupowanie

Wszystko sie rozumie,przykre to ale do cholerki u Ciebie bedzie dobrze,a jak dzidzi sie urodzi to nie bedziesz miala w co ubrac nawet hahaha(jak to sie tam ktorejs z Was snilo 😁)
Jak czlowiek sie naslucha o takich przykrosciach i takim gadaniu to potem nie potrzebnie naklada sobie do glowy Bog wie czego ...ja dlatego zatykam uszy i zamykam oczy na takie rzeczy ,bo wiem ,ze musi byc dobrze innej opcji nie przewiduje nawet 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fashionalex napisał(a):
dziewczyny a powiedzcie co gotujecie na swieta albo co gosci na waszych stolach , bo ja postanowilam sobie liste zrobic, i tu jakos pustke mam , a te swieta spedzam tylko z mojim .

Ja tez nie wiem..poki co mam rzerzuche posiana 🤪.Bigosik juz mam w sloikach sobie porobilam -a co!heh ,cwikle z chrzanem tez juz mam,bedzie zurek,kielbasa biala,wedzonka (moj bedzie w piatek wedzil dymem ajajajaj mam pelno slinki na takie dobrocie-schabik,szyneczka,boczek kielbaska )babeczki zrobie gelwe (malutkie z czekolada z kartonika),babe majonezowa,sernik krakowski z kratka planuje zrobic,karkowke -gotowa na pieczen kupiona oczywiscie w Biedroneczce i tak mysle nad golabkami ,chyba bez zawijania zrobie ,szybko i smacznie ,do tego salatke jarzynowa (moze z kurczaka i ananasa- moja mama pyszna robi wezme przepis)no i nie wiem czy jeszcze cos ,wogole mam echo w glowie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...