Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
malstep napisał(a):
Agamu napisał(a):
malstep napisał(a):
Agamu napisał(a):
jasna281288 napisał(a):
Agamu a jaki wkoncu wozek zamowilas?
Ten, o którym już kiedyś mówiłam http://swiatpociech.pl/zdjecia-wozek-wielofunkcyjny-3w1-izzy-4baby,Izzy5,jpg,1791 kolor czerwono-czarny 🙂

Agum a on nie ma pompowanych kół?
No nie ma niestety, dlatego miałam dylemat. Ale znajomi maa tej samej firmy , troszkę inny model i sa zadowoleni z tych kół. Więc mam nadzieję, że będzie dobrze 🙂

cholerka Agum ja bym się nie zdecydowała na inne koła niż pompowane 🥴 🥴 🥴 tyle się nasłuchałam od siostry że już nigdy więcej ,tylko pompowane że,i nie chodzi o firmę ale o same koła,podobno masakra zupełnie inaczej prowadzi się wózek na kołach pompowanych,wiem bo mam porównanie z dwoma wózkami.No i pamiętaj że rozmiar gondoli się liczy,jak największy,bo rodzimy na samą zimę i najczęściej kobitki o tym nie myślą,a w połowie zimy dzieci się już nie mieszczą w głębokim wózku i w grubaśnym ubranku.Co innego mają laski które rodzą na wiosnę,krócej wożą dzieci w gondoli 🙂
No też właśnie miałam obiekcje co do gondoli, ale Ci znajomi też rodzili 🙂 pod koniec września, dzidzia była duża i ze spokojem do wiosny przechodzili w gondoli. Zobaczymy w" praniu", w razie czego będę miała nauczkę przy następnym eheeh 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
ja mam dwóch faworytów po moich poszukiwaniach i poleceniach znajomych, jeśli chodzi o wózki.Tylko na któryś z tych dwóch teraz muszę się zdecydować,co do koloru to jeszcze nie wiem ,ale mają chyba ze 20 różnych wzorów.
ten:
http://allegro.pl/3w1-fyn-4ds-jedo-2011-fotel-maxi-cosi-citi-folia-i1556704492.html
albo ten:
http://allegro.pl/jedo-bartatina-plus-w-super-cenie-od-reki-i1551091932.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziewczyny ale sie zmęczyłam.. nie chciałam isc na spacer a przeszłam z 5 km , ale warto bylo 😉 co do zestawu to fajny tylko przewijak mi nie leży 😉.
co do wózka dla dziecka mój tata robi wózki i już mam obiecane że dostaniemy razem w nosidełkiem i fotelikiem i zrobi nam takie jak tylko zechcemy 😉.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leginsik napisał(a):
Jesteśmy w wolnym kraju i opinia księdza zamyka się na tle duchowym może mnie jedynie za to zbesztac że jestem grzesznica. Do ołtarza bede szła w 7 miesiacu z duma na pysku.

brawo!!!Leginsik ,popieram 🤪 🤪 🤪
Zreszta grzech to przysiegac przed Bogiem,a puszczac sie na lewo i prawo ,niewiedzac kto jest ojcem dziecka albo porzucac dzieci jak niepotrzebne zabawki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asia19874 napisał(a):
ja mam mały pokój do dyspozycji i mogłabym zrobić tam pokój dla dziecka ale napewno nie na pierwsze miesiące życia bo bym chyba też musiała się do tego pokoiku przenieś 😜


Tak to prawda .. maluszek musi byc przy mamusi .... ja bym chyba z niepokoju umarła
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

leginsik ja tez pójdę w 7 miesiącu do ślubu:P i tez przygotowuje juz sukienkę która nawet delikatnie podkresli mój piękny stan 🙂. co do pokoiku my mamy jeden wolny dla maluszka ale tak do roku-1,5 roku zycia bedzie spac z nami a później juz bede uczyła spac w swoim.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

karolinecka831 napisał(a):
Ja jestem juz zdecydowana na taki zestawik... jak Wam sie podoba ? 🙂 🙂 🙂

http://allegro.pl/klups-safari-komoda-lozeczko-szufl-materac-przewi-i1540752622.html

ekstra,jedynie co ja bym wybrala ten sam model lozeczka tylko z szufladka na posciel 😉A tak rewelacja 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej bylam dzis u lekarza robic echo serca i przy okazji pani pozwolila aby sobie sama zrobila usg, pani doktor nie wiedziala gdzie i jak znalazc serce i ja sama je znalazlam, machalo do mnie raczka.

to byla inna glowica wiec duzo nie bylo widac ale serce znalazlam, bilo i teraz moge czekac na mocniejsze ruchy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asia19874 napisał(a):
asiulka jak na usg 😁 ??

he he no wlasnie,nadrabiam Was a nie opowiadam 😉
Otoz dzidzia jest zdrowa,ruchliwa,wszystko ok,termin mam na 18wrzesnia(wiec bez paniki 🙂,no i jak to lekarz stwierdzil"w pilke to sobie Pan nie pogra "hehehheehehe Nie na 100% ale bedzie dziewuszka 🙂
Maz szczesliwy itak przeczuwal ,ze kobitka,przywykl do roli jedynego samca w domku hahahahaha 😁
Ale wiadomo wszystko sie jeszcze moze okazac...poki jednak co DZIEWCZYNKA 😘
jestem przeszczesliwa,ze wszystko jest oki,serducho walilo dzidzi jak oszalale ..cudnie 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
karolinecka831 napisał(a):
Ja jestem juz zdecydowana na taki zestawik... jak Wam sie podoba ? 🙂 🙂 🙂

http://allegro.pl/klups-safari-komoda-lozeczko-szufl-materac-przewi-i1540752622.html

ekstra,jedynie co ja bym wybrala ten sam model lozeczka tylko z szufladka na posciel 😉A tak rewelacja 🙂


Zgadza się i ja też tak wybiorę....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leer napisał(a):
dziewczyny ale sie zmęczyłam.. nie chciałam isc na spacer a przeszłam z 5 km , ale warto bylo 😉 co do zestawu to fajny tylko przewijak mi nie leży 😉.
co do wózka dla dziecka mój tata robi wózki i już mam obiecane że dostaniemy razem w nosidełkiem i fotelikiem i zrobi nam takie jak tylko zechcemy 😉.

Madziu ale masz fajnie z Tatkiem 🙂tylko mozemy westchnac i pozazdroscic 🙂a tesciowa ma zaklad kosmet-fryzjerski,bedziesz piekna ,zawsze zadbana Mamusia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
asiulka jak na usg 😁 ??

he he no wlasnie,nadrabiam Was a nie opowiadam 😉
Otoz dzidzia jest zdrowa,ruchliwa,wszystko ok,termin mam na 18wrzesnia(wiec bez paniki 🙂,no i jak to lekarz stwierdzil"w pilke to sobie Pan nie pogra "hehehheehehe Nie na 100% ale bedzie dziewuszka 🙂
Maz szczesliwy itak przeczuwal ,ze kobitka,przywykl do roli jedynego samca w domku hahahahaha 😁
Ale wiadomo wszystko sie jeszcze moze okazac...poki jednak co DZIEWCZYNKA 😘
jestem przeszczesliwa,ze wszystko jest oki,serducho walilo dzidzi jak oszalale ..cudnie 🙃




To cudownie i gratuluję tez dziewczynki ! Jaki pomysł na imię ????
A gdzie ty chodzisz do jakiego gina ???
No ciekawe czy się spotkamy na tej porodówce heeee
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...