Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

karolinecka831 napisał(a):
Ja myślę o parce ... Ale raczej tak jak Asiulka ma czyli po kilku latkach nastepne ...

Ja Ci powiem kochana ,ze zwlekalam troche z tym,zreszta zycie mi sie tak poukladalo,ze roznica wieku bedzie tak duza ,ale powiem z doswiadczenia,ze najlepiej miec jedno po drugim ,odchowac i z glowy,mloda mama i babcia ,a jednak czas w miejscu nie stoi i latka leca .. 🙂Ja troche zwlekalam ...Nie ma na co czekac jak sie chce miec dwoje (przynajmniej)heh
Mi dwojka wystarczy ,maly wyskrobek bedzie ,ot bedzie wesolo 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leginsik napisał(a):
Uciekam dziewczyny. Mój dzisiaj zmęczony po pracy,wymasuje mu plecy i kładziemy się oglądać film 🙂 Miłego wieczoru 🙂 papa

Masuj masuj,ale ma z Toba dobrze ,ulalalaaaa,a z masazu tez trzeba sie spowiadac????hhahaahaaa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Leginsik napisał(a):
Leer miło mieć kompankę,jedziemy z tymi samymi brzuszkami pod ołtarz 🙂

Oj dziewczyny mi też już widać brzusio, tym bardziej że mam sukienkę z gorsetem, moja mama mi powiedziała że wyglądam na 6 miesiąc 😜 jakoś rośnie w oczach 🤪
co do spowiedzi to np my byliśmy jakiś rok temu u spowiedzi, mi nie chciał dać rozgrzeszenia bo powiedziałam że mieszkamy razem, że do ślubu nie uzyskamy,darł się na cały kościół, poszlismy do innego kościoła i bez problemu. Ja to wyłam tydz Moj mi kazała się nie przejmować, bo np w jego parafii ksiadz mieszka z gospośią.
A u spowiedzi przedslubnej też nic nie poweidziałam o ciąży.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asia19874 napisał(a):
Asiulka a jak córa ma na imię ? jak zareagowała na wieść że będzie miała małą siostrzyczkę ??

Kamisia 🙂-szcześliwa pod niebiosa wyglasza te nowine 😉Ostatnio pranie mi na dworze wyschlo i mowi do sasiadki ,ze pranie suche ale tata w pracy jest ,a mama jest w ciazy 😁Pilnuje mnie bym sie nie przemeczala,caluje brzuszek,nasluchuje co tam dzidzia porabia,no jest slodko 🤪ubaw z nia niesamowity mam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
karolinecka831 napisał(a):
Ja myślę o parce ... Ale raczej tak jak Asiulka ma czyli po kilku latkach nastepne ...

Ja Ci powiem kochana ,ze zwlekalam troche z tym,zreszta zycie mi sie tak poukladalo,ze roznica wieku bedzie tak duza ,ale powiem z doswiadczenia,ze najlepiej miec jedno po drugim ,odchowac i z glowy,mloda mama i babcia ,a jednak czas w miejscu nie stoi i latka leca .. 🙂Ja troche zwlekalam ...Nie ma na co czekac jak sie chce miec dwoje (przynajmniej)heh
Mi dwojka wystarczy ,maly wyskrobek bedzie ,ot bedzie wesolo 🤪




Ja to bym pewnie chciała miec jedno po drugim ... zasze to łatwiej sie chowa ... ale cóż sama to sobie raczej rady nie dam z 2 maluchami heee
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
Asiulka a jak córa ma na imię ? jak zareagowała na wieść że będzie miała małą siostrzyczkę ??

Kamisia 🙂-szcześliwa pod niebiosa wyglasza te nowine 😉Ostatnio pranie mi na dworze wyschlo i mowi do sasiadki ,ze pranie suche ale tata w pracy jest ,a mama jest w ciazy 😁Pilnuje mnie bym sie nie przemeczala,caluje brzuszek,nasluchuje co tam dzidzia porabia,no jest slodko 🤪ubaw z nia niesamowity mam


nie może się doczekać towarzystwa 🙂 to dobrze że dba o mamusię ! i faktycznie we wrześniu dwa przeżycia Was czekaja
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to musi byc słodkie jak dzidzia tak reaguje na swoje rodzeństwo;0 mojego brata syn tez tak zareagował na wiesc o ciązy bratowej on miał 3 latka całował brzusio, a teraz maksio ma cały czas cos poobijane albo na pogotowie jeździ z nim na szycie ( ostatnio 4 szwy na czole) bo Kubus ten starszy rozciął mu głowę krzesłem ;/ ogólnie widać że kocha brata ale to taki mały dzik jak go nazywamy i nie uważa co robi przy Maksymilianie. Trzeba uważać na 300%.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Leer napisał(a):
to musi byc słodkie jak dzidzia tak reaguje na swoje rodzeństwo;0 mojego brata syn tez tak zareagował na wiesc o ciązy bratowej on miał 3 latka całował brzusio, a teraz maksio ma cały czas cos poobijane albo na pogotowie jeździ z nim na szycie ( ostatnio 4 szwy na czole) bo Kubus ten starszy rozciął mu głowę krzesłem ;/ ogólnie widać że kocha brata ale to taki mały dzik jak go nazywamy i nie uważa co robi przy Maksymilianie. Trzeba uważać na 300%.


no to ładnie dają czadu heheh 😁 od razu wiadomo że dwóch łobuzów 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
Asiulka a jak córa ma na imię ? jak zareagowała na wieść że będzie miała małą siostrzyczkę ??

Kamisia 🙂-szcześliwa pod niebiosa wyglasza te nowine 😉Ostatnio pranie mi na dworze wyschlo i mowi do sasiadki ,ze pranie suche ale tata w pracy jest ,a mama jest w ciazy 😁Pilnuje mnie bym sie nie przemeczala,caluje brzuszek,nasluchuje co tam dzidzia porabia,no jest slodko 🤪ubaw z nia niesamowity mam

no to słuchaj moja chrześnica, jak w weekend sprzatałam podwórko ''A czemu tak sprzątasz? żeby ludzie się nie śmieli jak bedziemy Cię do ślubu ubierać?''
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
Asiulka a jak córa ma na imię ? jak zareagowała na wieść że będzie miała małą siostrzyczkę ??

Kamisia 🙂-szcześliwa pod niebiosa wyglasza te nowine 😉Ostatnio pranie mi na dworze wyschlo i mowi do sasiadki ,ze pranie suche ale tata w pracy jest ,a mama jest w ciazy 😁Pilnuje mnie bym sie nie przemeczala,caluje brzuszek,nasluchuje co tam dzidzia porabia,no jest slodko 🤪ubaw z nia niesamowity mam

no to słuchaj moja chrześnica, jak w weekend sprzatałam podwórko ''A czemu tak sprzątasz? żeby ludzie się nie śmieli jak bedziemy Cię do ślubu ubierać?''
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

izarybka napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
Asiulka a jak córa ma na imię ? jak zareagowała na wieść że będzie miała małą siostrzyczkę ??

Kamisia 🙂-szcześliwa pod niebiosa wyglasza te nowine 😉Ostatnio pranie mi na dworze wyschlo i mowi do sasiadki ,ze pranie suche ale tata w pracy jest ,a mama jest w ciazy 😁Pilnuje mnie bym sie nie przemeczala,caluje brzuszek,nasluchuje co tam dzidzia porabia,no jest slodko 🤪ubaw z nia niesamowity mam

no to słuchaj moja chrześnica, jak w weekend sprzatałam podwórko ''A czemu tak sprzątasz? żeby ludzie się nie śmieli jak bedziemy Cię do ślubu ubierać?''


😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mój chrześniak za pare dni kończy 3 latka i mu naopowiadali że mam dzidziusia w brzuszku i co mnie widzi to tak mi się przygląda i tuli do mnie że szok , a teraz jest na etapie że nie pozwala się przytulać i całować tylko do mnie jakoś tak lgnie ... albo prędzej do dzidziusia w brzuszku 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asia19874 napisał(a):
mój chrześniak za pare dni kończy 3 latka i mu naopowiadali że mam dzidziusia w brzuszku i co mnie widzi to tak mi się przygląda i tuli do mnie że szok , a teraz jest na etapie że nie pozwala się przytulać i całować tylko do mnie jakoś tak lgnie ... albo prędzej do dzidziusia w brzuszku 😁


słodzak.... 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asia19874 napisał(a):
dziewczyny czy Wam też wypadają włosy ?? bo ja do porodu będę łysa :/ niewiem co mam robić żeby je wzmocnić ???


mi nie, ale moja kuzynka tez narzeka i tez nie wie co ma robić, a nic nie da sie praktycznie zrobić, jak maja wypaść to i tak wypadną;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a macie może tak że czasami wam wali tak serce że aż cała klatka sie trzęsie i widać to przez ubranie? ja tak mam zawsze wieczorkiem jak kładę sie spać i czasami w dzień , czasami to mam wrażenie że serce mi wyjdzie i stanie obok.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Leer napisał(a):
a macie może tak że czasami wam wali tak serce że aż cała klatka sie trzęsie i widać to przez ubranie? ja tak mam zawsze wieczorkiem jak kładę sie spać i czasami w dzień , czasami to mam wrażenie że serce mi wyjdzie i stanie obok.


ja tak miałam 3/4 razy :/ tak jakby się powiększało i wali tak pare razy i przestaje ... strasznie dziwne uczucie 😮

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agamu napisał(a):
Mi zawsze wypadały, a teraz jakby mniej. I takie jakieś fajne się zrobiły, błyszczące. Nie wiem czemu, bo przecież prawie nic nie jem. Widać ciąża im służy ehheeheh


Ty jesteś przykładem że Ci służy 🙂 a ja na odwrót ... po prostu koszmar , problemy z włosami , cera jak 13-latka i ogólnie wszystko nie tak 😜 ehh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...