Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

Asia19874 napisał(a):
no to super że jest wszystko w porządku i mamy następną dziewczynkę w gronie mam 🙂 😁
czekałam pół dnia heh żeby się dowiedzieć co masz 😜 na razie cieszę się niespodziankami innych mam bo do mojego usg jeszcze troszkę czasu 🙂

Asiu nawet niewiesz jak milo ,gdy ktos czeka 🙂 😘
I ja bede czekac 😉A kiedy masz usg?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

karolinecka831 napisał(a):
Leer napisał(a):
jej jak ja Ci zazdroszczę tej córci mhmmmh... 🙂 a co do reszty fakt udało mi sie , chociaż w tych sprawach mam z górki.. 😉


hee ja już nawt nic nie mówie o zazdrości o córcie ... ja tak bardzo chciałam Zosie...


ja jeszcze czekam na ta nowinkę.. może usłyszę jeszcze że to córcia sie tak chowała 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Leer napisał(a):
karolinecka831 napisał(a):
Leer napisał(a):
jej jak ja Ci zazdroszczę tej córci mhmmmh... 🙂 a co do reszty fakt udało mi sie , chociaż w tych sprawach mam z górki.. 😉


hee ja już nawt nic nie mówie o zazdrości o córcie ... ja tak bardzo chciałam Zosie...


ja jeszcze czekam na ta nowinkę.. może usłyszę jeszcze że to córcia sie tak chowała 🙂



Życzę Ci tego z całego serca 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karolinko kochana,ja chodze normalnie tzn.na NFZ,mam usg na gorszym sprzecie,a skierowanie daje mi na dokladniejsze usg (do nowego Alde-medu na Zastalu-dzis tam bylam 🙂)Jestem baaardzo zadowolona...usg robil mi dr.Leszek Dziemidowicz-swietny fachowiec i bardzo mily 😉A poszlam za rada naszej GUSI(ktorej ostatnio nie widac)do dr.PRAŁATA on przyjmuje i na deptaku i na Zastalu takze masz wybor ..Terminy nie sa odlegle ,szybko,sprawnie kieruje na wszystkie badania itd.konkretny i rzeczowy lekarz =moge polecic
Smiejemy sie z mezem ze pieniazki za wizyty prywatne,badania mozemy odkladac i uzbiera sie nie mala sumka 🙂hehDzis zarobilam 80zl,bo tyle kosztuje tam usg
Bedzie na wozek 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

karolinecka831 napisał(a):
Leer napisał(a):
karolinecka831 napisał(a):
Leer napisał(a):
jej jak ja Ci zazdroszczę tej córci mhmmmh... 🙂 a co do reszty fakt udało mi sie , chociaż w tych sprawach mam z górki.. 😉


hee ja już nawt nic nie mówie o zazdrości o córcie ... ja tak bardzo chciałam Zosie...


ja jeszcze czekam na ta nowinkę.. może usłyszę jeszcze że to córcia sie tak chowała 🙂



Życzę Ci tego z całego serca 🙂 🙂 🙂


dzieki:*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
karolinecka831 napisał(a):
Leer napisał(a):
jej jak ja Ci zazdroszczę tej córci mhmmmh... 🙂 a co do reszty fakt udało mi sie , chociaż w tych sprawach mam z górki.. 😉


hee ja już nawt nic nie mówie o zazdrości o córcie ... ja tak bardzo chciałam Zosie...

a ja mojego małego Franka nie oddałabym za żadną małą Franię hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asia19874 napisał(a):
6 maja dopiero :/ a już się tak nie mogę doczekać że szok !
czekałam czekałam ... i powiem Ci że tak myślałam że będziesz miała córe 🙂 niewiem czemu heh

hahahha 🙂Moj maz tez czul tak,a ja podswiadomie ludzilam sie na synka,wszyscy wokolo tez mowia,ze syn jak nic bedzie tylko sie ogonek podwinął 😁Ze niby urody minie ubywa,a wrecz przeciwnie ponoc promienieje,a ja czasem czuje sie gruba i okropna hehehe,ale nieraz az milo patrze w lusterko 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

malstep napisał(a):
Dziewczyny przy pierwszym maluchu to nie ważne co będzie,chociaż przy następnych pewnie też nie.To nasze maleństwo już w 1 dniu naszej ciąży zadecydowało kim będzie 🙂 🙂 🙂

ja planuje miec tylko jedno ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leer napisał(a):
malstep ja jak bede miec synka też tak stwierdzę, ale poki co moge jeszcze tak nieśmiało twierdzić 🙂 asiulka a to twoje pierwsze dziecko?

mam juz corcie,we wrzesniu do 1 klasy idzie 😉a mama na porodowke 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
malstep napisał(a):
Dziewczyny przy pierwszym maluchu to nie ważne co będzie,chociaż przy następnych pewnie też nie.To nasze maleństwo już w 1 dniu naszej ciąży zadecydowało kim będzie 🙂 🙂 🙂


Hee zgadza się ja sie bardzo ciesze też z Wojtusia ... bo już nie będę sama ...
Ważne jest tylko to by zdrowe było a cała reszta ....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
karolinecka831 napisał(a):
malstep napisał(a):
Dziewczyny przy pierwszym maluchu to nie ważne co będzie,chociaż przy następnych pewnie też nie.To nasze maleństwo już w 1 dniu naszej ciąży zadecydowało kim będzie 🙂 🙂 🙂


Hee zgadza się ja sie bardzo ciesze też z Wojtusia ... bo już nie będę sama ...
Ważne jest tylko to by zdrowe było a cała reszta ....

otóż to 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

malstep napisał(a):
Dziewczyny przy pierwszym maluchu to nie ważne co będzie,chociaż przy następnych pewnie też nie.To nasze maleństwo już w 1 dniu naszej ciąży zadecydowało kim będzie 🙂 🙂 🙂

Swiete slowa,najwazniejszed,by zdrowe bylo 🙂I jak to opowiastka o sowie byla ,ktora sie przechwalala w lesie ,ze te najladniejsze to jej dzieci 🙂Dla nas sa niezastapione i najpiekniejsze i kropka o 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Leer napisał(a):
malstep napisał(a):
Dziewczyny przy pierwszym maluchu to nie ważne co będzie,chociaż przy następnych pewnie też nie.To nasze maleństwo już w 1 dniu naszej ciąży zadecydowało kim będzie 🙂 🙂 🙂

ja planuje miec tylko jedno ☺️

a cio tak mało 🙂?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak myślałam że masz już córcie 😉
malstep tak jakos wyszło..? 😉 ale kto wie jak naprawdę ułoży mi sie życie, do niedawna nie wiedziałam że będę mieć ogólnie, a teraz nie moge zyc bez tego szkraba 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...