Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

kalais nie masz czasem początkującej anemii?
czarna szybko sie zadomowisz , same wspaniałe kobitki tutaj są 😉 a co do spacerku to jednak moja koleżanka mi nie odpuści i pójdziemy na drobny spacerek późnym popołudniem bo lekarz nie kazał mi za wiele chodzic a poza tym sama źle sie czuje jak za duzo chodzę. troche brakuje mi tego sportu codziennie..
ostatnimi czasy przed ciąża mój dzien zaczynał sie poranna gimnastyka, później bieganie 1,5 godzinki i od razu fitness lub siłownia, a wieczorkiem jak piękna pogoda to rolki z 3 godz lub wycieczka rowerowa. do tego basen.. a teraz? ciężko mi tyłek ruszyć do lodówki a gdzie dalej :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Dziewczyny z Poznania, doczytałam ze pisalyście o dr Wandelcie. Dziś na wizycie na Lutyckiej zapytalam o USG 3D i moja Pani doktor poleciła mi Pana Wandelta. Czy faktycznie ma tak dobry sprzęt na USG 3D? Próbuję sie do niego umówić, zostawiła swoje namiary bo Pani poinformowała mnie że Pan doktor sam ustala terminy i oddzwoni, i jakoś nie dzowni a teraz nikt nie odbiera 😞(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Leer napisał(a):
kalais nie masz czasem początkującej anemii?
czarna szybko sie zadomowisz , same wspaniałe kobitki tutaj są 😉 a co do spacerku to jednak moja koleżanka mi nie odpuści i pójdziemy na drobny spacerek późnym popołudniem bo lekarz nie kazał mi za wiele chodzic a poza tym sama źle sie czuje jak za duzo chodzę. troche brakuje mi tego sportu codziennie..
ostatnimi czasy przed ciąża mój dzien zaczynał sie poranna gimnastyka, później bieganie 1,5 godzinki i od razu fitness lub siłownia, a wieczorkiem jak piękna pogoda to rolki z 3 godz lub wycieczka rowerowa. do tego basen.. a teraz? ciężko mi tyłek ruszyć do lodówki a gdzie dalej :P
Mi też brakuje 🙂 tym bardziej, że jestem nauczycielką wf i instuktorką aerobiku. I prowadzę zajęcia z pływania dla dzieci tzn prowadziłam, do czasu aż zaczęłam rzygać od zapachu chloru. No i teraz musiałam zwolnić...A doszło do tego, że trochę polazę i bolą mnie nogi heehhe może od zastania 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
asia2011 napisał(a):
Dziewczyny z Poznania, doczytałam ze pisalyście o dr Wandelcie. Dziś na wizycie na Lutyckiej zapytalam o USG 3D i moja Pani doktor poleciła mi Pana Wandelta. Czy faktycznie ma tak dobry sprzęt na USG 3D? Próbuję sie do niego umówić, zostawiła swoje namiary bo Pani poinformowała mnie że Pan doktor sam ustala terminy i oddzwoni, i jakoś nie dzowni a teraz nikt nie odbiera 😞(
Ja chodzę do niego od lat, on jest super, polecam go, ma świetny sprzęt i jest mega fachowcem. Radzę zadzwonić dziś koło 15, powinien ktoś odebrać 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi nawet basen nie pozostał bo miałam bakterie w moczu i brałam globulki , a dopiero skierowanie na kolejne badanie będę mieć na następnej wizycie czyli 5 maja , a nawet ze skłonnością do moich infekcji teraz nie jest to wskazane jak już to z tamponem a to mi sie nie uśmiecha gdyż nie jestem przyzwyczajona do ich użytkowania:P najbardziej brakuje mi chyba biegania i jazdy na rowerze..;( a to i to zabronione.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
Hej dziewczynki,wpadlam na momencik,bo zaraz lece na usg 🤪 🤪 🤪trzymajcie kciuki,zeby dzidzia pokazala co ma miedzy nozkami 🙂 😘 😘 😘milego dnia


Moze Tobie się poszczęści, mi dziś figę z makiem pokazało , nagralam tylko jak się drapie po uchu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no pewnie że tak dla maleństwa jestem w stanie zrobić wszystko 🙂 a mój facet ma już powiedziane że po porodzie jak tylko będzie to już możliwe on zostanie z maleństwem a ja zaczynam jogging 😜 zobaczymy czy bedzie mi sie chciało hehe^^
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny a powiedzcie mi jeszcze jedną rzecz-czy chcecie (jeśli będziecie miały pokarm) karmić piersią?? Może ja jestem jakaś wyrodna, ale ja nie chcę... Wiem, że w szpitalu u nas przynajmniej trzeba jak się ma pokarm oczywiście, bo jak sie nie chce to psychologów przysyłają i takie tam. Moim zdaniem to powinna być indywidualna decyzja mamy.A może jak zacznę to mi się spodoba... Nie wiem, na razie jestem pewna, że karmić piersią nie chcę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bardzo chce karmić piersią, ale oczywiście załamać sie nie załamie jezeli nie bedzie to możliwe. A masz jakieś konkretne powody do tego aby nie chcieć? czy tak po prostu myślisz że bedzie lepiej? .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agamu jak nie chcesz to nie musisz karmić piersią i nikt nie powinien ciebie do tego zmuszać 🙂 przysyłają psychologów? to ci psychologowie jacyś niekompetentni są bo mnie na pedagogice uczył psycholog, że karmienie piersią powinno być indywidualną decyzją i nikomu nic do tego 🙂 psycholog, z którą miałam zajęcia dała nam także do skserowania książę o karmieniu piersią 🙂 zamierzam ją przeczytać w wakacje 🙂 koleżanka, która ją czytała powiedziała, że jest tam duże wsparcie psychiczne dla kobiet, które wolą karmić butelką, m.in. brak potępienia za to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No kurcze tak słyszałam z tymi psychologami niestety.A co do karmienia to nie wiem, jakoś nie czuję tego, jakieś takie to dziwne jest. Wiem, że powinno być naturalne, że powinnam chcieć, ale jakoś nie bardzo. Mam nadzieję, że nie będę miała pokarmu, wtedy problem z głowy.Kiedyś rozmawiałam z położną i ona mi mówiła, że jak se ma duży biust to rzadko sie ma pokarm ( niczym z dużej chmury mały deszcz). Mam nadzieję, że u mnie sie to sprawdzi właśnie. Chociaz jeszcze 5 miesięcy, może mi sie odmieni jeszcze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jeszcze Ci się poglądy mogą nie raz pozmieniać 🙂 , i z tym biustem to chyba coś w tym jest bo moja siostra miała cyce jak dzwony i ani grama pokarmu a natomiast żona kuzyna miseczkę B i karmiła bardzo dłuuugo , ja mam już chyba C więc mam nadzieje że pokarmu będzie wystarczająco tak na 3-6 miesięcy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oby nie bo ja mam dd hehe 😉 ale to nie reguła bo wiadomo że rozmiar nie ma znaczenia 😉 dobra ja uciekam na obiadek bo sobie przygotowałam klopsiki w sosie pieczarkowym i ugotowałam ziemniaczki pycha 🙂 buźka;*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no tak słyszałam o tej wielkości, ja mam 95 D ( w niektórych stanikach nawet E!!!), w ciązy nie urosły ani trochę i całe szczęscie 🙂 Zobaczymy , okaże się jak urodzę-może w końcu będę jednak zachwycona karmieniem z cyca jak już przyjdzie co do czego 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...