Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

ja tez o tej godzinie wyruszam heh najpierw do kosmetyczki na regulacji brwi potem do kosciola i wtedy na spacer staram sie pare razy w tyg isc na chwile do kosciola o dzieciatko sie pomodlic zeby wszystko dobrze bylo 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jasna281288 napisał(a):
ja tez o tej godzinie wyruszam heh najpierw do kosmetyczki na regulacji brwi potem do kosciola i wtedy na spacer staram sie pare razy w tyg isc na chwile do kosciola o dzieciatko sie pomodlic zeby wszystko dobrze bylo 🙂

o to Ty grzeczna dziewoja 🙂Mnie jakos tak nie ciagnie do Kosciola,jednak rzadko ,bo rzadko ,ale zdarza sie ,ze mnie poniesie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie okienko juz dawno ustrojone ,kwiatki zywe ,żonkile,bukszpan w doniczce,rzerzuszka (wzgorze z rzerzuchy ,tj.miseczka postawiona do gory dnem,obklejona wata i na to posypane ziarno 🙂)Juz mi sie zieleni ,bedzie pieknie 🤪 kurczaczki ,zajaczki kurka i kogucik (moja corcia zrobila dekoracje z takich wypychanek z tekturki 🙂slicznie )
A pranie to zrobilam tylko wyniesc na dwor ha ha nygus mnie jakis zaatakowal dzis.. 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fashionalex napisał(a):
ja jem orzeszki w karmelowej polewie

U mnie tradycyjnie sok pomidorowy biedronkowy-najlepszy 🙂heh ost kupilam jakiejs innej firmy i fuj nie smakowal mi wogole ,wyleje go ,a ten jest suuuper 🙂
Ale Ty nie masz Biedronek kolo siebie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leginsik napisał(a):
Moja młodsza siostra wpadla na pomysl i obkleila duze jajo (plastikowe po slodyczach) wata i zasiala rzeżuche...swietnie to wyglada 🙂 tez musze pomyslec o jakis kurczaczkach i jajeczkach 😁

ooo tez pomyslowo 🙂
Ja jakosn lubie Wielkanoc,mimo,ze jest to krotsze swieto ,ale tak jakos milo wiosennie ,przyjemnie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Od rana dokarmiam koty,jakos wiecej ich sie tu namnozylo na osiedlu. Mam swojego ulubienca,fajny spasiony kocur,z czerwona smycza i ogolonym ogonem na czubku zeby wlasciciel go rozpoznawal. To jest nietypowy kot,zwie sie leon,czai sie na dzieci jak ida i wyskakuje z krzakow i gania psy 🙂
[URL=http://img833.imageshack.us/i/dsc0022kopia.jpg/][IMG]http://img833.imageshack.us/img833/8775/dsc0022kopia.jpg[/IMG][/URL]
kilka tyg temu prawie wlazl mi do domu
[URL=http://img808.imageshack.us/i/dsc0013kopia.jpg/][IMG]http://img808.imageshack.us/img808/9411/dsc0013kopia.jpg[/IMG][/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doris5969 napisał(a):
Witam wszystkie brzuchatki 🙂forum śledze od kilku dni i bardzo mi się tu podoba 🙂to moja druga ciąża mam 9 letniego syna Kubusia, a termin porodu mam na 25 wrzesnia

hej Doris 🙂Jak Ci na imie?Dorotka??? 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie mamusie 🙂

Co do obiadu to ja wczoraj miałam spagetti Paula McCartney'a 😁 Wyszło super, przepis jest prosty jak drut, zaraz wstawię w naszym kąciku kulinarnym 🙂

Dziś śniła mi się mała blondyneczka 🙂 Miała miesiąc, a już taka rozgarnięta była, gadała ze mną i sypała żarcikami 🤪 Może to dlatego, że dziś o 18 mam usg 3D i dowiem się w końcu płci 🙂

My właśnie szukamy mieszkania, masakryczne zajęcie, ceny w Krakowie są z kosmosu i jeszcze te formalności i przeprowadzki, fuj! W trakcie studiów przeprowadzałam się 4 razy i szczerze mówiąc nie jest to moje ulubione zajęcie, ale tym razem zacisnę zęby i z uśmiechem na ustach to zrobię, w końcu to wyprowadzka na swoje (jak już coś w końcu znajdziemy...).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...