Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Agamu napisał(a):
Wróciłam ,gorąco się zrobiło, nie mam siły łazić, nogi mnie bolą 😞 Witam nową mamuśkę 🙂 Ja mam termin na 12 września, więc jesteśmy blisko siebie 🙂 A czujesz już Maluszka?

Witajcie mamuski....Nie było mnie jeden dzien a wy już tyle napisałyście, teraz już bedę na bierząco ze wszytskim .
Agamu jeden dzien róznicy miedzy naszymi dzidziami, wydaje mi sie, ze juz czuje , tak bardzo deliktanie, chociaz nie naleze do osób szczupłych i lekarz mi mowi ze u mnie wszytsko bedzie z opoznieniem ....wiem ze w ciagu 2 tyg w brzuszku przybyło mi prawie 5 cm .....Czy wy tez tak maci
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czarna79 napisał(a):
Agamu napisał(a):
Wróciłam ,gorąco się zrobiło, nie mam siły łazić, nogi mnie bolą 😞 Witam nową mamuśkę 🙂 Ja mam termin na 12 września, więc jesteśmy blisko siebie 🙂 A czujesz już Maluszka?

Witajcie mamuski....Nie było mnie jeden dzien a wy już tyle napisałyście, teraz już bedę na bierząco ze wszytskim .
Agamu jeden dzien róznicy miedzy naszymi dzidziami, wydaje mi sie, ze juz czuje , tak bardzo deliktanie, chociaz nie naleze do osób szczupłych i lekarz mi mowi ze u mnie wszytsko bedzie z opoznieniem ....wiem ze w ciagu 2 tyg w brzuszku przybyło mi prawie 5 cm .....Czy wy tez tak maci
Mi też se zdaje, że od dziś coś czuję-tak jakby mi się coś delikatnie obijało od środka w brzuchu. Mam nadzieję, że to to 🙂 Mi lekarz mówił, że spokojnie czekać nawet do22-23 tygodnia i być czujnym, bo można poczuć coś w kazdej chwili 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzisiaj własnie wyjątkowo czuje , wczesniej to troszke jak sie kładłam to tam gdzie deliktanie kopał i takie dreszcze , a dzisiaj cały dzien obija o brzuch.....świetne uczucie , a juz wiesz czy chłopczyk czy dziewczynka .Wczoraj bylam z mezem na usg ale sie odwórcił. lekarz badał głowke ,kregosłup ,cały czas cos mierzył i powiedziała ze wszytsko dobrze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
U nas ma być dziewczynka-pokazała sie w 18 tyg i gin stwierdził, że na 100% 🙂 Mam nadzieję, że już nic jej tam nie urośnie, bo się już na dziewuszkę nastwiłam 🙂 Ja mam usg dopiero 9 maja. Cieszę się , że wiesz, że z Twoją dzidzią wszytko ok 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
To gratuluje ....A imię już wybieracie czy jeszcz za wczesnie....Wiesz jak to czasmi ludzie gadaja, ze jak jeszcz pikantne to chłopak , jak ładnie w ciąży wygladasz na twarzy to chłopak i u mnie tak jest.Ciagle mi gadaja , ze na pewno bedzie chłopak , ale wole od lekarza to usłyszec.Pierwsze , zeby tylko było zdrowe dla mnie jest to obojetne czy chłopak czy dziewczynka.Moj mąz bardzo chce chłopaca pierwszy pierworodny-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czarna79 napisał(a):
To gratuluje ....A imię już wybieracie czy jeszcz za wczesnie....Wiesz jak to czasmi ludzie gadaja, ze jak jeszcz pikantne to chłopak , jak ładnie w ciąży wygladasz na twarzy to chłopak i u mnie tak jest.Ciagle mi gadaja , ze na pewno bedzie chłopak , ale wole od lekarza to usłyszec.Pierwsze , zeby tylko było zdrowe dla mnie jest to obojetne czy chłopak czy dziewczynka.Moj mąz bardzo chce chłopaca pierwszy pierworodny-)
Imię już jest-Gabrysia 🙂,( a gdyby jednak był chłopiec to miał być Adaś). A co do tych niby słodkich , pikantnych itp, to u mnie sie nie sprawdziło. Bo jem bardziej ostre i kwaśne rzeczy-a ma być dziewczynka. Chociaż mąż też był pewien, że chłopak będzie. A jak się okazało, że Gabrysia to prawie się rozpłakał 🙂 Ale co fakt to fakt-najważniejsze żeby zdrowe było.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc dziewczyny:_) 😁
ja od rana zalatana jestem, kosiłam trawę cioci ( uwielbiam) troche delektowałam sie słoneczkiem , upiekłam placki które mi nie wyszły ☺️ a teraz czekam na Bartka ( narzeczonego) ma przyjechać z rodzicami 🤢 🤢 musimy omówić kwestie wesela, co gdzie i jak. niewiele czasu nam zostało a my mamy na razie tylko termin. wieczorkiem jeszcze jedziemy do księdza po zgodę na slub w innym kościele.
wiecie co, zgubiłam pierścionek zaręczynowy 😞 😞 jestem taka zła na siebie że nie uważałam 😠 .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jak bedzie u nas chłopak to Szymon jak dziewczyna to Julia......Gabrysia ładnie moja brata tak chce nazwac swoja dzidzie , bo tez jest w ciazy tylko poród ma na listopad.....Robiłas już usg 3d? Wiesz czego najbardziej sie boje zeby nie miało rozszczepów warg czy podniebienia , zeby miało wszytskie roczki i prawdopodobnie na usg 3d mozna to uchwycic.O tych rozszczepach naczytałam sie , ze moze sie tak stac jak sie je duzo wątrobki.Nie moge czytac tych bzdru bo pozniej siedze i sie martwie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agamu napisał(a):
No to pracowity dzień za Tobą i dużo jeszcze przed Tobą 🙂 A pierścionek może się znajdzie, może gdzieś położyłaś i nie możesz zlokalizować.

niestety nie 🤢 ostatni raz pamiętam jak wrzucałam go to torebki jak byłam na podwórku u bartka bo mi palce spuchnęły a on powiedział że go zgubie. 😞
dziś szukałam od rana cały pokój wszystko, on szukał u siebie nawet w salonie szukaliśmy i nie ma 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
9 ide na usg i wtedy wszystko ma ogladac dokładnie na 3D i nagrać naszą Malutką na płytkę. Mam nadzieję, że wszystko będzie ok. A co do czytania, to ja naczytałam się przed tym badanie przyzierności karkowej (w 12 tyg), wyłam przez 3 dni i spać nie mogłam tak się denerwowałam. Więc nie czytam już nic.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Leer napisał(a):
Agamu napisał(a):
No to pracowity dzień za Tobą i dużo jeszcze przed Tobą 🙂 A pierścionek może się znajdzie, może gdzieś położyłaś i nie możesz zlokalizować.

niestety nie 🤢 ostatni raz pamiętam jak wrzucałam go to torebki jak byłam na podwórku u bartka bo mi palce spuchnęły a on powiedział że go zgubie. 😞
dziś szukałam od rana cały pokój wszystko, on szukał u siebie nawet w salonie szukaliśmy i nie ma 😞
A może tą torebkę przeszuka, może gdzieś pod podszewkę wlazł?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agamu napisał(a):
9 ide na usg i wtedy wszystko ma ogladac dokładnie na 3D i nagrać naszą Malutką na płytkę. Mam nadzieję, że wszystko będzie ok. A co do czytania, to ja naczytałam się przed tym badaniem przyzierności karkowej (w 12 tyg), wyłam przez 3 dni i spać nie mogłam tak się denerwowałam. Więc nie czytam już nic.
Kurcze ja już sama siebie cytuję...masakra jakaś 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agamu napisał(a):
Leer napisał(a):
Agamu napisał(a):
No to pracowity dzień za Tobą i dużo jeszcze przed Tobą 🙂 A pierścionek może się znajdzie, może gdzieś położyłaś i nie możesz zlokalizować.

niestety nie 🤢 ostatni raz pamiętam jak wrzucałam go to torebki jak byłam na podwórku u bartka bo mi palce spuchnęły a on powiedział że go zgubie. 😞
dziś szukałam od rana cały pokój wszystko, on szukał u siebie nawet w salonie szukaliśmy i nie ma 😞
A może tą torebkę przeszuka, może gdzieś pod podszewkę wlazł?


przeszukałam wszystkie torebki z milion razy. I nic. 😞 dobra ja uciekam musze sie ,,przygotować" psychicznie na odwiedziny teściów. 😠 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Moj mąz jak juz otwieram strony o ciazy to od razu zamyka mi latopa i kaze sie uspokoic....Wole go nie denerwowac wiec nic nie czytam, wczoraj tylko oznaczenia usg bo jakies nowe doszły to sobie zobaczyłam.....Tez tak macie ze lekarz opisuje wam zdjecia jak jest płod połozony, łozysko i czy ilosc wód jest w normie?????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Leer napisał(a):
mi nawet basen nie pozostał bo miałam bakterie w moczu i brałam globulki , a dopiero skierowanie na kolejne badanie będę mieć na następnej wizycie czyli 5 maja , a nawet ze skłonnością do moich infekcji teraz nie jest to wskazane jak już to z tamponem a to mi sie nie uśmiecha gdyż nie jestem przyzwyczajona do ich użytkowania:P najbardziej brakuje mi chyba biegania i jazdy na rowerze..;( a to i to zabronione.

MADZIULA nie można używac tamponów w ciąży, bo cos tam zle wpływa nie pamietam już na co.....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...