Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Zocha napisał(a):
też bym już chciała na usg!!!! ale u mnie to dopiero po świętach... :/
mój maluszek też najchętniej wariuje jak leże na plecach 🙂 chociaż jak dziś chodziłam po sklepach to też go troszkę czułam.. kręciołek od wczoraj straszny 🙂


Ja też dzidzi czuję bardziej na pleckach jak leżę albo jak siedzę , cudowne uczucie... 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja dziś dziewczyny dostałam 3 takie kopy, że jak po pierwszym podniosłam bluzkę to kolejne dwa już było normalnie widać- super widok i całkiem mocne przeżycie hehe... nie wiem czy to nóżka była czy może całą główką mnie uderzyło ale ewidentnie było widać i czuć 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wpadłam życzyć Wam dobranoc 🙂

dziś miałam istny szał budowy gniazda jak to mówią, robiłam porządek w ciuchach swoich i męża bo stwierdziłam, że nie mam miejca w szafie na kolejne ciuchy,tym bardziej la malucha. No i spakowałam wszystkie spodnie, w które się teraz nie mieszcze do torby, tobra na górę na szafe i zostawiłam w szafie tylko to w co się mieszczę. Po porodzie wypakuję to do szafy spowrotem 🙂 Jutro zabiorę się za porządki w szafie Grzesia i zacznę robić tam miejsce dla dzidzi. Nie mamy jako takiej garderoby, wiec każda półka w segmencie jest dla mnie ważna..

Jutro moze M grila zrobi na ogrodzie, oj narobił mi smaku 🙂
no i dziś poczułam prawdziwą wiosnę w domu urwałam z ogrodu żonkile, super pachną w domu szczególnie przy otwartym oknie 🙂

buziaki, papa

ps. nadal nie czuję ruchów, nic a nic 😞 nawet takiego "przelewania " dzidzi.. ale chyba jest ok bo brzuszek rośnie..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wpadłam życzyć Wam dobranoc 🙂

dziś miałam istny szał budowy gniazda jak to mówią, robiłam porządek w ciuchach swoich i męża bo stwierdziłam, że nie mam miejca w szafie na kolejne ciuchy,tym bardziej la malucha. No i spakowałam wszystkie spodnie, w które się teraz nie mieszcze do torby, tobra na górę na szafe i zostawiłam w szafie tylko to w co się mieszczę. Po porodzie wypakuję to do szafy spowrotem 🙂 Jutro zabiorę się za porządki w szafie Grzesia i zacznę robić tam miejsce dla dzidzi. Nie mamy jako takiej garderoby, wiec każda półka w segmencie jest dla mnie ważna..

Jutro moze M grila zrobi na ogrodzie, oj narobił mi smaku 🙂
no i dziś poczułam prawdziwą wiosnę w domu urwałam z ogrodu żonkile, super pachną w domu szczególnie przy otwartym oknie 🙂

buziaki, papa

ps. nadal nie czuję ruchów, nic a nic 😞 nawet takiego "przelewania " dzidzi.. ale chyba jest ok bo brzuszek rośnie..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wpadlam tylko sie przywitac i zyczec milej niedzieli 🙂 dzisiaj napewno w domu siedziec nie bede 🙂 mam nadzieje ze pogoda dzisiaj bedzie rowno piekna jak wczoraj 🙂 w nocy cos spac nie moglam ale to normalne jak noc spedzam sama.buziak w brzusie:*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Brzusie!
U mnie smutny weekend, obydwoje jesteśmy chorzy i nie korzystamy z pięknej pogody 😞
Ja już kopniaki czuję regularnie, a jak ich nie ma dłużej to się niepokoję nawet, generalnie zaczyna to być dla mnie normalne 🙂 A w nocy to mi czasem ciężko usnąć, tak się małe rozpycha, puka i przelewa, czasem to aż oddech wstrzymuję, tak mocno napiera mi na brzuch od środka 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...