Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

ginekolog mi mowil zebym pamietala jesc za siebie nie za dwoch i ma racje niektorzy na wszystko sobie pozwalaja a czasami przez nadmiar kg nawet dziecku mozna zaszkodzic moja znajoma miala problemy jak urodzila wasnie przez nadmiar kg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi aska tez ostatnio tak o 23 chcialo sie jesc w tv akurat jedzenie pokazywali juz prawie szlam cos zjesc ale sie powstrzymalam i zjadlam dopiero o 6 rano jak mezowi sniadanie robilam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja tez nie, tez bym wtedy sie budzila ciagle 🙂 teraz jablko jem heh oj ta dzidzia heh ale sie odzywa chyba jej smakowalo heh tak sobie mysle bo musze witaminy brac 3razy dziennie i ja je gryze to pewnie dzidzia wtedy miny robi bo to kwasne heh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taka szczesliwa jestem 🙂 dzidzia byla niespodzianka dla mnie modlilam sie o to maz sie wahal bo mialam najpierw prace znalezc itd a tu taki cud 🙂 ale jak maz sie dowiedzial to sie cieszyl 🙂 ostatnio w swieta meza kuynka z kilku tygodniowa dzidzia byla a nam zyczyla zebysmy za 9 miesiecy dzidzie mieli i jej zyczenie sie sprawdzilo heh 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja ogorki kiszone jadlam pare tygodni ale cos mi sie odwidzialy 🙂 dzisiaj piatek a ja zjadlam kabanosa i lasterek szynki a ogolnie nie przepadam za tym heh zakazane lepiej smakuje 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam ponownie 🙂

powiem wam, ze poczulam sie lepiej i wyszlam na miasto na male zakupki 🙂 no i nie wytrzymalam... 🙂 🙂
kupilam maluszkowi spioszki z kaftanikiem, koszuleczke i polspioszki, czapeczke i lapki niedrapki 🙂 🙂 sa tak slodkie 🙂 🙂
a zarzekalam sie, ze jeszcze nic nie bede kupowac 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja dziewczynki jestem mega smutna bo moj kochany właśnie pojechał , łezki to same się cisną do oczu i spływaja po policzkach , kurcze jest mi chyba jeszcze bardziej zle niz zawsze , chyba to jakos teraz działa podwójnie ...

Moj Wojtuś dziś fajnie sie rusza w brzuszku tak fajnie go czułam ....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
asiulenka napisał(a):
witam ponownie 🙂

powiem wam, ze poczulam sie lepiej i wyszlam na miasto na male zakupki 🙂 no i nie wytrzymalam... 🙂 🙂
kupilam maluszkowi spioszki z kaftanikiem, koszuleczke i polspioszki, czapeczke i lapki niedrapki 🙂 🙂 sa tak slodkie 🙂 🙂
a zarzekalam sie, ze jeszcze nic nie bede kupowac 🙂 🙂



To wspaniale Asiulenka ... ubranka dla niemowlaków sa mega słodkie ... ja też już coś bardzo chcem kupic Wojtusiowi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
karolinecka831 napisał(a):
asiulenka napisał(a):
witam ponownie 🙂

powiem wam, ze poczulam sie lepiej i wyszlam na miasto na male zakupki 🙂 no i nie wytrzymalam... 🙂 🙂
kupilam maluszkowi spioszki z kaftanikiem, koszuleczke i polspioszki, czapeczke i lapki niedrapki 🙂 🙂 sa tak slodkie 🙂 🙂
a zarzekalam sie, ze jeszcze nic nie bede kupowac 🙂 🙂



To wspaniale Asiulenka ... ubranka dla niemowlaków sa mega słodkie ... ja też już coś bardzo chcem kupic Wojtusiowi


ja jeszcze nie wiem co bedzie, a ubranka w bezpiecznym bezowo bialym kolorze kupilam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
karolinecka831 napisał(a):
Ja dziewczynki jestem mega smutna bo moj kochany właśnie pojechał , łezki to same się cisną do oczu i spływaja po policzkach , kurcze jest mi chyba jeszcze bardziej zle niz zawsze , chyba to jakos teraz działa podwójnie ...

Moj Wojtuś dziś fajnie sie rusza w brzuszku tak fajnie go czułam ....


a Wojtus pewnie sie z tatusiem na wiercaco zegnal 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...