Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

ginekolog mi mowil zebym pamietala jesc za siebie nie za dwoch i ma racje niektorzy na wszystko sobie pozwalaja a czasami przez nadmiar kg nawet dziecku mozna zaszkodzic moja znajoma miala problemy jak urodzila wasnie przez nadmiar kg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi aska tez ostatnio tak o 23 chcialo sie jesc w tv akurat jedzenie pokazywali juz prawie szlam cos zjesc ale sie powstrzymalam i zjadlam dopiero o 6 rano jak mezowi sniadanie robilam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja tez nie, tez bym wtedy sie budzila ciagle 🙂 teraz jablko jem heh oj ta dzidzia heh ale sie odzywa chyba jej smakowalo heh tak sobie mysle bo musze witaminy brac 3razy dziennie i ja je gryze to pewnie dzidzia wtedy miny robi bo to kwasne heh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taka szczesliwa jestem 🙂 dzidzia byla niespodzianka dla mnie modlilam sie o to maz sie wahal bo mialam najpierw prace znalezc itd a tu taki cud 🙂 ale jak maz sie dowiedzial to sie cieszyl 🙂 ostatnio w swieta meza kuynka z kilku tygodniowa dzidzia byla a nam zyczyla zebysmy za 9 miesiecy dzidzie mieli i jej zyczenie sie sprawdzilo heh 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja ogorki kiszone jadlam pare tygodni ale cos mi sie odwidzialy 🙂 dzisiaj piatek a ja zjadlam kabanosa i lasterek szynki a ogolnie nie przepadam za tym heh zakazane lepiej smakuje 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam ponownie 🙂

powiem wam, ze poczulam sie lepiej i wyszlam na miasto na male zakupki 🙂 no i nie wytrzymalam... 🙂 🙂
kupilam maluszkowi spioszki z kaftanikiem, koszuleczke i polspioszki, czapeczke i lapki niedrapki 🙂 🙂 sa tak slodkie 🙂 🙂
a zarzekalam sie, ze jeszcze nic nie bede kupowac 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja dziewczynki jestem mega smutna bo moj kochany właśnie pojechał , łezki to same się cisną do oczu i spływaja po policzkach , kurcze jest mi chyba jeszcze bardziej zle niz zawsze , chyba to jakos teraz działa podwójnie ...

Moj Wojtuś dziś fajnie sie rusza w brzuszku tak fajnie go czułam ....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
asiulenka napisał(a):
witam ponownie 🙂

powiem wam, ze poczulam sie lepiej i wyszlam na miasto na male zakupki 🙂 no i nie wytrzymalam... 🙂 🙂
kupilam maluszkowi spioszki z kaftanikiem, koszuleczke i polspioszki, czapeczke i lapki niedrapki 🙂 🙂 sa tak slodkie 🙂 🙂
a zarzekalam sie, ze jeszcze nic nie bede kupowac 🙂 🙂



To wspaniale Asiulenka ... ubranka dla niemowlaków sa mega słodkie ... ja też już coś bardzo chcem kupic Wojtusiowi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
karolinecka831 napisał(a):
asiulenka napisał(a):
witam ponownie 🙂

powiem wam, ze poczulam sie lepiej i wyszlam na miasto na male zakupki 🙂 no i nie wytrzymalam... 🙂 🙂
kupilam maluszkowi spioszki z kaftanikiem, koszuleczke i polspioszki, czapeczke i lapki niedrapki 🙂 🙂 sa tak slodkie 🙂 🙂
a zarzekalam sie, ze jeszcze nic nie bede kupowac 🙂 🙂



To wspaniale Asiulenka ... ubranka dla niemowlaków sa mega słodkie ... ja też już coś bardzo chcem kupic Wojtusiowi


ja jeszcze nie wiem co bedzie, a ubranka w bezpiecznym bezowo bialym kolorze kupilam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
karolinecka831 napisał(a):
Ja dziewczynki jestem mega smutna bo moj kochany właśnie pojechał , łezki to same się cisną do oczu i spływaja po policzkach , kurcze jest mi chyba jeszcze bardziej zle niz zawsze , chyba to jakos teraz działa podwójnie ...

Moj Wojtuś dziś fajnie sie rusza w brzuszku tak fajnie go czułam ....


a Wojtus pewnie sie z tatusiem na wiercaco zegnal 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...