Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
mariola-s napisał(a):
Które imię bardziej Wam się podoba - Maja czy Hania? Bo ja jakoś niezdecydowana jestem. W rezultacie okaże się że to chłopak hihi

to zależy komu co się podoba, gdybym miała wybrać któreś z tych imion wybrałabym Maję 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej Laski 🙂
karolinecka fajnie się zaokrągliłaś 🙂

mnie od wczoraj boli lewa strona brzucha ... maleństwo jest po prawej bo go tam czuję ale już zaczynam się denerwować i chyba przejadę się do mojego gina 🤨 tym bardziej że po lewej stronie mi dwa mięśniaki urosły 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agamu napisał(a):
Leginsik napisał(a):
ale mnie dzisiaj rwie brzuch i plecy
Mnie też brzuch dziś pobolewa, a do tego znów się schizuję, ze juz 19 tydz, a ja nadal nie czuję ruchów! Wykończyć się można...

Teoretycznie masz jeszcze czas aby poczuć ale rozumiem że to stres i chęć doczekania sie wkońcu pierwszego kopniaka 🙂 a czujesz jakies bulgotanie,łaskotanie? Bo jeśli tak to już połowa sukcesu 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asia19874 napisał(a):
hej Laski 🙂
karolinecka fajnie się zaokrągliłaś 🙂

mnie od wczoraj boli lewa strona brzucha ... maleństwo jest po prawej bo go tam czuję ale już zaczynam się denerwować i chyba przejadę się do mojego gina 🤨 tym bardziej że po lewej stronie mi dwa mięśniaki urosły 😞

to coś w formie torbiela na jajniku?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Leginsik napisał(a):
Agamu napisał(a):
Leginsik napisał(a):
ale mnie dzisiaj rwie brzuch i plecy
Mnie też brzuch dziś pobolewa, a do tego znów się schizuję, ze juz 19 tydz, a ja nadal nie czuję ruchów! Wykończyć się można...

Teoretycznie masz jeszcze czas aby poczuć ale rozumiem że to stres i chęć doczekania sie wkońcu pierwszego kopniaka 🙂 a czujesz jakies bulgotanie,łaskotanie? Bo jeśli tak to już połowa sukcesu 🙂 🙂
no wlaśnie nic nie czuję, żadnego smyrania, bulgotkow itp. Wiem, ze jest jeszcze czas, moj lekarz do którego w panice zadzwoniłam powiedział, że spokojnie do 21,22 tyg czekać. łatwo mu powiedzieć "spokojnie". Czuję, że jest wszystko ok, ale mimo to chciałabym już poczuć tego Malucha 🙂Dobrze że mam Was, jest się komu wyżalić 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Leginsik napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
hej Laski 🙂
karolinecka fajnie się zaokrągliłaś 🙂

mnie od wczoraj boli lewa strona brzucha ... maleństwo jest po prawej bo go tam czuję ale już zaczynam się denerwować i chyba przejadę się do mojego gina 🤨 tym bardziej że po lewej stronie mi dwa mięśniaki urosły 😞

to coś w formie torbiela na jajniku?


niewiem właśnie :/ na pierwszym usg mi powiedział lekarz że mam dwa mięśniaki które powinny się teoretycznie wchłonąć w trakcie ciąży ale nie koniecznie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asia19874 napisał(a):
Leginsik napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
hej Laski 🙂
karolinecka fajnie się zaokrągliłaś 🙂

mnie od wczoraj boli lewa strona brzucha ... maleństwo jest po prawej bo go tam czuję ale już zaczynam się denerwować i chyba przejadę się do mojego gina 🤨 tym bardziej że po lewej stronie mi dwa mięśniaki urosły 😞

to coś w formie torbiela na jajniku?


niewiem właśnie :/ na pierwszym usg mi powiedział lekarz że mam dwa mięśniaki które powinny się teoretycznie wchłonąć w trakcie ciąży ale nie koniecznie

Jeśli są małe to na pewno tak sie stanie,głowa do góry 🙂 ja miałam torbiela,w raz z przyjściem miesiączki sie go pozbyłam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Leginsik napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
Leginsik napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
hej Laski 🙂
karolinecka fajnie się zaokrągliłaś 🙂

mnie od wczoraj boli lewa strona brzucha ... maleństwo jest po prawej bo go tam czuję ale już zaczynam się denerwować i chyba przejadę się do mojego gina 🤨 tym bardziej że po lewej stronie mi dwa mięśniaki urosły 😞

to coś w formie torbiela na jajniku?


niewiem właśnie :/ na pierwszym usg mi powiedział lekarz że mam dwa mięśniaki które powinny się teoretycznie wchłonąć w trakcie ciąży ale nie koniecznie

Jeśli są małe to na pewno tak sie stanie,głowa do góry 🙂 ja miałam torbiela,w raz z przyjściem miesiączki sie go pozbyłam 🙂


ja miałam już 4 lata problemy z tym lewym jajnikiem bo miałam mega wielką cystę która mi naszczęście sama zlazła ... ale myślałam że się wykończe wtedy 🥴 , moja siostra też miała mięśniaki które jej zostały i przy kolejnej ciąży napewno będzie miała cesarke bo je przy okazji wytną .... tylko ten ból dziwny w podbrzuszu z lewej strony mnie martwi i zaczyna męczyć 😞


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
Leginsik napisał(a):
Ale mam teraz dylemat 😞 prosze 😉
[URL=http://img140.imageshack.us/i/31108890.jpg/][IMG]http://img140.imageshack.us/img140/4681/31108890.jpg[/IMG][/URL]

[URL=http://img833.imageshack.us/i/bachq.jpg/][IMG]http://img833.imageshack.us/img833/8072/bachq.jpg[/IMG][/URL]




Legins-->zdecydowanie pierwsza,wg mnie 🙂


dla mnie zdecydowanie druga suknia 🙂 góra od pierwszej kojarzy mi się z podkoszulkiem 😮 ale t tylko moja opinia 🙂 ja miałam krój "princessa" i jeszcze udało mi si wcisnąc w gorset w 17 tc 🙂 teraz jakbym brała ślub to w gorset bym już nie weszła, za duży brzusio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Legins ,znajac zycie to wybierzesz jeszcze inna suknie na koniec hahaha,te sie opatrza za chwile 😁
Karolinko piekny "domek" nosisz dla Wojtusia ,okraglutki ,zgrabniutki 🙂A co do pępka mam tez wklesly ,hehe wyskoczyl mi pępek (i to tez nie jakos tak bardzo)dop.jakis czas nie dlugi przed porodem (nie pamietam dokladnie kiedy)A tak mialam zawsze dziurkę -wieksza,mniejsza,coraz bardziej mniejsza,ale byla 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej mamuśki
dużego ruchu tu dziś nie ma,widać że weekend się zbliża 🙂 🙂
Leginsik,mnie też zdecydowanie bardziej podoba się ta druga kiecka,zależy kto co lubi,ale tak szczerze to ja przed ślubem też naoglądałam się w necie kiecek i już miałam typ wybrany,a jak przyszło co do czego kupiłam zupełnie inną,po prostu w tamtej wyglądałam źle.Poza tym zawsze chciałam mieć białą suknię,a kupiłam ecru,bo w białej wyglądałam jak śmierć i nie pasowała do mojej urody 🙂
Co do ruchów to bez obaw dziewczyny,i na was przyjdzie czas,a jak się dzidzie rozszaleją to pewnie będziemy miały jeszcze tego troszkę dosyć.A mnie wczoraj lekarz tak ponagniatał brzuchol na USG,że Franek teraz często się rusza.A kopniaki to czułam przez pół nocy 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...