Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Agamu napisał(a):
Leginsik napisał(a):
Ale ma teraz dylemat 😞 prosze 😉
[URL=http://img140.imageshack.us/i/31108890.jpg/][IMG]http://img140.imageshack.us/img140/4681/31108890.jpg[/IMG][/URL]

[URL=http://img833.imageshack.us/i/bachq.jpg/][IMG]http://img833.imageshack.us/img833/8072/bachq.jpg[/IMG][/URL] Dzięki 🙂 Ja jestem za tą pierwszą, zdecydowanie 🙂




Moim skromnym zdaniem to ta z kokardką pod biustem ... podkreśli brzuszek i nada uroku ....i wdzęku ... bo jak będziesz miała zawiele tych warstw materiału i świecidełek to abyś nie zrobiła niechcący
się na przysłowiową bezę ...istotne jest jeszcze to jaka masz figurę ... jeśli jestes drobna i szczupła to w każdej będzie ok , ale jeśli jesteś wysoka i nosisz rozmiar 38-40 to może wyjśc przypadkiem beza z takiej obszerniejszej kiecki
Trochę się znam bo pracowałam kiedys w salonie ....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hey dziewczyny wlasnie wrocilam ze szpitala z wizyty. zdziwilam sie ze jestem w 17 tyg i 4 dni . bo z tego co wiem 4 tygodnie temu bylam w 15 tygodniu. niewiem jak oni to licza , mam jakas infekcje ale powinna sie wyliczyc , dowiem sie za tydzien , a termin mam na 19 wrzesnia ,
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Fashionalex napisał(a):
hey dziewczyny wlasnie wrocilam ze szpitala z wizyty. zdziwilam sie ze jestem w 17 tyg i 4 dni . bo z tego co wiem 4 tygodnie temu bylam w 15 tygodniu. niewiem jak oni to licza , mam jakas infekcje ale powinna sie wyliczyc , dowiem sie za tydzien , a termin mam na 19 wrzesnia ,

terminami się nie przejmuj mi na każdym usg wychodzi inaczej dlatego rozbierznosćmam od 13 do 20 września 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leginsik napisał(a):
Szkoda że chcesz ja oddać,a ile ona ma lat? Polecam zaklinacza psów,może jakbys znalazła jakiś odcinek w którym jest przedstawiona podobna sytuacja wiedziałabys co zrobić.

w pazdzierniku rok skonczyla,ja juz do niej cierpliwosci nie mam ,szkoda ,szkoda,ale nie mam sil
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leginsik napisał(a):
Ale mam teraz dylemat 😞 prosze 😉
[URL=http://img140.imageshack.us/i/31108890.jpg/][IMG]http://img140.imageshack.us/img140/4681/31108890.jpg[/IMG][/URL]

[URL=http://img833.imageshack.us/i/bachq.jpg/][IMG]http://img833.imageshack.us/img833/8072/bachq.jpg[/IMG][/URL]


Legins-->zdecydowanie pierwsza,wg mnie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc ja ja zwykle spie to poludnia, naprawde 12 godzine spania, klade sie o 11 a wstaje o 12 w poludnie. rozleniwiam sie.

co do sukni to ja kupilam tak zwana salonowa, czyli jak wymieniaja sezonowo suknie w salonie to ta co wisiala na wieszaku i byla przymierzana przez dziewczyny moze zostac sprzedana za pol ceny.

tylko rzeczywiscie nie wiem czy jest tak duzy wybor ciazaowych, mi podoba sie na z kokardka, 7 miesiac to juz bedzie widac i w tej drugiej tak jak bys sie ukrywalo a ta pierwsza podkresla brzych.

ale to naprawde zalezy czy ktos lubi strojne czy skromne, ja mialam skromna i takie mi sie podobaja.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...