Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Agamu ja też jestem miłośniczką jazdy konno, zaczełam jeżdzić ok rok temu i naprawde to uwielbialam, teraz ze wzgledu na bezpieczeństwo dzidziusia przestałam jeżdzić, ale i tak czasami jade do stajni poprzebywać z końmi, poczyścić itp. Mój mąż natomiast jest pasjonatem wspinaczek na skałkach. Jestem ciekawa co bardziej spodoba sie naszej dzidzi? 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jesli chodzi o kontuzje to ja też miałam przeboje. Studiowałam na AWF i też poszło mi więzadło krzyżowe w kolanie-na szczęście to było pod koniec piątego roku, zajeć ruchowych już prawie nie było i udało mi się skończyć studia. Ale zapowiadało sie nieciekawie,też grałam w siatę. Niestety ze sportów zostało mi tylko pływanie, konie i narty( na które mam zakaz, więc bardzo rzadko się skuszę). No i uczę dzieciaki wf-u, co też daje mi satysfakcję 🙂 Przykre, że kontuzje potrafią zabrać nam to, co kochamy najbardziej...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzień dobry wszystkim 🙂

byłam dzisiaj na wizycie i dowiedziałam się dlaczego jeszcze żadnych badań robionych nie miałam... W tej przychodni do której chodzę to lekarz wypisuje jakie badania trzeba zrobić a skierowanie dają położne (badania wykonują w szpitalu) jednak te nie kierowały mnie na nie bo po wizycie powinnam się do nich zgłosić tylko, że nikt mnie o tym nie poinformował i nie wiedziałam o tym. Także dostałam skierowanie na morfologię i mocz. Następna wizyta za miesiąc i dopiero wtedy skierowanie na usg długo będę musiała czekać 😮 😮

co do porodów rodzinnych pani w szpitalu powiedziała, że są płatne a jak jej powiedziałam o tej ustawie to stwierdziła, że to jest taka cegiełka na szpital a nie opłata za poród jako taki...

Także chyba będę musiała wybrać inny szpital bo wole kupić coś dla maleństwa niż im bezpodstawnie płacić 🙂

Pozdrawiam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Leginsik napisał(a):
Dziewczyny znalazłam jeszcze jedna kiecke,tez jest odcinana pod biustem ale jest szersza 🙂
[URL=http://img833.imageshack.us/i/bachq.jpg/][IMG]http://img833.imageshack.us/img833/8072/bachq.jpg[/IMG][/URL]


jeżeli o mnie chodzi to ta mi się bardziej podoba 🙂 co nie znaczy, że tamta była brzydka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Leginsik napisał(a):
Ale ma teraz dylemat 😞 prosze 😉
[URL=http://img140.imageshack.us/i/31108890.jpg/][IMG]http://img140.imageshack.us/img140/4681/31108890.jpg[/IMG][/URL]

[URL=http://img833.imageshack.us/i/bachq.jpg/][IMG]http://img833.imageshack.us/img833/8072/bachq.jpg[/IMG][/URL] Dzięki 🙂 Ja jestem za tą pierwszą, zdecydowanie 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sorry że wam truje,ale nie mam sie komu poradzic a do salonu sukien jade dopiero w środe po wizycie od lekarza i juz zaczynam wariowac i przeglądac inne kiecki,nie moge zapominac ze to jednak brzuszek bedzie duzy i w ktorej korzystniej bym wygladała,zawsze moge dodac wiecej cyrkoni 😉 Dzieki za porady,wiecej juz nie szukam 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Mamuśki, od jakiegoś czasu was podczytuję, jesteście śweitną grupą wsparcia 🙂 Leginsik, ja ślubuję pod koniec maja, też szalałam z sukienką, też mam odcinaną pod biustem, jest lekka, a to jest bardzo ważne.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...