Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

czarna79 napisał(a):
No niestety musimy uwazac na siebie, ale nawet tego sie nie przewidzimy , ze mozemy spaśc ze schodów, albo tak jak ja poślizgnąć się w wannie.Całe szczescie , ze na tyłek , który tak obiłam , ze przez 2 dni nie mogłam siadac.Wszystko robiłam , zeby tylko nie na brzusio.....

Jejciu,ja jak pomysle to mi sie slabo robi ..,dlatego wole powoli sie gramolic niz leciec jak nie raz z impetem...Czasem zapominam sie i tez tak ganiam ,a trzeba zwolnic obroty ,bo o wypadek nie trudno Dziewczynki,musimy byc ostrozne,bo niekiedy wystarczy chwila nieuwagi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Agamu napisał(a):
Mi się co chwilę słabo robi, jak tylko odkurzacz pochwycę 🙂tak myślę , że może to może podświadome lenistwo eheheh. Trochę tam niby już ruszyło do przodu, ale z moimi planami malo ma to wspólnego! Ech jak mówisz, że damy rade to ja też tak sądzę 🙂 A nawet jak nie to też się nic nie stanie 🙂 🙂 🙂

A no ba !! 🙂Moze to uczulenie na robote!!!??heh Wszystko jest oki,zanim sie nie wezmiemy za porzadki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w pierwszej ciazy tak pilam w pubie drina z jablkowym sokiem ,zubrowka,lodem i cytryna..nie wiedzialam ,ze jestem w ciazy ,a moj nawet byl szoku ,chyba ze 3 na raz wyzlopalam ot tak mi smakowalo 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

karolinecka831 napisał(a):
Agamu napisał(a):
Posiedziałoby sie z takim drinasem w ogródku na słoneczku! A tu dupa odkurzacz,mop i szmata! No a drinasa można sobie tylko wyobrazić 🙂 🙂 🙂


Cześc
Hee mi to się nawet po nocach śni że drinki popijam ... albo czysta wódeczkę

hahahahahahaa no Karolika teraz to mnie rozbawilas 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czarna79 napisał(a):
Wypaliłas z tym drinem.....Musisz poczekac z 2 lata jescze wtedy moze wypijesz sobie drinka .....dodałam zdjecia do naszego Forum fotografie

A czemu 2 lata az ??? 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
Ja mam sok i z czarnej porzeczki i z banana ,wiec tylko flache skrecimy i bal pierwsza klasa hahaha,wino czerwone w lodowce stoi(moze sie skusze na lampke w swieta) 🙂


No właśnie stanie się dzidzi coś jak wypije się lampkę winka ??? Mocno to poczuje że wypiłam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
karolinecka831 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Ja mam sok i z czarnej porzeczki i z banana ,wiec tylko flache skrecimy i bal pierwsza klasa hahaha,wino czerwone w lodowce stoi(moze sie skusze na lampke w swieta) 🙂


No właśnie stanie się dzidzi coś jak wypije się lampkę winka ??? Mocno to poczuje że wypiłam
Zdaje mi się, że jak się lampkę wypije to nic nie będzie, może się maluch rozrusza trochę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
czarna79 napisał(a):
Wypaliłas z tym drinem.....Musisz poczekac z 2 lata jescze wtedy moze wypijesz sobie drinka .....dodałam zdjecia do naszego Forum fotografie

A czemu 2 lata az ??? 😮

zalezy ile czau bedzie karmila, 5 m-cy ciaza , no moze wczesniej wypije.Chyba ze z 1,5 roku bedzie karmiła
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej laski 🙂 jeden dzień mnie nie było a to ponad 50 stron 🤪 🤪 🤪
wczoraj w rozjazdach byłam bo mój miał egzamin na prawko na C i skurczybyk zdał za pierwszym razem 😁 a nerwów to się najedliśmy mnóstwo , aż maluch się chyba przejął i wariował jak oszalały 🙂 tak kopał że wkońcu mój się doczekał i poczuł pierwszy raz kopniaki swojego dzieciaka 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czarna79 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
czarna79 napisał(a):
Wypaliłas z tym drinem.....Musisz poczekac z 2 lata jescze wtedy moze wypijesz sobie drinka .....dodałam zdjecia do naszego Forum fotografie

A czemu 2 lata az ??? 😮

zalezy ile czau bedzie karmila, 5 m-cy ciaza , no moze wczesniej wypije.Chyba ze z 1,5 roku bedzie karmiła

NO ,ALE Z TEGO CO WIEM AGATA nie bedzie karmila 🙂
A ja jak Bog da chce min 6m-cy ,core karmilam 8 m-cy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asia19874 napisał(a):
hej laski 🙂 jeden dzień mnie nie było a to ponad 50 stron 🤪 🤪 🤪
wczoraj w rozjazdach byłam bo mój miał egzamin na prawko na C i skurczybyk zdał za pierwszym razem 😁 a nerwów to się najedliśmy mnóstwo , aż maluch się chyba przejął i wariował jak oszalały 🙂 tak kopał że wkońcu mój się doczekał i poczuł pierwszy raz kopniaki swojego dzieciaka 😜

Suuuper Asia!Pogratuluj mezowi,no i Tobie gratuluje zdolnego meza i dzidzi Tatusia 🙂
Moj jeszcze nie czuje ...Nie moze sie doczekac jak go kopnie Ola 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agamu napisał(a):
Fakt, ja póki co mam w planie nie karmić... 🙂 Więc Wy będziecie karmić, a ja pić heheehehehe 🙂

hahaa to bedziesz mogla z mezem opijac pępkowe hahaha 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...