Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Przez ta Aske znowu dodałam zdjecia tak mnie wzieło na wspomnienia .....A co tam ....i oczywiscie słucham tych Twoich piosenke juz sie na pamiec nauczyłam ....
JA tam juz moge spiewac .....Aska juz wrociła z balangi , jeszcze Dorcia ......to zaczynami.......DO re mi fa so la si do........
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czarna79 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
odpoczywaj Kamiska 🙂

Asia wszytskie dodały brzuszki swoje tylko na Twoj czekamy kochana..... 🙂 🙂


HA !!! mój mi dzisiaj trzasnął fotke więc obiecuje że jutro jest na forum 😁 co prawda glowe mi uciął hehe ale to chyba o domek Synalka chodzi 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czarna79 napisał(a):
Agamu napisał(a):
Laski poryczałam się właśnie na "Bitwie na głosy". Miętka się zrobiłam...

co sie stało bo ja nie ogladam
Ja oglądam po raz pierwszy, wszystkie te zespoły razem zaśpiewały piosenkę Lennona Imagine.Podobało mi się to, mimo że nie lubię takich programów. Ale wzruszyłam się normalnie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agamu napisał(a):
czarna79 napisał(a):
Agamu napisał(a):
Laski poryczałam się właśnie na "Bitwie na głosy". Miętka się zrobiłam...

co sie stało bo ja nie ogladam
Ja oglądam po raz pierwszy, wszystkie te zespoły razem zaśpiewały piosenkę Lennona Imagine.Podobało mi się to, mimo że nie lubię takich programów. Ale wzruszyłam się normalnie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asia19874 napisał(a):
ahh właśnie podziwiałam te wasze brzucholki i wspominki 🙂 szalone dziewoje z Was 😜

odezwała sie spokojna dusza ......juz sobie wyobrazam co Ty wyrabiałas ......sprzet u doktorka to tylko mały pikuś w Twoim barwnym życiu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czarna79 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
ahh właśnie podziwiałam te wasze brzucholki i wspominki 🙂 szalone dziewoje z Was 😜

odezwała sie spokojna dusza ......juz sobie wyobrazam co Ty wyrabiałas ......sprzet u doktorka to tylko mały pikuś w Twoim barwnym życiu

no mężuś musi być zadowolony, jak Ty takie cuda potrafisz 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mariola-s napisał(a):
czarna79 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
ahh właśnie podziwiałam te wasze brzucholki i wspominki 🙂 szalone dziewoje z Was 😜

odezwała sie spokojna dusza ......juz sobie wyobrazam co Ty wyrabiałas ......sprzet u doktorka to tylko mały pikuś w Twoim barwnym życiu

no mężuś musi być zadowolony, jak Ty takie cuda potrafisz 😜

☺️ nie narzekał ☺️ ☺️ ☺️
a teraz to by tylko spróbował mi coś powiedzieć 😜 że go wgniatam do wyra albo że sprężyny szczelają jak tylko się na niego wyspindram 😁 hahhaha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem Kochane moje,musialam Kamile wyszykowac na jutro ,warkoczyki jej zrobilam na noc ,by sie jutro krecily wloski jak Shakirze 😉i sreberko nam poczyscilam 😉
Ciekawe czy Zielona Gora wygra w bitwie na glosy ...choc tej baby nie cierpie jakos ,ale za swoimi ziomkami jestem 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Laseczki znikam, wtranżoliłam ponownie bułę z ogórasem , wiem że na noc nie powinnam, ale po tych 5,5 miesiącach nie jedzenia chyba w końcu wracam do normy. Tak mnie ssało, że nie dałam rady. Widać Mała była głodna 🙂 🙂 Śpijcie dobrze Kochane, do jutra 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agamu napisał(a):
Laseczki znikam, wtranżoliłam ponownie bułę z ogórasem , wiem że na noc nie powinnam, ale po tych 5,5 miesiącach nie jedzenia chyba w końcu wracam do normy. Tak mnie ssało, że nie dałam rady. Widać Mała była głodna 🙂 🙂 Śpijcie dobrze Kochane, do jutra 😘 😘 😘


do jutra 😘 nie żałuj sobie i smacznego 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asia19874 napisał(a):
Agamu napisał(a):
Laseczki znikam, wtranżoliłam ponownie bułę z ogórasem , wiem że na noc nie powinnam, ale po tych 5,5 miesiącach nie jedzenia chyba w końcu wracam do normy. Tak mnie ssało, że nie dałam rady. Widać Mała była głodna 🙂 🙂 Śpijcie dobrze Kochane, do jutra 😘 😘 😘


do jutra 😘 nie żałuj sobie i smacznego 🙂

dobrej nocki, przynajmniej teraz jest wymówka do obżarstwa 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...