Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
mariola-s napisał(a):
czarna79 napisał(a):
JUz powrociłam pas startowy moze krzywo moze nie ....Nie widzę .........ale moze byc.
Mariolcia gdyby Twoj się dobrał do Katarzynki ogoliłby na łyso jak nic mowie Ci.....
Dorcia zaszalała .....na maxa w tany poszła jak tralala.....Aska na pewno wskoczyła na scene i zaczeła spiewac , tak kazałas jej sprawdzac czy wszytsko ok
Ciekawe czy KASIA przeczytała nasze wszytskie życzenia do niej .....Biedna zmęczona po zajeciach i takie urodziny.....ale sobie kochana odbije na pewno... 🙂 🙂 🙂

Tego jestem pewna, niby chce się wprawiać przed golonkiem przed porodówką. Ale ja wiem że w głowie mu bynajmniej nie poród 😜

Myślisz , ze trzeba sie na maksa ogolić przed porodówką......chyba juz tak nie ma 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
czarna79 napisał(a):
mariola-s napisał(a):
czarna79 napisał(a):
JUz powrociłam pas startowy moze krzywo moze nie ....Nie widzę .........ale moze byc.
Mariolcia gdyby Twoj się dobrał do Katarzynki ogoliłby na łyso jak nic mowie Ci.....
Dorcia zaszalała .....na maxa w tany poszła jak tralala.....Aska na pewno wskoczyła na scene i zaczeła spiewac , tak kazałas jej sprawdzac czy wszytsko ok
Ciekawe czy KASIA przeczytała nasze wszytskie życzenia do niej .....Biedna zmęczona po zajeciach i takie urodziny.....ale sobie kochana odbije na pewno... 🙂 🙂 🙂

Tego jestem pewna, niby chce się wprawiać przed golonkiem przed porodówką. Ale ja wiem że w głowie mu bynajmniej nie poród 😜

Myślisz , ze trzeba sie na maksa ogolić przed porodówką......chyba juz tak nie ma 🙂 🙂 🙂

nie wiem nie znam się, ale myślę tu o ewentualnym szyciu, żeby ani jeden włosek się tak nie zapałętał
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kochane tak dużo stron nie nadrobiłam, ale z góry dziękuję za życzonka Kochane jesteście, że pamiętałyście 🙂

a co do pipki to najlepiej przed porodem ogolić się na zero 😁 będzie spokój w szpitalu 🙂
matko, ciągle o pipkach gadam, pewnie w poniedziałek okaże się, że mam dziewczynkę 🙂

też będę mykać lulu, papa Zboczuchy 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mariola-s napisał(a):
czarna79 napisał(a):
mariola-s napisał(a):
czarna79 napisał(a):
JUz powrociłam pas startowy moze krzywo moze nie ....Nie widzę .........ale moze byc.
Mariolcia gdyby Twoj się dobrał do Katarzynki ogoliłby na łyso jak nic mowie Ci.....
Dorcia zaszalała .....na maxa w tany poszła jak tralala.....Aska na pewno wskoczyła na scene i zaczeła spiewac , tak kazałas jej sprawdzac czy wszytsko ok
Ciekawe czy KASIA przeczytała nasze wszytskie życzenia do niej .....Biedna zmęczona po zajeciach i takie urodziny.....ale sobie kochana odbije na pewno... 🙂 🙂 🙂

Tego jestem pewna, niby chce się wprawiać przed golonkiem przed porodówką. Ale ja wiem że w głowie mu bynajmniej nie poród 😜

Myślisz , ze trzeba sie na maksa ogolić przed porodówką......chyba juz tak nie ma 🙂 🙂 🙂

nie wiem nie znam się, ale myślę tu o ewentualnym szyciu, żeby ani jeden włosek się tak nie zapałętał

Myśle ze laski ktore rodziły powiedza nam jak z tym jest .....Powinno sie golic , nawet te szycie krocza ale zobaczymy co one powiedza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hmm.. golić szycie krocza? powie jak to było u mnie. Dopóki się nie zagoiła pipka, nie goliłam jej, żeby nie zahaczyć o szwy itp. Jak się ładnie zagoiło to zrobiłam z nia porządek 🙂

no dobra, teraz na prawde ide spac bo oczy się kleją..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Pisałam w naszym wątku a wyświetliło w kwietniówkach 2010...A w ostatnich postach pokazuje wrzesień...Nie tylko ja jestem zmęczona :P
Pisałam:
Padam na twarz i nie tylko...Dzisiaj pięty nie bolą, ale pojawiły się za to pęcherze z płynem na małych palcach Jedyne obuwie które mnie nie boli to klapy ogrodowe. Elegancję muszę schować do kieszeni Idę spać...Może jutro przeczytam fascynującą opowieść o goleniu
I może jutro wreszcie zostanę w domu (przyjaciele umilają mi wszystkie popołudnia kiedy mój mąż jest w pracy) i sobie z Wami pogadam. Uciekam
Dobranoc Brzuszki!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasia1986 napisał(a):
hmm.. golić szycie krocza? powie jak to było u mnie. Dopóki się nie zagoiła pipka, nie goliłam jej, żeby nie zahaczyć o szwy itp. Jak się ładnie zagoiło to zrobiłam z nia porządek 🙂

no dobra, teraz na prawde ide spac bo oczy się kleją..


ale przed porodem czy powinnysmy byc ogolne do porodu.....Czy juz nie ma takiej zasady
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asia19874 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
mariola-s napisał(a):
Oj ja nawet nie chcę sobie wyobrażać co te giny musieli oglądać... młode super, ale jakieś japiszony stare... fuj

hahahaha 😁 😁 🙃 🙃 niedomyte jeszcze 😁


ale mają zawód blehh 😮 ja to sobie nie wyobrażam tak grzebać codziennie w katarzynach heh

i po skonczonej pracy nie darmo wychodzac z gabinetu stwierdza"Nareszcie widze twarze !!!"hahaha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czarna79 napisał(a):
kasia1986 napisał(a):
hmm.. golić szycie krocza? powie jak to było u mnie. Dopóki się nie zagoiła pipka, nie goliłam jej, żeby nie zahaczyć o szwy itp. Jak się ładnie zagoiło to zrobiłam z nia porządek 🙂

no dobra, teraz na prawde ide spac bo oczy się kleją..


ale przed porodem czy powinnysmy byc ogolne do porodu.....Czy juz nie ma takiej zasady

Kasia sorki doczytałam juz wszytsko wiem .....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asia19874 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Asia ,Ty chyba juz padnieta dzis po takiej imprezie ??? 😘


mało powiedziane :/ mam dość i prawie dzisiejszego dnia ... mam tylko nadzieje że mój jutro nie wymyśli wizyty u jego rodziców 😠

Ja cos ostatnio nie lubie spotkan rodzinnych,zlotow 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Asia ,Ty chyba juz padnieta dzis po takiej imprezie ??? 😘


mało powiedziane :/ mam dość i prawie dzisiejszego dnia ... mam tylko nadzieje że mój jutro nie wymyśli wizyty u jego rodziców 😠

Ja cos ostatnio nie lubie spotkan rodzinnych,zlotow 😠

Chyba wszytskie tak maja .....człowiek nie ma siły a to podaj , przynies ....niektorzy to nie kumaja ze kobieta moze byc zmeczona .....ale coz takie zycie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jestem Dziewoje ,ale wsciekła ,zmoknieta i zmarznieta 😠a wszystko przez ten jeb.....deszcz.ludzier stali z parasolami jak te parasole i mi wszystko zasłaniali jakby nie widzieli ze ja mam tylko 164cm wzrostu echh a do tego nagle przede,na wyrosl taki jeden dryblas i se peta palił jeszce chwila a bym go zagryzła ale na jego szczescie zdazyl go wywalic!!!!!!!!!!Kuba mi zmukl mój go na ramiona targnał zeby wiecej widzial ale zobaczył tyle co i ja i tak jak świnia niebo .Tak ze moje Kochane zdjęć brak bo ucieklismy z miejsca 😁ale co tydzien maja byc te pokazy wiec mój mi juz obiecał ze jak bedzie lepsza pogoda to poczlapiemy na ten pokaz.Mimo tego deszczu chociaz troszke klimatu zlapalismy ale te tłumy ludzi i pogoda to teraz nie na moje nerwy!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Doris5969 napisał(a):
jestem Dziewoje ,ale wsciekła ,zmoknieta i zmarznieta 😠a wszystko przez ten jeb.....deszcz.ludzier stali z parasolami jak te parasole i mi wszystko zasłaniali jakby nie widzieli ze ja mam tylko 164cm wzrostu echh a do tego nagle przede,na wyrosl taki jeden dryblas i se peta palił jeszce chwila a bym go zagryzła ale na jego szczescie zdazyl go wywalic!!!!!!!!!!Kuba mi zmukl mój go na ramiona targnał zeby wiecej widzial ale zobaczył tyle co i ja i tak jak świnia niebo .Tak ze moje Kochane zdjęć brak bo ucieklismy z miejsca 😁ale co tydzien maja byc te pokazy wiec mój mi juz obiecał ze jak bedzie lepsza pogoda to poczlapiemy na ten pokaz.Mimo tego deszczu chociaz troszke klimatu zlapalismy ale te tłumy ludzi i pogoda to teraz nie na moje nerwy!!!!!

dobrze ze juz jestes......zrob sobie herbate z miodem zebys sie nie przeziębiła.....dodałysmy fulll zdjec 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doris5969 napisał(a):
jestem Dziewoje ,ale wsciekła ,zmoknieta i zmarznieta 😠a wszystko przez ten jeb.....deszcz.ludzier stali z parasolami jak te parasole i mi wszystko zasłaniali jakby nie widzieli ze ja mam tylko 164cm wzrostu echh a do tego nagle przede,na wyrosl taki jeden dryblas i se peta palił jeszce chwila a bym go zagryzła ale na jego szczescie zdazyl go wywalic!!!!!!!!!!Kuba mi zmukl mój go na ramiona targnał zeby wiecej widzial ale zobaczył tyle co i ja i tak jak świnia niebo .Tak ze moje Kochane zdjęć brak bo ucieklismy z miejsca 😁ale co tydzien maja byc te pokazy wiec mój mi juz obiecał ze jak bedzie lepsza pogoda to poczlapiemy na ten pokaz.Mimo tego deszczu chociaz troszke klimatu zlapalismy ale te tłumy ludzi i pogoda to teraz nie na moje nerwy!!!!!
Innym razem zrobisz fotki i przeglad sceny 🙂
Biedactwo,ja mam tez 164cm 😁nikt mnie nie zauwaza nigdy,a przeciez ,nie trudno mnie zauwazyc ,spie juz ,pa kochaniutkie jutro ta Komunia,odezwe sie jakos buziolki ,milych snow 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
jestem Dziewoje ,ale wsciekła ,zmoknieta i zmarznieta 😠a wszystko przez ten jeb.....deszcz.ludzier stali z parasolami jak te parasole i mi wszystko zasłaniali jakby nie widzieli ze ja mam tylko 164cm wzrostu echh a do tego nagle przede,na wyrosl taki jeden dryblas i se peta palił jeszce chwila a bym go zagryzła ale na jego szczescie zdazyl go wywalic!!!!!!!!!!Kuba mi zmukl mój go na ramiona targnał zeby wiecej widzial ale zobaczył tyle co i ja i tak jak świnia niebo .Tak ze moje Kochane zdjęć brak bo ucieklismy z miejsca 😁ale co tydzien maja byc te pokazy wiec mój mi juz obiecał ze jak bedzie lepsza pogoda to poczlapiemy na ten pokaz.Mimo tego deszczu chociaz troszke klimatu zlapalismy ale te tłumy ludzi i pogoda to teraz nie na moje nerwy!!!!!
Innym razem zrobisz fotki i przeglad sceny 🙂
Biedactwo,ja mam tez 164cm 😁nikt mnie nie zauwaza nigdy,a przeciez ,nie trudno mnie zauwazyc ,spie juz ,pa kochaniutkie jutro ta Komunia,odezwe sie jakos buziolki ,milych snow 😘 😘

Dobranoc kochana.....do jutra 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zrobiłąm już sobie i prawie wypiłam 🙂widziałam fotki sa świetne 🙂ja tez mykam do wyrka bo mój już patrzy wrogo na mnie i komputer he he .Jutro bede dopiero po południu bo na 3 h na uczelnie musze podskoczyc echhh troszke mi sie nie chce.
Buziaki śpijcie dobrze brzuchate mamuśki 😘 😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
druga się melduję 😜 bez kawki bo już wypiłam z mamuśką 🙂 pospałabym dłużej ale oczywiście przepełniony pęcherz dał o sobie znak już po 7ej :/ a w nocy to 3 wędrówki do WC .... oj mój kochany szkrabik lubi naciskać i wędrować z mamuśką w nocy heh ... Pogoda średnia wieje jak fix 😠 mam nadzieje że nie będę się musiała dziś wybierać nigdzie 🙂

Wrzuciłam fotki tak jak obiecywałam wczoraj 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jestem trzecia 🙂 Dzień dobry Mamuśki! U mnie też pogoda dziwna jakaś, chyba padać będzie 😠...a wczoraj tak ładnie było!! Jutro o tej porze będę już po wizycie u gina-już się nie mogę doczekać,mam nadzieję, że wszystko jest ok!! Idę na śniadanko!!! Dziś wracam do siebie do Poznania od Rodziców-prawie miesiąc tu zabalowałam heehehee 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witajcie 😉
u mnie tez za kolorowo za oknem nie jest, ale to dobrze bo spędzam ten dzien od 12 sama wiec nie będzie mi przykro ;_) mój n idzie do pracy do parku a mi sie po wczorajszym odechciewa tam siedzieć. 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agamu na pewno będzie wszystko w porządku 🙂 a ja właśnie zjadłam śniadanie i mi się nie dobrze zrobiło ... chyba synkowi nie spasowało 🥴
Ja mam tylko nadzieje że mój dziś nie wymyśli jazdy do jego rodziny 😠 i spędzimy sami jakoś tą niedziele.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...