Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

Leer napisał(a):
dużo nie duzo, ja w ciagu 2 wizyt u lekarza czyli 6 tyg przytyłam 6 kg.. to jest dopiero wyczyn ☺️

a co sobie zalowac,a juz dziecku -bron Boze nie wolno!!!'
Jasna,tak jak Ty tyjesz to kazda by chciala 😁 😎 🙂 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
mnie dziś nie warzył 😜 może i dobrze hehe , następna wizyta za 2 tygodnie więc się okaże ile wiecej do przodu 🤪 ... szczerze to się wogóle tym nie martwię bo wiem że po porodzie zrzucę w tempie expresowym 😉 ja całe życie na diecie więc nie będę sobie w ciąży żałować 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asiula Ty z bielizną przy szalałaś dziś 🙃 nie dziwota że Wam figle w głowie co drugi dzień 😜 ja dziś zakupiłam majciochy bawełniane rozmiaru nie podam 🤪 buhahaha co by wygodnie mi było , a mój stał po głowie się drapał i tylko zapytał czy nie wygodniejsze bym miała jakieś strongy 😜 żeby pupci nie dusić w takich barchanach hahah 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tez prysznic mam i za wanna tesknie 🙂w poniedzialek maz na szkolenie kierowcow jedzie na 5 dni miasta nie pamietam i mnie podrzuci do Tczrewa do Rodziny 🙂 nic mamie nie mowie chce jej niespodzianke zrobic ze przyjade 🙂 a w drodze powrotnej mezulek mnie wezmie stamtad takze pociagami nie bede sie wlokla 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nadgoniłam znów Asia ciesze sie ze wszystko dobrze z Tymkiem no i z Tobą oczywiście
a u drugiej Asi z Oleńką 🙂
też chciałąm Oleńkę ale pewnie będzie chłop tak czuję 🙂
u nas zbiera sie na burze ale cos zebrać się do końca nie chce
pizza na kolacje??super pomysł sama bym zjadła ale mały nie lubi kupnej a swojej nie mam siłki dziś piec 🙂
aha niedługo będe miała w łazience wanne i prysznic to dopiero będzie wypas
po troszku tematy poruszyłam 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no Asiula serio z bielizna zaszalalas 🙂 wiecie co przyznam sie wam do czegos prowadze kalendarzyk i zapisuje tam istosunki a potem co miesiac obliczam srednia heh :P bk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kamiska napisał(a):
nadgoniłam znów Asia ciesze sie ze wszystko dobrze z Tymkiem no i z Tobą oczywiście
a u drugiej Asi z Oleńką 🙂
też chciałąm Oleńkę ale pewnie będzie chłop tak czuję 🙂
u nas zbiera sie na burze ale cos zebrać się do końca nie chce
pizza na kolacje??super pomysł sama bym zjadła ale mały nie lubi kupnej a swojej nie mam siłki dziś piec 🙂
aha niedługo będe miała w łazience wanne i prysznic to dopiero będzie wypas
po troszku tematy poruszyłam 🤪 🤪 🤪


to będziesz szaleć Kochana , trochę w wannie a potem prysznic 🙃 wypas .
Kiedy masz USG ??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asia19874 napisał(a):
kamiska napisał(a):
nadgoniłam znów Asia ciesze sie ze wszystko dobrze z Tymkiem no i z Tobą oczywiście
a u drugiej Asi z Oleńką 🙂
też chciałąm Oleńkę ale pewnie będzie chłop tak czuję 🙂
u nas zbiera sie na burze ale cos zebrać się do końca nie chce
pizza na kolacje??super pomysł sama bym zjadła ale mały nie lubi kupnej a swojej nie mam siłki dziś piec 🙂
aha niedługo będe miała w łazience wanne i prysznic to dopiero będzie wypas
po troszku tematy poruszyłam 🤪 🤪 🤪


to będziesz szaleć Kochana , trochę w wannie a potem prysznic 🙃 wypas .
Kiedy masz USG ??


połowkowe juz miałam 5tego,mały nie chce sie ujawnic lek.mówi że chyba chłop ale pewny nie był ale duzy byl po 525g wazył (teraz pewnie więcej)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kamiska napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
kamiska napisał(a):
nadgoniłam znów Asia ciesze sie ze wszystko dobrze z Tymkiem no i z Tobą oczywiście
a u drugiej Asi z Oleńką 🙂
też chciałąm Oleńkę ale pewnie będzie chłop tak czuję 🙂
u nas zbiera sie na burze ale cos zebrać się do końca nie chce
pizza na kolacje??super pomysł sama bym zjadła ale mały nie lubi kupnej a swojej nie mam siłki dziś piec 🙂
aha niedługo będe miała w łazience wanne i prysznic to dopiero będzie wypas
po troszku tematy poruszyłam 🤪 🤪 🤪


to będziesz szaleć Kochana , trochę w wannie a potem prysznic 🙃 wypas .
Kiedy masz USG ??


połowkowe juz miałam 5tego,mały nie chce sie ujawnic lek.mówi że chyba chłop ale pewny nie był ale duzy byl po 525g wazył (teraz pewnie więcej)


no kawał szkraba 🙃 może przy porodzie się dopiero dowiesz jak taka wstydliwa pociecha 🙃 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jasna281288 napisał(a):
ja to bym sobie arbuza zjadla normalnie uzalezniona jestem od niego heh


ja wszamałam pomarańcza i jabłuszko w minutę hehe mam coraz większy apetyt 😮 a arbuza też miałam zakupić dziś w drodze powrotnej to z tych emocji zapomniałam 😠 ale jutro na bank zakupię 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hellou Brzusie 😘 😘 Jestem jak koń po westernie, weekend dla ciężarówek powinien trwać od czwartku 🥴 Gorąco dziś, lodami się ratowałam jak mogłam.

Po co wy oglądacie filmy z porodu? 😮 😮 Przecież my jesteśmy po drugiej strony barykady i mnie osobiście nie obchodzi jak to wygląda od tamtej strony, po co się stresować 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jestem 🙂po wizycie jest super synuś nasz ma ok 22cm i wazy 352 gramy 🙂wszystkie narzady ma prawidłowo zbudowane ,zolądek wpełni wypełniony płynem ,serducho bije jak trza 🙂i jest tam u mamusi w brzuszki maluski człowieczek nasz sliczny syneczek 🙂buzke nie bardzo chioal pokazac zaslonił sie raczka i musiałam sie ubrac zbiec po schodach i wbiec zeby pozycie zmienił i troszke udało sie go nagrac bo za chwilke znowu mały uparciuszek zasłonił sie raczka to charakterek po tatusiu 🙂a i ruchy czuje slabo bo mam łozysko ułożone na brzuchu i amortyzuje ruchy niczym poducha powietrzna he he .
Przedemna było małzenswto kobitka miala ogromny brzuch a dupcie jak jablyszko b.ladnie wygladala tyle ze chodzila o kulach ,poniewaz dzieci jej bo ma w brzuszku dwoch chlokapkow tak jej sie ulozyly na jakis nerwach ze biedna ledwo chodzi jak staruszka o dwoch kulach.

Po lekarzu podjechalismy sobie nad wisle i zrobilismy sobie romantyczny spacerek we dwoje no we troje:P

Asiule ciesze sie ze i wy zadowolone po wizycie i ze dzieci takie dorodne 😁wiec jest super jest super 🙃 🙃 🙃 🙃
Jasna Ty chudzino 2kg to prawidłowo 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Doris5969 napisał(a):
Jestem 🙂po wizycie jest super synuś nasz ma ok 22cm i wazy 352 gramy 🙂wszystkie narzady ma prawidłowo zbudowane ,zolądek wpełni wypełniony płynem ,serducho bije jak trza 🙂i jest tam u mamusi w brzuszki maluski człowieczek nasz sliczny syneczek 🙂buzke nie bardzo chioal pokazac zaslonił sie raczka i musiałam sie ubrac zbiec po schodach i wbiec zeby pozycie zmienił i troszke udało sie go nagrac bo za chwilke znowu mały uparciuszek zasłonił sie raczka to charakterek po tatusiu 🙂a i ruchy czuje slabo bo mam łozysko ułożone na brzuchu i amortyzuje ruchy niczym poducha powietrzna he he .
Przedemna było małzenswto kobitka miala ogromny brzuch a dupcie jak jablyszko b.ladnie wygladala tyle ze chodzila o kulach ,poniewaz dzieci jej bo ma w brzuszku dwoch chlokapkow tak jej sie ulozyly na jakis nerwach ze biedna ledwo chodzi jak staruszka o dwoch kulach.

Po lekarzu podjechalismy sobie nad wisle i zrobilismy sobie romantyczny spacerek we dwoje no we troje:P

Asiule ciesze sie ze i wy zadowolone po wizycie i ze dzieci takie dorodne 😁wiec jest super jest super 🙃 🙃 🙃 🙃
Jasna Ty chudzino 2kg to prawidłowo 🙂


Kochana super że syn zdrowiutki 🙂 a taki wstydliwy to bynajmniej nie po Tobie 🤪 😉 widzę że większość spędziła super dzionek dzisiaj 😜 nie dałyśmy się mimo upału 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...