Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
A co do bólów to mnie zabolało coś w plecach jakby kuźwa nerka. Dzisiaj rano też.. A wogule coś ostatnio budzę się cała mokra.. Jeść to i mi się diabelnie chce jadłabym co chwila ssie żoładek, tylko żeby jelita dawały radę to przerobić 😜 Nawet Mój cały czas głodny nie wiem czy mu małżenstwo służy czy to ten zespół wysiadywania????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

ja spalam jak susel i jeszcze mi sie chce spac,ale mezulek zaraz przyniesie sledzia 🤪Zachcialo mi sie slonego matiasa,dokupil ponoc jeszcze po kaszubsku i po wiejsku ,a ja zachcialam jeszcze salatki warzywnej ...Kokosanki tez ma 🤪 🤪zaraz przywiezie mi jadelko i nie wiem na co sie zdecyduje 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
ja spalam jak susel i jeszcze mi sie chce spac,ale mezulek zaraz przyniesie sledzia 🤪Zachcialo mi sie slonego matiasa,dokupil ponoc jeszcze po kaszubsku i po wiejsku ,a ja zachcialam jeszcze salatki warzywnej ...Kokosanki tez ma 🤪 🤪zaraz przywiezie mi jadelko i nie wiem na co sie zdecyduje 😁 😁 😁 😁
tylko zebys sie nie urzadzila jak ja wczoraj-fryty, lodzik i arbuz, a na to 3 szklanice wody!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
Agamu napisał(a):
MALEX napisał(a):
A jak samopoczucie u Was przy takiej pogodzie?
U mnie odpukac w miarę póki co 🙂 Nic mnie nie boli, mimo tego bólu żołądka nawet się wyspałam, więc jest wypas 🙂


ja podekscytowana zakupami także jest oki 😁 będę łazić wybierać heh mój mnie tylko zawozi bo by się skończył na tych zakupach ze mną ja taka nie zdecydowana jestem więc pewnie będę miała problem nawet jaki termometr wybrać 🤪 dobrze że siostra jedzie ze mną 🙂

Asiek ja jestem identyczna,zanim kupie,to wszyscy traca cierpliwosc hahaha,a bo chce sie jak najladniesze,i wogole hahahaa,nieraz sama na siebie az zla jestem,za to niezdecydowanie 😁

Oj ze mną to samo jak mam coś kupić to masakra...Chociaż wczoraj po spodnice 5 mni mi zajęło, pewnie dlatego ze 2 stragany na targu ciążowe 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

izarybka napisał(a):
A co do bólów to mnie zabolało coś w plecach jakby kuźwa nerka. Dzisiaj rano też.. A wogule coś ostatnio budzę się cała mokra.. Jeść to i mi się diabelnie chce jadłabym co chwila ssie żoładek, tylko żeby jelita dawały radę to przerobić 😜 Nawet Mój cały czas głodny nie wiem czy mu małżenstwo służy czy to ten zespół wysiadywania????

hahahahaahhaa to dobrze razem razniej zawsze tyc 😁
Moj je za 15tu a zero tkanki tluszczowej ,brzuszek plaski ,twardy -tylko pozazdroscic przemiany ...Takze u mnie doopa -sama sobie tyje 😁 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agamu napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
ja spalam jak susel i jeszcze mi sie chce spac,ale mezulek zaraz przyniesie sledzia 🤪Zachcialo mi sie slonego matiasa,dokupil ponoc jeszcze po kaszubsku i po wiejsku ,a ja zachcialam jeszcze salatki warzywnej ...Kokosanki tez ma 🤪 🤪zaraz przywiezie mi jadelko i nie wiem na co sie zdecyduje 😁 😁 😁 😁
tylko zebys sie nie urzadzila jak ja wczoraj-fryty, lodzik i arbuz, a na to 3 szklanice wody!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

hahahaha dalas czadu kochana,a ja jak zachce teraz czegos to ni huhu musze pochlonac natychmiast i to tez jest pazerstwo straszne jeju ☺️ ☺️ ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

izarybka napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
Agamu napisał(a):
MALEX napisał(a):
A jak samopoczucie u Was przy takiej pogodzie?
U mnie odpukac w miarę póki co 🙂 Nic mnie nie boli, mimo tego bólu żołądka nawet się wyspałam, więc jest wypas 🙂


ja podekscytowana zakupami także jest oki 😁 będę łazić wybierać heh mój mnie tylko zawozi bo by się skończył na tych zakupach ze mną ja taka nie zdecydowana jestem więc pewnie będę miała problem nawet jaki termometr wybrać 🤪 dobrze że siostra jedzie ze mną 🙂

Asiek ja jestem identyczna,zanim kupie,to wszyscy traca cierpliwosc hahaha,a bo chce sie jak najladniesze,i wogole hahahaa,nieraz sama na siebie az zla jestem,za to niezdecydowanie 😁

Oj ze mną to samo jak mam coś kupić to masakra...Chociaż wczoraj po spodnice 5 mni mi zajęło, pewnie dlatego ze 2 stragany na targu ciążowe 🙃

heh ,dokladnie im mniejszy wybor,czlowiek kupi i zadowolony ,a nie marudzi i doszukuje sie wad 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mariola-s napisał(a):
witajcie! ja też się dzisiaj nie wyspałam. jak wstałam ok 2-3 na siusiu tak potem budziłam się co pół godziny lub godzinę. Może to ta pogoda, padało, wiało... ale teraz słoneczko świeci 🙂
U mnie nadal pada i wieje i zimno jest. Więc chyba pól dnia spędzę w wylegując się w łozeczku razem z moją Majeczką rudą-tak jak teraz 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mariola-s napisał(a):
Kobitki też tak macie - z każdym dniem wydaje mi się, że brzuch jest coraz większy, niedługo zacznę czuć się ja hipcio 😮

ja juz sie tak czuje ,brzuch-konkret kochana 🙂Przyzwyczaj sie -bedzie coraz wiekszy 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agamu napisał(a):
mariola-s napisał(a):
witajcie! ja też się dzisiaj nie wyspałam. jak wstałam ok 2-3 na siusiu tak potem budziłam się co pół godziny lub godzinę. Może to ta pogoda, padało, wiało... ale teraz słoneczko świeci 🙂
U mnie nadal pada i wieje i zimno jest. Więc chyba pól dnia spędzę w wylegując się w łozeczku razem z moją Majeczką rudą-tak jak teraz 🙂

Korzystajmy kochane,bo pozniej bedziemy tesknic i marzyc o takich chwilach...Szczegolnie te z nas ktore nie maja na kogo liczyc,tzn,np.rodzicow pod jednym dachem(lub tuz obok) 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
mariola-s napisał(a):
Kobitki też tak macie - z każdym dniem wydaje mi się, że brzuch jest coraz większy, niedługo zacznę czuć się ja hipcio 😮

ja juz sie tak czuje ,brzuch-konkret kochana 🙂Przyzwyczaj sie -bedzie coraz wiekszy 😁
ja tez sie tak czuje , najgorzej jest w nocy jak chce sie przekrecic z boku na bok. nie wyobrazam sobie co bedzie poxniej... 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mariola-s napisał(a):
Właśnie ciężko mi się przyzwyczaić, bo w sumie to mi tak na dniach wywaliło... a jakby tak stopniowo się powiększał to można jakoś przywyknąć

wierze Ci uwazaj teraz na rozstepy,ja mam tak ze raczej mi stopniowo rosnie,w poprz.ciazy tez tak bylo,rozstepow nie mialam 😉a slyszalam,ze trzeba uwazac jak brzusio jest maly,maly ,bo go nagle moze konkretnie wywalic,a skora sie rozciaga i paskudy te maja rarytas...smaruj sie ta Mustella ,co smarujesz ,a ja to mam Gerber -nie narzekam ,a do tego w ciagu dnia ,albo na noc oliwka smaruje sie ,nie zaszkodzi 🙂 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asiulka tak patrzę, faktycznie coś tu jest popieprzone z tymi tygodniami ciązy na brzuszku. Ja mam niby od dzisiaj 23 tydzień, a Ty widze na suwaczku dopiero 22 t i 4 dzień. A termin niby mamy dzień po sobie. Bez sensu jakoś...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agamu napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
mariola-s napisał(a):
Kobitki też tak macie - z każdym dniem wydaje mi się, że brzuch jest coraz większy, niedługo zacznę czuć się ja hipcio 😮

ja juz sie tak czuje ,brzuch-konkret kochana 🙂Przyzwyczaj sie -bedzie coraz wiekszy 😁
ja tez sie tak czuje , najgorzej jest w nocy jak chce sie przekrecic z boku na bok. nie wyobrazam sobie co bedzie poxniej... 😮

hahaha no ja nieraz jak sie przekrecam ,albo wstaje to opieram sie o mojego (cala soba),a on bidny nawet nie pisknie hahaha -tylko mowi "nic mi nie jest ,nic mi nie jest ",a widze ,ze go gnieteee 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agamu napisał(a):
Asiulka tak patrzę, faktycznie coś tu jest popieprzone z tymi tygodniami ciązy na brzuszku. Ja mam niby od dzisiaj 23 tydzień, a Ty widze na suwaczku dopiero 22 t i 4 dzień. A termin niby mamy dzień po sobie. Bez sensu jakoś...

tak ,bo tu juz sie pokazuje kolejny tydzien jak wchodzi na 5ty dzien danego tygodnia..,np.22t5dz to juz wskakuje 23 tydzien ,ja bede miala jutro 23 tydz 🙂Tak tu jakos jest posrane 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
Agamu napisał(a):
Asiulka tak patrzę, faktycznie coś tu jest popieprzone z tymi tygodniami ciązy na brzuszku. Ja mam niby od dzisiaj 23 tydzień, a Ty widze na suwaczku dopiero 22 t i 4 dzień. A termin niby mamy dzień po sobie. Bez sensu jakoś...

tak ,bo tu juz sie pokazuje kolejny tydzien jak wchodzi na 5ty dzien danego tygodnia..,np.22t5dz to juz wskakuje 23 tydzien ,ja bede miala jutro 23 tydz 🙂Tak tu jakos jest posrane 😮
bez sensu 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agamu napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Agamu napisał(a):
Asiulka tak patrzę, faktycznie coś tu jest popieprzone z tymi tygodniami ciązy na brzuszku. Ja mam niby od dzisiaj 23 tydzień, a Ty widze na suwaczku dopiero 22 t i 4 dzień. A termin niby mamy dzień po sobie. Bez sensu jakoś...

tak ,bo tu juz sie pokazuje kolejny tydzien jak wchodzi na 5ty dzien danego tygodnia..,np.22t5dz to juz wskakuje 23 tydzien ,ja bede miala jutro 23 tydz 🙂Tak tu jakos jest posrane 😮
bez sensu 🙂 🙂

No ja itak licze od poczatku ,ze jak mam ,np 6t1dzien to juz jako 7 tydzien ciazy (poczatek siodmego 🙂)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
Agatka ,ciekawe ktora pierwsza bedzie Gabi,czy Ola 😉Wyscigi jakie trza zorganizowac , 😎 😉
No dokładnie 🙂 Ja obstawiam Gabrysię na 4 września 🙂 Tytuł wyścigów"HIPCIE NA START" 🤪 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
Agamu napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Agamu napisał(a):
Asiulka tak patrzę, faktycznie coś tu jest popieprzone z tymi tygodniami ciązy na brzuszku. Ja mam niby od dzisiaj 23 tydzień, a Ty widze na suwaczku dopiero 22 t i 4 dzień. A termin niby mamy dzień po sobie. Bez sensu jakoś...

tak ,bo tu juz sie pokazuje kolejny tydzien jak wchodzi na 5ty dzien danego tygodnia..,np.22t5dz to juz wskakuje 23 tydzien ,ja bede miala jutro 23 tydz 🙂Tak tu jakos jest posrane 😮
bez sensu 🙂 🙂

No ja itak licze od poczatku ,ze jak mam ,np 6t1dzien to juz jako 7 tydzien ciazy (poczatek siodmego 🙂)
ja tak samo 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ciekawe jak Twoja psina zareaguje na Gabi nie???Moj ojciec opowiadal,ze mieli wilczura Diane i ona w lozeczku ciotki spala,nikogo do dziecka nie dopuszczala oprocz babki,co by nakarmila,przewinela itd hahahaha 😁 😁To musialo wygladac 😁Cala noc i dzien pilnowala 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
izarybka napisał(a):
A co do bólów to mnie zabolało coś w plecach jakby kuźwa nerka. Dzisiaj rano też.. A wogule coś ostatnio budzę się cała mokra.. Jeść to i mi się diabelnie chce jadłabym co chwila ssie żoładek, tylko żeby jelita dawały radę to przerobić 😜 Nawet Mój cały czas głodny nie wiem czy mu małżenstwo służy czy to ten zespół wysiadywania????

hahahahaahhaa to dobrze razem razniej zawsze tyc 😁
Moj je za 15tu a zero tkanki tluszczowej ,brzuszek plaski ,twardy -tylko pozazdroscic przemiany ...Takze u mnie doopa -sama sobie tyje 😁 😮

no mój też tak ma brzuszek płaski zawsze wazył 2kg wiecej odemmnie teraz ja pewnie ze 3 wiecej... wiec bedzie mial hipcia. On mówi że nigdy nie przytył 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...