Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Dziewczyny gratuluję dobrych wieści 😘 Jasna Ty wymiatasz z tym kalendarzykiem 😜
A ja dziewczyny wczoraj byłam jeszcze lepsza. W trakcie mnie coś zabolało w srodku. W pewnym momencie myślałam że mój jest już po...poleciałam do łazienki, umyłam się i jego gonię do łazienki A Mój się pyta to nie dokończysz ☺️ ☺️ ☺️ ☺️ Takiego numera jeszcze nie odwaliłam 😁
Dobrej nocki dziołchy 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asia19874 napisał(a):
Asiula Ty z bielizną przy szalałaś dziś 🙃 nie dziwota że Wam figle w głowie co drugi dzień 😜 ja dziś zakupiłam majciochy bawełniane rozmiaru nie podam 🤪 buhahaha co by wygodnie mi było , a mój stał po głowie się drapał i tylko zapytał czy nie wygodniejsze bym miała jakieś strongy 😜 żeby pupci nie dusić w takich barchanach hahah 🤪 🤪 🤪

hahaha ,a co !Pantalony tez dobre ,aby nie na golo 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jasna281288 napisał(a):
no Asiula serio z bielizna zaszalalas 🙂 wiecie co przyznam sie wam do czegos prowadze kalendarzyk i zapisuje tam istosunki a potem co miesiac obliczam srednia heh :P bk
a co se tu zalowac,slon tez chce wygladac seksi 🤪 🤪 🤪A jak jeszcze wygodnie to juz wogole klasa 😁
A kalendarzyk ,to tak w jakim celu???co by wspominac jak juz nie bedziemy mogly??? 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asia19874 napisał(a):
jasna281288 napisał(a):
ja to bym sobie arbuza zjadla normalnie uzalezniona jestem od niego heh


ja wszamałam pomarańcza i jabłuszko w minutę hehe mam coraz większy apetyt 😮 a arbuza też miałam zakupić dziś w drodze powrotnej to z tych emocji zapomniałam 😠 ale jutro na bank zakupię 🤪

Ja tez zauwazylam od paru dni (od tej akcji z brokulami)ze sporo jem i czesciej glodnieje,az mi slabo jak czegos nie wsune 😮 😮 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kahlanik napisał(a):
Hellou Brzusie 😘 😘 Jestem jak koń po westernie, weekend dla ciężarówek powinien trwać od czwartku 🥴 Gorąco dziś, lodami się ratowałam jak mogłam.

Po co wy oglądacie filmy z porodu? 😮 😮 Przecież my jesteśmy po drugiej strony barykady i mnie osobiście nie obchodzi jak to wygląda od tamtej strony, po co się stresować 😉

Ja tgez takich rzeczy wole nie ogladac,nie jestem masochistka,a mile widoczki to nie sa ...Wole byc nie wtajemniczona wizualnie ,ze tak powiem 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doris5969 napisał(a):
Jestem 🙂po wizycie jest super synuś nasz ma ok 22cm i wazy 352 gramy 🙂wszystkie narzady ma prawidłowo zbudowane ,zolądek wpełni wypełniony płynem ,serducho bije jak trza 🙂i jest tam u mamusi w brzuszki maluski człowieczek nasz sliczny syneczek 🙂buzke nie bardzo chioal pokazac zaslonił sie raczka i musiałam sie ubrac zbiec po schodach i wbiec zeby pozycie zmienił i troszke udało sie go nagrac bo za chwilke znowu mały uparciuszek zasłonił sie raczka to charakterek po tatusiu 🙂a i ruchy czuje slabo bo mam łozysko ułożone na brzuchu i amortyzuje ruchy niczym poducha powietrzna he he .
Przedemna było małzenswto kobitka miala ogromny brzuch a dupcie jak jablyszko b.ladnie wygladala tyle ze chodzila o kulach ,poniewaz dzieci jej bo ma w brzuszku dwoch chlokapkow tak jej sie ulozyly na jakis nerwach ze biedna ledwo chodzi jak staruszka o dwoch kulach.

Po lekarzu podjechalismy sobie nad wisle i zrobilismy sobie romantyczny spacerek we dwoje no we troje:P

Asiule ciesze sie ze i wy zadowolone po wizycie i ze dzieci takie dorodne 😁wiec jest super jest super 🙃 🙃 🙃 🙃
Jasna Ty chudzino 2kg to prawidłowo 🙂

Dorcia ,ciesze sie ze synia zdrow i moje gratulacje,ma chlopina charakterek,przynajmniej nie jest cieplą kluchą i mami synkiem heh 😎 😎 😎
No to sie cieszymy wszystkie 😎 😉 😁 🙃 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

izarybka napisał(a):
Dziewczyny gratuluję dobrych wieści 😘 Jasna Ty wymiatasz z tym kalendarzykiem 😜
A ja dziewczyny wczoraj byłam jeszcze lepsza. W trakcie mnie coś zabolało w srodku. W pewnym momencie myślałam że mój jest już po...poleciałam do łazienki, umyłam się i jego gonię do łazienki A Mój się pyta to nie dokończysz ☺️ ☺️ ☺️ ☺️ Takiego numera jeszcze nie odwaliłam 😁
Dobrej nocki dziołchy 😘

hahhahahaahaahahaha dobra jestes 😁 😁 😁 😁 😁 🙃 🙃Ale dalas czadu 😁 😁 😁 😁chlopina musial doznac szoku 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to se pogadalam....Wyprawilam chlopa do pracy-polazl,dzieciak wymeczony calodziennym bieganiem-spi ,a moje funfele poszly w piz...u 😁 😁 😁
Dobranoc cisza ,jak makiem zasial,to se do brzucha pogadam,moze Ola mnie pokopie ,poczuje ,ze zyje 😁 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
izarybka napisał(a):
Dziewczyny gratuluję dobrych wieści 😘 Jasna Ty wymiatasz z tym kalendarzykiem 😜
A ja dziewczyny wczoraj byłam jeszcze lepsza. W trakcie mnie coś zabolało w srodku. W pewnym momencie myślałam że mój jest już po...poleciałam do łazienki, umyłam się i jego gonię do łazienki A Mój się pyta to nie dokończysz ☺️ ☺️ ☺️ ☺️ Takiego numera jeszcze nie odwaliłam 😁
Dobrej nocki dziołchy 😘

hahhahahaahaahahaha dobra jestes 😁 😁 😁 😁 😁 🙃 🙃Ale dalas czadu 😁 😁 😁 😁chlopina musial doznac szoku 😎


to u mnie w nocy kiedyś czuję ze się dobiera bo namiocik w gaciach się zrobił.. not o ja mówie, zaczekaj, idę siku i zaraz wracam. Przyszłam po chwili a on spi dalej :P

a tak w ogóle to była u mnie niedawno burza, świeże powietrze zostawiła i poszła dalej 🙂

mały coś dziś spokojny 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczynki, melduję się dziś jako pierwsza 🙂
Mąż wyprawiony do pracy, więc weszłam nadrobić zaległości 🙂
Ale wczoraj się załatwiłam-zjadłam frytki, później loda karmelowego, zagryzłam wszystko arbuzem i popiłam duuuuuuuuuuużą ilością wody.... I żołądek mnie tak bolał, że myślałam że zejdę.
Jak można być tak głupim i łakomym...????? 🤢 🤢 🤢 🤢 No ale nie skończyło się to żadnymi rewelacjami w postaci "nocy na desce", więc jest dobrze 🙂 🙂 🙂
Milego dzionka, polegnę jeszcze na chwilkę, a co!! 🤪 🤪 🤪
A i jeszcze jedna rzecz mi się przypomniała-na następnej wizycie oprócz standardowego badania na "samolocie" i USG będę miała zrobione pierwsze KTG ( to już będzie 28 tc) 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agamu napisał(a):
Dziewczynki, melduję się dziś jako pierwsza 🙂 Mąż wyprawiony do pracy, więc weszłam nadrobić zaległości 🙂 Ale wczoraj się załatwiłam-zjadłam frytki, później loda karmelowego, zagryzłam wszystko arbuzem i popiłam dużą ilością wody.... I żołądek mnie tak bolał, że myślałam że zejdę. Jak można być tak głupim i łakomym...????? 🤢 🤢 🤢 🤢 No ale nie skończyło się to żadnymi rewelacjami w postaci "nocy na desce", więc jest dobrze 🙂 🙂 🙂 Milego dzionka, polegnę jeszcze na chwilkę, a co!! 🤪 🤪 🤪


hej ja juz od 5 tej na nogach 😞 witaj w klubie zmordowanych żołądków,ja pół nocy nie spałam myślałam że sie wścieknę z bólu, wzięłam nospe wypiłam 3 herbaty i jakoś żyję;; ja podejrzewam ,że moja sałatka gracka wywołała rewolucję ,bo łakomstwo nie zna granic.idę legnąć jeszcze pooglądam ponagrywanych detektywów do później 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
haj Lasencje 🙂 melduje na minutkę bo zbieram się na zakupy dla mojego Syneczka kochanego 🙂 😁
u mnie coś popadało w nocy i się duuuużo ochłodziło ufff.... jeden dzień człowiek dychnie od tego ukropu 😜
Agamu 🤪 mi nic nie mówił o KTG ? tak szybciutko ? ja myślałam że to po 30 TC się robi dopiero 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
MALEX napisał(a):
Witam brzuszki, u mnie prawie całą noc lało i była burza, a teraz jest zimno.Wczoraj zauważyłam na piżamie plamy jakby mi mleczko z piersi ciekło, Wy też tak macie?

😮 mi jeszcze nic nie wycieka...i niewiem czy tak ma być 🤔 ja jestem zielona w niektórych kwestiach ale wkońcu skąd mam wiedzieć wszystko jak to mój pierwszy Szkrab 🙃

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...