Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Agamu napisał(a):
smerfetka napisał(a):
Iwonka, przepis wrzucony. Kamiśka - przyłączam się do prośby o przepis na paszteciki.
Dzięki za info na temat butelek. O Lovi nie słyszałam, ale popatrzę. A miała któraś styczność z Tommee Tippee? Piszą o jakiejś super antykolkowej właściwości tych butelek i smoczku zbliżonym do piersi.
Ja niestety nie pomogę bo nie wiem, mi polecali Aventa ( też antykolkowego), zamówiłam i zobaczymy jak się sprawdzą. W razie czego na bieżąco będę zmieniać na inne 🙂

Podobno do Aventa są drogie smoczki. Nie wiem, nie sprawdzałam. Ja też kupię Aventy, bo będę chciała oprócz karmienia cyckiem zatrudnić mojego M. do karmienia. Cycków nie ma, ale to nie oznacza, że nie może karmić, nie?? Któraś z Was wynalazła butelki w super cenie http://allegro.pl/avent-butelka-260-ml-125ml-gratis-i1613230263.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
letka82 napisał(a):
Agamu napisał(a):
smerfetka napisał(a):
Iwonka, przepis wrzucony. Kamiśka - przyłączam się do prośby o przepis na paszteciki.
Dzięki za info na temat butelek. O Lovi nie słyszałam, ale popatrzę. A miała któraś styczność z Tommee Tippee? Piszą o jakiejś super antykolkowej właściwości tych butelek i smoczku zbliżonym do piersi.
Ja niestety nie pomogę bo nie wiem, mi polecali Aventa ( też antykolkowego), zamówiłam i zobaczymy jak się sprawdzą. W razie czego na bieżąco będę zmieniać na inne 🙂

Podobno do Aventa są drogie smoczki. Nie wiem, nie sprawdzałam. Ja też kupię Aventy, bo będę chciała oprócz karmienia cyckiem zatrudnić mojego M. do karmienia. Cycków nie ma, ale to nie oznacza, że nie może karmić, nie??


no ba 🙂 moja kuzynka miała tyle pokarmu że cała lodówka stała zawalona mlekiem 😜 jak jej się nie chciało w nocy wstawać to mąż wstawał ,podgrzewał i karmił 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
letka82 napisał(a):
Agamu napisał(a):
smerfetka napisał(a):
Iwonka, przepis wrzucony. Kamiśka - przyłączam się do prośby o przepis na paszteciki.
Dzięki za info na temat butelek. O Lovi nie słyszałam, ale popatrzę. A miała któraś styczność z Tommee Tippee? Piszą o jakiejś super antykolkowej właściwości tych butelek i smoczku zbliżonym do piersi.
Ja niestety nie pomogę bo nie wiem, mi polecali Aventa ( też antykolkowego), zamówiłam i zobaczymy jak się sprawdzą. W razie czego na bieżąco będę zmieniać na inne 🙂

Podobno do Aventa są drogie smoczki. Nie wiem, nie sprawdzałam. Ja też kupię Aventy, bo będę chciała oprócz karmienia cyckiem zatrudnić mojego M. do karmienia. Cycków nie ma, ale to nie oznacza, że nie może karmić, nie?? Któraś z Was wynalazła butelki w super cenie http://allegro.pl/avent-butelka-260-ml-125ml-gratis-i1613230263.html
To ja wynalazlam 🤪 🤪 🤪 zamówiłam już nawet, ale te
http://allegro.pl/avent-butelka-antykolkowa-2x-260-ml-125-ml-nowe-i1610564397.html Z przesyłką wyszło 38 zl, więc myślę że korzystnie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agamu napisał(a):
Widziałam, że była rozmowa na temat prania ciuszków-ja planowałam w Lovelli, ale gadałam z koleżankami i one polecają polskiego DZIDZIUSIA-podobno tak samo dobry jak Lovella,a tańszy. Więc kupię na początek tego Dzidziusia i zobaczymy 🙂Jak se nie sprawdzi to będę zmieniać, jak już Malutka sie urodzi 🙂-bo to chyba ona zweryfikuje tak naprawdę (ewentualne uczulenia itp)


ja prałam w Lovelli i w Jelpie ,ale ten drugi drogi jak cholera a o DZidziusiu nie słyszałam wiec i ja go teraz wypróbuje 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aniawiktor1 napisał(a):
Czesc dziewczyny,własnie wrociłam z Usg połówkowego!Wszystko ok z dzidzią.I jak mialam przeczucie to CHŁOPAK 😁
No super, to kolejne jajeczka do kolekcji wrześniowej 🙂 🙂 Nasze kobitki będą miały z kogo wybierać 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aniawiktor1 napisał(a):
Wiesz,zawsze myslalam ze jak bede miec drugiego bobasa i bedzie to dziewczyna to bedzie Gabrysia 🙂Wie moze Gabryś? 😆
Myśmy też myśleli nad Gabrysiem-chłopcem 🙂 Ale jednak gdyby były jajeczka to byłby Adaś, a że jest pipeczka to jest i Gabrysia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja usg mam 26 maja też będe w 22 tyg.I mam nadzieje,że tak jak u Was wszystko będzie ok.Ostatnio jak byłam w 18 tyg.nie mogli zrobić pomiarów,bo mała tak sie kręciła cały czas udawała żabke 🙂aż w końcu sie udało zrobić te pomiary tzn. serducha nie,bo nie mogła coś uchwycić.Tzn biło,widać je było.Ale doktorka stwierdziła że takie usg robi sie raczej po 18 tyg,bo 18 tyd.to ta dolna granica ..tak między 18 a 22 wtedy wszystko jest już na tyle rozwinięte,że widać naprawde ładnie.A ja mam mega cykora..czy powiedziała tak żeby mnie nie denerwować,czy to faktycznie tak jest...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anulcia napisał(a):
Ja usg mam 26 maja też będe w 22 tyg.I mam nadzieje,że tak jak u Was wszystko będzie ok.Ostatnio jak byłam w 18 tyg.nie mogli zrobić pomiarów,bo mała tak sie kręciła cały czas udawała żabke 🙂aż w końcu sie udało zrobić te pomiary tzn. serducha nie,bo nie mogła coś uchwycić.Tzn biło,widać je było.Ale doktorka stwierdziła że takie usg robi sie raczej po 18 tyg,bo 18 tyd.to ta dolna granica ..tak między 18 a 22 wtedy wszystko jest już na tyle rozwinięte,że widać naprawde ładnie.A ja mam mega cykora..czy powiedziała tak żeby mnie nie denerwować,czy to faktycznie tak jest...
Tak jest na pewno, nic se nie denerwuj. Ja też zawsze mówię, że mój gin mi nie mówi prawdy, ale później sobie myślę"kurde a jaki miałby niby w tym interes..."?. Ja podobnie miałam z tymi badaniami genetycznymi w 12 tyg-musiałam przyjść jeszcze raz w 13, bo w 12 nie mógł nic zobaczyć (mała sie nie chciała pokazać),więc ja już czarny scenariusz, że na bank jest coś nie tak, że mnie okłamał itp. A wszystko było super! Tak że u Ciebie na pewno też będzie wszystko super! 🙂 🙂 🙂i wszystko pięknie będzie widać 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aniawiktor1 napisał(a):
Nie bój sie,napewno bedzie wszystko dobrze.Ja tez się bałam pare tygodni wczesniej.Jak lekarz zacząl sie przygladac dosc długo w monitor to dopiero mnie strach obleciał.Ale wszystko dzieku Bogu na swoim miejscu 🙂Trzymam kciuki


Ja już swoje przeszłam na początku...ja poszłam do lekarza,położna zrobiła mi takie usg przed wizytą...tylko że to takiej gorszej jakości..i nagle mówi...ale tu nic nie widać!serduszko nie bije...a wcześniej wszystko było ok...poszłam do lekarza ta zrobiła mi jeszcze raz usg i okazało sie,że usg jest popsute! poszliśmy na inne i odrazu było widać jak mała bryka...Nawet sobie nie wyobrażacie co ja wtedy przeżywałam 😞 to były najgorsze chwile w moim życiu 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anulcia napisał(a):
aniawiktor1 napisał(a):
Nie bój sie,napewno bedzie wszystko dobrze.Ja tez się bałam pare tygodni wczesniej.Jak lekarz zacząl sie przygladac dosc długo w monitor to dopiero mnie strach obleciał.Ale wszystko dzieku Bogu na swoim miejscu 🙂Trzymam kciuki


Ja już swoje przeszłam na początku...ja poszłam do lekarza,położna zrobiła mi takie usg przed wizytą...tylko że to takiej gorszej jakości..i nagle mówi...ale tu nic nie widać!serduszko nie bije...a wcześniej wszystko było ok...poszłam do lekarza ta zrobiła mi jeszcze raz usg i okazało sie,że usg jest popsute! poszliśmy na inne i odrazu było widać jak mała bryka...Nawet sobie nie wyobrażacie co ja wtedy przeżywałam 😞 to były najgorsze chwile w moim życiu 😞
Masakra! Chyba bym zawału dostała!! Najważniejsze że się wyjaśniło 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aniawiktor gratulacje chłopoczka 😘 Anulcia nie martw się na pewno wszystko jest ok. Ja znowu zawsze się zastanawiam po czedmu tak krótko to usg trwało i czy na pewno wszystko zostało sprawdzone 🥴
Własnie wróciłam ze sklepu przydwigałam dwie cięzkie siaty jak głupia, teraz leże i odpoczywam. Jutro planuje zrobić racuchy, bo dziś o dziwo nie przejadłam się i nawet nie mam zgagi. Może bedzie spokój do wieczora 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anulcia napisał(a):
Od tego czasu mam schizo,jak mam iść na usg to cała w nerwach łaże...dopiero jak widze,że mąż sie śmieje bo widzi jak dzidzia bryka na monitorze,to płakać mi sie chce że wszystko jest ok! 🙂


okropne przeżycie , faktycznie idzie zejść z tego świata jakby mi tak usg zrobili jak tobie , teraz jest tylko w porządku więc niema co się zamartwiać 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
później mi Dzidzia to wynagrodziła na następnym usg...Doktorka pooglądała pomierzyła Mąż popatrzył,a mi zapomniała pokazać Emilki 😞to mówie a może Pani mi pokazać?no więc podłączyła jeszcze raz...jeździ po brzucholu mi tym..monitor w moją strone odwróciła...no i sie wpatrujemy!patrzymy a Dzidzia leżąc na boku,odwróciła głowe prosto w moją strone heheh popatrzyła na mnie.A mnie jakby sparaliżowało i odrazu sie popłakałam 😁 A,że uczuciowa kobita ze mnie to płacze przy każdej okazji hehehe 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...