Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Agamu napisał(a):
Hej Kochane 🙂 Ja też już jestem 🙂W nocy popadało, jest chłodniej, więc idę z Majeczką 🙂 Później wciągnę jakieś śniadanko i poleżakuję jeszcze 🙂 No i będę zaglądać tutaj oczywiście 🤪 🤪


Agatko dziękuje za maila z numerami 🙂 coś mi nie chcę się tabelka otworzyć 😮 chyba nie mam jakiegoś programu 😠 muszę coś pokombinować 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czarna79 napisał(a):
Letka te zabony sa super ....hi hi .....ludzie to maja pomysły ....Niech nasza Asia nie patrzy na murzynko ....bo jej tesciowa zawału dostanie buhahahahahhahahahah..... 🤪 🤪 🤪

🤪 🤪 🤪 Czarnulko ja od następnej wizyty wchodzę i nie nawiązuje kontaktu wzrokowego z murzynkiem bo będę miała kobiete na sumieniu jak fiknie 😮 😁 😁 😁 😁 😁 buhahaha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asia19874 napisał(a):
kamiska napisał(a):
hej ja też juz wstałam
pogoda okropna wieje strasznie
skręcę chyba jakieś ciacho moze kto wpadnie 😉 chociaz stara d... jestem juz 🙂
milego dnia


a jak komunia ?? nic nie meldowałaś wieczorkiem ?? 😜


kurcze bo przez ten upał wczorajszy to strasznie mi nogi popuchły i lezałam cały wieczor bo z chodzeniem średnio...
Komunia spoko dobre żarełko i nawet bardzo miło (na szczęście nie było zbędnego przeżywania odnośnie mojego brzuszka 🙂a tego sie bałam )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Laski od 30 maja w LIDLU mają być ręczniki z kapturem dla maluchów (35 zł), jakieś kocyki z mikrowłokna polarowego (25 zł),śpiworki niemowlęce (takie cienkie) 22 zł, termometr do ucha i czoła
( elektroniczny) 45 zł. Może to będzie tandeta, ale piszę Wam, można luknąć 🙂 🙂 Od 30 maja to obowiązuje 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agamu napisał(a):
Laski od 30 maja w LIDLU mają być ręczniki z kapturem dla maluchów (35 zł), jakieś kocyki z mikrowłokna polarowego (25 zł),śpiworki niemowlęce (takie cienkie) 22 zł, termometr do ucha i czoła (takie elektroniczny) 45 zł. Może to będzie tandeta, ale piszę Wam, można luknąć 🙂 🙂 Od 30 maja to obowiązuje 🙂


w lidlu mają fajne rzeczy czasami 🙂 muszę kuknąć w takim razie 😁 takie zakupy można robić .... 😁
Kamila 100latek i szczęśliwego rozwiązania 🙂 winszuję ja i mały Tymuś 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kamiska napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
kamiska napisał(a):
hej ja też juz wstałam
pogoda okropna wieje strasznie
skręcę chyba jakieś ciacho moze kto wpadnie 😉 chociaz stara d... jestem juz 🙂
milego dnia


a jak komunia ?? nic nie meldowałaś wieczorkiem ?? 😜


kurcze bo przez ten upał wczorajszy to strasznie mi nogi popuchły i lezałam cały wieczor bo z chodzeniem średnio...
Komunia spoko dobre żarełko i nawet bardzo miło (na szczęście nie było zbędnego przeżywania odnośnie mojego brzuszka 🙂a tego sie bałam )


ja też się chwaliłam ostatnio że mi nic nie puchnię a tu wczoraj akuku.... nie mogłam obrączki ściągnąć wczoraj ... 😮 😮 😮 masakra miałam paluchy jak serdelki 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
heja dziewczyny wszystkiego najlepszego Kamila 😘 😘 😘
A u mnie jutro mija 3 lata jak się z moim poznaliśmy 🙂 Może jakąś romatyczną kolacyjkę zmontować 🙂
Lecę do gina na przegląd i ciekawe jak te moje badnia powychodziły do później 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
izarybka napisał(a):
heja dziewczyny wszystkiego najlepszego Kamila 😘 😘 😘
A u mnie jutro mija 3 lata jak się z moim poznaliśmy 🙂 Może jakąś romatyczną kolacyjkę zmontować 🙂
Lecę do gina na przegląd i ciekawe jak te moje badnia powychodziły do później 😘

IZA pamiętaj, żeby nam dać znać później po wizycie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
izarybka napisał(a):
heja dziewczyny wszystkiego najlepszego Kamila 😘 😘 😘
A u mnie jutro mija 3 lata jak się z moim poznaliśmy 🙂 Może jakąś romatyczną kolacyjkę zmontować 🙂
Lecę do gina na przegląd i ciekawe jak te moje badnia powychodziły do później 😘


mówisz że Cię ogarnęła romantica 🤪 🤪 🤪 heh ??
daj znać jak wizyta 🙂 USG też masz 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ale miałam kijową noc... to chyba jednak nie muszki mnie pogryzły, podejrzewam że jakieś uczulenie mam.. chyba wybiorę się do dermatologa bo nie ścierpię tego swędzenia... najgorsze że koło ust też mnie wysypało i wyglądam jak zza krzaka 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mariola-s napisał(a):
ale miałam kijową noc... to chyba jednak nie muszki mnie pogryzły, podejrzewam że jakieś uczulenie mam.. chyba wybiorę się do dermatologa bo nie ścierpię tego swędzenia... najgorsze że koło ust też mnie wysypało i wyglądam jak zza krzaka 😠

Biedna! Idź do lakarza, niech zobaczy co to. Pewnie jakieś uczulenie, może Malemu coś nie smakowało 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mariola-s napisał(a):
to pewnie grill, bo nic innego takiego nie jadłam, może jakaś przyprawa... ale za to jak mi smakowało 🙂


mnie ostatnio na plecach wysypało chyba po pomarańczach ...też strasznie swędziało 😮 🤢
ponoć wapno można wypić na odczulenie ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześc brzuszki, próbowałam Was nadrobic, ale musiałabym siedziec cały dzionek tyle naskrobałyście, weekend super spędzony, cała sobota na wodzie, a teraz niestety trzeba nadrobic zaległosci w domku, będę do Was zaglądac w przerwach. Kamilko WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wrzucam link do gazetki biedronkowej 🙂 od 26maja oferta obowiązuje 🙂
mają być proszki , butelki ,gryzaki i inne fajne rzeczy kuknijcie 🙂
http://gazetka.biedronka.pl/g12,nasze_dzieci.html

proszek z płynem bardzo sie opłaca kupić , ja płaciłam za sam proszek 1,8kg prawie 20zł w supermarkecie ..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witojcie! 🙂

Melduję,że ja już na nogach...miałam ciężką noc 😮 okno otwarte...całą noc niczym nie przykryta a spociłam sie jak szczur...musze zaraz wziąć prysznic 🙂

Sto lat!Sto lat! niech Kamila żyje Nammmmm!! Wszystkiego Najlepszego 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...