Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
izarybka napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
jak się gapi na to to tylko Socha mi się tam podoba chyba tylko ona umie grać

No bo facetom sie Mucha podoba...brzydka nie jest dziewczyna,ale dziala mi na nerwy ,ta przemadrzaloscią i tonem glosu nawet...gwiazda... 😁

A teraz znów się robi gruba hehe 😜 Własnie wielka gwiazda,ja poamietam z moją mamą ogladałam argentyńską wersję to polskiego badziewia tam grała Natalia Oreiro z niej to można było sikać po gaciach, o wiele ładniejsza kobieta a nie wywyższa się tak 🙂

hahahaa ale my wredne ..my grube to i ona niech se bedzie tez hahahahahahahahaha 😁 😁 😁 😁 😁 🙃 🙃 🙃

a jak 🙃 🙃 🙃 🙃 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
Anulcia napisał(a):
My z Emilką również mówimy Dzień dobryyyyyy 🙂

Mężuś wyszykowany do pracy,a my po truskaweczkach z jogurcikiem już 🙂Idziemy sie jeszcze troche położyć...do później babeczki :*


Ps. Wszystkiego Najlepszego MAMUŚKI hehe 😘 😘

Aneczko ,rowniez najlepszego 🙂Dla wszystkich fajnych Mamusiek 🙂 😘 😘 😘 😘

Na drogę życia dostałem dwa kwiatki:
Od przyjaciela i rodzonej matki.
Więc myślę sobie: mam dwa kwiatki świeże,
Teraz się dowiem, kto mnie kocha szczerze.

Dla moich kwiatków równą dam opiekę,
Czyj wpierw uwiędnie, to z tego orzekę,
Kto wpierw zapomniał o tym, co przyrzekał.
Chyba niedługo będę na to czekał.

Najpierw uwiędły kwiatki przyjaciela,
Potem uwiędły dwie gałązki ziela.
Kwiatki mej matki pozostały świeże,
Bo tylko matka kochała mnie szczerze.

Bo miłość matki, to głębina morza,
czysta jak kryształ, piękna jako zorza.
Tak wzniosła, że jej nikt pojąć nie moze,
czymże być musi twoja miłość, Boże.

Długom wędrował, toczył bój o życie,
Gasły nade mną gwiazdy na błękicie.
Kwiatki mej matki pozostały świeże,
Bo tylko matka umie kochać szczerze.



P.S-moja corcia w nocy miala goraczke 😞 Nie prowadze Jej dzis do zerowki...Kochana od rana mnie wysciskala i robi mamusi laurke 🤪


Pamiętam jak byłam mała i co roku klepałam Mamie ten sam wiersz 🙂 Mama mimo tego zawsze sie wzruszała...a teraz jak przypominam sobie ten wiersz to jakoś też mnie rusza 🙂

„Dziękuję Ci, mamo”

Kochana Mamo, dziękuję Ci
za to, że dałaś życie mi.

I także za to, że gdy śpię,
Ty nade mną pochylasz się.

I za tę dobroć w oczach Twych
Kochana mamo, dziękuję Ci.
(Asen Boseew)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jestem
czytam że rozmawiacie o serialach a więc pierwszą miłość oglądałam ostatnio jakoś 5 lat temu 🙂
oglądam przepis na życie i czasem ten serial z Muchą i Bobkiem (ale widać rzadko bo nie pamiętam tytulu heee:d
z nerwów sprzątnełam cała łazienkę i przygotowałam się do wizyty u gina mam tak ok 15 się zjawić czas isę dłuży... 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
mariola-s napisał(a):
Mi też ta Ania bardziej odpowiada, wnosi taki powiew świeżości do serialu 🙂 nie uważacie że Marysi zrobili jakiś taki dziwny ten brzuch? taki wielgachny i szeroki

ona mnie wogole wkurza i naprawde ten beben ma....a ona w zyciu prywatnym jest w ciazy???Cos mi sie obilo o uszy,ale nie wnikam .. 😉

No własnie chyba w połowie kwietnia dwóch chłopców urodziła i też z tym aktorem co Pawła gra 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

izarybka napisał(a):
a co do Leer to trzymam kciuki za wizytę i sukienkę 🙂
Ja dlatego nie szyję sobie nigdy bo zawsze coś zje... jest raz mamma wyciagnęła materiał po babci, uszyła mi krawcowa sukienkę tak że nie mogłam ramoinami ruszyć, potem na półmetek sukienke dostałam od sąsiadki tylko musiałam zmniejszyc to wyszło tak ze ta sukienka miała ramiączka na krzyż z tyłu i tak zmniejszyła że jak zakładałam ją to musiał mi ktoś pomagać bo cisne były...3.sukienka na studniówkę miałam gotową miała tylko skrócić to wyprasowała mi pasek zrobił się za ciasny no dobra to można wyciąć i będzie biodrówka, i k... na balu mi latała sukienka dokoła(z przodu haft miałam) dobrze że jej nie zgubiłam.... No na ślub byłam zmuszona pojsć do niej ale też franca mnie okantowała bo tiul miała wszyć zeby koronka nie opadała i gucio wcielo tiul.
Ja się dziwie bo to mojej mamy sąsiadka nie raz widzę jak ludzie do niej na grandę jezdza cos szyć. Sorry wolę kupić gotowe 😠

hehe ales miala przygody..fiufiu...
Ja nie szylam jeszcze nic na miare,wole kupic i zmierzyc ...na miare bede szyla na stare lata jak sie zrobire mega baleronem i nic w sklepie nie dostane 😁 😁 😁 😁
A tak serio,popieram,lepiej kupic bo to i kasy idzie sporo i nerwow,czy aby napewno zdazy,czy wszystko bedzie tak jak chce...aj ja to za nerwowa na takie przymiarki i cuda .. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A i jeszcze rozbraja mnie piosenka ktrorą chciałam dać na podziękowanie dla mojej Mamy na moim weselichu..ale stwierdziłam,że z racji tego że Tata już nie mam to jak będzie cudownych rodziców mam to wystarczy bo i tak będzie wielki płacz więc ostatecznie zrezygnowałam...

http://w235.wrzuta.pl/audio/6V0rmY1nsAm/tylko_dla_mamy_-_krzysztof_konopka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anulcia napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Anulcia napisał(a):
My z Emilką również mówimy Dzień dobryyyyyy 🙂

Mężuś wyszykowany do pracy,a my po truskaweczkach z jogurcikiem już 🙂Idziemy sie jeszcze troche położyć...do później babeczki :*


Ps. Wszystkiego Najlepszego MAMUŚKI hehe 😘 😘

Aneczko ,rowniez najlepszego 🙂Dla wszystkich fajnych Mamusiek 🙂 😘 😘 😘 😘

Na drogę życia dostałem dwa kwiatki:
Od przyjaciela i rodzonej matki.
Więc myślę sobie: mam dwa kwiatki świeże,
Teraz się dowiem, kto mnie kocha szczerze.

Dla moich kwiatków równą dam opiekę,
Czyj wpierw uwiędnie, to z tego orzekę,
Kto wpierw zapomniał o tym, co przyrzekał.
Chyba niedługo będę na to czekał.

Najpierw uwiędły kwiatki przyjaciela,
Potem uwiędły dwie gałązki ziela.
Kwiatki mej matki pozostały świeże,
Bo tylko matka kochała mnie szczerze.

Bo miłość matki, to głębina morza,
czysta jak kryształ, piękna jako zorza.
Tak wzniosła, że jej nikt pojąć nie moze,
czymże być musi twoja miłość, Boże.

Długom wędrował, toczył bój o życie,
Gasły nade mną gwiazdy na błękicie.
Kwiatki mej matki pozostały świeże,
Bo tylko matka umie kochać szczerze.



P.S-moja corcia w nocy miala goraczke 😞 Nie prowadze Jej dzis do zerowki...Kochana od rana mnie wysciskala i robi mamusi laurke 🤪


Pamiętam jak byłam mała i co roku klepałam Mamie ten sam wiersz 🙂 Mama mimo tego zawsze sie wzruszała...a teraz jak przypominam sobie ten wiersz to jakoś też mnie rusza 🙂

„Dziękuję Ci, mamo”

Kochana Mamo, dziękuję Ci
za to, że dałaś życie mi.

I także za to, że gdy śpię,
Ty nade mną pochylasz się.

I za tę dobroć w oczach Twych
Kochana mamo, dziękuję Ci.
(Asen Boseew)

hehe ale my dzis takie nostalgiczne i wzruszone kobietki 🙂
Do pewnych emocji trzeba dorosnac... 🙂
Ja w przedszkolu spiewalam mamie "choc mam raczki male i niewiele zrobie,pomoge mamusi ,niech odpocznie soobie,pomoge mamusi niech odpocznie sobie 🙂"
a wiersz
"Matus moja matus,mateczko jedyna...
czesto bylas smutna ,przez corke i syna...
lecz droga Mateczka ,niechaj sie nie smuci...
to co bylo zlego juz nigdy nie wroci 🙂))"
hahaha a teraz mi corunia wierszyki opowiada,ach jak ten czas mknie,jak opetany 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
izarybka napisał(a):
a co do Leer to trzymam kciuki za wizytę i sukienkę 🙂
Ja dlatego nie szyję sobie nigdy bo zawsze coś zje... jest raz mamma wyciagnęła materiał po babci, uszyła mi krawcowa sukienkę tak że nie mogłam ramoinami ruszyć, potem na półmetek sukienke dostałam od sąsiadki tylko musiałam zmniejszyc to wyszło tak ze ta sukienka miała ramiączka na krzyż z tyłu i tak zmniejszyła że jak zakładałam ją to musiał mi ktoś pomagać bo cisne były...3.sukienka na studniówkę miałam gotową miała tylko skrócić to wyprasowała mi pasek zrobił się za ciasny no dobra to można wyciąć i będzie biodrówka, i k... na balu mi latała sukienka dokoła(z przodu haft miałam) dobrze że jej nie zgubiłam.... No na ślub byłam zmuszona pojsć do niej ale też franca mnie okantowała bo tiul miała wszyć zeby koronka nie opadała i gucio wcielo tiul.
Ja się dziwie bo to mojej mamy sąsiadka nie raz widzę jak ludzie do niej na grandę jezdza cos szyć. Sorry wolę kupić gotowe 😠

hehe ales miala przygody..fiufiu...
Ja nie szylam jeszcze nic na miare,wole kupic i zmierzyc ...na miare bede szyla na stare lata jak sie zrobire mega baleronem i nic w sklepie nie dostane 😁 😁 😁 😁
A tak serio,popieram,lepiej kupic bo to i kasy idzie sporo i nerwow,czy aby napewno zdazy,czy wszystko bedzie tak jak chce...aj ja to za nerwowa na takie przymiarki i cuda .. 🙂


Ja to ze 2 dni przed odbiorem sukni ślubnej (wypożyczałam) zauważyłam,że jest na mnie za krótka 😁 no cóż babka ściągnęła krawcową i mi rozpierdziuchały całkiem koronke na dole i wydłużyły..na moim oczach ja w szoku byłam jak to wszystko teraz poskładają do kupy 😁 Ale dały rade hehe i nikt nawet nie zauważył że sukienka była w strzępach 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

izarybka napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
mariola-s napisał(a):
Mi też ta Ania bardziej odpowiada, wnosi taki powiew świeżości do serialu 🙂 nie uważacie że Marysi zrobili jakiś taki dziwny ten brzuch? taki wielgachny i szeroki

ona mnie wogole wkurza i naprawde ten beben ma....a ona w zyciu prywatnym jest w ciazy???Cos mi sie obilo o uszy,ale nie wnikam .. 😉

No własnie chyba w połowie kwietnia dwóch chłopców urodziła i też z tym aktorem co Pawła gra 🙂

No bo to jej maz hehe 😉Ale blizniaki ma tak?Dlatego taki brzuch wielgachny ma 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

izarybka napisał(a):
http://www.gadu-gadu.pl/baby-boom-w-polsce-nic-z-tego-dzieci-rodzi-sie-coraz-mniej
nawet nie wiedziałam ja myslałam ze wiecej się rodzi bo przeciez my jestesmy z babyboom lat 80tych

a no widac kazdy sie garnie do rodzicielstwa 😁Wiekszosc to wpadka ,bo duzo ludzi w zyciu by sie na bejbi nie zdecydowalo w dobie dzisiejszej..brak dobrze platnej pracy, chalup,kredyty itd...
Dobrze ,ze jaka jest chalupa to jest (moze i mala )ale nikomu nie trzeba kieszeni wypychac 🙂 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
izarybka napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
mariola-s napisał(a):
Mi też ta Ania bardziej odpowiada, wnosi taki powiew świeżości do serialu 🙂 nie uważacie że Marysi zrobili jakiś taki dziwny ten brzuch? taki wielgachny i szeroki

ona mnie wogole wkurza i naprawde ten beben ma....a ona w zyciu prywatnym jest w ciazy???Cos mi sie obilo o uszy,ale nie wnikam .. 😉

No własnie chyba w połowie kwietnia dwóch chłopców urodziła i też z tym aktorem co Pawła gra 🙂

No bo to jej maz hehe 😉Ale blizniaki ma tak?Dlatego taki brzuch wielgachny ma 🙂

Tak bliźniaki ale ja czytałam ze slubu nie maja jeszcze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

izarybka napisał(a):
http://www.gadu-gadu.pl/chciala-sprzedac-dziewictwo-corki
😮 😮 😮 😮

😮 😮 😮 😮 😮 😮 😮 😮 😮 😮 😮 😮 😮 😮 😮 😮 😮 😮 😮 😮 😮 😮 😮 😮 😮 😮 😮 😮 😮 😮 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

izarybka napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
izarybka napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
mariola-s napisał(a):
Mi też ta Ania bardziej odpowiada, wnosi taki powiew świeżości do serialu 🙂 nie uważacie że Marysi zrobili jakiś taki dziwny ten brzuch? taki wielgachny i szeroki

ona mnie wogole wkurza i naprawde ten beben ma....a ona w zyciu prywatnym jest w ciazy???Cos mi sie obilo o uszy,ale nie wnikam .. 😉

No własnie chyba w połowie kwietnia dwóch chłopców urodziła i też z tym aktorem co Pawła gra 🙂

No bo to jej maz hehe 😉Ale blizniaki ma tak?Dlatego taki brzuch wielgachny ma 🙂

Tak bliźniaki ale ja czytałam ze slubu nie maja jeszcze

myslalam ,ze po slubie sa...a papier guzik warty,moze i racja 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mariola-s napisał(a):
taką matkę to do pierdla bym wsadziła 😠

od reki i na jakies orgie z mega ptakami wyslalabym ja ,az by padla ...miala by wrazenia ..glupi babsztyl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
izarybka napisał(a):
http://www.gadu-gadu.pl/baby-boom-w-polsce-nic-z-tego-dzieci-rodzi-sie-coraz-mniej
nawet nie wiedziałam ja myslałam ze wiecej się rodzi bo przeciez my jestesmy z babyboom lat 80tych

a no widac kazdy sie garnie do rodzicielstwa 😁Wiekszosc to wpadka ,bo duzo ludzi w zyciu by sie na bejbi nie zdecydowalo w dobie dzisiejszej..brak dobrze platnej pracy, chalup,kredyty itd...
Dobrze ,ze jaka jest chalupa to jest (moze i mala )ale nikomu nie trzeba kieszeni wypychac 🙂 🤪

a my póki co wypychamy Moj obliczył ze już 9tys w psu kość poszło no ale może się zmieni niedługo...
a też zmykam coś pożytecznego zrobić do biedrony 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześć dziewczynki!!!!!
w końcu do Was dotarłam 🙂 niestety komputer mi w domu padł, naprawa trochę potrwa. Trochę poczytam co przez ten czas naskrobałyście 🙂

jak Wam wcześniej wspominałam, w tamtym tygodniu byłam na połówkowym usg. Lekarka mi policzyła, że jestem już w 24 tygodniu ciąży, natomiast maleństwo z pomiarów ma 22-23 tygodnie.
Na połówkowym niestety nie dowiedziałam się płci mojego maleństwa, bo miało baaardzo zaciśniete nóżki, że z żadnej strony nic lekarz nie widział 😞
Ale za to wczoraj byłam na kontrolnej wizycie u mojej pani doktor. Podejrzałyśmy maluszka i okazało się, że będziemy mieli syneczka 🙂 🙂 🙂 🙂 swoją drogą, z tego co kojarze, to u nas więcej chyba facetów niż dziewuszek będzie....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...