Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

karolinecka831 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
http://www.youtube.com/watch?v=lfIr8Z_pDec
Karolinka ten teledysk w Swinoujsciu jest nagrany 🙂
Uwielbiam te piosenke i teledysk...
A oglada ktoras Pierwsza Milosc?To sobie Pawel wyspiewal nie...
http://www.youtube.com/watch?v=Sygpdca_s54
.Anka na poczatku mnie wkurzala okropnie,ale jak juz sie zaczelo im ukladac i byli szczesliwi.....ach zycie plata figle ...




OjOJO ASIU
ale się wzruszyłam , bo ta piosenka jest cudna ... i jeszcze to Świnoujście i plaża .... tak tęsknię bardzo .... 😞 😎 😞 😎
Co do Pierwszej Miłości ... to jestem fanką.... super ten film

Ja tak samo kiedy jej nie slysze to rycze ,albo prawie becze 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
mariola-s napisał(a):
ja też oglądam pierwsza miłość, ciekawe jak pozbędą się Anki, bo w końcu chyba Paweł będzie z Marysią? Myślałam że teraz Anka umrze... no i pewnie na wakacje skończy się w najciekawszym momencie. my takie hipcie jak nie będziemy miały siły się ruszać to nie będzie w wizji rzadnych serialów bo przerwa wakacyjna...

No ja sie zaplacze 🤔 🤔 🤔
A "pierwsza milosc ogladam od czasu poprz ciazy hi hi,potem prasowalam pieluchy,przy serialu rzecz jasna 🙂Tak mnie wciagnelo 🙂
A jak sie pracowalo to az tak nie ,najgorsze w chalupie siedziec i sie w seriale wciagac ,masakra "Skamieniali ,jak dinozaury,nie widza prawdy ,zapatrzeni w czarna skrzynke ,obserwuja podprogramy,miedzy telenowelami ,a kolejnymi faktami..."hahahahahahha 😁 😁 😁 😁
Dlatego ,jak juz jakies wypuszczaja nowe ,to ja nie ogladam nawet....byly szpilki na giewoncie(ale mi na szczescie przeszlo),tylkopierwsza i m jak milosc i nie chce sie wciagac w ten wir....

Ja z moim ogladalam szpilki 🙂 i czasem lukam rozmowy w toku i dlaczego ja na polsacie....
Zawsze jak MOj jest wczesniej to kłotnia o pilota bo on chce muche prosto w serce ogladac a ona jest okropna 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

karolinecka831 napisał(a):
Kurde w ogóle te wszystkie seriale sie gupio pokończą ...na wakacje właśnie
Ja oglądam Przepis na zycie ... i też już bedzie ostatni odcinek ,
Hotel 52 tez oglądam i też sie do dupy skonczył .... i pozniej czlowiek to czeka ....

Tak czeka ,wkoncu sie odzwyczai i nie wie o co chodzi haha,a jak bedziemy na porodowce we wrzesniu,to cholerka chyba trza bedzie laptopa zatargac i na ipli obczajac koleje losu 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

izarybka napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
mariola-s napisał(a):
ja też oglądam pierwsza miłość, ciekawe jak pozbędą się Anki, bo w końcu chyba Paweł będzie z Marysią? Myślałam że teraz Anka umrze... no i pewnie na wakacje skończy się w najciekawszym momencie. my takie hipcie jak nie będziemy miały siły się ruszać to nie będzie w wizji rzadnych serialów bo przerwa wakacyjna...

No ja sie zaplacze 🤔 🤔 🤔
A "pierwsza milosc ogladam od czasu poprz ciazy hi hi,potem prasowalam pieluchy,przy serialu rzecz jasna 🙂Tak mnie wciagnelo 🙂
A jak sie pracowalo to az tak nie ,najgorsze w chalupie siedziec i sie w seriale wciagac ,masakra "Skamieniali ,jak dinozaury,nie widza prawdy ,zapatrzeni w czarna skrzynke ,obserwuja podprogramy,miedzy telenowelami ,a kolejnymi faktami..."hahahahahahha 😁 😁 😁 😁
Dlatego ,jak juz jakies wypuszczaja nowe ,to ja nie ogladam nawet....byly szpilki na giewoncie(ale mi na szczescie przeszlo),tylkopierwsza i m jak milosc i nie chce sie wciagac w ten wir....

Ja z moim ogladalam szpilki 🙂 i czasem lukam rozmowy w toku i dlaczego ja na polsacie....
Zawsze jak MOj jest wczesniej to kłotnia o pilota bo on chce muche prosto w serce ogladac a ona jest okropna 😮

Ja tego nie ogladam,ale ta Mucha taka sie jakas dziwna zrobila wg.mnie ...jeszcze jak w m jak milosc grala na poczatku bylo oki,a teraz jak ja widze ,to przelaczam kanal 🙂Wrocil gnoj do M jak milosc znowu namącic ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

izarybka napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
mariola-s napisał(a):
ja też oglądam pierwsza miłość, ciekawe jak pozbędą się Anki, bo w końcu chyba Paweł będzie z Marysią? Myślałam że teraz Anka umrze... no i pewnie na wakacje skończy się w najciekawszym momencie. my takie hipcie jak nie będziemy miały siły się ruszać to nie będzie w wizji rzadnych serialów bo przerwa wakacyjna...

No ja sie zaplacze 🤔 🤔 🤔
A "pierwsza milosc ogladam od czasu poprz ciazy hi hi,potem prasowalam pieluchy,przy serialu rzecz jasna 🙂Tak mnie wciagnelo 🙂
A jak sie pracowalo to az tak nie ,najgorsze w chalupie siedziec i sie w seriale wciagac ,masakra "Skamieniali ,jak dinozaury,nie widza prawdy ,zapatrzeni w czarna skrzynke ,obserwuja podprogramy,miedzy telenowelami ,a kolejnymi faktami..."hahahahahahha 😁 😁 😁 😁
Dlatego ,jak juz jakies wypuszczaja nowe ,to ja nie ogladam nawet....byly szpilki na giewoncie(ale mi na szczescie przeszlo),tylkopierwsza i m jak milosc i nie chce sie wciagac w ten wir....

Ja z moim ogladalam szpilki 🙂 i czasem lukam rozmowy w toku i dlaczego ja na polsacie....
Zawsze jak MOj jest wczesniej to kłotnia o pilota bo on chce muche prosto w serce ogladac a ona jest okropna 😮

Szpilki pierwszy sezon,to uwielbialam,a drugi jakos mi przremknal przez palce ,musze na ipli obejrzec 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leer napisał(a):
dostałam od kuzynki numer i ona była zadowolona, nie zmienię jej bo po pierwsze:
nikt nie podejmie sie szycia sukienki w pare dni
po 2 zapłaciłam jej już za materiał.

a no tak...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Leer napisał(a):
dostałam od kuzynki numer i ona była zadowolona, nie zmienię jej bo po pierwsze:
nikt nie podejmie sie szycia sukienki w pare dni
po 2 zapłaciłam jej już za materiał.

Magda ja bym zawału dostała uwierz mi na pewno jeszcze byś znalazła kogoś kto uszyje moja kolezanka w 2 czy tydz przed robiła sukienke tez była w 6mies, ja pierdziu na pogrzeb mozna coś kupić 😮 Moja krawcowa to przynajmniej była szczera ze ma kupę roboty i chce skonczyć w połowie kwietnia-stres ze sie nie dopnę ale zostawiła materiału na ewntualne przeszucie guzika 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

izarybka napisał(a):
mariola-s napisał(a):
ja też oglądam pierwsza miłość, ciekawe jak pozbędą się Anki, bo w końcu chyba Paweł będzie z Marysią? Myślałam że teraz Anka umrze... no i pewnie na wakacje skończy się w najciekawszym momencie. my takie hipcie jak nie będziemy miały siły się ruszać to nie będzie w wizji rzadnych serialów bo przerwa wakacyjna...

No Kochana zostaje serial pod tytułem brzuszek.net
A co do Pierwszej Miłości to dla mnie mogłby Paweł zostać z Anką normalna przynajmniej jest a ta Maryska to zawsze mnie wku....Wyjechała sobie zamiast mu dawno o dziecku poweidziec, jakby by nie był to ojciec i musi wiedziec 😠

Mnie marycha tez wku....jak mi dziala na nerwy...Zawsze taki anil stroz...omg,a teraz w zadku wszystko,...Kinge lubie,zawsze pojedzie komu trza-konkretna kobitka 🙂
.Anka sie zmienila 🙂Wolalabym te pare 🙂
A ogolnie pamietacie tego"starego"Pawla z poczatku serialu ???Jego tez jakos wolalam hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leer napisał(a):
uciekam sie szykować, na miacho i później do gina na przegląd i usg buziaki;*

no trzym sie tam i daj znac co tam slychac u Katarzyny 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mariola-s napisał(a):
jakie wredne babsko z tej krawcowej, zamiast nie denerwowac panny młodej a do tego ciężarnej i uprzyjemnić jej ten czas to tak cuduje...

No dokl,nie na moje nerwy 🙂Dobrze ,ze Leer opanowana dziewczyna 🙂
"Uprzyjemnic czas.."a no jasne!!jakiego browara postawic zimnego na stol w ramach rekompensaty to ja nie wiem hahahahaha 😁 😁 😁

odrazu inna bylaby gadka 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
izarybka napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
mariola-s napisał(a):
ja też oglądam pierwsza miłość, ciekawe jak pozbędą się Anki, bo w końcu chyba Paweł będzie z Marysią? Myślałam że teraz Anka umrze... no i pewnie na wakacje skończy się w najciekawszym momencie. my takie hipcie jak nie będziemy miały siły się ruszać to nie będzie w wizji rzadnych serialów bo przerwa wakacyjna...

No ja sie zaplacze 🤔 🤔 🤔
A "pierwsza milosc ogladam od czasu poprz ciazy hi hi,potem prasowalam pieluchy,przy serialu rzecz jasna 🙂Tak mnie wciagnelo 🙂
A jak sie pracowalo to az tak nie ,najgorsze w chalupie siedziec i sie w seriale wciagac ,masakra "Skamieniali ,jak dinozaury,nie widza prawdy ,zapatrzeni w czarna skrzynke ,obserwuja podprogramy,miedzy telenowelami ,a kolejnymi faktami..."hahahahahahha 😁 😁 😁 😁
Dlatego ,jak juz jakies wypuszczaja nowe ,to ja nie ogladam nawet....byly szpilki na giewoncie(ale mi na szczescie przeszlo),tylkopierwsza i m jak milosc i nie chce sie wciagac w ten wir....

Ja z moim ogladalam szpilki 🙂 i czasem lukam rozmowy w toku i dlaczego ja na polsacie....
Zawsze jak MOj jest wczesniej to kłotnia o pilota bo on chce muche prosto w serce ogladac a ona jest okropna 😮

Ja tego nie ogladam,ale ta Mucha taka sie jakas dziwna zrobila wg.mnie ...jeszcze jak w m jak milosc grala na poczatku bylo oki,a teraz jak ja widze ,to przelaczam kanal 🙂Wrocil gnoj do M jak milosc znowu namącic ...

jak się gapi na to to tylko Socha mi się tam podoba chyba tylko ona umie grać 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak się gapi na to to tylko Socha mi się tam podoba chyba tylko ona umie grać

No bo facetom sie Mucha podoba...brzydka nie jest dziewczyna,ale dziala mi na nerwy ,ta przemadrzaloscią i tonem glosu nawet...gwiazda... 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
izarybka napisał(a):
mariola-s napisał(a):
ja też oglądam pierwsza miłość, ciekawe jak pozbędą się Anki, bo w końcu chyba Paweł będzie z Marysią? Myślałam że teraz Anka umrze... no i pewnie na wakacje skończy się w najciekawszym momencie. my takie hipcie jak nie będziemy miały siły się ruszać to nie będzie w wizji rzadnych serialów bo przerwa wakacyjna...

No Kochana zostaje serial pod tytułem brzuszek.net
A co do Pierwszej Miłości to dla mnie mogłby Paweł zostać z Anką normalna przynajmniej jest a ta Maryska to zawsze mnie wku....Wyjechała sobie zamiast mu dawno o dziecku poweidziec, jakby by nie był to ojciec i musi wiedziec 😠

Mnie marycha tez wku....jak mi dziala na nerwy...Zawsze taki anil stroz...omg,a teraz w zadku wszystko,...Kinge lubie,zawsze pojedzie komu trza-konkretna kobitka 🙂
.Anka sie zmienila 🙂Wolalabym te pare 🙂
A ogolnie pamietacie tego"starego"Pawla z poczatku serialu ???Jego tez jakos wolalam hehe

No dokładnie tak samo 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
jak się gapi na to to tylko Socha mi się tam podoba chyba tylko ona umie grać

No bo facetom sie Mucha podoba...brzydka nie jest dziewczyna,ale dziala mi na nerwy ,ta przemadrzaloscią i tonem glosu nawet...gwiazda... 😁

A teraz znów się robi gruba hehe 😜 Własnie wielka gwiazda,ja poamietam z moją mamą ogladałam argentyńską wersję to polskiego badziewia tam grała Natalia Oreiro z niej to można było sikać po gaciach, o wiele ładniejsza kobieta a nie wywyższa się tak 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a co do Leer to trzymam kciuki za wizytę i sukienkę 🙂
Ja dlatego nie szyję sobie nigdy bo zawsze coś zje... jest raz mamma wyciagnęła materiał po babci, uszyła mi krawcowa sukienkę tak że nie mogłam ramoinami ruszyć, potem na półmetek sukienke dostałam od sąsiadki tylko musiałam zmniejszyc to wyszło tak ze ta sukienka miała ramiączka na krzyż z tyłu i tak zmniejszyła że jak zakładałam ją to musiał mi ktoś pomagać bo cisne były...3.sukienka na studniówkę miałam gotową miała tylko skrócić to wyprasowała mi pasek zrobił się za ciasny no dobra to można wyciąć i będzie biodrówka, i k... na balu mi latała sukienka dokoła(z przodu haft miałam) dobrze że jej nie zgubiłam.... No na ślub byłam zmuszona pojsć do niej ale też franca mnie okantowała bo tiul miała wszyć zeby koronka nie opadała i gucio wcielo tiul.
Ja się dziwie bo to mojej mamy sąsiadka nie raz widzę jak ludzie do niej na grandę jezdza cos szyć. Sorry wolę kupić gotowe 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie dziewczynki!
Melduję się po dniu pełnym wrażeń. Wybrałam się wczoraj z przyjaciółmi do Wrocławia na łażenie po sklepach i niestety dostałam krwotoku z nosa... 😞 Wystraszyłam się jak cholera, bo sikało ze mnie jak z sikawki strażackiej przez 20 minut po czym ustało jakby nigdy nic. Jakby leciało 5 min dłużej to jechałabym do szpitala 😞 Ale dzisiaj jadę do dżina to zobaczymy co powie na ten atak. Próbuję Was nadrobić, ale zostało mi jeszcze 70 stron i nie wiem czy dam radę...
Miłego dnia i uważajcie na siebie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mariola-s napisał(a):
Mi też ta Ania bardziej odpowiada, wnosi taki powiew świeżości do serialu 🙂 nie uważacie że Marysi zrobili jakiś taki dziwny ten brzuch? taki wielgachny i szeroki

Aktorka grająca Marysię urodziła chyba w kwietniu bliźniaki wiec miała prawo mieć wielgi brzuch 😮 I tak dziwie się ze grała w ciąży
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
letka82 napisał(a):
Witajcie dziewczynki!
Melduję się po dniu pełnym wrażeń. Wybrałam się wczoraj z przyjaciółmi do Wrocławia na łażenie po sklepach i niestety dostałam krwotoku z nosa... 😞 Wystraszyłam się jak cholera, bo sikało ze mnie jak z sikawki strażackiej przez 20 minut po czym ustało jakby nigdy nic. Jakby leciało 5 min dłużej to jechałabym do szpitala 😞 Ale dzisiaj jadę do dżina to zobaczymy co powie na ten atak. Próbuję Was nadrobić, ale zostało mi jeszcze 70 stron i nie wiem czy dam radę...
Miłego dnia i uważajcie na siebie

Wonka ja to cały czas biorę rutinace bo wiecznie w nochalku strupki krwi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

izarybka napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
jak się gapi na to to tylko Socha mi się tam podoba chyba tylko ona umie grać

No bo facetom sie Mucha podoba...brzydka nie jest dziewczyna,ale dziala mi na nerwy ,ta przemadrzaloscią i tonem glosu nawet...gwiazda... 😁

A teraz znów się robi gruba hehe 😜 Własnie wielka gwiazda,ja poamietam z moją mamą ogladałam argentyńską wersję to polskiego badziewia tam grała Natalia Oreiro z niej to można było sikać po gaciach, o wiele ładniejsza kobieta a nie wywyższa się tak 🙂

hahahaa ale my wredne ..my grube to i ona niech se bedzie tez hahahahahahahahaha 😁 😁 😁 😁 😁 🙃 🙃 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mariola-s napisał(a):
Mi też ta Ania bardziej odpowiada, wnosi taki powiew świeżości do serialu 🙂 nie uważacie że Marysi zrobili jakiś taki dziwny ten brzuch? taki wielgachny i szeroki

ona mnie wogole wkurza i naprawde ten beben ma....a ona w zyciu prywatnym jest w ciazy???Cos mi sie obilo o uszy,ale nie wnikam .. 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...