Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
mgrzedzicka napisał(a):
Miałaś może do czynienia z przepukliną pępowinową? Ginekolog powiedział, że moje maleństwo ma, niby ma się wchłonąć, ale i tak się martwie bo żadna z moich znajomych nawet nie slyszała o tym


tu na szybko znalazlam forum na ktorym pisza o tym.

http://www.babyboom.pl/forum/ciaza-porod-polog-f14/przepuklina-pepowinowa-24389/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mgrzedzicka napisał(a):
Kasiu jaki masz super brzuszek 😁 Mi wszyscy mówią, że jestem za gruba bo na tym etapie jeszcze nie powinnam nic przytyć, a przytyłam


witaj mgrzedzicka wśród wrzesnióweczek 🙂
ja miałam taki brzuszek bo chyba mnie wzdeło 😁 i zwykle mam oponkę i stąd taki wyszedł. Ja jeszcze nie wazyłam się, ale 7 lutego mam wizte u lekarza to się zważę. Zaczynam chyba od 70 kg 😞 bo mi z 5 zostało po porodzie 😞

a w ogóle jak masz na imie? u mnie tak jak w nicku
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam dziewczynki 🙂
też mam w sobie fasolkę przez męża pieszczotliwie nazwaną 'PLAMKIEM" 😁 tak określił dzidzie widząc ją po raz pierwszy na USG hehe.
jestem po pierwszych badaniach w katowicach prywatnie, niezadowolona z ginekologa zmieniam. byłam rozżalona że Pani nie była łaskawa ani zapytać się mnie jak się czuję ani dać jakiejkolwiek wskazówki od siebie co powinnam przyjmować, jakie witaminki, co jeść, czego unikać.
planowany poród w wodzie i do wody. to decyzja przede wszystkim męża który jest panicznie wystraszony tego że mnie będzie bolało 🙂
ja do tej pory nie potrafię przyzwyczaić się do tej myśli i często podczas dnia zwyczajnie zapominam o tym że jestem w ciąży a gdy sobie to uświadomię to jestem nie mniej zdziwiona niż na początku hehe
szkoda tylko że niestety nie znam obecnie żadnej kobiety w ciąży i troszkę mi samotnie przechodzić to samej.
jakoś żadna znana mi dziewczyna nie miała szczęścia zajść w ciążę na Boże Narodzenie 🙂
pozdrawiam wszystkie i życzę minięcia mdłości 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
O jejku jak milo was poczytac czasem 🙂 az wspomnienia normalnie wracaja 🙂

Jesli chodzi o plec to u mnie metoda zbrzydzenia sie nie powiodla. Wszyscy mi mowili ze bede miala synka bo moja cera byla piekna i bylam o wiele wiele ladniejsza w czasie ciazy niz np. po niej 😜 no i co sie okazalo ze dziewczynka bedzie 🙂 Ale coreczka odziedziczyla urode po Tatusiu 😁 a wiec chyba dlatego mi tego nie zabrala 😁 jak to sie mowi 😉

Fajnie ze jest juz was tyle 🙂
Mam nadzieje ze nie przeszkodzilam 🙂
Zawsze sluze do odpowiadania na jakies pytanka 🙂
Pozdrawiam was Fasoleczki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam kochane, nasze grono się jak widzę poszerza 🙂

Ja po egzaminie, ledwie wytrzymałam bez pawia i dobrze, że pan wyszedł na telefon na chwilę, bo zdążyłam wtrząchnąć batona 🤪 Myślę, że do przodu, a w mojej sytuacji to jest najważniejsze 😉

Natomiast dziś rano mocno się zdziwiłam, bo nie było wymiotowanka! Wczoraj, oprócz wieczora też się nie najgorzej czułam, czyżby przechodziło?? Nie chce mi się w to wierzyć, choć moja mama mówi, że ze mną to jazdy miała krótko 🙂

Basia, "Plamek" to śliczne robocze imię! U nas funkcjonuje "Krewetka" 😉 Jejku też bym chciała w wodzie, ale do tego trzeba być mega zdrowym i spełnić wiele warunków, więc specjalnie się nie nastawiam.

Mój brzuch ostatnio jakby spuchł lub się wzdął, jak muszę gdzieś wyjść to mam rozpięte spodnie 😁 bo ucisk powoduje dyskomfort. Ale, wiecie, przez pewien czas lepiej nie będzie 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też myślę, że będzie dziewczynka, właśnie z powodu tych X, które dłużej żyją. Poza tym mam przeczucie. Zobaczymy, za synka się też nie obrażę, bo podobno synkowie są zawsze mamusi :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej hej 🙂
witamy Basieq na forum 🙂

u mnie mdłości ciąg dalszy, wstaję i do kuchni wejśc nie mogę, nawet najmniejszy okruszek od chleba i kawałek czegokolwiek do jedzenia to mnie od razu mdli 😞
no i nie mogę jesc pieczywa, jak tylko to poczuje to 🤢 🤢 😮

dzis na obiad moje chłopali mieli rybę po grecku, a mi ona oczywiście tak smierdzi ze podawałm im w maseczce budowlanej 😮 bo inaczej nie mogłam pordzic sobie z zapachami
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No więc Kasiu mam tak samo jak Ty .... zapachy sa straszne .... narazie jestem sama wiec mam trochę luzu ale wchodzenie do kuchni jak piszesz jest niebezpieczne nie mowiąc o lodówce ...
Mam ogromna ochotę na słodkie dzis na kolacje robie racuszki z jabłkiem wiec mniam.... ciekawe czy beda smakowały ...
Jeśli chodzi o płec dzieciatka to ja strasznie pragnę miec dziewczynkę ....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześc 🙂

Madzik mamy termin porodu na ten sam dzień 🙂

przyszły mi te ogrodniczki ciązowe sa fajne będe musiała tylko odwinąc nogawki bo mimo ze mają 85 cm długości od kroku to i tak na mnie sa przykrótkie
szkoda ze nie wziełam czarnych, bo okazało się że ten kolor jest praktycznie taki sam jak moje poprzednie ciążówki, no ale trudno

racuchy? mmm!! zjadłoby sie 🙂 ja wczoraj zjadłam chyba z 6 naleśników z jabłkami 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie calkiem dobrze mdli mnie tylko ale nie mocno. mam maly problem z jedzeniem miesa ale w czwartek ide do lekarza niech mi na to cos poradzi a jak u was z jedzeniem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...