Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Anulcia napisał(a):
letka82 napisał(a):
A co to się dzieje?? Wszystkie wypowiedzi podkreślone?


też sie zdziwiłam hehe,ale chyba już jest ok 🙂 to chyba przez zdjęcie tak sie zrobiło 🙂


bo jak sie dodaje komentarz pod zdjęciem to tak sie robi, tez to zauwazyłam, dlatego tez pod fotką juz nic nie dodaje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
madalena20 napisał(a):
kasia1986 widzę, że tak jak ja spodziewasz się drugiego synka 🙂 A imię Szymon to naprawdę śliczne jest 🙂


jeszcze tylko przekonac do tego imienia męża i będzie ok 🙂
tak wyszło, drugi synek - przynajmniej starszy będzie miał kumpla do zabawy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kasia1986 napisał(a):
madalena20 napisał(a):
kasia1986 widzę, że tak jak ja spodziewasz się drugiego synka 🙂 A imię Szymon to naprawdę śliczne jest 🙂


jeszcze tylko przekonac do tego imienia męża i będzie ok 🙂
tak wyszło, drugi synek - przynajmniej starszy będzie miał kumpla do zabawy 🙂


My też nie planowaliśmy tak szybko. Chodź nie powiem wyszliśmy z założenia, że co będzie to będzie. Kubuś 12 czerwca kończy 2 latka a ja mam termin na 27 lipca 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
madalena20 napisał(a):
kasia1986 napisał(a):
madalena20 napisał(a):
kasia1986 widzę, że tak jak ja spodziewasz się drugiego synka 🙂 A imię Szymon to naprawdę śliczne jest 🙂


jeszcze tylko przekonac do tego imienia męża i będzie ok 🙂
tak wyszło, drugi synek - przynajmniej starszy będzie miał kumpla do zabawy 🙂


My też nie planowaliśmy tak szybko. Chodź nie powiem wyszliśmy z założenia, że co będzie to będzie. Kubuś 12 czerwca kończy 2 latka a ja mam termin na 27 lipca 🙂


to moj Grzes 5 sierpnia skonczy 2 latka, a Szymek urodzi się 24 wrzesnia, takze taka sama różnica wieku 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczyny

my mielismy jechac nad morze na caly tydzien, spakowani i gootowi do drogi

najapierw jednak mialam zaliczyc wizyte u pani doktor, okazalo sie ze maly jest ulozony glowa w dol, a lozysko zupelnie sie nie podnioslo caly czas jest nisko i mam zabronione podrozowanie samochodem.
wogole musze sie oszczedzac bo jak sie mocno przemecze to moge rodzic wczesniej.

licze ze synek zaczeka jesszcze te conajmniej 12 tygodni.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
iza131313 napisał(a):
hej dziewczyny

my mielismy jechac nad morze na caly tydzien, spakowani i gootowi do drogi

najapierw jednak mialam zaliczyc wizyte u pani doktor, okazalo sie ze maly jest ulozony glowa w dol, a lozysko zupelnie sie nie podnioslo caly czas jest nisko i mam zabronione podrozowanie samochodem.
wogole musze sie oszczedzac bo jak sie mocno przemecze to moge rodzic wczesniej.

licze ze synek zaczeka jesszcze te conajmniej 12 tygodni.

To musisz teraz uważac i duzo odpoczywac a na pewno synuś jeszcze troche pomieszka w maminym brzusiu 🙂

Ja sobie dzisiaj kupiłam kiecke,moge ja teraz nosic w ciazy i pozniej,do tego kolczyki i bransoletki i jakies tam buciki w kwiatki. Babka dzisiaj do mnie w sklepie ze mam fajne,modne wlosy..ja tak sie na nia patrze o co jej chodzi a ona mi oznajmia ze teraz jest moda na ala odrosty,ze w telewizji widziala kilka babeczek z pasemkami z 10 cm od czubka glowy wiec chcac nie chcac jestem skazana na mode dzieki naturalnym odrosta 😁 😎 az musiałam sprawdzic w necie czy to prawda i okazuje sie ze odrosty w tym roku to hit hahaha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
iza131313 napisał(a):
hej dziewczyny

my mielismy jechac nad morze na caly tydzien, spakowani i gootowi do drogi

najapierw jednak mialam zaliczyc wizyte u pani doktor, okazalo sie ze maly jest ulozony glowa w dol, a lozysko zupelnie sie nie podnioslo caly czas jest nisko i mam zabronione podrozowanie samochodem.
wogole musze sie oszczedzac bo jak sie mocno przemecze to moge rodzic wczesniej.

licze ze synek zaczeka jesszcze te conajmniej 12 tygodni.

Patrz, taki mały a już Wami rządzi 🙂 Kochana dużo wypoczywaj w pozycji horyzontalnej a wszystko będzie dobrze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hejn laski
pustki dzis na brzuszku od rana tylko kilka stron 🙂
ja dzis sie dowiedzialam ze moja dobra kumpela jest w ciazy 🙂bedzie rodzila w styczniu ,ale sie ucieszylam 🙂
jestem u rodzicow ale zaraz wracam do domku bo za duzo dzis sie nalatalam czuje ze trzeba troszke polezec
Iza glowa do gory jeszcze sobie odbijecie wiadomo maly najwazniejszy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jestem własnie skonczylam sprzatac i jestem wykończona
musiałam sie czyms zając bo siedzenie samej i rozmyslanie nie jest niczym przyjemnym
troszke sie schładza na szczęscie wiec pewnie usiądę troszke na balkonie bo wczesniej było nie do wytrzymania 🙂pewnie u Was podobnie! 😁
ide wziąć prysznic i zajrze jeszcze wieczorkiem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
😮 uuuu jakie puchy 😉 widać ze weekend a i na polu tropiki , ja dziś cały dzień z siora przesiedziałam na polku bo był taki skwar że szok 🤪 dlatego nie miałam dla was czasu 🤔
życzę miłej nocki 😘 uciekam bo padam na cyce , ta pogoda mnie wykończyła .... a jutro ma być jeszcze cieplej 😲
😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Laski są albo nad wodą albo na imprezkach 🙂 Ja jutro jadę nad wodę pomoczyć zbolałe pęcherze... Wczoraj przekłuwałam, dzisiaj rano i znowu podeszły mi płynem ale na razie nie przebijam.
Zrobiłam sobie popołudnie z rozrywką, czyli najpierw zapuściłam Paranormal Activity 2 a poprawiłam Zamachem na Mocarta 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasia1986 napisał(a):
kamiska napisał(a):
a ja juz wykąpana siedze i oglądam finał szansy na sukces.miłego wieczoru dziewczynki!


a ja mam wyłączony TV bo nie zapłacilismy za rachunek. A $ będzie dopiro po 10, więc do 10.06 jestem bez tv ;/

Powiem Ci Kasiu, że u mnie telewizornia gra non stop 😞 Dzisiaj po południu wyłączyłam, żeby obejrzeć film na kompie. Może ja też nie zapłacę rachunku? Spędzę wtedy z mężem więcej czasu a i częściej będę zaglądała do książki a nie tylko wieczorem... Eh... Uzależnienia...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
letka82 napisał(a):
kasia1986 napisał(a):
kamiska napisał(a):
a ja juz wykąpana siedze i oglądam finał szansy na sukces.miłego wieczoru dziewczynki!


a ja mam wyłączony TV bo nie zapłacilismy za rachunek. A $ będzie dopiro po 10, więc do 10.06 jestem bez tv ;/

Powiem Ci Kasiu, że u mnie telewizornia gra non stop 😞 Dzisiaj po południu wyłączyłam, żeby obejrzeć film na kompie. Może ja też nie zapłacę rachunku? Spędzę wtedy z mężem więcej czasu a i częściej będę zaglądała do książki a nie tylko wieczorem... Eh... Uzależnienia...


no u nas tak wyszło, ze kasa musiała pójść an coś innego. Za miesiąc mamy 92 zł do zapłaty, ale jak zaplacimy to rezygnujemy z dwóch pakietów, także odejdzie 34 zł do płacenia także mniejsze rachunki będą
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...