Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
iza131313 napisał(a):
hej

ja robilam 50 g w srode i po godzinie wyszlo mi 198 czyli duzo mialam na drugi dzien endokrynologa i doktora kazala zrobic badanie na obcizenie 75 i od razu isc na diete

co tez zrobilam i na drugi dzien po 2 godzinach obciazenia 75 wyszlo mi 138 czyli ok,
ale moja gin stwierdziala ze badanie zrobione bylo zle po nalezy pobrac krew po 1 godzinie a potem po 2
i tak wlasnie mam robic za tydzien a w miedzyczasie mam byc na diecie.
odstawilam slodycze i cukier calkowiecie i stram sie tez zmniejszyc weglowodany wogole.

Kamiska czy ty 75 mailas krew pobierana po 1 godzinie a potem po 2 ? czy tylko po dwoch ?
ja na czczo mailam 95 wiec ok



ja mialam po 1h i po 2h robiona glukoze ale podejrzewam ze trzeba bedzie powtorzyc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
czarna79 napisał(a):
kamiska napisał(a):
czarna79 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
czarna79 napisał(a):
kamiska napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
mariola-s napisał(a):
kasia1986 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
ja to bym w ogóle piżamy wzięła do szpitala ale już mnie kiedyś dziewczyny uświadamiały że musi być koszula co by kachę wietrzyć żeby się goiła 😉


dokładnie, a zresztą w piżamie szybko spodnie miałabyś poplamione, bo z Kaski sporo leci po porodzie i zwykle wszystko przemaka 😞 Ja wiziałam, na sali babka leżała to co zmieniła koszule to na tyłku wielka plama krwi. nie wiem jak ona to robiła 😮 ja starałam sie leząc podnodić koszulę, by w razie W wszystko leciało na podkład . Dobrze, że na łozko ają takie wielkie papierowe podkłady. Jak coś to szybko się go zmienia i łozko jest czyste.

przeraża mnie to, cały ten syf...


ja też się obawiam tych krwawień i tego pobytu w szpitalu , oby puścili jak najszybciej do domku ... zawsze to inaczej


ja tez sie boje
ale i tak trzeba patrzec pozytywnie niektore babki w szpitalu cala ciaze leza 🤢

Kochana ja to mysle ze my w tym miejskim to sie spotakmy moze ty zaczniesz pozniej rodzic , albo ja szybciej i tak na jednej sali .....bo tam chyba sa 2 albo 3 osobowe sale.....to bedzie super.....ja to sobie nie wyobrazam z ta Kacha - wietrzenia , pozniej w domu moge wietrzyc niekogo nie bedzie ( tylko dzidzia)wiec moge nago latac , ale nie w szpitalu ....i na pewno nie pozwole sobie na to zeby jacys studenci mnie ogladali .....bo nie ma na co patrzec....


to oglądanie to już totalna masakra 😮 😮 😮 ale jak będzie trzeba to niech nurkują nosem nawet i wąchają 🤪 🤪 🤪 😁 😁 😁 😁 😁
buhahahaha Myśle że będzie mi to obojętne 😜 chyba że studentem okaże się jakiś znajomy hahha

no własnie tak miała moja kumpela z 2 dzieckiem .....wchodza studenci , a tu kolezanka ( całe szczeszcei ze nie kolega) czesc Dominiaka , a ona takie oczy no czesc.....i co rozłozyła nogi i super....ale wiem ze mozna powiedziec ze nie chcesz zadnych studentow....


jezeli to szpital kliniczny to nie masz wyboru uwierzcie wiem cos o tym

Ty mnie kobieto nie denerwuj.....


ale u nas chyba nie bedzie studentów bo oni do wojewodzkiego chodza 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kamiska napisał(a):
a tak w ogole to witam wszystkie mamuski w upalny poranek
zdecydowalam ze pojde na wizyte do lekarza trudno kasa kasą ale bede wiedziala czy moge bezpiecznie pojechac nad morze ,po co mam sie stresowac 🙂

Pewnie,idź. Przynajmniej będziesz wiedziała ,że wszystko jest ok (jestem pewna, tak jest 🙂 )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agamu napisał(a):
kamiska napisał(a):
a tak w ogole to witam wszystkie mamuski w upalny poranek
zdecydowalam ze pojde na wizyte do lekarza trudno kasa kasą ale bede wiedziala czy moge bezpiecznie pojechac nad morze ,po co mam sie stresowac 🙂

Pewnie,idź. Przynajmniej będziesz wiedziała ,że wszystko jest ok (jestem pewna, tak jest 🙂 )


no wlasnie martwilam sie o te skurcze wczoraj i przedwczoraj zobaczymy jak dzis w ciagu dnia ale juz nigdzie nie latam tylko sie oszczedzam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kamiska napisał(a):
Agamu napisał(a):
kamiska napisał(a):
a tak w ogole to witam wszystkie mamuski w upalny poranek
zdecydowalam ze pojde na wizyte do lekarza trudno kasa kasą ale bede wiedziala czy moge bezpiecznie pojechac nad morze ,po co mam sie stresowac 🙂

Pewnie,idź. Przynajmniej będziesz wiedziała ,że wszystko jest ok (jestem pewna, tak jest 🙂 )


no wlasnie martwilam sie o te skurcze wczoraj i przedwczoraj zobaczymy jak dzis w ciagu dnia ale juz nigdzie nie latam tylko sie oszczedzam

I bardzo dobrze,odpoczywaj 🙂 Z Maluszkiem na pewno jest wszystko dobrze:0 Ja mam jutro wizytę-stresa już podłapuję...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ale się wkurzyłam 😞 Prawdopodobnie nie bedzie jednej z moich przyjaciółek na slubie,miała mnie ubierać razem ze świadkową. Studiuje filologie na kierunku angielski i hiszpański i nie moze znalezc nigdzie we wrocku biura w ktorym by odbyła praktyki,wszyscy odmawiaja i musi wyjechac na 6 tyg do Anglii. Co za lipa ! 😞

jade za godzine wybrac tort weselny i ciasta. humor mi sie spieprzył.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej Wam!! 😁
tęskniłyście? jasne.. 😜
mam chwilkę dla siebie wiec wstawię wam kilka zdjęć zrobionych przez brata meża a później od fotografki ze sesji..
tak w skrócie było wspaniale tak sie martwiłam miałam juz dosc ale warto było..
na przysiedzę popłakałam sie i cały kościół wraz ze mna.. 🙂
teściowa zrobiła mi niespodziankę i zamówiła śpiewaczkę do koscioła normalnie aż ciary przechodziły... 😉
ogólnie całe wesele udane wytrzymałam do 3 a impreza trwała do 4 wiec nie ta źle 😉
mam chwilke bo teraz czeka mnie układanie rzeczy męża w domku on w pracy a ja mam taki bałagan że szok. 😮


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Leer napisał(a):
hej Wam!! 😁
tęskniłyście? jasne.. 😜
mam chwilkę dla siebie wiec wstawię wam kilka zdjęć zrobionych przez brata meża a później od fotografki ze sesji..
tak w skrócie było wspaniale tak sie martwiłam miałam juz dosc ale warto było..
na przysiedzę popłakałam sie i cały kościół wraz ze mna.. 🙂
teściowa zrobiła mi niespodziankę i zamówiła śpiewaczkę do koscioła normalnie aż ciary przechodziły... 😉
ogólnie całe wesele udane wytrzymałam do 3 a impreza trwała do 4 wiec nie ta źle 😉
mam chwilke bo teraz czeka mnie układanie rzeczy męża w domku on w pracy a ja mam taki bałagan że szok. 😮



Super że wszystko się udało! i w której kiecce poszłaś? czekamy na zdjęcia 🙂 Wszystkiego najlepszego!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Leer napisał(a):
hej Wam!! 😁
tęskniłyście? jasne.. 😜
mam chwilkę dla siebie wiec wstawię wam kilka zdjęć zrobionych przez brata meża a później od fotografki ze sesji..
tak w skrócie było wspaniale tak sie martwiłam miałam juz dosc ale warto było..
na przysiedzę popłakałam sie i cały kościół wraz ze mna.. 🙂
teściowa zrobiła mi niespodziankę i zamówiła śpiewaczkę do koscioła normalnie aż ciary przechodziły... 😉
ogólnie całe wesele udane wytrzymałam do 3 a impreza trwała do 4 wiec nie ta źle 😉
mam chwilke bo teraz czeka mnie układanie rzeczy męża w domku on w pracy a ja mam taki bałagan że szok. 😮

To jak do 3 balowałas to na pewno udane 🙂 jak sie czuje swiezo upieczona zonka ? 🤪 i na ktora suknie sie zdecydowałas ostatecznie ? z mila checia poogladam zdjecia 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Leer napisał(a):
hej Wam!! 😁
tęskniłyście? jasne.. 😜
mam chwilkę dla siebie wiec wstawię wam kilka zdjęć zrobionych przez brata meża a później od fotografki ze sesji..
tak w skrócie było wspaniale tak sie martwiłam miałam juz dosc ale warto było..
na przysiedzę popłakałam sie i cały kościół wraz ze mna.. 🙂
teściowa zrobiła mi niespodziankę i zamówiła śpiewaczkę do koscioła normalnie aż ciary przechodziły... 😉
ogólnie całe wesele udane wytrzymałam do 3 a impreza trwała do 4 wiec nie ta źle 😉
mam chwilke bo teraz czeka mnie układanie rzeczy męża w domku on w pracy a ja mam taki bałagan że szok. 😮



Super że wszystko się udało. Fajnie musiało być z tą śpiewaczką 🙂 🙂 Widzisz martwiłaś się że padniesz szybko 😜 Jak na 30tydz to długo wysiedziałaś.Ja się martwiłam o Ciebie, bo taki gorąc Dumne jesteśmy 😜 Gratulacje jeszcze raz 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
izarybka napisał(a):
Leer napisał(a):
hej Wam!! 😁
tęskniłyście? jasne.. 😜
mam chwilkę dla siebie wiec wstawię wam kilka zdjęć zrobionych przez brata meża a później od fotografki ze sesji..
tak w skrócie było wspaniale tak sie martwiłam miałam juz dosc ale warto było..
na przysiedzę popłakałam sie i cały kościół wraz ze mna.. 🙂
teściowa zrobiła mi niespodziankę i zamówiła śpiewaczkę do koscioła normalnie aż ciary przechodziły... 😉
ogólnie całe wesele udane wytrzymałam do 3 a impreza trwała do 4 wiec nie ta źle 😉
mam chwilke bo teraz czeka mnie układanie rzeczy męża w domku on w pracy a ja mam taki bałagan że szok. 😮



Super że wszystko się udało. Fajnie musiało być z tą śpiewaczką 🙂 🙂 Widzisz martwiłaś się że padniesz szybko 😜 Jak na 30tydz to długo wysiedziałaś.Ja się martwiłam o Ciebie, bo taki gorąc Dumne jesteśmy 😜 Gratulacje jeszcze raz 😘

GRATULACJE MAGDA!!!!! Cieszę się, że się udało wszystko 🙂
Czekamy na fotki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Leer napisał(a):
hej Wam!! 😁
tęskniłyście? jasne.. 😜
mam chwilkę dla siebie wiec wstawię wam kilka zdjęć zrobionych przez brata meża a później od fotografki ze sesji..
tak w skrócie było wspaniale tak sie martwiłam miałam juz dosc ale warto było..
na przysiedzę popłakałam sie i cały kościół wraz ze mna.. 🙂
teściowa zrobiła mi niespodziankę i zamówiła śpiewaczkę do koscioła normalnie aż ciary przechodziły... 😉
ogólnie całe wesele udane wytrzymałam do 3 a impreza trwała do 4 wiec nie ta źle 😉
mam chwilke bo teraz czeka mnie układanie rzeczy męża w domku on w pracy a ja mam taki bałagan że szok. 😮





GRATULACJE DLA MŁODEJ ŻONKI!! 😘 ciesze sie,że wszystko się udało...oby całe Wasze życie było tak szczęśliwe jak ten Wasz Wspaniały Dzień !!!! 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie Dziewczynki ja tylko tak na kilka chwilek... powiedziec że mieszkanko znalezione , ale zapierdziel jaki jest to masakra jakaś , nie daje rady , nogi odmawiaja posłuszeństwa , brzuch przeszkadza ... ogolnie to jestem jakby bezproduktywna ... tyle co robię za kierowcę heee choc tyle ...Ale nie można się raczej przemęczac bo to moglo by zaszkodzic Wojtusiowi ...a ten upał jest morderczy
Dobrze tylko że moge liczyc na swoich rodziców którzy co nieco nam pomogą ...
Pozdrawiam Was bardzo serdecznie ....i mam nadzieje że u Was Dziewczyny i u Waszych malenstw wszystko dobrze ....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na krótka sukienkę 😉
pare zdjęć takich pierwszych lepszych bo jeszcze nic nie mam przerobionego ( obrobionego) ładnie 😉.
jako żona czuje sie bardzo dobrze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hejka 🙂
Magda GRATULUJĘ i ciesze się że tak świetnie wszystko poszło 🙂czekam na Twoje fotki 🙂
u mnie dzisiaj 26 st wiec ciut chodniej 🤪 🤪dzisiaj przyjezdza do mnie kezanka na ploty wiec pewnie dzisiaj mało bede miala czasu na brzuszek 😞Karola fajnie ze sie uporaliscie z mieszkaniem 🙂Leginsik głowa do góry wszystko będzie dobrze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Laseczki zdecydowałam, że idę do fryzjera dzisiaj. Chcę się obciąć (bo mam dość tych kudłów suchych) i farbnąć 🙂
Ciekawe, ile uda mi się z tego zrealizować 🙂 Boję się chodzić do fryzjerów, których nie znam, ale nie mam wyjścia, bo do Leszna pojadę dopiero pod koniec czerwca (tam,gdzie mam swoją fryzjerkę), a do tego czasu nie wytrzymam !!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej Mamuśki 🙂 ale pospałam 🤪 szok 🤪 🤪 🤪 chyba po tej glukozie wczorajszej miałam takie twarde spanie 😉
Leer super że wszystko poszło ok 🙂 już pewnie nie pamiętasz o nerwach przed ślubnych 😜
Kamiska pewnie że idż do doktorka , niech Ci powie co i jak , na pewno Cię uspokoi 🙂
Karolinka pomału i do przodu i będziecie na nowym mieszkanku 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...