Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
hej Asiula 🙂 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😘 😘 😘 😘
ja też mam jakoś dziwnie obolałą kache 🥴 jakbym tam dostała kopniaka i taka jakby potłuczona 🥴 jutro murzyno oglądnie i powie co i jak 🤪 😁 😁 😁 😁
Cały brzuszek huczał że malujecie wszystkie płoty w Zielonej i temu Cię nie ma 🤪 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Asia19874 napisał(a):
mariola-s napisał(a):
wizyty co dwa tygodnie to dopiero chyba pod koniec ciąży? od jakiegoś 37 tyg? może ktoś wie? ale macie superancko, że idziecie na usg, mi kazał przyjść na usg dopiero w 32 tyg... to jeszcze miesiąc i tydzień 😞


ja od początku co 2 tyg chodzę 🥴 a po 34TC co tydzień , co gin to inaczej kieruje 🙂 ja mojego zapytałam czy mi nie zrobi na następnej wizycie USg więc pewnie dla świętego spokoju żebym go nie męczyła kazał przyjść jutro 🙃 😁 😁 😁

Asiek ,a Ty chodzisz ,bo jestes pod stala obserwacja 🙂Tak jakby pod ochrona egzemplarz hi hi 🙂 🙂 🙂 🙂 😘
ide poogladac foty ,Agatka tez miala byc nad morzem,pewnie bylo ekstra ???Ja tesknie za moriem.. 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
mariola-s napisał(a):
wizyty co dwa tygodnie to dopiero chyba pod koniec ciąży? od jakiegoś 37 tyg? może ktoś wie? ale macie superancko, że idziecie na usg, mi kazał przyjść na usg dopiero w 32 tyg... to jeszcze miesiąc i tydzień 😞

hej Mariolka,moj mi mowil ze ostatni miesiac wizyty beda co 2tyg od 36tc,potem 38tc i wiadomo .. 🙂


każdy gin robi inaczej , nie ma co się innymi sugerować 🙂 jak będzie kazał co tydzień to cza iść 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
mariola-s napisał(a):
wizyty co dwa tygodnie to dopiero chyba pod koniec ciąży? od jakiegoś 37 tyg? może ktoś wie? ale macie superancko, że idziecie na usg, mi kazał przyjść na usg dopiero w 32 tyg... to jeszcze miesiąc i tydzień 😞


ja od początku co 2 tyg chodzę 🥴 a po 34TC co tydzień , co gin to inaczej kieruje 🙂 ja mojego zapytałam czy mi nie zrobi na następnej wizycie USg więc pewnie dla świętego spokoju żebym go nie męczyła kazał przyjść jutro 🙃 😁 😁 😁

Asiek ,a Ty chodzisz ,bo jestes pod stala obserwacja 🙂Tak jakby pod ochrona egzemplarz hi hi 🙂 🙂 🙂 🙂 😘
ide poogladac foty ,Agatka tez miala byc nad morzem,pewnie bylo ekstra ???Ja tesknie za moriem.. 😞


mój gin nie wytrzymał by widząc mnie tylko raz w miesiącu buhahahahah 🤪 😉 😉 😉 😉 😉 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asia19874 napisał(a):
hej Asiula 🙂 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😘 😘 😘 😘
ja też mam jakoś dziwnie obolałą kache 🥴 jakbym tam dostała kopniaka i taka jakby potłuczona 🥴 jutro murzyno oglądnie i powie co i jak 🤪 😁 😁 😁 😁
Cały brzuszek huczał że malujecie wszystkie płoty w Zielonej i temu Cię nie ma 🤪 😁 😁 😁 😁

hahahahahahahahaha 🙂pomalowal,a ja chcialam ,to mnie wypedzili ...A spodenki i nowiutka koszulke mu kupilam upackal czerwona farba hahaha 😁
Asia a Shakira jak dala czadu 🤪 🤪 🤪mowie Ci,niestety miala dupowatego partnera ,taki anemik jakis ,ale moja zaba jak go wziela w tany i obroty ,chlopak niewiedzial gdzie jest hahahhahaa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asia19874 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
mariola-s napisał(a):
wizyty co dwa tygodnie to dopiero chyba pod koniec ciąży? od jakiegoś 37 tyg? może ktoś wie? ale macie superancko, że idziecie na usg, mi kazał przyjść na usg dopiero w 32 tyg... to jeszcze miesiąc i tydzień 😞

hej Mariolka,moj mi mowil ze ostatni miesiac wizyty beda co 2tyg od 36tc,potem 38tc i wiadomo .. 🙂


każdy gin robi inaczej , nie ma co się innymi sugerować 🙂 jak będzie kazał co tydzień to cza iść 😉

TA JE!!!CZA TO CZA!!!OCZYWISCIE 🙂 🙂 😎 😎 😎
Asia ,powiesz mi co tam z ta Kasiula u Ciebie ,czy to normalne.... 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej jestem nic dzis nie robie przygotowałam prosty obiad tylko ugotowac,wystawlam lezak na balkon(mam duzy zacieniony 😁) i poczytam,milego dzionka jak wroce z wizytki(jesli pojde ale tak jest plan)to dam znac
Hej Asiuka dziwnie na brzuszku bez Ciebie dobrze ze Cie do Swiata podłaczyli wkońcu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hey dziewczyny , ja juz coraz bardziej cczuje moja dziewczynke, wczoraj wycchodzac ze sklepu mialam krzywo brzuch , przewalony n strone prawa strone, chyba lubi tam lezec, w domu nastal problem imienia, niby sa wybrane ale uwazamy ze nie pasuja do naszej diewuchy.
zrobilam zakupy przez internet , i czekam na paczki, i tak sie ciesze bo moja mama przyjedzie do mnie,
bo moj mnie ma dosc. 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Fashionalex napisał(a):
hey dziewczyny , ja juz coraz bardziej cczuje moja dziewczynke, wczoraj wycchodzac ze sklepu mialam krzywo brzuch , przewalony n strone prawa strone, chyba lubi tam lezec, w domu nastal problem imienia, niby sa wybrane ale uwazamy ze nie pasuja do naszej diewuchy.
zrobilam zakupy przez internet , i czekam na paczki, i tak sie ciesze bo moja mama przyjedzie do mnie,
bo moj mnie ma dosc. 😁


jakie macie propozycję ?? mi cały czas wmawiają żebym nie chrzciła Tymon ale ja już wiem na 1000000% że tak będzie miał na imię 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
mariola-s napisał(a):
wizyty co dwa tygodnie to dopiero chyba pod koniec ciąży? od jakiegoś 37 tyg? może ktoś wie? ale macie superancko, że idziecie na usg, mi kazał przyjść na usg dopiero w 32 tyg... to jeszcze miesiąc i tydzień 😞

hej Mariolka,moj mi mowil ze ostatni miesiac wizyty beda co 2tyg od 36tc,potem 38tc i wiadomo .. 🙂


każdy gin robi inaczej , nie ma co się innymi sugerować 🙂 jak będzie kazał co tydzień to cza iść 😉

TA JE!!!CZA TO CZA!!!OCZYWISCIE 🙂 🙂 😎 😎 😎
Asia ,powiesz mi co tam z ta Kasiula u Ciebie ,czy to normalne.... 😮


wszystko napisze po wizycie 🙂 nic nie bój Kochana 😉
A Szakira to już widzę jak chłopcem kręciła hehe 🤪 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mariola-s napisał(a):
mnie nieraz jakby boli gdy wieczorem wstaję z wyrka, ale potem już nie czuję, tylko przy wstawaniu, myślę że to wynika z przemęczenia


ja mam znowu jak siedzę 🥴 tak jakbym miała na niej mega sińca który boli 🥴 🥴 🥴 jakas taka dziwna jakby potłuczona 😮 😮 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziewczynki,ide nogi do gory wylozyc,bo teraz bylam siku i gdy podcieralam zauwazylam mala bladorozowa plamke na papierze 😞Martwie sie mam nadz,ze bedzie oki ....
Mam wrazenie ,ze pecherz czy drogi moczowe przeziebilam bo chodze od wczoraj z dwiema nawet kroplami do kibeklka..moze byc to przyczyna????denerwuje sie jak diabli,wybaczcie ,ale bede Was podczytywac ,nie bede pisac ,ide legnac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
dziewczynki,ide nogi do gory wylozyc,bo teraz bylam siku i gdy podcieralam zauwazylam mala bladorozowa plamke na papierze 😞Martwie sie mam nadz,ze bedzie oki ....
Mam wrazenie ,ze pecherz czy drogi moczowe przeziebilam bo chodze od wczoraj z dwiema nawet kroplami do kibeklka..moze byc to przyczyna????denerwuje sie jak diabli,wybaczcie ,ale bede Was podczytywac ,nie bede pisac ,ide legnac

u nas bardzo łatwo o przeziębienie i tym samym infekcje u Kachy, legnij kochana i się nie ruszaj
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja dziewuszki gazetki przegladam kupuje m.in bede mama, M jak mama,Twoje dziecko itp ciekawe one są 🙂 dużo mozna sie dowiedziec 🙂 mąż jednak urlop ma od 17 czerwca i wtedy na miesiac wyjezdzamy ze szczecina bedziemy raz nad morzem raz nad jeziorem itd maz wyjezdza na poligon w polowie sierpniia na dwa miesiace niby na porod wroci ale nie wiadomo kiedy zaczniemy rodzic boje sie ze nie zdazy 😞 no i przez to zakupy dla dzidzi ubranka wozek lozeczko itp w lipcu wszystko pokupowac musimy bo potem moze juz nie byc na to czasu jak go nie bedzie eh normalnie zla jestem.nie wiem jak to bedzie np ok pojedzie w polowie sierpnia na poligon i w polowie wrzesnia przyjedzie a wiafomo ze jak on wyjezdza na poligon ja w tczewie u mamy jestem i co ja w polowie wrzesnia mam do szczecina wracac 5godzin samochodem? a jak nagle skurcze mnie zlapia przeraza mnie to 😞 nie wiem jak to bedzie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
dziewczynki,ide nogi do gory wylozyc,bo teraz bylam siku i gdy podcieralam zauwazylam mala bladorozowa plamke na papierze 😞Martwie sie mam nadz,ze bedzie oki ....
Mam wrazenie ,ze pecherz czy drogi moczowe przeziebilam bo chodze od wczoraj z dwiema nawet kroplami do kibeklka..moze byc to przyczyna????denerwuje sie jak diabli,wybaczcie ,ale bede Was podczytywac ,nie bede pisac ,ide legnac

Asiulka moze napij sie zurawinki,oczysci drogi moczowe..jest bardzo dobra na tego typu infekcje ja ja od poczatku ciazy pije i jest ok 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
dziewczynki,ide nogi do gory wylozyc,bo teraz bylam siku i gdy podcieralam zauwazylam mala bladorozowa plamke na papierze 😞Martwie sie mam nadz,ze bedzie oki ....
Mam wrazenie ,ze pecherz czy drogi moczowe przeziebilam bo chodze od wczoraj z dwiema nawet kroplami do kibeklka..moze byc to przyczyna????denerwuje sie jak diabli,wybaczcie ,ale bede Was podczytywac ,nie bede pisac ,ide legnac


Asiulko nie denerwuj się i odpoczywaj !!!! to na pewno przez pęcherz tym bardziej że sikasz co chwilkę ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...