Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
jasna281288 napisał(a):
i ja jestem po wizycie wynik moczu tez byl zly i znowu tabletki musze brac i witamine c a jezeli chodzi o glukoze to dostalam glukometr i 5razy dziennie musze sie kluc no i dieta najwazniejsze ze z dzidzia jest ok reszte wytrzymam

no to nie za ciekawie .....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Agamu napisał(a):
jkma napisał(a):
Jejku, dzięki wielkie, uspokoiłam sie 🙂 czasem na forum szybciej znajde odp niż w realu. pytalam po rodzinie, kolezankach i nikt nie wiedzial, a za duzo czytać nie chce bo sobie szybko wkręcam ;]
Taka moja natura, a przed samą ciążą chorowałam na nerwice lękową i nie powiem zeby mi calkiem przeszło...
Do tego stwierdzili u mnie cukrzyce ciążowa i sie teraz bawię w diete i glukometr 3 razy dziennie. Cale szczęście zachowuję normy 🙂)

Jak możemy to pomagamy 🙂
U nas tu połowa prawie ma cukrzycę...w kupie raźniej że tak powiem 🙂
A nerwicę lękową ma mój mąż, więc nie zazdroszczę...

a co to lekowa?????Ja mam nerwice ,ale czy lekowa??to niewiem przed ciaza slablam niekiedy ,np.w autobusie i musialam natychmiast wysiasc,nogi jak z waty,blada jak sciana i pot mnie zalewal...lekarka pytala czy w ciazynie jestem,ale wtedy nie bylam..bralam persen i krople na serce jakies tam mi zapisala ,takze tez mialam jazde ,ale sie uspokoilo serducho troszku 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam witam 🙂
pisze do Was świeżo upieczona pani magister z 5 na dyplomie 😎 🤪

M zrobił mi niespodziankę i dostałam 5 dużych herbacianych róż, a kolezanka na "pożegnanie" dała mi dużego aniołka i zestaw pachnących mydełek 🙂

z tego wszystkiego chyba mały obrócił mi się główką w dół. nie wiem czy jest to wyczuwalne, ale dzis w nocy o 3 nagle drgał mi brzuch przez chwilę 😮 a od 11.00 męczy mnie zgaga niemiłosierna. Na dodatek kopniaki małego przeszły bardziej tak do góry brzucha i w okolice żeber. Ale nie jestem tego pewna, dopiero na usg zobaczę.

Z tego wszystkiego rozbolała mnie głowa, emocje schodzą ze mnie 😉

a oto wspomniane kwiatki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Znajoma miała cukrzyce w ciąży pamiętam jak było jej ciężko jak musiała chodzić non stop z cukierkami w kieszeni tak awaryjnie i lekami w drugiej.Ale jakbyś zobaczyła jaką piękną zdrową córę urodziła Amelkę to nie powiedziałabyś że z ciążą było coś nie tak.Dlatego popieram twoją postawę z nie załamywaniem się 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasia1986 napisał(a):
Witam witam 🙂
pisze do Was świeżo upieczona pani magister z 5 na dyplomie 😎 🤪

M zrobił mi niespodziankę i dostałam 5 dużych herbacianych róż, a kolezanka na "pożegnanie" dała mi dużego aniołka i zestaw pachnących mydełek 🙂

z tego wszystkiego chyba mały obrócił mi się główką w dół. nie wiem czy jest to wyczuwalne, ale dzis w nocy o 3 nagle drgał mi brzuch przez chwilę 😮 a od 11.00 męczy mnie zgaga niemiłosierna. Na dodatek kopniaki małego przeszły bardziej tak do góry brzucha i w okolice żeber. Ale nie jestem tego pewna, dopiero na usg zobaczę.

Z tego wszystkiego rozbolała mnie głowa, emocje schodzą ze mnie 😉

a oto wspomniane kwiatki 🙂

Kaska GRATULACJE 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czarna79 napisał(a):
kasia1986 napisał(a):
Witam witam 🙂
pisze do Was świeżo upieczona pani magister z 5 na dyplomie 😎 🤪

M zrobił mi niespodziankę i dostałam 5 dużych herbacianych róż, a kolezanka na "pożegnanie" dała mi dużego aniołka i zestaw pachnących mydełek 🙂

z tego wszystkiego chyba mały obrócił mi się główką w dół. nie wiem czy jest to wyczuwalne, ale dzis w nocy o 3 nagle drgał mi brzuch przez chwilę 😮 a od 11.00 męczy mnie zgaga niemiłosierna. Na dodatek kopniaki małego przeszły bardziej tak do góry brzucha i w okolice żeber. Ale nie jestem tego pewna, dopiero na usg zobaczę.

Z tego wszystkiego rozbolała mnie głowa, emocje schodzą ze mnie 😉

a oto wspomniane kwiatki 🙂

Kaska GRATULACJE 🙂 🙂 🙂


Ja również gratuluję!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
Agamu napisał(a):
jkma napisał(a):
Jejku, dzięki wielkie, uspokoiłam sie 🙂 czasem na forum szybciej znajde odp niż w realu. pytalam po rodzinie, kolezankach i nikt nie wiedzial, a za duzo czytać nie chce bo sobie szybko wkręcam ;]
Taka moja natura, a przed samą ciążą chorowałam na nerwice lękową i nie powiem zeby mi calkiem przeszło...
Do tego stwierdzili u mnie cukrzyce ciążowa i sie teraz bawię w diete i glukometr 3 razy dziennie. Cale szczęście zachowuję normy 🙂)

Jak możemy to pomagamy 🙂
U nas tu połowa prawie ma cukrzycę...w kupie raźniej że tak powiem 🙂
A nerwicę lękową ma mój mąż, więc nie zazdroszczę...

a co to lekowa?????Ja mam nerwice ,ale czy lekowa??to niewiem przed ciaza slablam niekiedy ,np.w autobusie i musialam natychmiast wysiasc,nogi jak z waty,blada jak sciana i pot mnie zalewal...lekarka pytala czy w ciazynie jestem,ale wtedy nie bylam..bralam persen i krople na serce jakies tam mi zapisala ,takze tez mialam jazde ,ale sie uspokoilo serducho troszku 🙂


Ja mam taką nerwicę lękową zdiagnozowaną. Zaczelo mi sie jak w upalny dzień w pracy nagle zaczełam żle widzieć, jak przez mgłę, rąk do łokci przestalam czuć, podobno usta miałam blade jak trup i tak sie tego przestraszylam bo myslalam ze umieram. Jakbym wiedziala wtedy ze to zaburzenie emocji to bym sie w leki nie pakowała. a tak jestem juz po xanaxie i po parogenie. Obecnie nic nie biore bo wiem ze zadne leki mnie z tego nie wyciągną. Czasem siedze i sama z siebie zaczynam sie bać ze coś mi dolega, ze zaraz zejde. to jest straszne, wiedząc ze mam takie maleństwo pod serduszkiem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aniulka25 napisał(a):
dziewczyny jak tam zakupy dla maluszków, bo nie jestem w temacie. Macie już wszystko? Polecacie kogoś na allegro???


Ja jestem na etapie kupna materacyka do lóżeczka. Mam nietypowe większe 120/80 ii materacyk taki http://allegro.pl/materac-dzieciecy-gryka-gryczany-120x80-w-wa-i1646646835.html , ale nie maja ochraniacza na ten rozmiar 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kaśka gratuluje 🙂 🙂

ja wczoraj jeszcze przed wizyta malowałam pazurki i całkiem sprawnie mi to szło,pozwoliłam sobie nawet na wzorek na duzym palcu 😁 póki jeszcze siegam pedzlem to maluje,pozniej wyladuje u kosmetyczki 😎 Ja tez mam nerwice,jak juz za duzo to sie we mnie skumuluje to zaczyna mnie bolec w klatce piersiowej i mam dusznosci,trzy razy juz na izbie przyjec wyladowałam na szczescie KTG zawsze bylo w normie. Szybko potrafie sie zezlosci a pozniej odbija sie to na moim samopoczuciu,w ciazy powinno sie mniej stresowac a jest jeszcze wiecej powodow to denerwowania sie niz wczesniej ;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kamiska napisał(a):
czarna79 napisał(a):
Kamisia czy ty znasz lekarza gina o nazwisku Gimeła.....z Olsztyna.... 🙂


Aga znam bylam nawet kiedys u niego.a czemu pytasz?

I CO O NIM MYSLISZ DOBRY CZY NIE....CHCE ISC DO NIEGO BO TEN MOJ NAWET MNIE NIE ZBADAŁ DZISIAJ...TAK MA BYC....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czarna79 napisał(a):
kamiska napisał(a):
czarna79 napisał(a):
Kamisia czy ty znasz lekarza gina o nazwisku Gimeła.....z Olsztyna.... 🙂


Aga znam bylam nawet kiedys u niego.a czemu pytasz?

I CO O NIM MYSLISZ DOBRY CZY NIE....CHCE ISC DO NIEGO BO TEN MOJ NAWET MNIE NIE ZBADAŁ DZISIAJ...TAK MA BYC....


wiesz co mysle ze dobry prowadzil ciaze mojej cioci 🙂
tylko on w szpitalu zadnym nie pracuje
ale ogolnie bardzo fajny jest
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czarna79 napisał(a):
kamiska napisał(a):
czarna79 napisał(a):
Kamisia czy ty znasz lekarza gina o nazwisku Gimeła.....z Olsztyna.... 🙂


Aga znam bylam nawet kiedys u niego.a czemu pytasz?

I CO O NIM MYSLISZ DOBRY CZY NIE....CHCE ISC DO NIEGO BO TEN MOJ NAWET MNIE NIE ZBADAŁ DZISIAJ...TAK MA BYC....

to jak wygląda u niego wizyta lek. ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jkma napisał(a):
aniulka25 napisał(a):
dziewczyny jak tam zakupy dla maluszków, bo nie jestem w temacie. Macie już wszystko? Polecacie kogoś na allegro???


Ja jestem na etapie kupna materacyka do lóżeczka. Mam nietypowe większe 120/80 ii materacyk taki http://allegro.pl/materac-dzieciecy-gryka-gryczany-120x80-w-wa-i1646646835.html , ale nie maja ochraniacza na ten rozmiar 🥴


jeszcze wpadłam na momencik

nie wiem czy dobrze robisz kupując nietypowy materacyk, bo łożeczka masz w standardowych wymiarach 120x60 i 140 x 70. no i nie zmieści Ci się ten materacyk do żadnego łożeczka, chyba, że znajdziesz akurat o takich wymiarach, ale takie nietypoiwe łóżeczka rzadko się zdarzają. No i wspomniałas już ze nie możesz znaleźć ochraniaczy na ten materacyk.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...