Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Hahaha, ja też tak mam, do tego jak coś jem to ląduje na brzuchu, brzuchem o wszystko zahaczam, w pracy już się ze mnie śmieją 🙃 A dziś rano było rzygańsko 😮 Mam nadzieję, że to jednorazowa sprawa, bo jutro idę na egzamin na 8. No i modlę się, żeby to jakiś wirus nie był... 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mariola-s napisał(a):
Agamu napisał(a):
Czy któraś z Was zamawiała lub kupowała już może łózeczko turystyczne i ma linka jakiegoś ??? 🙂

my nie mamy w planie takiego zakupu

Kurcze my musimy, bo często jeździmy albo do rodziców Tomka albo moich na weekend. Ale teściowie chcą sprezentować, mamy tylko wyszukać, jakie chcemy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agamu napisał(a):
mariola-s napisał(a):
Agamu napisał(a):
Czy któraś z Was zamawiała lub kupowała już może łózeczko turystyczne i ma linka jakiegoś ??? 🙂

my nie mamy w planie takiego zakupu

Kurcze my musimy, bo często jeździmy albo do rodziców Tomka albo moich na weekend. Ale teściowie chcą sprezentować, mamy tylko wyszukać, jakie chcemy 🙂

to fajny prezencik 🙂 teraz tylko wybrać z czym gorzej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mariola-s napisał(a):
Agamu napisał(a):
mariola-s napisał(a):
Agamu napisał(a):
Czy któraś z Was zamawiała lub kupowała już może łózeczko turystyczne i ma linka jakiegoś ??? 🙂

my nie mamy w planie takiego zakupu

Kurcze my musimy, bo często jeździmy albo do rodziców Tomka albo moich na weekend. Ale teściowie chcą sprezentować, mamy tylko wyszukać, jakie chcemy 🙂

to fajny prezencik 🙂 teraz tylko wybrać z czym gorzej
No dokładnie....dużo tego w necie jest,może gdzieś do sklepu uderzyć będzie trzeba i na żywo obmacać 🙂
Chcieli nam w pierwszej wersji sprezentować to do domu, ale wczoraj nam dopiero powiedzieli, a my już zamówiliśmy w czwartek. Więc powiedzieliśmy, że jeśli chcą to mogą kupić takie turystyczne 🙂Dzięki temu jeden wydatek mniej będzie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agamu napisał(a):
Czy któraś z Was zamawiała lub kupowała już może łózeczko turystyczne i ma linka jakiegoś ??? 🙂


Ja jeszcze nie zamawiałam, ale skłaniam się ku opcji wszystko w jednym, np. http://allegro.pl/kojec-lozeczko-turystyczne-super-cena-3-wzory-i1671223771.html Ta budka z moskitierą to jest dobry pomysł, bo chrześniak mojego męża miał taką zwykłą moskitierę, naciąganą na boki łóżeczka i co chwilę ją zrzucał albo rączką albo nóżką, bo go ta siatka intrygowała 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kahlanik napisał(a):
Agamu napisał(a):
Czy któraś z Was zamawiała lub kupowała już może łózeczko turystyczne i ma linka jakiegoś ??? 🙂


Ja jeszcze nie zamawiałam, ale skłaniam się ku opcji wszystko w jednym, np. http://allegro.pl/kojec-lozeczko-turystyczne-super-cena-3-wzory-i1671223771.html Ta budka z moskitierą to jest dobry pomysł, bo chrześniak mojego męża miał taką zwykłą moskitierę, naciąganą na boki łóżeczka i co chwilę ją zrzucał albo rączką albo nóżką, bo go ta siatka intrygowała 🙂

fajne to łóżeczko i cena na prawde super 🙂

Leginsik dzięki za odp na moje pytania jakby ktoras miala jeszcze jakies pomysly to prosze o odpowiedzi 🙂 strona 4120 😁

nie ma za co,mnie najpierw przeraza ilosc tych rzeczy i ich rodzaj a potem sobie na spokojnie w glowie ukladam co do czego hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kamiska napisał(a):
dziewczyny mam kilka podstawowych pytań :
1.ile kompletów pościeli ,ile prześcieradełek kupujecie do łóżeczka
2.co z wyposażeniem wózka?kupujecie jakąś specjalną pościel czy wystarczy kocyk
3.słyszałam ze przydają sie 2 rożki-miękkie czy twarde?
4.jakie kosmetyki kupujecie dla malucha?czy lepiej poczekac moze poradza cos w szpitalu?
5.czy na wyjscie ze szpitala jakis cieplejszy stroj dla dzidzi czy po porsty body,śpiochy czapeczka i owinąć w rożek 🙂 🙂?

1. Ja jedną razem z łóżeczkiem kupię, a 2 dodatkowo. Mam już doświadczenie jak przyjeżdża do mnie chrześniak na kilka dni, dwie zawsze są potrzebne. To mleko uleje, to wyleje, to zmoczy itd.
2.co do wózka kupuję pościel, bo są takie śliczne te specjalne, kocyk też kupię jak będzie chłodniej to i kocyk się przyda.
3. Nie mam problemów z trzymaniem dziecka więc kupuję miękki rożek, ale dla mało wprawionych podobno twardy jest super.
4.ja kupiłam wszystko bambino - polska firma, wszyscy chwalą
5. na wyjście ze szpitala kupuję białą wyprawkę: body, kaftanik, czapeczka itd. Chcę żeby mój synek jak go przywitamy w domu z rodziną wyglądał jak aniołek, jeśli będzie zimno mam takiego fajnego misia białego, którego dostałam od siostry. Także wszystko zależy od pogody.
Mam nadzieję, że coś ci to pomogło.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja mam wrażenie czasami że mi głowa eksploduje od tych wszystkich rzeczy do kupienia a bardziej od możliwości wyboru...Strasznie ciężko jest mi zdecydować co jest fajne i potrzebne a co będzie już np zbędnym bajerem i w drugą stronę...A co najlepsze nie bardzo ma mi kto z tym wszystkim pomóc się ogarnąć 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
szotka napisał(a):
Ja mam wrażenie czasami że mi głowa eksploduje od tych wszystkich rzeczy do kupienia a bardziej od możliwości wyboru...Strasznie ciężko jest mi zdecydować co jest fajne i potrzebne a co będzie już np zbędnym bajerem i w drugą stronę...A co najlepsze nie bardzo ma mi kto z tym wszystkim pomóc się ogarnąć 🙂

pocieszę Cię, że ja też jestem jak dziecko we mgle... 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aniulka25 napisał(a):
mi też nie ma kto pomóc. Wczoraj siedziałam od 16 na allegro i kupowałam. Lista jest prawie cała wykreskowana, także jestem bardzo dumna z siebie. Zostało mi naprawdę może 20 rzeczy do kupienia.

chciałabym być na tym poziomie "zaawansowania" hihi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kamiska napisał(a):
dziewczyny mam kilka podstawowych pytań :
1.ile kompletów pościeli ,ile prześcieradełek kupujecie do łóżeczka
2.co z wyposażeniem wózka?kupujecie jakąś specjalną pościel czy wystarczy kocyk
3.słyszałam ze przydają sie 2 rożki-miękkie czy twarde?
4.jakie kosmetyki kupujecie dla malucha?czy lepiej poczekac moze poradza cos w szpitalu?
5.czy na wyjscie ze szpitala jakis cieplejszy stroj dla dzidzi czy po porsty body,śpiochy czapeczka i owinąć w rożek 🙂 🙂?

jak mi sie cos nasunie to podrzuce jeszcze pytanka

1.-2szt; 2.-chce rozek z podusia taki http://allegro.pl/tanie-sliczne-rozki-z-poduszeczka-i1643822014.html 🙂ale kocyk wystarczylby; 3.-ja miekki 1szt-bedzie sluzyl jako kolderka do wozia; 4.Bambino ,Nivea -patrz antyalergiczne od 1-go dnia zycia ,Emolium,Oilatum; 5.-prosty stroj jak pisalas ,a do tego,np.kombinezonik polarkowy ,albo rozek zalezy jaka bedzie aura 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aniulka25 napisał(a):
mi też nie ma kto pomóc. Wczoraj siedziałam od 16 na allegro i kupowałam. Lista jest prawie cała wykreskowana, także jestem bardzo dumna z siebie. Zostało mi naprawdę może 20 rzeczy do kupienia.

Anulka brawo!!!!Chwal sie nam tu ,bedziemy conieco odgapiac,a jak jeszcze jakosc oki to juz wogole ulatwisz nam sprawe hehehe 😜 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...