Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Asia19874 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
http://www.youtube.com/watch?v=ZaHABWOOxxc&feature=related
hehehe Asiek my Ci tu umilimy chwile 🙂 😘


🙂 Asiulko widzę nową fotkę w awatarze 😁 fajowa 😁

tak chwilowo abstynencja ,ale dolacze ,dolacze 🙂 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
http://www.youtube.com/watch?v=ZaHABWOOxxc&feature=related
hehehe Asiek my Ci tu umilimy chwile 🙂 😘

Asiu obczaj rozmiar tych legginsów,w biodrach mam 100 cm czyli ta XL moglaby byc ? czy pochodze w nich dwa tygodnie i beda juz za ciasne ;/
http://allegro.pl/30-leginsy-legginsy-getry-bawelna-ciazowe-xl-i1673402593.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
podczytuje Was dzis bo nie mam siły na nic 🥴 , pół dnia pobolewał mnie jakby jajnik prawy , jak na okres ... ogólnie mam dziś jakiś nerwowy dzień, wszystko mnie drażni i chcę mi się wyć ehhh oby do września 🥴to chyba ta popieprzona pogoda 🥴 🤢 🤢 🤢

oj Asiek ja tez taka ostatnio laze ...boli mnie tu ,boli mnie tam ,patrze w lustro i wogole nie mam nadziei ,ze bedzie lepiej...eh..


dziś to klęska totalna , najpierw standardowo strach czy coś sie nie dzieje a potem bezsilność .. na szczęście już nie boli , ale doła mam ... już bym chciała żeby mój Urwis był ze mną 🙂

Asia ja juz sie zastanawiam czy ja tez nie mam tego co Ty...jak ide to mnie tak cisnie na pecherz,ale niewiem czy Ty tez tak masz...jak siedze boli ,a jak sie wyloze w bezruchu jest lepiej....nie wiem ,ale mam przeczucie,ze cos sie dzieje ....tak do dolu mnie ciagnie ..


mi najlepiej leżeć na plecach , wtedy mały się rusza po całym brzuchu i jestem najbardziej spokojna , Asiulko nic się nie nakręcaj na przód bo nie ma co , kiedy masz wizytę ?? najwidoczniej taki urok że mała napiera na dół brzucha , a z małą Szakirą tak nie miałaś ???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agamu napisał(a):
Ja też jestem oklapła dziś...sił mi brak totalnie...i humor też poszedł chyba się przejść...

ja sie czuje jak na kacu -zywa melina !!!!! 🙃 🙃 🙃 🙃 🙃 😁 😁 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kamiska napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
http://www.youtube.com/watch?v=ZaHABWOOxxc&feature=related
hehehe Asiek my Ci tu umilimy chwile 🙂 😘


🙂 Asiulko widzę nową fotkę w awatarze 😁 fajowa 😁


zgadzam sie tez zauważyłąm 🙂

😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maggie003 napisał(a):
dziewczynki,
jakby my tak mogly to strzelilyby my kielona albo po drinecku, i moze humory by sie poprawily...

hahahahahahahahahahaha i jak tu trwac w trzezwosci ,jak tui jedna lepsza od drugiej !!!! 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agamu napisał(a):
Maggie003 napisał(a):
dziewczynki,
jakby my tak mogly to strzelilyby my kielona albo po drinecku, i moze humory by sie poprawily...
ooooooooooooooooooooooo 🤪 🤪 🤪 to by zaraz nam ducha dodało 🙂 🙂 🙂


ja to mam taki smak na piffffko że ja pierdzi 😮 🤢 🤢 🤢 normalnie jakbym złapała butelczyne to całą na raz bym wyżłopała 🙃 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
Agamu napisał(a):
Ja też jestem oklapła dziś...sił mi brak totalnie...i humor też poszedł chyba się przejść...

ja sie czuje jak na kacu -zywa melina !!!!! 🙃 🙃 🙃 🙃 🙃 😁 😁 😁 😁 😁 😁

ŻYWA I JAWNA 🙂 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mariola-s napisał(a):
super fotka i super kobita z Ciebie, zawsze uśmiechnięta 🙂
możemy się pocieszyć - będzie coraz lepiej pewnie... upał, większy brzuszek, cud - malina 😮

Dziekuje Mariolciu,a takl sobie ogladam fotki z wakacji... 🙂Fajnie bylo... ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
powiedzcie mi dziewczyny czy wy się też bardzo szybko najadacie ??? ja zauważyłam że jem coraz mniej bo nie wepchnę w siebie dużo , jakby jakiś ucisk na żołądku ? 🥴
wcale się tym nie martwie bo nie musze żreć jak wieprzek ale mnie to zastanawia od jakiegoś czasu 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agamu napisał(a):
Maggie003 napisał(a):
dziewczynki,
jakby my tak mogly to strzelilyby my kielona albo po drinecku, i moze humory by sie poprawily...
ooooooooooooooooooooooo 🤪 🤪 🤪 to by zaraz nam ducha dodało 🙂 🙂 🙂

nagle by nam kilosy nie przeszkadzaly 🙂nagle Motyle jak nic !!! 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leginsik napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
http://www.youtube.com/watch?v=ZaHABWOOxxc&feature=related
hehehe Asiek my Ci tu umilimy chwile 🙂 😘

Asiu obczaj rozmiar tych legginsów,w biodrach mam 100 cm czyli ta XL moglaby byc ? czy pochodze w nich dwa tygodnie i beda juz za ciasne ;/
http://allegro.pl/30-leginsy-legginsy-getry-bawelna-ciazowe-xl-i1673402593.html

kurcze te XL pewno beda ok 🙂Tak mi sie zdaje ,bo te XXL to juz ogromne..by z dupska spadly chyba 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asia19874 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
podczytuje Was dzis bo nie mam siły na nic 🥴 , pół dnia pobolewał mnie jakby jajnik prawy , jak na okres ... ogólnie mam dziś jakiś nerwowy dzień, wszystko mnie drażni i chcę mi się wyć ehhh oby do września 🥴to chyba ta popieprzona pogoda 🥴 🤢 🤢 🤢

oj Asiek ja tez taka ostatnio laze ...boli mnie tu ,boli mnie tam ,patrze w lustro i wogole nie mam nadziei ,ze bedzie lepiej...eh..


dziś to klęska totalna , najpierw standardowo strach czy coś sie nie dzieje a potem bezsilność .. na szczęście już nie boli , ale doła mam ... już bym chciała żeby mój Urwis był ze mną 🙂

Asia ja juz sie zastanawiam czy ja tez nie mam tego co Ty...jak ide to mnie tak cisnie na pecherz,ale niewiem czy Ty tez tak masz...jak siedze boli ,a jak sie wyloze w bezruchu jest lepiej....nie wiem ,ale mam przeczucie,ze cos sie dzieje ....tak do dolu mnie ciagnie ..


mi najlepiej leżeć na plecach , wtedy mały się rusza po całym brzuchu i jestem najbardziej spokojna , Asiulko nic się nie nakręcaj na przód bo nie ma co , kiedy masz wizytę ?? najwidoczniej taki urok że mała napiera na dół brzucha , a z małą Szakirą tak nie miałaś ???

No wlasnie z Szakirka tak nie mialam...ino przed samym porodem jak glupia latalam do wc i mnie tak wlasnie ciaglo....ja cos czuje ,ze szybciej urodze ... 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asia19874 napisał(a):
powiedzcie mi dziewczyny czy wy się też bardzo szybko najadacie ??? ja zauważyłam że jem coraz mniej bo nie wepchnę w siebie dużo , jakby jakiś ucisk na żołądku ? 🥴
wcale się tym nie martwie bo nie musze żreć jak wieprzek ale mnie to zastanawia od jakiegoś czasu 🙃
Mi się zdaje ze Maluchy nam naciskają na żołądek już. Gabi się tak ruszała w nocy ostatnio i nagle mi się tak cofnęło, że myślałam że do klopa na zakręcie nie wyrobię... No i popłynęło do morza... 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asia19874 napisał(a):
Agamu napisał(a):
Ja też jestem oklapła dziś...sił mi brak totalnie...i humor też poszedł chyba się przejść...


to widzę że nie tylko nad krakowem bio niekorzystne 🤢 🤢 🤢 okropny dzień , jutro będzie lepiej Agatko 🙂

Asiu ja dzisiaj nie pociesze nikogo..jeszcze w dola wpedze gorszego niz bylas 😁 😁 😁 😁 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
mariola-s napisał(a):
super fotka i super kobita z Ciebie, zawsze uśmiechnięta 🙂
możemy się pocieszyć - będzie coraz lepiej pewnie... upał, większy brzuszek, cud - malina 😮

Dziekuje Mariolciu,a takl sobie ogladam fotki z wakacji... 🙂Fajnie bylo... ☺️


ja to w przyszłym roku sobie obiecałam że pakuję moich chłopów 😉 i wybywamy nad morze choćby na pare dni 🙂 będziemy się cieszyć sobą i zresetuje troche mój zaśmiecony mózg 😜
będzie cudnie już to widzę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agamu napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Agamu napisał(a):
Ja też jestem oklapła dziś...sił mi brak totalnie...i humor też poszedł chyba się przejść...

ja sie czuje jak na kacu -zywa melina !!!!! 🙃 🙃 🙃 🙃 🙃 😁 😁 😁 😁 😁 😁

ŻYWA I JAWNA 🙂 🙂 🙂 🙂

😁 😁 🙃 🙃 🙃 🙃 🙃 ewidentnie !!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Maggie003 napisał(a):
ASIULKA __ flaczki sie sciskaja, zoladeczek podnosi sie wyzej i dlatego masz takie wrazenie, ze sie szybko najadasz i nie mozesz wiecej wcisnac...

a co do humorow i pogody to nawet i za oceanem kiepsko

Damy radę, dobrze że mamy siebie i nasze Dzieciaczki w brzuszkach 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asia19874 napisał(a):
powiedzcie mi dziewczyny czy wy się też bardzo szybko najadacie ??? ja zauważyłam że jem coraz mniej bo nie wepchnę w siebie dużo , jakby jakiś ucisk na żołądku ? 🥴
wcale się tym nie martwie bo nie musze żreć jak wieprzek ale mnie to zastanawia od jakiegoś czasu 🙃


Mi się wydaje, że brzuszek naciska na żołądek czy coś bo tez tak mam, jak się najem albo napiję i wcale nie dużo to prawie nie moge oddychac i czuję sie jak balon 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Maggie003 napisał(a):
ASIULKA __ flaczki sie sciskaja, zoladeczek podnosi sie wyzej i dlatego masz takie wrazenie, ze sie szybko najadasz i nie mozesz wiecej wcisnac...

a co do humorow i pogody to nawet i za oceanem kiepsko


no tak też myślę że pewnie mi na żołądek napiera bo ostatnio na prawdę bardzo mało jadam to i może temu waga stoi 🤔 no niech jest jak chce 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
agata_1982 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
powiedzcie mi dziewczyny czy wy się też bardzo szybko najadacie ??? ja zauważyłam że jem coraz mniej bo nie wepchnę w siebie dużo , jakby jakiś ucisk na żołądku ? 🥴
wcale się tym nie martwie bo nie musze żreć jak wieprzek ale mnie to zastanawia od jakiegoś czasu 🙃


Mi się wydaje, że brzuszek naciska na żołądek czy coś bo tez tak mam, jak się najem albo napiję i wcale nie dużo to prawie nie moge oddychac i czuję sie jak balon 😮


dokładnie , nie dużo trzeba i jak balonica jakaś 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...