Skocz do zawartości

Mamusie z Krakowa i okolic! - reaktywacja :) | Forum o ciąży


asiula83

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 7,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Witam wieczorkiem 🙂

Kacper śpi 🙂 Krzysiek pojechał do Koszęcina po samochód. Ciekawe kiedy wróci.

Gosiu po paru dniach pracy będzie lepiej 🙂 Super, że udało Ci się ją znaleźć 🙂

Asiu jak ja Ci zazdroszczę kupowania tych wszystkich rzeczy 🙂 Też bym sobie poszła na takie zakupy 🙂

Karina podziwiam ja jakoś nie umiem przestać palić 😞 chociaż wiem, że powinnam i ze względów zdrowotnych jak i finansowych ale za bardzo to lubię 🙂

A tak w ogóle to gdzie się podziewa reszta dziewczyn?/ Magda, Iza, Agnieszka???????????????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asiu dzieki za link 🙂

Dagi ja nie to ze musze palic bo jakos wytrzymuje ale tez to lubie 🙂 i to bardzo! A i Kacper sie bawi fajnie tym namiotem?

Gosiek ja mam taki rowerek, Paulinka dostala od chrzestnego, to jest naprawde fajn a sprawa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Karina na początku nie za bardzo wiedział jak ma się tym bawić ale teraz już się bawi i to bardzo ładnie, piłeczki sam sobie umie wrzucać, uczymy sie teraz otwierać kluczykami schowki i nawet nam to wychodzi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry.
Wyniki eeg wyszły w normie 🙂 Jednak pani doktor powiedziała że czasami nawet u chorych dzieci badanie wychodzi jak u zdrowego i na odwrót. Nadal nie wiadomo co jest Matiemu, możliwe że są to przejściowe napady lub początek jakiejś choroby lub związane z oczkami. Mieliśmy dwie opcje do wyboru albo podanie leku i obserwacja w domu lub położenie małego w szpitalu. Razem z panią neurolog stwierdziliśmy że ta pierwsza opcja będzie dla Mateusza lepsza, nie ma co go stresować jak na razie nic strasznego się nie dzieje. Pani podała nam numer i możemy dzwonić w każdej chwili, dostaliśmy taki dzienniczek i mam wszystko w nim zapisywać. A jeśli chodzi o to że Matik nie siedzi ale za to raczkuje i wstaje to powiedziała że ma rozwój odwrócony. No i chyba tyle z tej wizyty, zobaczymy jak zadziała lek.
Zaraz się zbieramy na spacer i do apteki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry 🙂

U nas nocka dobra, byłyśmy już na spacerku i zakupach, teraz Paulinka śpi a ja odpoczywam 🙂

Aneta dobrze, że badanie wyszło w porządku i mam nadzieję że leki podziałają i Mateusz nie będzie musiał trafić do szpitala.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam 🙂

Ja dzis na nogach od 5! Mała szaleje 🙂 szkoda mi Pawła bo dopiero o 6 wstaje do pracy. Na szczescie przyszla siostra z Julka i Paulinka sie grzecznie bawila i nie zasypiala juz o 9. Ale jak ja polozylam do lozka to nie zdazylam jej rozebrac ze spodenek a ona juz spala. Oby trzoszke dluzej niz 40 minut.

Anetko mam nadzieje ze to zadna choroba i ze Matikowi to po porstu przejdzie 🙂 trzymamy za Was kciuki 😘a co do tego odwroconego rowoju, to Julka tez najperw pelzala, raczkowala, stawala przy lozeczku a na samym koncu nauczyla sie dobrze siadac. nie martw sie bedzie dobrze 😘 i fajnie ze go zostawilas w domu bo nie ma nic gorszego niz szpital!

Asia jak sie czujesz? Jak Paulinka i maly łobuz w brzuszku? A i tak sobie pomyslalm ze jesli potrzebujesz jakies ciuszki to zamiast kupowac mogla bym Ci jakies dac jesli chcesz 🙂

Dagi w takim razie kupie ten domek i dla Julki i Paulinki na dzien dziecka i imieniny bo nie mam innego pomyslu: 🙂

Elka masz juz wene?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry 🙂

U nas nocka jako tako 🙂 Bywały lepsze ale nie było najgorzej. Kacper już sobie drzemie a ja delektuje się kawką 🙂

Aneta super, że wyniki są dobre, i dobrze, że nie idziecie do szpitala, wszystko na pewno będzie dobrze. Trzymam mocno kciuki 🙂

Karina kupuj kupuj bo zabawka na prawdę fajna ( ja też się nią lubię pobawić 😜 )

Jutro już sobota w końcu może będziemy mieć z K. chwilę dla siebie 🙂

Lece robić obiadek - dzisiaj tylko zupka bo nic więcej w lodówce nie ma 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Karina ja w zasadzie czuję się dobrze tylko już mi coraz ciężej, najgorsze jak muszę zejść z Paulinką po schodach na rękach, no ale jakoś daję radę, lepiej już pewnie nie będzie, no chyba że za jakieś dwa miesiące 🙂
Co do ubranek jak będę coś potrzebowała to się ładnie uśmiechnę, ale myślę że starczy mi tego co jest po Paulince. Chce kupić tylko coś nowego do szpitala 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry 🙂 🙂 🙂

Noc u nas nie za dobra coś Nikusia spac nie mogła non stop popłakiwała,ale spałysmy do 7.30 🙂
Nikola spi oczywiście jak co dzień 🙂
Byłysmy na spacerku i zakupach,zupka ugotowana jeszcze tylko coś na drugie 🙂
Pogoda się super robi,może wreszcie bedzie ciepło i słonecznie.
Kiedy organizujemy spotkanko?

Aneta bardzo się cieszę,że wyniki sa dobre,a z Matim tez musi być ok 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hejka 🙂

I nastała cisza 🙂 błoga cisza 🙂 a dzisiaj było wyjątkowo głośno 🙂 Taka ze mnie matka, że dopiero dzisiaj odkryłam w buźce kolejnego ząbka 🙂 Mamy czwórkę górną prawą 🙂 Nie wiem jak z innymi bo już nie chciał pokazać wyrywał się i płakał także może jutro uda mi się coś więcej dojrzeć. A 3 na górze też już są takie nabrzmiałe, że chyba też za niedługo wyjdą 🙂

Aneta ja mam takie pytanie, co się działo w ogóle Mateuszkowi, że skierowali Was na EEG? I dlaczego macie lek na padaczkę skoro wyniki są ok ? To Mati ma jakieś napady ? My dostaliśmy tylko ten w razie ataków bo nasza lekarka doszła do wniosku, że nigdy w życiu tak małemu dziecku nie poda leków na padaczkę 😮 I tak się zastanawiam w takim razie co się Mateuszkowi dzieje????

A teraz czas na piwko i chyba jakąś pizze 😜

Asiu powodzenia na zakupach !!!!!!!!!!!!!

Mi w przyszłym tygodniu raczej wszystkie dni pasują oprócz chyba wtorku bo może uda nam się dostać do naszego pediatry bo Kacprowa wysypka przechodzi już granice normy 😲
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam wieczorkiem 🙂

Daga ach piwo, ale bym się napiła, a to jeszcze przynajmniej dwa miesiące.
a co to za wysypkę ma Kacperek bo chyba nic wcześniej nie pisałaś no chyba że nie doczytałam to przepraszam.
i oczywiście GRATULUJEMY KOLEJNEGO ZĄBKA 🙂

u nas też już cisza, Paulinka padła 🙂
a nie pisałam Wam bo jakoś zapomniała o tym, ale Rafał wprowadził codzienne czytanie bajki przed snem i Paulinka jak tylko Rafał zaczyna czytać to w śmiech, ubaw mamy jak nie wiem 🙂 🙂 🙂
zakupy udane, pieluch dla Weroniki cała szuflada w łóżeczku plus chusteczki i kosmetyki, jutro już pojedziemy po butelki bo dziś już nie zdążyliśmy
a dla Paulinki kupiliśmy tylko jedną paczkę bo więcej nie było, w całym Cerrfurze była tylko jedna paczka Pampersów 4, ja nie wiem co to się dzieje!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej!
Gdzie się podziewacie? My byliśmy dziś chwilkę na tych targach nad Wisłą a później na Wawelu.
Daga, Mati tak dziwnie rusza oczkami, nie potrafię tego opisać ale wygląda to przerażająco. Lekarka nazwała to " zwrot gałek ocznych ku górze", robi tak praktycznie codziennie raz lub dwa i trwa kilka sekund. Nie wiadomo co to jest, dała lek żeby sprawdzić czy to są napady. Jeśli nie, podobno syrop ma nie zaszkodzić.
Gratuluję Kacperkowi kolejnego ząbka 😉
Asia jak zakupy?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry.
A tu nadal weekendowa cisza.
Dziś jakiś pechowy dzień mamy, zepsuł nam się piecyk w kuchni i nie ma ciepłej wody 😠
Na dodatek mamy niezapowiedzianą wizytę teściów, na szczęście są tylko przejazdem i za niedługo jadą.
I na domiar złego winda się zacięła i nie byliśmy dziś na spacerze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...