Skocz do zawartości

Mamusie z Krakowa i okolic! - reaktywacja :) | Forum o ciąży


asiula83

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Witam wieczorkiem 🙂

U nas weekend bardzo udany i rodzinny 🙂
Wczoraj zakupy, spacerek i szaleństwa w domu a dzisiaj wybraliśmy się do Doliny Kobylańskiej 🙂

Aneta i jak było na targach? ja sobie przypomniałam o nich wczoraj wieczorem.

co myślicie o spotkaniu w środę?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Witam wieczorkiem 🙂

U nas bardzo udany weekend 🙂 Bardzo rodzinny, dawno tak fajnie nie spędziliśmy czasu 🙂
W sobotę do zoo chociaż pogoda była nie najlepsza ale zabawa była przednia 🙂 Kacprowi bardzo się podobało. I jak nie bał się ani lwa ( który akurat przy nas się obudził i zaczął wyć 🙂 ) ani tygrysa nawet słonia się nie przestraszył ale jak zobaczył te małe takie podobne do kur ( nie wiem dokładnie jak się nazywają ) i akurat piały to najpierw staną jak wryty a później wtulił się w Krzyska i zaczął płakać 🤪
Dzisiaj byliśmy pod Wawelem ale jakoś te targi nie zrobiły na mnie żadnego wrażenia także poszliśmy sobie pospacerować po plantach 🙂
Szkoda, że jutro już poniedziałek 😞 Krzysiek jedzie do Warszawy 😞 pewnie będzie w nocy, także jutro cały dzień będziemy sami 😞

Teściowa nie obiera od nas telefonów każde obierać teściowi 🤪 - nie chce z nami gadać trudno jej starta.

Aneta to w sumie Kacprowi raz się zdarzyło tak " wywalić " oczy do góry i po tym zdarzeniu poszliśmy do neurologa i póki co nigdy mu się to nie powtórzyło i mam nadzieje ze już nie powtórzy - bo wyglądało to w tedy okropnie 😞

Asiu Kacper wysypkę ma już od dobrych 2 miesięcy ( jak nie więcej ) szczególnie na łydkach i jak była jakiś czas temu to przepisała nam Trybiotyk ale to nic nie dało, jak byłam w Krośnie u lekarza to on stwierdził, że to ewidentnie skaza. Ale ta wysypka się rozprzestrzenia i wolę, żeby jeszcze raz obejrzała to nasza lekarka może coś poradzi.


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam wieczorkiem 🙂

Ja też jestem i też nam super minął weekend 🙂
Trochę sobie odpoczęłam od pracy,a jutro od nowa i powiem wam,że zaczynam się teraz zastanawiać czy dam radę bo póki co to bardzo zmęczona jestem tym bardziej po całym dniu spędzonym z Nikolą i nie wiem czy dobrze zrobiłam bo mogłam coś na rano poszukać no,ale będę szukać może coś znajdę 🙂

Mi środa zupełnie nie odpowiada dla mnie najlepszy byłby czwartek no i w zawiązku z praca w domu musze być najpóźniej ok 16.30 to nie wiem w jakich godzinach chcecie się spotkac no i gdzie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry.
Asia na targach tak sobie. Obeszliśmy wszystko, pozbierałam ulotki i gazety, było fajne przedstawienie - Akademia Pana Kleksa ale Matiego to nie interesowało więc poszliśmy na Wawel.
Gosia a kto zostaje z Nikolą jak idziesz do pracy?
Daga to trzymam kciuki żeby Kacperek już nigdy więcej tak nie robił oczkami bo to jest straszne 😞
Co do spotkania to mi pasuje cały tydzień oprócz jutra 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Halo dziewczynki 🙂

ja tylko wpadlam sie przywitac bo musze nas spakowac bo uciekamy na tydzien do mojej mamy 🙂 ma byc ladna pogoda wiec trzeba korzystac i pobyc na polku. Wracam dopiero w sobote.

Jak Wam mija dzien? Moje dziecie o dziwo zanelo dzis bez problemu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Melduje się wieczornie 🙂

Cały dzień sami, ale było bardzo fajnie. Kacper grzeczny, ładnie się bawił, na spacerze był super grzeczny a teraz już usypia. Mam nadzieje ze dzisiejsza nocka będzie lepsza od wczorajszej bo kiepsko było - od 2 do 4 nie spał 😞

A teraz czas już na odpoczynek. Zaraz zrobię sobie kakao bo mam smaka 🙂 i będę czekać na Krzyska 🙂

Gosiu to ty codziennie tam pracujesz??

Co do spotkania to nam raczej wszystko pasuje. tylko teraz pytanie gdzie i kiedy ? Chcecie w mnie w domu? czy gdzieś na powietrzu ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry 🙂

Przepraszam, że wczoraj już nie zajrzałam ale wróciłam strasznie późno i padłam.
Co do Weroniczki to rośnie ładnie, ma już 1,6 kg 🙂 i jest bardzo podobna do Paulinki 🙂 🙂 🙂 nie bardzo chciała się pokazać bo cały czas zakrywała się łapkami, ale chwilę powalczyłyśmy z nią i zdjęcie mamy no i filmik dla taty bo biedny nie może oglądać ze mną.

Nocka u nas dobra, jedna pobudka, spanie do 7 🙂
Zaraz zbieramy się na spacerek póki jeszcze bardzo nie grzeje a wcześniej pieluszkę idziemy zmienić bo czuje smrodek 😉

Czyli mam rozumieć że spotykamy się w czwartek?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry 🙂

My juz po spacerku,Nikolka spi bo wstała dziś o 6.
Wreszcie mamy piekna pogode 🙂

Asia super,że Weroniczka tak pieknie rosnie 🙂
Daga ja pracuje od poniedziałku do piatku
Aneta ty chyba pytałaś mnie z kim zostawiam Nikole,więc z tatusiem a jak mu praca wypada to czasem teściowa chwilkę jest póki nie przyjdzie A.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry 🙂

U nas noc znowu kiepska nie spał od 2 do 4 nie wiem dlaczego, zasnął dopiero jak mu mleko dałam.
My już po spacerku i zakupach 🙂 Młody śpi a ja jem śniadanko 🙂
Wszędzie koszą trawę a, że zapomniałam wczoraj Alertecku to umieram 😞

Gosiu codziennie sprzątać pewnie kilka biur to musi być wyczerpujące 😘

Asiu super, że u Weroniki wszystko dobrze 😘 😘Jeszcze tylko 2 miesiące !!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny ubieracie juz dzieciakom krótki rękawek?

Daga nie jest źle to tylko dwa biura tylko duże,ale czyste i zadbane 🙂 a najważniejsze jest to że już zgubiłam 1 kg 🙂
Asia teraz te upały to bedą męczące dla Ciebie biedactwo trzymaj się 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gosiu my jeszcze dzisiaj byłyśmy w długim rękawku ale to względu na to że Paulinka nie chodzi jeszcze, zrobi kilka kroczków i bach na dupkę. Po południu jak pójdziemy na drugi spacerek to zastanawiam się właśnie czy nie ubrać jej już krótkiego bo strasznie grzeje.

i gratulacje za zgubienie pierwszego kilograma 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No ja właśnie też się zastanawiam nad krótkim i chyba ubiorę jej 🙂niech się opala bo strasznie blada ta moja Nikusia 🙂
No ja musze zgubić co najmniej 5 kg i bedzie juz ok bo zmieszczę się do letnich ciuszków 🙂

Nie wiem co z tym naszym spotkaniem?

A pracy teraz cały czas szukam na rano tak po 3-4 godzinki bo jednak źle mi sie chodzi tak wieczorkiem wolałabym na polku siedzieć z Nikola
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć.
My za chwilkę zbieramy się na spacer bo Mati właśnie się obudził. Odwiedziła nas pielęgniarka środowiskowa, dobrze że mam posprzątane 🤪 Nie lubię niezapowiedzianych wizyt.
Asia cieszę się że u Weroniczki wszystko w porządku 🙂
To co ustalone że widzimy się w czwartek?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaznaczam się 🙂 czytam wszystko na bieżąco 😁 😁 😁 zdrówka dla wszystkich 😘 i na spotkanie tez się piszę!!!!!! mam teraz dużo załatwiania bo za nie całe dwa tygodnie rodzice moi mają drugie wesele!!! 🤪 🤪 🤪 😁 😁 😁 😁 😁 Buziaki dla Wszystkich 😘 😘 😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hejka 🙂

U nas już cisza, dziecię padło 🙂 Gosiu przepraszam ale dopiero teraz przeczytałam, poza tym i tak byśmy nie dali rady przyjść bo mieliśmy dzisiaj gości. Przyszła kumpela z siostrą i 5 miesięcznym szkrabem - ale mi się zachciało kolejnego dziecka 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪

Eluś to wszystkiego dobrego dla Twoich rodziców!!!!!!!!!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asia mi też nie byłoby przykro no ale u nas tak jest że przychodzą, denerwuje mnie to bo nawet nie wiadomo kiedy wpadnie. Pyta jak Mati się chowa, co je i takie tam. Wizyta w sumie nie trwa długo, mam nadzieje że już więcej nie przyjdzie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...