Skocz do zawartości

Mamusie z Krakowa i okolic! - reaktywacja :) | Forum o ciąży


asiula83

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 7,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Ja muszę przeprosić z a jutro ale odpadam bo mam "matki bożej pieniężnej" z bezrobocia i muszę jechać odebrać kasę 🙂 🙂 🙂 i zrobić jakieś ciuchowe zakupy dla siebie 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hejka 🙂

Ja dopiero teraz bo dzień tragiczny 😞 Ledwo żyje, dawno się tak kiepsko nie czułam jak dzisiaj , ledwo co dotrwałam do powrotu Krzyska a dzisiaj jak na złość wrócił o 18.30 😞 Na szczęście Kacper był bardzo grzeczny i pozwolił mi leżeć 🙂

Ja jutro na spotkanie to nie za bardzo 😞 bo już jestem umówiona, ale następny tydzień jak najbardziej 🙂 Tylko trzeba ustalić gdzie 🙂 🙂

A teraz uciekam popatrzeć na allegro za jakimiś ubrankami dla Młodego i może dla mnie 🙂

A właśnie ma może któraś z Was ten niekapek Lovi ? http://allegro.pl/kubek-niekapek-lovi-360-mini-210-ml-z-uchwytami-i1589409454.html ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jestem w szoku bo Mati zjadł na kolację kaszkę w 2 minuty bez wiercenia się i tyle co go położyłam do łóżeczka i już śpi 🙂 🙂 W sumie nie dziwne bo mało co dziś spał. A ja korzystając z okazji idę wyszorować wózek bo już patrzeć na niego nie mogę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam wieczorkiem 🙂

widzę że znowu nic ze spotkania nie wyjdzie 😞 no trudno

Daga zdrówka dla Ciebie!! i owocnych zakupów
ja wczoraj nakupowałam: pościel, kocyki, prześcieradełka także Weronika ma już prawie wszystko 🙂

my z niekapków nie pijemy bo nie umiemy, taka ze mnie matka że nie nauczyła, ale za to pijemy już z normalnego kubeczka i coraz ładniej nam to wychodzi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam późną porą 🙂 🙂 🙂 🙂 widzicie ja spać nie moge 😉

A tak poważnie to wróciłam godzinę temu do domu z pracy i powiem wam,że jednak to dla mnie nie wyróbka i pracuje tylko do końca tygodnia 🙂
I powiem wam,że bardzo się ciesze bo jednak myślałam,że to juz dobry moment na prace nawet po kilka godzin,ale jednak tęsknie za Nikolą a ona też płacze i cały czas mnie woła i teraz bedę szukać coś na rano choć Artur mi mówi żebym jeszcze sobie głowy nie zawracała bo dziecko najważniejsze i chyba ma racje.

Poza tym dzień nam minął jak co dzień 🙂
Plamki Nikoli juz prawie zeszły 🙂

Szkoda że nici ze spotkania 😞 coś widzę,że ciężko jest nam się spotkać bo zawsze komuś coś wypada 😞 a ja teraz jak znowu nie będę pracowac to prawie zawsze 🙂 teraz juz ciepło i wieczory dłuższe to nawet po obiadku mozna sie umówic dzieci bedą wyspane i pojedzone 🙂

Idę spać bo jutro będę umierać 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry 🙂

U nas pobudka o 5.30 😞 nie dało mi się dziecko wyspać, ale na szczęście już śpi także mam chwilkę dla siebie 🙂
Jak wstanie to idziemy na spacerek i zakupy 🙂

Gosiu Artur chyba ma rację, może lepiej, żebyś odpuściła.

A ze spotkaniem to po prostu trzeba ustalić co gdzie i kiedy i już 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry 🙂

U mnie też cisza, Paulinka padła. My już po zakupach i spacerku, ja staram się teraz wychodzić póki jeszcze nie ma takiego dużego słońca bo to nie dla mnie już takie upały to po pierwsze a po drugie mój mały terrorysta nie da sobie założyć nic na głowę bo od razu ściąga więc też nie chce żeby po takim słońcu dużym chodziła. Jak wstanie to zupkę zjemy, właśnie się robi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć!
My już po wizycie znajomych. Rano wpadli na kawę a później wyszliśmy na spacer, zahaczyliśmy o knajpę i lody 🙂
Mati od rana zasnął dopiero teraz bo na polu zbyt dużo atrakcji i już tak nie chce spać choć oczy kleiły mu się strasznie, ale wytrwał 🙂
Gosia nie strasz mnie bo ja niedługo wracam na pełny etat, tyle dobrze że jednak babcia się nim zajmie bo pracuje do końca maja. Jeśli ty nie masz takiej potrzeby to zostań jeszcze w domu z Nikolą, choć i tak kiedyś nadejdzie ten czas rozstania.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No nie wierzę, taka godzina i nikogo tutaj nie było 😞 😞 😞 😞 😞

Co jest z Wami??????????????

U nas dzień spokojny 🙂 Kacper sobie smacznie śpi, rodzice cieszą się sobą 🙂
Ja już zmykam spać.

Spokojnej nocy Mamusie, Dzidziusie i Brzusie 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry 🙂

Ja już wczoraj nie zaglądnęłam wieczorem bo jakaś padnięta byłam i jak zaległam na łóżku to nie chciało mi się wstawać z niego.

Nocka taka sobie, coś Paulinka często się budziła, ale zaraz zasypiała z powrotem więc w zasadzie tragedii nie ma.
Teraz też już śpi, rano tradycyjnie już byłyśmy na spacerku ale nie za długim bo deszczyk nas przegonił 😞 może po południu uda się nadrobić.
Wieczorem zostajemy same bo Rafał ma firmową imprezę - paintballa a jutro rano jedziemy do moich rodziców tak tylko na dwa dni, ale dobre i to.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry 🙂

Nocka w miarę, poranek trochę gorzej bo Kacper uparł się, żeby gonić za muchą i wszystko było dobrze do póki mucha nie wyleciała przez okno - przez godzinę stał przy oknie i płakał 😞 i niczym nie dało się odwrócić uwagi. Teraz na szczęście już śpi a ja mam chwilkę dla siebie. Obiadu dzisiaj niet bo mój kochany maż zapomniał zostawić mi pieniądze i nie mam jak iść do sklepu 😞

Jutro może uda nam się wyskoczyć na grilla do znajomych 🙂 oby tylko pogoda się poprawiła, bo coś się popsuło 😞

Asiu to udanego weekendu u rodziców 🙂

Do mnie mama przyjedzie 26 maja bo K. leci do Kijowa i wróci dopiero w niedzielę także nie będę siedzieć sama.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć.
My zostaliśmy sami bo Tomek pojechał pomóc rodzicom przy remoncie, wróci pewnie jutro wieczorem. Niestety na pożegnanie bardzo się pokłóciliśmy i myślę że to rozstanie dobrze nam zrobi.
Mogłybyśmy zorganizować spotkanie w poniedziałek lub wtorek? Później będę zajęta przygotowaniem urodzin Matiego.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam Dziewczyny 🙂

ja juz jestem w domu, trochę sie plany zmieniły i wróciłam już wczoaj. Paulinka była bardzo grzeczna, codziennie pobodka o 7 i od razu wychodzila na polko.

Nie wiem czy Wasze maluchy tez tak maja ale Paulinka jak jest cipelo to nie chce jesc cieplych posilkow, zupki, kaszki nie tylko jogurty.

Co ze spotkaniem? Dawno sie nie widzialysmy!

Udanego dnia 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 🙂

U nas nocka bez sensu mnie cała noc tak głowa bolała,że koszmar zreszta teraz tylko trochę mniej boli nie wiem co ja ostatnio mam tak często te migreny jak dalej tak będzie to musze do lekarza się wybrać bo zwariuje.
Nikola też się dość często budziła,a od 3 do 4 w ogóle nie spała tylko coś tam o ptaszkach sobie mówiła 🙂
Na spacerku byłyśmy teraz śpi.
No i ja juz dziś do pracy nie idę 🙂

Miłego dnia 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...