Skocz do zawartości

Mamusie z Krakowa i okolic! - reaktywacja :) | Forum o ciąży


asiula83

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 7,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Ja jestem, Mati śpi, koleżanka przed chwilą wyszła więc zostałam sama z komputerem. Na pocieszenie piję piwko. Dziś udany dzień, mimo niepewnej pogody długo byliśmy na polu.
Mam do was takie pytanie, nie wiem co przygotować na urodziny Matiego, chodzi mi o jakieś przekąski byle szybko i tanio 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja jestem, Mati śpi, koleżanka przed chwilą wyszła więc zostałam sama z komputerem. Na pocieszenie piję piwko. Dziś udany dzień, mimo niepewnej pogody długo byliśmy na polu.
Mam do was takie pytanie, nie wiem co przygotować na urodziny Matiego, chodzi mi o jakieś przekąski byle szybko i tanio 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja jestem, Mati śpi, koleżanka przed chwilą wyszła więc zostałam sama z komputerem. Na pocieszenie piję piwko. Dziś udany dzień, mimo niepewnej pogody długo byliśmy na polu.
Mam do was takie pytanie, nie wiem co przygotować na urodziny Matiego, chodzi mi o jakieś przekąski byle szybko i tanio 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry.
U nas dziś pobudka przed 5 😮
Rano byłam u lekarza i w końcu po wszystkich badaniach neurolog potwierdziła migrenę 😞 Gosia idź do lekarza dostaniesz tabletki. Ja zażywam codziennie na noc ( które uśmierzają ból głowy ) i dostałam receptę na tabletki w razie napadu. Czuję się troszkę bezpieczniej więc naprawdę polecam.
Teraz byliśmy na spacerku i jak Mati zje obiad to znowu wyjdziemy. Nic dziś nie gotuję, Tomka nie ma a mały dostanie słoik.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam wieczorkeim 🙂

pisze dopiero teraz bo sie zepsół Livebox i dopiro dzis nam wymienili.

Ogladalam dzis pogode i jestem zachwycona! w koncu cieplo! z Racji tego jutro wybieram sie na solarium a potem zrobie sobie farbe 🙂

Dziewczyny co ze spotkaniem?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry 🙂

Ale tutaj cicho 😞

U nas weekend udany, chociaż pogoda okropna ale w sobotę byliśmy na grillu a wczoraj cały dzień w domku bawiliśmy się bardzo dobrze 🙂

Ja dostałam @ i umieram jak zresztą co miesiąc 😞 Garść tabletek już zjadłam a boli dalej 😞

Mam pytanie czy Wasze dzieciaczki też tak dużo piją ?? Bo Kacper wypija niesamowite ilości soków. I jakie soki dajecie dzieciom ? Dajecie już np. Kubusie??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry 🙂

ale się naczytałam zaległości, ho ho 😉

Weekend u nas bardzo udany, szkoda tylko że już wczoraj pogoda się zepsuła.
Paulinka cały dzień w ogródku, nawet na spanie nie bardzo miała czas, ale za to wieczorem padła w momencie.
Teraz mam chwilkę ciszy bo Paulinka śpi więc troszkę odpoczywam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry 🙂 🙂 🙂

U nas tez weekend bardzo udany 🙂

Teraz jak zawsze chwilka spokoju 🙂

Nikola znowu nie chce mleka tylko,że tym razem w ogóle powiedzcie mi czy to możliwe,że ona juz go po prostu nie chce i nie potrzebuje?Bo nie wiem co robic i w ogóle do jakiego czasu dziecko powinno pić mleko modyfikowane?

A kubusia zaczęłam dawać Nikoli jak skończyła 12 miesiąc i różne soczki w kartonikach też pije.
Robię jej tez herbatki owocowe i sok np.malinowy z wodą.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam 🙂

Paulinka spi. U nas nocka spokojna, dzien w miare. Znalazlam na allegro osmiorniczki do kapieli za 38 zl(w tesco 70) i do tego odbior osobisty w krakowie. Siostra tez bierze julce bo sie oplaca 🙂

Co do soczkow, to Paulinka sporadycznie pije soczki, raczej jak gdzies idziemy to biore jakby zabraklo a tak to to herbatka i tak jak gosia soczek domowy z woda, albo sama woda. I ez duzo pije przez pogode.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Karina widziałam te ośmiorniczki, fajna sprawa, chyba też nad nimi pomyślę 🙂

Gosia co do mleka to szczerze nie wiem do kiedy dziecko powinno pić, może Nikola znowu ma ten kryzys i za jakiś czas znowu zacznie pić. A je kaszki na mleku czy generalnie nic z mleka?

Paulinka śpi dalej, to już ponad 2,5 godziny, dziwna sprawa 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asia ale wtedy co miała kryzys to toszke wypiła,a teraz w ogóle nie chce i woła pić także pije zamiast mleka 🙂 kaszki nigdy nie chciała,jogurty i serki tez ciężko ida tak musze na siłe jej wpychać 😞

O jakich ośmiorniczkach mówicie?Dajcie link 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gosiu wydaje mi się że przydałoby się jeszcze coś mlecznego w diecie Nikoli, wydaje mi się że takie Maluszki jeszcze powinny pić mleczko. Może spróbuj jakieś inne niż dawałaś dotychczas?

a ośmiorniczki takie http://allegro.pl/plywajace-osmiorniczki-do-kapieli-tomy-sklep-krako-i1613386279.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...