Skocz do zawartości

Mamusie z Krakowa i okolic! - reaktywacja :) | Forum o ciąży


asiula83

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Witam wieczorkiem 🙂

Kupilismy jej lozko bo od jakiegos czaus nie chce spac spac w lozeczku i spi z nami a z racji tego ze jestesmy w jednym pokoju chcac niechcac lozko musi stac kolo naszego a poza tym jest nisko nad ziemia 🙂 Paulinka juz nawet z lozeczka potawi wyjsc(wypasc) wiec wole zeby spadla z niskiego niz ze starego 😁
A lozko jest takie http://allegro.pl/lozko-lozeczko-barbie-disney-princess-i1625193177.html

Asiu ratuluje kolezance 🙂 Mała kruszynka 🙂 🙂

Dagi co Kacperek taki marudka? Moze ząbki mu dokuczaja?

Asia jak Weronisia? jak Ty sie czujesz? Pewnie zle znosisz upaly z brzuszkiem?

Gosiek jka Nikolka?

My dzis bylismy w ogrodzie botanicznym ale pelno tam komarow.

Milej nocki 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Hejka 🙂

Dzień intensywny 🙂 Kacper już śpi, jak zasypiał to zrobił kupę trzeba go była na śpiocha przebierać 😮
Krzysiek pojechał 😞 Będzie dopiero w niedziele 😞 Dobrze, że jest mama 🙂

Karina łózko fajne. My będziemy kupować za jakieś czas ale taki co można je wydłużyć do 2 m. Ale to pewnie za jakieś pół roku jak nie więcej.

Idę z mamą sadzić kwiatki na balkonie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam wieczorkiem 🙂

Dzień u nas całkiem dobry, Paulinka padła dziś szybko. Byliśmy jeszcze wieczorem na zakupach, dostałam od męża śliczny łańcuszek, Paulinka ośmiorniczki a sama zaszalałam i kupiłam sobie farbę, więc siedzę z nią na głowie i zastanawiam się co to z tego wyjdzie.....obawiam się że będę czerwona 😁 😁 😁 😁 😁

Karina śliczne łóżeczko 🙂 na pewno Paulince się spodoba.
Co do mojego samopoczucia to o dziwo jakoś daję radę choć te upały nie są dla mnie najprzyjemniejsze. Jutro ma być troszkę chłodniej to może odpocznę.
Jak zacznę rodzić wszędzie to będę pamiętać i podrzucę Ci Paulinkę 🙂

Daga śliczne zdjęcie Kacperka 🙂

a gdzie reszta? Gosia, Aneta, Ela???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry!
Ale dziś pospaliśmy z Matim 🙂 Obudził się dopiero o 8, wypił mleczko i poszliśmy dalej spać aż do 10 🤪 Żeby tak codziennie było..
Wczoraj byliśmy na szczepieniu, postanowiłam też że zaszczepię małego na ospę. Nie przybiera dużo na wadze ale lekarka powiedziała że nie ma się co przejmować bo nie jest najgorzej, zresztą jak na takie ruchliwe dziecko to normalne. Mamy 8 ząbków i wychodzą teraz trzonowe więc Mati daje w kość, jest strasznie marudny i nic mu nie pasuje.
Bierzemy lekarstwo już prawie 3 tygodnie a Matik nadal robi tak oczkami 🥴
Urodzinki były bardzo udane 🙂 Matiemu bardzo spodobał się tort i też chciał go złapać rączkami 🙂
Prawie w ogóle nie używamy już smoczka więc niedługo pójdzie do kosza 🙂 Przynajmniej mam taka nadzieję.
Muszę się pochwalić że wszystkie zgody na otworzenie sklepu już mamy 🙂 Teraz tylko zostało go umeblować, zamówić towar i ruszamy 🙂
Karina super to łóżeczko kupiliście, jak przystało na małą księżniczkę 😉
Dziś pogoda bardzo mi się podoba, nie jest tak duszno. A wy smarujecie dzieciaki jakimiś kremami z filtrami? Jakie polecacie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry 🙂

U nas noc też dobra i dziś wreszcie pobudka o 7 a nie o 6.
Byłyśmy już na spacerku, pogoda dla mnie dzisiaj idealna, całe lato tak może być 🙂

Aneta co dałaś Matiemu że tyle śpi????
Gratulujemy ząbków 🙂 no i pożegnania ze smoczkiem i że ze sklepem się udało.
Co do kremów z filtrem ja stosuję z Nivea albo z Ziajki i oba mogę polecić jak najbardziej 🙂

a i mam pytanie do dziewczyn które szczepią 5w1, to szczepienie które jest między 13 a 14 miesiącem to jest kolejna dawka tego czy to coś innego, bo idziemy w poniedziałek i nie wiem czy mam się finansowo na to jakoś przygotować czy nie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aneta dzięki 🙂
nam jak zwykle zeszło z tym szczepieniem, jakoś zebrać się nie mogłam, a jak już zadzwoniłam i po dwóch dniach się dodzwoniłam to się okazało że miesiąc trzeba czekać 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 masakra
a jak Mateusz po szczepieniu?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wow co tak długo? U nas średnio tydzień czekamy, a najlepsze jest to że lekarka ma przyjmować półtorej godz a zapisują do niej pięcioro dzieci 🥴 i ona po 40 min jest wolna.
Po szczepieniu jest ok, jak gdyby nigdy nic 🙂 Przy ukłuciu też nie płakał.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry 🙂

Nocka spokojna, spanie do 7 i na szczęście nie zauważył, że taty nie ma.
My już po spacerku i zakupach ( znowu kwiatki na balkon 😁 ) Młody zasnął w miarę spokojnie na drzemkę. Także mamy z mama relaks z kawką 🙂

My szczepimy 5w1 i jest tak jak pisze Aneta 🙂 Kolejna dawka 5w1 jest dopiero 16-18 miesiąc życia 🙂
A po odrze, śwince może po tygodniu wystąpić gorączka i wysypka.U nas była tylko jednodniowa gorączka - 39 stopni.

Aneta
- gratulacje ząbków!!!!!!!!!! i sklepu!!!!!!!!!!!! Jakiś rabat dla nas się tam znajdzie na jakieś dobre Hiszpańskie winko????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asia nic takiego się nie dzieje 🙂 Ważne żeby zaszczepić.
Daga na razie będziemy mieć tylko piwa i miody pitne. Jak się rozkręci to pomyślimy o winkach 🙂
Szalejesz z tymi kwiatkami na balkonie, Kaceprek będzie miał co wyrywać 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kwiatków nie ma tak dużo - tylko 3 doniczki 🙂 Zawsze marzyłam o balkonie z kwiatami tylko jakoś nie umiałam się za to zabrać, a że teraz jest mama to mam pomoc i motywacje 🙂

Asiu po porodzie to może się wszystkie umówimy na jakieś piwko???!!!!! 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asiu, kurcze, czuję się jak uczniak wywołany do tablicy ☺️ ☺️ ☺️
Czasem zaglądam, ale nic nie pisałam, bo Wy już wszystkie mamusie jesteście i się czułam wyalienowana 😞 Jak się Mały urodzi, a drań na razie siedzi i rozpycha się w najlepsze, to pewnie zacznę mieć o czym pisać 🙂
A Ty jak się trzymasz?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nie ma sprawy 🙂
Ja się czuję jak wieloryb ☺️ Przytyłam 18kg, w pasie 50 cm na plus i ledwo co się ruszam, bo mnie strasznie boli spojenie. Albo coś innego w okolicach krocza - na co po cichutku liczę, bo chciałabym rodzić naturalnie... My już 6 dni po terminie, jak nic się nie zacznie to w sobotę rano idę do szpitala i będziemy z moim doktorkiem decydować co i jak. Ale dużo zależy od spojenia, inaczej CC.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...