Skocz do zawartości

Mamusie z Krakowa i okolic! - reaktywacja :) | Forum o ciąży


asiula83

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Dobry wieczór 🙂

U nas już powoli zapada cisza 🙂 Powiem Wam, że te 3 dni bez Krzyśka to jednak długo 😞 Będzie dopiero jutro po południu. Jak to człowiek docenia to co ma dopiero jak mu tego zabraknie. Jeszcze teraz przez tą temperaturę Kacper nie należał do najgrzeczniejszych ale dobrze, że już usypia 🙂
Podziwiam wszystkie mamy samotnie wychowujące dzieci.

Zdjęcia udało mi się posegregować jeszcze tylko muszę je gdzieś poupychać w albumach 🙂

A co tam u Was??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Witam wieczorkiem,

u nas dzień nawet w miarę, Paulinka już usnęła a my odpoczywamy 🙂
Po południu byliśmy na zakupach, ja teraz zrobiłam resztę zakupów na allegro głównie tego co mi jeszcze brakowało czyli koszula, szlafrok i jakieś inne drobiazgi do szpitala więc jak wszystko przyjdzie mogę rodzić......a tak poważnie to dzisiaj nie czułam się najlepiej, brzuch robi się coraz twardszy, kuje to tu to tam, ale mam nadzieję wytrwać do 38 tygodnia no i jeszcze spotkać się z Wami.

Daga współczuję Ci 😞
ja to nie lubię jak Rafała nie ma jeden dzień a Ty tak siedzisz kilka dni sama
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam wieczorkiem 🙂 🙂 🙂

Jednak nie pojechałam do siostry,a to przez to że znowu dziś Nikusia dwa razy wymiotowała w aucie i teraz juz wiem na bank,że ma chorobe lokomocyjna i stąd te problemy z jazda bo zawsze uciekała i nie chciała jeździc autem wiec wybierałam pore kiedy spała i wtedy było nawet ok,ale ostatnio kiedy nie spi to juz zdarzyło sie to 5 razy,więc bede musiała jej cos dawać.

A poza tym u nas juz cisza nic tylko trzeba odpoczywac 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No rachunki zapłacone 😞 była wypłata i jej nie ma 😞 No cóż takie życie 😞

Asiu ja Cie niesamowicie podziwiam ze w tak zaawansowanej ciąży tak świetnie sobie radzisz tu spacerek tu wypad w góry - szacun 🙂 Już niedługo i będzie lżej.
A wakacje chyba gdzieś za granicą i tak raczej na tydzień bo na więcej Krzysiek na pewno urlopu nie dostanie ( o ile w ogóle jakiś dostanie 😞 )

A do jego wyjazdów muszę się przyzwyczaić bo w tym miesiącu chyba jeszcze do Barcelony leci 😞 A w sierpniu chyba go w ogóle nie będzie 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No my sami, z biura nigdy nie jeździmy bo nie lubimy takich wycieczek, ale jak coś to napiszę co warto zobaczyć.
My byliśmy w sumie dwa tygodnie, jeździliśmy samochodem i byliśmy na Węgrzech, Chorwacji, Czarnogórze, północy Grecji, Bułgarii, Rumuni i Serbii......niezapomniane wakacje 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Chyba nie nadążyłam z czytaniem 🙂
Gosia a w autobusach też wymiotuje?Można już coś podawać takim małym dzieciom?
Asia ty jeszcze masz czas na rodzenie 🙂 🙂 Jeszcze troszkę 😉
Daga fajnie że będziecie mogli sami się wybrać na wakacje...też o tym marzę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aneta póki co to są tylko plany a co z tego wyjdzie to nie wiem. Z Krzyśka pracą nigdy nic nie wiadomo. Co raz bardziej się firma rozwija i coraz więcej dużych projektów jest na głowie K. Ale liczę na to, że się uda. Jak nie gdzie za granice żeby się wygrzać na leżaczku z drinkiem to na pewno w Bieszczady albo może nad morze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Daga, w sumie to nie ważne gdzie byle by razem 🙂 Żebyście w końcu mogli nacieszyć się sobą 😉
Najlepiej jest nad morzem, ale w Solinie bardzo mi się podobało, mogę polecić też Sielpię.
W czwartek mamy wizytę u neurologa i zobaczymy co powie. Też myślałam żeby powtórzyć to EEG
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Daga nie spaliśmy w hotelach tylko na kempingach, żeby taniej było, ewentualnie kwatery prywatne ale szukaliśmy na miejscu bo nie chcieliśmy nic wcześniej rezerwować z racji tego że to wczasy i dojedziemy to dojedziemy a jak nie to nie a rezerwacja to jednak jakieś zobowiązanie.

My to troszkę tacy spontaniczni jesteśmy jeśli chodzi o takie wypady 🙂

a jak chcecie wypocząć tylko że w Polsce to zamiast morza polecam Mazury, byliśmy w zeszłym roku i super klimat na odpoczynek a przynajmniej nie ma tyle ludzi co nad morzem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jakbyśmy mieli dobry i sprawny no i duży samochód to też z chęcią bym na taka objazdówkę pojechała - ale to może za parę lat 🙂 A teraz to coś szybkiego, nieskomplikowanego żebyśmy mogli odpocząć i pobyć razem. Dlatego najlepiej jakaś wycieczka z zabukowanym hotelem i wyżywieniem 🙂 Może coś się uda 🙂 tylko Krzysiek mi już zaznaczył, że mam się tym sama zająć bo on nie ma czasu. I tak się zastanawiam gdzie jest w miarę tanio i przyjemnie. A ta Czarnogóra wygląda bardzo atrakcyjnie 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry 🙂

Już się nie mogę doczekać 🙂 Jeszcze 2 godzinki i K. będzie w domu 🙂

U nas dzisiaj był wypadek bo głupia mama ( czyt. ja ) umyła podłogę i biedne dziecko wywinęło takiego orła, że górna warga rozwalona 😞 Krwi co nie miara, płaczu zresztą też ale nie jest źle. Kacper ładnie zjadł Monte ( bo teraz tylko to przyjmuje na drugie śniadanie ) wypił soczek i poszedł spać. Mam nadzieję, że zrośnie się to w miarę przyzwoicie.

Miłego weekendu 😘 😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry 🙂

U nas sobota mija bardzo spokojnie, byliśmy już na zakupach, teraz Paulinka śpi a my gotujemy obiadek. Po południu wybierzemy się na jakiś spacerek bo pogoda całkiem ok 🙂

Daga zrośnie się, zrośnie, pewnie jeszcze nie raz czeka go taki wypadek zresztą jak każde dziecko, my też już mamy pierwszy taki krwawy wypadek za sobą tyle że Paulinka rozwaliła sobie dziąsło ale wszystko jest w porządku 🙂

Miłego dnia Mamusie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc dziewczynki 🙂

Paulince przeszla gorączka, choc noc była nie ciekawa. Do tego jest strasznie przeziebiona i osłabiona, caly czas nudzi i sie tuli.

Na dodatek mnie tez cos wczoraj dopadlo i smarkam, kicham i bolą mnie wszystkie mięśnie.

Asiu jak sie czujesz? To już coraz bliżej.

Dagi planujecie takie wakacje jak Asia pisała? To moje marzenie, jezdzic po europie sami sobie na spontanie 🙂 🙂

Buziaki dla Was moje Damy 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...