Skocz do zawartości

Mamusie z Krakowa i okolic! - reaktywacja :) | Forum o ciąży


asiula83

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 7,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Lekarstwo nic nie pomogło więc pani neurolog wykluczyła padaczkę. Jednak dalej nie wiadomo czemu tak robi oczkami a na dodatek jest trochę opóźniony w rozwoju, tzn: nie siada sam, nie stoi itp. Jedynym rozwiązaniem jest obserwacja w szpitalu i rezonans, więc będą musieli go uspać 😞 😞
Gosia jeśli chodzi o mieszkanie to powiem ci że moja koleżanka też tak mieszka, maja kuchnie w przedpokoju, ruszyć się tam nie da, ale jest zadowolona bo mieszkają sami z córeczką.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kacper też po domu tylko na bosaka bo nie lubi w skarpetkach 🙂 A w piaskownicy to też najczęściej bez bucików.

Gosiu
ja mieszkałam przez rok w takim mieszkaniu gdzie była ślepa kuchnia - to nie jest takie złe, można się przyzwyczaić 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anetka Musi być dobrze,trzymam kciuki i bedzie dobrze

Dziewczyny to nie chodzi o mnie bo mi nie zależy,ale czy Nikolka się tam odnajdzie takie warunki czy będa dla niej dobre jeden pokój kuchnia bez okna tak się tym martwi,ale mieszkanko zobaczę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No właśnie, jeśli wy będziecie szczęśliwi to Niki też! 🙂 Ona napewno czuje jaka jest atmosfera w domu 😉 Ja na twoim miejscu bym się nie zastanawiała, a niedługo może znajdziecie coś lepszego.
Mamy skierowanie do Wojewódzkiego Specjalistycznego Szpitala Dziecięcego św. Ludwika na Strzeleckiej. Karina to chyba blisko ciebie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam.

Anetko bardzo dobrze ze (jesli mozna tak powiedziec) ze na strzeleckiej. Jesli bys miala ochote wpadnij na kawe albo umowimy sie pod szpitalem i wypijemy kawe w kubku. Jesli bys czegos potrzebowala masz moj numer 🙂 Jaka doktor prowadzi tam Matika? Nasza pani doktor prowadzi tam poradnie zaburzen rozwoju.

Gosia kiedy idziecie obejrzec mieszkanko?

Chyba bedzie padac.... wrrrrrrrrrrrrrrr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry 🙂 🙂 🙂

U nas nocka ok,Niki już się dobrze czuje 🙂
Jesteśmy już u mojej siostry w Tymbarku i ciesze sie bo tu jest zupełnie inne zycie 🙂
Mieszkanie idziemy oglądac pod koniec czerwca i dzięki dziewczynki kochane za to,że tak mnie motywujecie bo dla mnie to bardzo dużo 😘
Daga czemu źle się czujesz?masz już@ czy bedzie dzidzius 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć.
Dzięki Karina, jak Mati będzie w szpitalu to na pewno dam ci znać 🙂 Na razie nic nie wiemy, byliśmy dzisiaj się czegoś dowiedzieć ale akurat pani doktor była na konferencji i mamy przyjechać w poniedziałek.Udało nam się nagrać jak mały robi tak oczkami, to będziemy mogli pokazać lekarzom 🙂
Asia a gdzie ty byłaś że tak chłodno?? 😜 Straszna duchota dzisiaj była
Daga jak się czujesz?
Gosia po to jesteśmy żeby cię motywować 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hejka 🙂

Samopoczucie już na szczęście lepsze 🙂 @ w końcu dostałam i mnie zwaliło z nóg 😞 Ledwo co zajmowałam się Młodym, na szczęście był bardzo wyrozumiały 🙂

Teraz już grzecznie śpi 🙂 A my mamy w końcu chwilę dla siebie 🙂

Prezent na urodziny kupiony - hulajnoga 🙂 Brat Krzyśka stwierdził, że będzie najlepsza tak wiec kupione. Jutro pewnie do nich podskoczymy.

Asiu jak tam samopoczucie?? Rodzimy już czy czekamy jeszcze 🤪

Aneta a jak to wygląda to przewracanie oczkami ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jeju dziewczyny padam... mała tak dała czadu wieczorem,że ledwo na nogach stoję, chyba mamy trójeczke prawą na dole ale nie jestem pewna.


Zaduch na polu koszmarny....

Daga jak Ci, lepiej cos? Jak Kacper?


Asia jak Ty znosisz takie upały z Brzuszkiem? podziwiam Cie i zarazem wspołczuję 😉

Gosiek jak Nikola, temperaurka mam nadzieje zejuz nie wraca 🙂

Anetko trzymam za Was kciuki, oby wszystko było super
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ciężko mi to opisać...oczy kieruje ku górze lub w boki i tak dziwnie nimi rusza...jednym słowem masakra, strasznie to wygląda.
Oj Daga współczuje, wiem co to za ból ale niedługo się skończy 🙂
Karina no to pewnie przez ząbki tak Paulinka daje ci popalić. A właśnie jeśli chodzi o palenie to jak z tym u ciebie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam wieczorkiem 🙂

ja dopiero teraz bo dwie godziny stałam przy żelazku, jeszcze jedno prasowanie i będzie wszystko

Ogólnie czuję się dobrze, póki co raczej nie rodzę 😉 w poniedziałek mam wizytę to może dowiem się czegoś ciekawego.

Aneta u mnie dzisiaj była super pogoda, bez słonka w zasadzie i taki super wiaterek. W jakimś dziwnym miejscu mieszkasz 😉

Gosiu wypoczywaj!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry co słychać????
gdzie się wszyscy podziewają 🙂?????
mnie od rana głowa boli ale to chyba przez pogodę?? 😮 😮 😮
wczoraj miałam 9 urodziny chrześniaka 😁 😁 😁 😁 już trzeba na wesele kasę zbierać 😁 😁 😁 tak czas leci 🙂 🙂 🙂 🙂 a w sobotę byłam oglądać bliźniaki mojego kuzyna jak bym tak miała dwójkę na raz to zupełna niewyróbka 🥴 🥴 🥴 🥴 🥴 teraz jeszcze jedzą i śpią ale potem 😮 😮 😮 😮 😮 😮 kazde w inna stronę 🤪 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry 🙂 🙂 🙂 🙂

Mamuśki co tu takie pustki przecież juz po weekendzie??

My wczoraj wieczorkiem wrócilismy od siostry,teraz Nikolka juz spi.
Pogoda okropna bo ja nie cierpię wiatru 😠

Nie mówiłam wam w czwartek złozyliśmy już łóżeczko dlatego bo Nikola nigdy nie chciałą w nim spać,a że ma normalne łózko to juz na nim śpi tamto tylko miejsce zajmowało niepotrzebnie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...