Skocz do zawartości

Mamusie z Krakowa i okolic! - reaktywacja :) | Forum o ciąży


asiula83

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Witam!

Anetko, męża wygonie z domu i zaproszę Cie na kawe 🙂 albo wpadne z kubkiem pod szpital jak bys nie chciala sie oddalac od matiego 🙂 jak bedzie Ci cos potrzeba daj znac!

U nas spokojny dzien, spacer. Wozek Paulinka ma w nosie.... z gzregorzeckiego szla na nogach do domu a to wcale nie jest blisko... ja bylam padnieta a co dopiero ona...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Witam wieczorkiem 🙂

Ja też jestem, Paulinka zasypia a my standardowo odpoczywamy 🙂
wczoraj byliśmy w Katowicach u mojej mamy bo akurat jest tam teraz u swojej mamy czyli mojej babci a Paulinki prababci także spędziliśmy bardzo miły dzień 🙂
dzisiaj dzień minął nam na spacerkach i zabawach
jutro jak dopisze pogoda wybieramy się do zoo i skansenu w Chorzowie

Karina u nas też najlepiej byłoby już bez wózka tylko że Paulinka grzecznie nie idzie tylko ucieka a ja niestety już nie mam siły jej gonić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam wieczorkiem,jestem i ja 🙂 🙂 🙂

Nikolka tradycyjnie juz spi,Artur w pracy na noc a ja sobie siedze sama 🙂
Musze się pochwalić,żę Nikola coraz częściej sama siada na nocniczek i robi siku 🙂
A poza tym u nas nic nowego 🙂

Nie wiecie co dzieje sie z Dagmarą bo długo jej nie było u nas?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gratulacje dla Nikoli 🙂 grzeczna dziewczynka.

Ja niestety nie wiem co z Dagą, ostatnio coś pisała że komp się jej popsuł, może to dlatego.
Trzeba napisać smska i się dowiedzieć.

a moje lipcówki zaczynają się rozpakowywać
aaaa, niedługo i na mnie przyjdzie pora 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No Asiu Ty tez niedlugo nie bedziesz juz w "dwupaku" 😁 Oby porod byl szybki 😉 Ciesze sie ze spdziliscie mily pokoleniowy dzien i mam nadzieje ze pogoda Wam dopisze choc nie zpowiadaja ciekawej.

Gosiek Nikolka sobie radzi 😉 Paulinka dzis latala z gola pupa ale jak sie jej zachcialo siku to przytulila sie do moich plecow i efekt byl taki ze bylam cala mokra 😠

Ja chce juz niedziele, chce odpoczac od tego towarzystwa, dzis znow zaczelo cos nie pasowac tesciowej. Ja juz nie mam sily i nie wiem jak to zrobic zeby bylo lepiej. Wredna kobieta.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzis wrocila z pracy jak zwykle mila az do bolu. pawel akurta byl w kuchni i sziedzielismy razem z nia. Potem pawel idac do lazienki uslyszal jej rozmowe z ojcem A ona mu mowi ze Pawel caly dzien nie wyszedl z pokoju, nic nie robi tylko siedzie przed kompem albo tv(choc tv byl caly dzien wylaczony, wlaczylam dopiero na fakty), nie poszedl z nia do dklepu tylko ona musi dzwigac... no ku**a szlak mnie chce tu trafic. Hrabianka Ela, jego siostra kupila samochod we wtorek i od tamtej pory jej nie ma w domu bo pojechala gdzies odpoczac(tylko ze ona nie ma czym byc zmeczona) i nikt do niej slowa nie powie a do nas sie czepiaja. A i dzis byla afera ze Pawel je ciemny chleb a to jest dla Taty, ale nikt nie wspomnial ze Ela go je na sniadanie, kolacje i do pracy... No ale jej wolno.
Wiecie co dziewczyny az mi glupio o tym pisac bo jest mi wstyd za Ta babe... jak tak mozna??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczynki 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

Widzę,że wszystkie się weekendujecie 😁 😁 😁 cisza ogromna 🙂

U nas dzień zleciał jak każdy inny z tym,że krótko byliśmy na spacerku bo głupia ta pogoda dzis ja strasznie nie lubie wiatru 😠
Nikola zaczęła mi znowu ładnie wszystko jeść także się ciesze 🙂 i od paru dni wszystko je sama nawet obiad karmić sie nie pozwala,ale powiem wam,że bardzo ładnie jej to idzie i zjada wszystko 🙂

Asia udała się wycieczka??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hejka 🙂

Melduje się po dłuższej nieobecności.
Tak jak Asia pisała, komputer odmówił posłuszeństwa 😞 Krzysiek jak ma czas to z nim walczy. Jutro już powinien być gotowy a póki co korzystam z chwili, że zajął się czymś innym.

Weekend fajny, rodzinny. We czwartek pojechaliśmy na chwilę do teściów na szczęście tylko kawkę i obiad 🙂 Także nie zdążyło zrobić się nieprzyjemnie 🙂 Dzisiaj tylko dzień nie udany bo ja od rana kiepsko się czuje, słaba strasznie jestem nie umiem się od rana podnieść z łóżka 😞

Basiu witam bo jeszcze nie miałam okazji się przywitać 🙂

Gratulacje dla Nikolii za udane nocnikowanie 🙂 U nas dalej nic 😞

A u nas ząbki twardo jeden za drugim wychodzą a w sumie to wszystkie na raz. Mamy już wszystkie czwórki i teraz wszystkie trójki na raz się przebiły 🙂 I Kacper coraz więcej gada - można posikać się ze śmiechu jak gada 🙂 Wszystko próbuje po nas powtarzać i mamy niezły ubaw. Zwłaszcza jak "mówi"-trzy,dwa, jeden strat - jak puszcza samochodzik 🙂

Asiu jak samopoczucie?? Piękny masz brzuszek 🙂

Nie wiem czy o wszystkim pamiętałam jak o czymś zapomniałam to przeprasza.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry 🙂

U nas nocka nawet dobra 🙂byłyśmy na spacerku,teraz Nikolka śpi ostatnio cos wczesniej mi zasypia.

Daga no nareszcie jesteś 😘tęskniłyśmy za Toba 🙂 Gratuluje ząbków i gadania 😁
A powiedz mi co ze żłobkiem bo z tego co pamietam to chyba w tym miesiącu miał już Kacper chodzić tak?
Asia a Ty gdzie sie podziewasz?Chyba nie rodzisz jeszcze????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry 🙂

Gosiu jeszcze nie a już bym chciała.

u nas kiepska nocka ale nie ze względu na żadne moje dolegliwości tylko Paulinka obudziła się o 4 i do 6 nie spała, masakra, teraz już dałam ją do spania ale póki co ostro przemawia a oczy to już same się jej zamykają
jak tylko zaśnie to ja też planuję się położyć
obiadek mamy z wczoraj więc w zasadzie wolne 🙂

Daga
gratulacje dla Kacperka za mówienie i ząbki
a nam też się wysypały i mamy już 11 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hejka 🙂

A co tutaj taka cisza??????

U nas dzień zleciał w miarę przyjemnie. Kacper nawet grzeczny, ja się trochę lepiej czuje także nie było źle.
Zastanawiam się nad mini remontem sypialni, bo po miesiącu spania w salonie jakoś nie uśmiecha mi się tam wracać za ponuro tam jest. I tak myślę co by tam zmienić oprócz malowania które musowo musimy zrobić.

Asiu i jak samopoczucie?? Jak tam lipcóweczki już zaczynają się rozpakowywać ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...