Skocz do zawartości

Mamusie z Krakowa i okolic! - reaktywacja :) | Forum o ciąży


asiula83

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Hej 🙂

I znowu cisza 😞 Psujemy się dziewczyny, psujemy 😞

W końcu piękna pogoda także dzisiaj do wieczorka na polku. Młody się w końcu wyszalał. Teraz już smacznie śpi, mąż oczywiście pracuje a ja zaraz uciekam pod prysznic i zabieram się za książkę.
Jutro pakowanie bo w sobotę jedziemy na tydzień do Krosna.
Śmieje się, że K sprowadza sobie kochankę bo od poniedziałku z kumplem z pracy zaszywają się u nas i twardo pracują 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Dzień dobry 🙂

U nas nocka spokojna, pobudka przed 8 także super. Od rana sprzątamy i się pakujemy. Kacper dzielnie pomaga 🙂
Wpadła nas odwiedzić koleżanka także poranek dość intensywny. Teraz Elemelek już ucina sobie drzemkę. Ja lecę pranie powiesić może mi jeszcze do jutra wyschnie.

A gdzie się podziewa Asia ???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzień dobry 🙂

ja jestem, nie rodzę i póki co się nie zanosi że będę 😁 😁 😁
dzisiaj Paulinka spała do 8:20 także się wszyscy wyspaliśmy, teraz też już śpi, my pijemy kawkę także jest bardzo miło i rodzinnie 🙂

Daga udanego wypoczynku, tylko zaglądaj tu do nas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej.

Przyszlam sie pozegnac bo nie wiem kiedy bede. Świat mi sie wywrocil do gory nogami. jestem stasznie rozczarowana bo myslalam ze inaczej mi sie pouklada zycie z Pawlem. Nie bede o tym pisac na forum. Caluje Was mocno 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam 🙂

Odmeldowywuje się 🙂 Postaram się zaglądać ale nie wiem czy dam radę 😞

Asiu jakby zaczęło coś się dziać to liczę na smsa 🙂 ( W razie czego już teraz Ci życzę, szybciutkiego i bezbolesnego no i oczywiście w obecności męża , porodu )

Trzymajcie się dziewczyny i nie zaniedbujcie tak naszego małego skrawa na tym forum 😞

Będziemy za tydzień pewnie w niedzielę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzień dobry 🙂

rano byliśmy jeszcze na badaniach bo chcę mieć aktualne do porodu a poza tym jestem ciekawa jak tam moja krew, potem zakupy i krótki spacerek no na długie szaleństwa to już się nie bardzo nadaje 😉
straszny upał się teraz zrobił więc póki co nie wychylam nawet nosa za okno, ale po południu pewnie gdzieś się ruszymy żeby tak nie siedzieć w domu
moje Dzieci poszły spać tzn Paulinka i Rafał więc mam chwilkę dla siebie 🙂 🙂 🙂
z objawów to generalnie nic się dalej nie dzieje, a dzisiaj strasznie nogi mnie bolą ale to raczej nie objaw zbliżającego się porodu - dzisiaj zaczęliśmy 39 tydzień, zobaczymy ile to jeszcze potrwa? póki co czekam cierpliwie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry 🙂

Upał dziś straszny 🙂
Nikola ostatnio jest bardzo marudna nie da się z nia wytrzymac,zresztą Daga widziała to wie 🙂
Też byłysmy na spacerku,teraz juz smacznie spi 🙂

Asia trzymam kciuki żebyś juz długo nie musiała sie męczyć

Daga odpoczywaj ile wlezie i w wolnym czasie odezwij się 🙂

Karina przykro mi i współczuje 😘jak bedziesz mogła to napisz co się stało?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry 🙂

My już na miejscu 🙂 Babcia zabrała Kacpra na spacer to mam chwilkę 🙂

Podroż w miarę chociaż tak gorąco jak w piekarniku 😞 Ja chce samochód z klimą 😁 😁 😁 😁

Karina trzymajcie się tam dzielnie 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘

Asiu przesyłam pozytywne wibracje zbliżającego się porodu - najpóźniej we wtorek na porodówkę 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪

Gosiu nie wiem co Ci poradzić 😞 Szkoda, że ze sobą nie zabrałam książki Tracy Hogg bunt dwu latka może tam by coś było, ale jak przyjadę to poszukam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej!
U nas nadal szpital, biedny Matik już dwa tygodnie nie był na spacerze 😞 Mnie też ostro wzieło, wczoraj w pracy myślałam że położę się pod ladą 🤔 Na dodatek rodzice Tomka siedzą 😠
Zaczęłam czytać książki Cobena - co tak zachwalałyście i powiem że są rewelacyjne!! Mają tylko jeden minus, za bardzo wciągają 🙂
Karina co się stało???? Mogłabyś mi też powiedzieć? Trzymaj się mocno 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam wieczorkiem 🙂 🙂 🙂

U nas dzień zleciał na dalszym marudzeniu Nikoli 🙂

Daga super,że szczęśliwie dojechaliście,Kacper pewno się cieszy,że u babci jest 🙂

Aneta co was tak długo trzyma??Dużo zdrówka!

Asia są juz jakieś oznaki bo czekam z niecierpliwością 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja też witam wieczorkiem 🙂

Gosiu nie ma żadnych oznak 🙂 🙃 chyba nie będę rodzić 😁 😁 😁
Aneta zdrówka dla WAS 😘 a mieliśmy się dzisiaj nawet do Ciebie do sklepu wybrać no ale pisałaś że jesteś w domu więc zrezygnowaliśmy
Daga odpoczywajcie 🙂

a u nas dzień spędziliśmy rodzinnie 🙂 szkoda tylko że tak gorąco znowu się zrobiło bo ja już nie bardzo toleruje taką pogodę, co prawda jeszcze się toczę ale to tak dosłownie właśnie TOCZĘ 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Na szczęście nie pracuje w soboty 🙂 no chyba że zdarzyłby się jakiś wyjątek. Choroba trzyma, trzyma i nie chce puścić, Matik musiał dostać antybiotyk.
Asia a po co ty będziesz rodzić?? Jest dobrze tak jak jest 😁
Karina gdzie się podziewasz?
Daga a wy wybieracie się w końcu gdzieś na wakacje?
Gosia co ta Nikola taka marudna? Ząbki idą?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...