Skocz do zawartości

Mamusie z Krakowa i okolic! - reaktywacja :) | Forum o ciąży


asiula83

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
wykąpana, ogolona, mogę rodzić 🙂
jeszcze tylko Rafała wykorzystam bo potem długa przerwa 😁 😁 😁

Gosiu tak jutro idę rodzić tzn w zasadzie mam się zgłosić na badanie wydolności łożyska czyli innymi słowy podepną mi kroplówkę w oksytocyną i albo zadziała i za jakiś czas urodzę albo nie i wrócę do domu. Także trzymać kciuki żeby jednak podziałało. Na Paulinkę kroplówka podziałała, zobaczymy co będzie jutro. W każdym razie czy tego chcecie czy nie będziecie na bieżąco 🙂

Daga co do wózka to po długim namyśle zdecydowaliśmy w końcu nie kupować wózka podwójnego tylko dostawkę. Paulinka już woli więcej czasu na spacerze spędzić na własnych nogach, wózek to co najwyżej można prowadzić 🙂 a dostawka jak Paulinka będzie chciała to może usiąść a jak nie to będzie złożona. Jak oglądaliśmy te podwójne to niby fajne, ale po pierwsze strasznie drogie, po drugie wielkie po złożeniu a na tym nam też zależy żeby można było go wszędzie zabrać. Dostawka pasuje do naszego dużego wózka jak i do spacerówki więc to lepsze rozwiązanie a wygląda tak http://allegro.pl/buggypod-dostawka-do-wozka-dzieciecego-promocja-i1715145646.html.
A czytałam o ząbkach i piszą że 5 wychodzą pomiędzy 18 a 30 tygodniem.

powiem Wam jedno, cieszę się że tak szybko zdecydowaliśmy się na drugie bo jakoś te 9 miesięcy przeżyłam i teraz też jakoś pójdzie ale wizja drugiego porodu jest przerażająca jak już wiesz co Cię czeka, ale to cicho sza ja dalej odważną udaję 🙃

Aneta to super że z Mateuszkiem lepiej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
ja też nie wiedziałam dopóki nie zaczęłam szukać, wydaje nam się że prędzej takie nam się przyda niż podwójny wózek w którym i tak pewnie przez większość spaceru woziłabym powietrze
a jeszcze wkurzało mnie to że te wózki podwójne przeważnie sprzedają w wersji spacerowej a gondolę i fotelik musisz dokupić a wtedy to już kwota robi się zawrotna 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hejka 🙂

Asia ma już 4 cm rozwarcia także dzisiaj Weronika już powinna być z nami 🙂

My już po kawce z Nikolą 😉 😉 i spacerku ale duchota taka, że jak wróciłam do domu to byłam cała mokra 😞 niech trochę popada może będzie czym oddychać.
Kacper usypia a ja pije kolejną kawkę 🙂

Aneta super, że Mati ma dobre wyniki !!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiatm 🙂 mi tez Asia pisala takze jestesmy Dziewczyny na bierzaco:d taka relacja na zywo 🙂 Oby dzis miała swoje maleństwo przy sobie! 😘

Zauwazyłyscie ze wczoraj bylo 517 stron a dzis jest o wiele mniej? Chyba posty kradną...

Dagi dobrze, że nie trafiłyście na burze bo wtedy yście były mokre 😁 😁 burza zreszta obudzila Paulinke i spala godzinke wiec dzien nie zapowiada sie rewelacyjnie....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam wieczorkiem 🙂 🙂 🙂 🙂

U mnie już cisza,Nikolka taka była marudna,że wcześniej zasnęła,a ja czekam na męża 🙂

Daguś dzieki za kawke i super spacerek 🙂

Asia nadal się męczy pod kroplówką ma znieczulenie i 7 cm.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hejka 🙂

Melduje się 🙂 Cisza nastała w domu 🙂
Gosiu my również dziękujemy 🙂 ( Kacper nie rozstaje się z lwem, chyba trzeba będzie zakupić wiecej gumowych zwierzątek 🙂 )

Asia biedna męczy się bardzo ale jaka nagroda ją czeka za parę godzin 🙂 🙂 🙂 Oby tylko szybko już teraz poszło.

Wziełam się za pieczenie cista i się okazało, że nie mam cukru a że leń ze mnie to do sklepu nie poszłam to upiekłam na cukrze pudrze - nie wygląda dobrze ale może w smaku będzie lepsze 🤪 🤪

Na jutro zapowiadają znowu ulewy i ma być zimno 😞 Ale jak się nie sprawdzi to Gosiu jesteśmy umówione????

Karina a może chciało by Ci się do nas przyjechać ?????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No Asia coraz bliżej finału 😁 mam nadzieje, że Weroniczka jeszcze dziś pojawi się na świecie 🙂 🙂

Julce tak naprawde nic nie jest, badania moczu ok, usg brzuszka też dobrze, w krwi ma tylko podzwyzszone crp dosc sporo ale to normalne przy infekcjach. Dostaje kropliowki bo jest troszke odwodniona i lekarze podali jej leki na zapalenie gardła bo to może być poczatek zapalenia. W piątek powinna wyjsc a może nawet wcześniej. Tak bym chciała ją przytulić... nie chce jej odwiedzac zeby do Paulinki czegoś nie przywlec ze szpitala, wiec musze czekac az nasza pani doktor pozwoli nam sie zobaczyc.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cholera jasna Nikola znowu przed chwilą mi wymiotowała martwie się czemu i co jej znowu jest,a miała słaby apetyt przez cały dzień 😞

Tak Dagus jesteśmy umówione jeśli tylko pogoda bedzie w miare i z Nikolka ok 🙂
A zwierzątka gumowe to świetna sprawa,Nikola ma różne rasy piesków,krówki koniki świnki itp.i uwielbia się nimi bawić 🙂

Dobrze,że z Julka ok 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
WERONIKA JUŻ NA ŚWIECIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! o 20.55 waga 3060 i całe 52 cm szczęścia!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

GRATULACJE DLA SZCZĘŚLIWYCH RODZICÓW NO I OCZYWIŚCIE DLA STARSZEJ SIOSTRY PAULINKI!!!!!

Czekamy na Was 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc Dziewczyny 🙂 co tu taka cisza??

Asiu jeszcze raz serdecznie gratulujemy, dużo zdrówka i cierpliwości! Jak będziesz w stanie to zaglądnij do nas i wrzuc zdjęcie maleńkiej 😘
A i ja ciagle pamietam o tym zaproszeniu na kawe zeby sie dziewczyny bawily!

Dagi
jak bedziesz miala czas w przyszlym tgodniu to moze sie wprosze na kawe 😁 bo mi w domu nie daja 😁 😁 jak Kacperek, dalej tak nudzi?

Gosiek
jak tak Niki, mam nadzieje, że już Ci nie wymiotuje. Buzki dla Was 😘

My mamy juz drugą trójeczke, czyli 14 ząbków 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Melduje się wieczorkiem 🙂

Kacper zasypia 🙂 Wyśle zaraz męża do sklepu po piwko bo mnie ochota naszła 🙂
Moje kochane dziecko dało mi dzisiaj odpocząć i pięknie spał w ciągu dnia 3 godzinki 🙂 Już zaczęłam się nudzić 🤪

Karina zapraszam serdecznie tylko się tak zastanawiam jak zorganizować dzieciakom spanie, bo mi Kacper o 12.30 idzie na drzemkę - ale coś się wymyśli. A Paulinka o której chodzi spać??

Jutro szczepienie - ostatnie 🙂 nawet tata z nami idzie 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...