Skocz do zawartości

Mamusie z Krakowa i okolic! - reaktywacja :) | Forum o ciąży


asiula83

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia


Dagi jak dla mnie świetny pomysł ale nie wiem co na to Paweł... Wezmę sukienkę, jak będzie dobra to sobie zostawisz a jak nie no to niestety nie mam chyba nic innego 😞

Gosiu ja też się stękniłam z Nikolka! Widziałam ja chyba tylko raz w życiu.

Asia dziś wychodzi do domku 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
dzień dobry 🙂

już jesteśmy w domku, wieczorem jak Nika pójdzie spać nadrobię zaległości a póki co wklejam zdjęcia mojego drugiego Maleństwa 🙂 🙂 🙂

[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/198/dsc0271qz.jpg/][IMG]http://img198.imageshack.us/img198/1311/dsc0271qz.jpg[/IMG][/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witaj z powrotem Asiu! Gratulacje! Ślicznotka 🙂

Dziewczyny, dziękuję za rady odnośnie karmienia. Zastosowaliśmy się do rad, nawet fajnie wyszło, bo kąpiel nam się przesunęła na 20:30, karmienie około 21 i spał aż do 2:45 bez pobudek. Gorzej, że nie mógł potem szybko zasnąć, męczyłam się do 4, a potem Mały się obudził około 5:30 i całe szczęście mąż wstał go nakarmić, a ja już tylko zmieniłam pieluszkę (podobno, bo nie pamiętam ☺️ ). Mam nadzieję, że wyeliminujemy jedno nocne karmienie lub to super wcześnie rano.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam wieczorkiem 🙂 🙂 🙂 🙂

[color=red]ASIA SUPER ŻE JUZ JESTEŚCIE 😘 WERONICZKA JEST CUDOWNA ŚLICZNOTKA 😘[/color]

Nikola śpi,więc juz spokój 🙂a ja teraz napiję sie troszkę piwka,a żeby nie skłamać to nie piłam ponad pół roku 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam wieczorkiem 🙂

Weronika już śpi, wykąpana, najedzona usnęła w momencie 🙂 zobaczymy jaka czeka nas noc
ja mam wreszcie czas żeby poczytać co tam u Was się podziało przez te kilka dni 🙂 no i stęskniłam się za Wami!!

Co do porodu.....jak wiecie w środę miałam się zgłosić na badanie wydolności łożyska o 8 rano. No i pojechaliśmy. Na początku KTG, potem badanie i usg i o 10:30 podpięli mnie pod kroplówkę. Leżałam, skurczy prawie zero ale z rozwarcia 2 cm zrobiło się 4 więc stwierdzili że rodzimy 🙂 co nie ukrywam bardzo nas ucieszyło. Potem druga dawka kroplówki i niestety dalej brak skurczy i tak prawie było do 15:30. Wtedy położna powiedziała że próbujemy ostatni raz i jak nic z tego nie pójdzie to zatrzymają mnie na oddziale, prześpię noc i następnego dnia zaczniemy od nowa. Jak to usłyszałam to od razu dostałam skurczy i o takich mega bolesnych. O 16:30 przeszliśmy do sali do porodów rodzinnych i od tej chwili byliśmy już razem. A potem to już jakoś poszło, bolało strasznie, kroplówka cały czas. Bóle parte trwały w zasadzie 25 min i dzięki wielkiej pomocy położnej o 20:55 urodziłam. W zasadzie od tych bolesnych skurczy wszystko trwało 5 godz, więc bez tragedii no ale bolało, strasznie bolało! ale już o tym nie pamiętam. Jak zobaczyłam i dostałam Weronikę wszystko minęło a miałam ją po porodzie na sobie przez prawie dwie godziny i dopiero po tym wszystkim wzięli ją do ważenia, mycia i pojechaliśmy do sali.
Teraz generalnie czuję się super, nic mnie nie boli, normalnie siedzę, biegam i skaczę 🙂 także o niebo lepiej niż przy pierwszym porodzie 🙂 🙂 🙂

oczywiście dzięki za wsparcie i gratulacje 🙂 🙂 🙂

Karina zaproszenie jest nadal aktualne 🙂 dziewczyny się pobawią a my wpijemy kawkę.
Zresztą wszystkie Was oczywiście zapraszam bo nam na początku to ciężko pewnie będzie się gdzieś wybrać, najpierw będę musiała jakoś opanować ten chaos.
no i super że z Julką w zasadzie wszystko w porządku

Aneta super że z Matim już dobrze.

a ja wiem gdzie jest Ela 🙂 w Szczawnicy 😉

Magda ślicznie Tomek rośnie 🙂

Gosia z tym cielskiem to przesadziłaś! no następna Daga z wielkim dupskiem 😉
a co do spotkania to świetny pomysł, tylko ja nie wiem kiedy my tak damy radę no ale się pomyśli 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asia najgorsza z tego wszystkiego jest kroplówka, skurcze są bardziej bolesne. Dałaś radę a teraz już możesz normalnie siedzieć! Super 🙂 Ciesze się, że tak szybko dochodzisz do siebie 🙂 A jak karmisz Weronikę, butelką? I powiedz czy nadal uważasz, że ten szpital jest najlepszy?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asia tak bardzo się cieszę ,że już jesteś 😘 a powiedz jak Weroniczka śpi w nocy?często się budzi??najważniejsze,że poród masz juz za soba 🙂 kiedy wraca Paulinka??
A ja do Ciebie kiedyś chetnie sie wproszę na kawkę 😉

Anetka czekałam na towarzystwo,ale się nie doczekałam i piję sama 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aneta no kroplówka nie jest przyjemna, ale przeżyłam przy dwóch porodach, więcej nie planuję 😉
Co do karmienia to butla bo moja mleczarnia mimo że spora to nic nie produkuje, a sutki....szkoda gadać, jedna wielka rana 😞 bolą strasznie 😞
szpital jak najbardziej mogę polecić w dalszym ciągu, jestem zadowolona 🙂 a na położną trafiłam super, taką stanowczą i chyba dzięki niej tak w miarę szybko poszła ta ostania faza porodu

Gosiu to zapraszam serdecznie 🙂
póki co Weronika w zasadzie tylko śpi i je więc narzekać nie mogę, w nocy obudzi się ze 2-3 razy no ale to normalne bo głodna
Paulinka przyjedzie pod koniec przyszłego tygodnia 🙂 już nie mogę się jej doczekać, strasznie tęsknie!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asia na pewno bardzo tęsknisz,ale szybko zleci i będziecie razem 🙂ciekawe jak zareaguje na siostrzyczkę 🙂
Dziekuje za zaproszenie jak tylko już dojdziesz do siebie i uporasz się ze wszystkim to dasz znać chetnie wpadniemy z Nikusią 🙂

Ja juz się żegnam i idę spać 🙂cos wcześnie,ale ja tak chodzę przewaznie 🙂

Spokojnej nocy kochane 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No właśnie ciekawe jak Paulinka zareaguje na siostrzyczkę 🙂
Asia, a ty się nie zarzekaj 😜 nigdy nic nie wiadomo, jeszcze synek musi być 😜 Ale z Rafała romantyk ,chyba muszę Tomka do niego wysłać na lekcje 😉
Gosia dobrej nocki 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anetko to ija Pawła podeślerazem z woim, niech się chłopaki uczą 😁

Asiu kroplówka faktycznie nic przyjemnego ale ważne, że dałaś rade 😘 Teraz tylko czekajcie cierpliwe na powrót Paulinki i cała rodzinka w komplecie! Kurcze Weroniczka jest tak podobna do Paulinki, że chwilowo nie wiedziałam która to 😁 😁 I czekamy az bedziemy mogy wpaśc!

Gosia a co Ty taka abstynentka? 🙂 nie ma na co czekac 😁

Rozmawiałam dzis z Pania doktor i moge sie zobaczyc z Julka jak tylko skonczybrac antybiotyk, a konczy jutro 🙂 tak sie ciesze ze ja bede mogła przytulić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hejka 🙂


Asia super, że już jesteście z nami 🙂 🙂 🙂 Strasznie tęskniłam 😘 😘 😘 Weronika jest cudowna, pokazałam zdjęcie Krzyśkowi i pierwsze co powiedział, że jest piękna i w ogóle nie widać ze się niedawno urodziła ( bo Kacper jak się urodził to był masakrycznie napuchnięty i zmarnowany)
I super, że możesz siadać,biegać i skakać 🙂 🙂 🙂 Jednak beż nacięcia połóg wygład całkiem inaczej 🙂
Teraz na spokojnie się ogarnijcie ze wszystkim bo jak wróci Paulinka to pewnie przez chwilę będzie niezły sajgon 🙂

na piknik gdzieś na łonie natury jeszcze się umówimy jak Asia dojdzie do siebie i jak Paulinka już będzie 🙂


A u nas - pojechaliśmy rano i mieliśmy tam zostać do wieczora, ale moje dziecię nie zaśnie nigdzie indziej jak u siebie albo w jakimś łóżeczku no i biedak się męczył poza tym miał cały dzień stan podgorączkowy po szczepionce także po 15 wróciłam z nim do domu bo nie było sensu tam siedzieć. W domu nie wiem dlaczego żygnął i to konkretnie po czym smacznie poszedł spać.

I dzisiaj moje dziecko pierwszy raz świadomie i z zamiarem powiedziało do mnie jasno i wyraźnie mamo!!!! 🙂 bo do tej pory to mówił babo albo daduś ( znaczy się tatuś ale mnie też tak wołał 🙂 ) to się w końcu doczekałam 🙂


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...