Skocz do zawartości

Mamusie z Krakowa i okolic! - reaktywacja :) | Forum o ciąży


asiula83

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Uff.. Kacper zasnął, mam nadzieję,że troszkę pośpi chociaż pod oknami trawę nam koszą 😞

Jak po niego przyszłam to nawet nie zwrócił na mnie uwagi, bawił się dalej także wygląda na to, że mu się tam podoba 🙂 Pani powiedziała, że był grzeczny 🙂
Dzisiaj na próbę był za darmo a w piatek pójdzie to od razu za wszytko zapłacę.

Karina karnet 30 godzin - 250 zł plus jednorazowe wpisowe też 250 zł. A odnośnie ubranek to sprzedaję ale same duże rozmiarówki bo wszytko do 74 cm wywiozłam do teściowej ale jeżeli koleżanka była by zainteresowana to z chęcią jej coś sprzedam 🙂
Spoko jak jestes umówiona z siostrą to spotkanie można przełożyć.

A Gosia ty wpadniesz jutro ??

A z pracą to wolałabym znaleźć coś na stałe może w jakimś biurze czy czymś takim a może nawet w zawodzie 🤪 🤪 chociaż nie wiem czy bym chciała ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
witam wieczorkiem 🙂

u nas dzisiaj dobry dzień, Weronika przez cały dzień spała aż 1,5 godziny więc teraz padła
ja byłam dzisiaj na kontroli w szpitalu i wszystko w porządku u mnie 🙂
a i byłam też się zrelaksować u kosmetyczki więc dzisiaj Tatuś się wykazywał w zajmowaniu Weroniczką, ale przy okazji obiad zrobił i posprzątał także full wypas 🙂 🙂 🙂

Daga super że zdecydowaliście się dać Kacperka na te kilka godzin dziennie do żłobka. Dobrze mu to zrobi bo pobawi się z dzieciakami a przez taki krótki czas to pewnie nawet nie będzie miał czasu pomyśleć że nie ma mamy przy nim a i Ty sobie odpoczniesz, więc to same plusy 🙂 Tylko tak dziwnie w domu samej?

i co z tym piwem? idziemy nie idziemy i kiedy w końcu?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej!
Jak się umawiałyśmy to idziemy! 😉 Trzeba się odstresować, a macie jakieś pomysły gdzie?
Byliśmy dziś z wynikami moczu u pediatry, tak jak myślałam wszystko jest ok, ale...jak to zawsze coś musi być nie tak Mati ma prawdopodobnie przepuklinę pępkową 😞 😞 Za tydzień pójdę dowiedzieć się czegoś więcej.
Asia tobie to dobrze 😁 Ale należało ci się 🙂
Daga a jaki masz zawód?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzień dobry 🙂

cudowna noc za nami, Weronika poszła spać o 20 i pobudka o 2 i 6 na mleczko i spanie aż do 9 🙂
teraz usnęła z tatą 🙂
a ja czekam na położną bo dziś przychodzi z pierwszą wizytą
a jutro wybieramy się na pierwszy spacerek o ile pogoda dopisze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
z racji tego że nikt tu nic nie pisze na temat naszego wyjścia na piwo ja proponuję:
spotkanie - sobota godzina 20 Rynek a dokładnie pod empikiem i może Tajemniczy Ogród? chyba że ktoś zaproponuję lepsze miejsce

sprzeciwów nie przyjmuję 😉

Gosia mam nadzieję że mężowi uda się zamienić 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry 🙂

Wczoraj coś nie mogłam się zalogować na brzuszek, nie wiem dlaczego 😞 dobrze, że dzisiaj jest już ok.
U nas noc tragiczna. Kacprowi znowu wyszła wysypka na nóżce( walczymy z niąchyba od przeszło pół roku ) ale tym razie płakał trzymał się za nóżkę i mówił ałłłłłłłłł 😞 O 5 się obudził i nie chciał dalej spać na szczęście po godzinie zabawy udało mu się zasnąć i spaliśmy do 8.30 🙂
Także zaliczyliśmy już dzisiaj wizytę u lekarza. Mamy maść ( robi się nam w aptece 🙂 ) i mamy koniecznie iść z tym do dermatologa. Bo to wszystko jest dziwne bo wygląda jakby go coś podrażniało tylko w dziwnych miejscach to ma 😞
Muszę znaleźć jakiegoś dermatologa - ZNACIE JAKIEGOŚ????

Gosia, Karina będziecie?????? Bo będę dzisiaj rezerwować stolik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
To jeszcze sobie sama popiszę 🙂
dzwonie do przychodni dermatologicznej, żeby Młodego umówić i pani do mnie ze najbliższy termin na LISTOPAD 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 Kocham nasz kraj!!!!!!!!!!!!! i naszą służbę zdrowia !!!!!!!!!!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A nie mozemy sie spotkac gdzies na rynku? szybciej bym do Was doszla. Tak jak mowie o 20 usypiam mała i czasem to trwa 15 czasem 45 minut wic bede o 21 moze pare minut pozniej, dlatego bym wolala rynek bo bym byla za 10 minut.

My juz po zakupach, tesciowa standartowo oburzona ze robimy duze zakupy a sie nie dokladamy, szkoda ze dla siebie nic nie kupilismy....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć!
Mati już zasypia 🙂
Mi to obojętne gdzie się umówimy, tak jak mówiłam ja się dostosuje.
Normalnie mi wstyd, właśnie patrze na mapkę i Plac Nowy jest zaraz koło mojego sklepu ☺️ tak to jest mieszka się w Krakowie, a się błądzi ☺️
Daga nie ma co liczyć na NFZ 😞 Idziecie prywatnie?
Gosia gdzie się podziewasz???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam wieczorkiem 🙂

Dzisiaj Weronika zaliczyła swoje pierwsze zakupy w Cerrfurze 🙂 spała cały czas 😉

Daga ja nie znam żadnego dermatologa 😞
ale na NFZ to nawet nie masz co liczyć, lepiej prywatnie iść

a dostaliśmy becikowe - dwa dni od złożenia wniosku 🙂 szok normalnie 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja jeszcze nie wiem czy się pojawię - mąż jutro idzie do pracy i nie wiem czy mi się uda wyrwać wieczorem.
Czy któraś z Was, która na pewno będzie, mogłaby mi podać swój numer telefonu na komórkę? Żeby nie umieszczać tutaj - może na mojego maila z profilu?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...