Skocz do zawartości

Mamusie z Krakowa i okolic! - reaktywacja :) | Forum o ciąży


asiula83

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 7,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Karina89 napisał(a):


Anetko nie jestes sama, ja tez Pawla pytalam gdzie jest plac nowy bo nie wiedzialam 😁 😁 😁 😁 😁



No tak jak się jest z Krakowa to się na takie rzeczy uwagi nie zwraca ani na nazwy ulic a jak się jest przyjezdnym to trzeba wszystkiego się nauczyć bo się pogubić można 🙂

Dla mnie Hipp z kosmetyków jest najlepszy. I my mamy tylko to.
A wysypka Kacpra mam nadzieję, że nie groźna ale wygląda to na prawdę strasznie 😞

Karina to proszę wyłączyć sobie na jutrzejszy wieczór telefon. Paweł będzie jakoś musiał sobie poradzić - pooglądają razem jakiś mecz albo film ale jakoś sobie dadzą radę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Daga ja tez pije. A tak wogole bylismy w realu na zakupach i wyszlo ok 50zl taniej za te same produktu co kupujemy w tesco.

Niestety Dziewczyny, uspic ja musze sama... a potem jakos sobie poradzi. Ostatni tramwaj do domu mam 23:17 a pojade20:48 jak zdaze a pozniej mam 21:06
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Daga ja też piję 🙂
normalnie całą ciążę na to czekałam 🙂
a że dziecko mamy póki co nie wymagające, bardzo grzeczne mogę sobie na to pozwolić

to my też kupimy Hippa jak się wyleczymy 🙂 skoro polecacie

Aneta no przecież pisałam że do rana 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hEJ. Na moje nieszczescie Paulinka dzis od 4 do 7 nie spala. a jak juz zsanela to spala do 9. Mam nadzieje ze pojdzie spac normalnie popoludniu, bo jak pozniej to pewnie kolo 2 na 2 h i wieczorem pojdzie spac kolo 22. No ale to jest ta goprsza wersja, lepsza jesttaka ze zasnie kolo 12:30 pospi z 1,5 h i zasnie kolo 20:30. Mam nadzieje ze ja nie usne wczesniej bo przez t5e jej nocne harce ledwo widze..
Daga ile Ci wychodzi za kurs Icarem?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A u nas nieciekawie 😞 Bóle brzuszka coraz większe, koło 5 po karmieniu obficie ulał, a o 6 kupa biegunkowata z cieniutką nitką krwi... Całe szczęście nie chlusnął, ale mam stracha czy nie czeka nas powtórka z tego co już było. Tylko wychodzi na to, że nie może to być nietolerancja laktozy skoro jest na samym Nutramigenie i Nutritonie od ponad 3 tygodni...
W poniedziałek pójdziemy do lekarza i będę się domagać wszelkich możliwych badań z kału i moczu.
I zauważyłam, że Tomek ma paznokcie biało-czerwone - wg googla to może świadczyć o chorobie nerek 😞
Nie chcę się nakręcać, ale strasznie mi smutno, że znowu mój Maluszek cierpi 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny wypijcie za mnie!!!Udanego spotkania i nie przesadźcie z tymi piwkami!!!

Tak mi przykro,że nie moge z wami być 😞bo tak chciałam się wyrwać ja juz nie pamietam kiedy sama gdzieś byłam to chyba było wtedy jak jeszcze z Arturem nie byłam 🙂
Tylko widzicie Artur pracuje według grafiku i nie wazne czy to świeta czy co a tym razem z zamianką było ciężko 😞 mogłam iść w piatek,ale znowu Aneta nie mogła 😞

Bardzo przepraszam za moja nieobecność,ale miałam super fuche i jak juz byłam w domu to Nikola mnie całkiem dobijała,a potem padałam 🙂 postaram sie juz na tak długo was nie zostawiać 🙂

Poza tym u nas ok 🙂

Magda dużo zdrówka i oby to nic powaznego 😘

Dziewczynki bawcie sie dobrze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jak tam dzieczyny?

Gosia szkoda, że ci nie było! A spotkanie raz w miesiacu musi być, więc wszystko przed nami 🙂 🙂

Anetko dzieki za podwiezienie 😘

Asia, Dagmara jak mineła droga do domu?

paweł się dobrze spisał, mała grzecznie spała, raz sobie siedziala przez sen ale od razu się położyła 🙂 także pierwszy raz super 🙂 jak wróciłam to nie spał. Mała spała do 8 więc powiedzmy, że sie troche wysplam choc 5h to troszke za mało 🙂 🙂

Zrzuciłam zdjęcia na komputer. Potem wrzuce ze spotkania an forum.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej!
Karina nie ma za co 🙂 Taksówkarz wziął mniej niż powiedział na początku 😁 ciekawe dlaczego... 🤔
Magda jak się czuje Tomeczek?
Daga, Asia a co u was, wyspałyście się? 😉
Gosia jak będziesz miała jakąś wolną sobotę daj znać 😉
A Mati jak na razie jest taki grzeczny, śmieje się cały czas. Aż mi się wierzyć nie chce, właśnie czyta książeczkę i śpiewa 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Szkoda, że nie mogłam się z Wami spotkać 😞 Mam nadzieję, że dobrze się bawiłyście i że następnym razem mi się uda pojawić 🙂
Tomek zasnął dopiero koło 23, ale potem już spał do 4, więc już nie było źle. Nad ranem wieeelka kupa - bez dodatków, ale jakąś godzinę temu - kolejna mniejsza z krwią i śluzem 😞 Całe szczęście brzuszek już go tak nie boli - od wczoraj daję mu Esputicon i chyba pomaga. Tak bardzo bym chciała wiedzieć co powoduje te nieładne kupki i żeby to wreszcie wyleczyć...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...