Skocz do zawartości

Mamusie z Krakowa i okolic! - reaktywacja :) | Forum o ciąży


asiula83

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Dzień dobry 🙂

Ja jakoś żyję 🙂 jak wróciłam to Rafał nie spał jeszcze i Weroniczka też postanowiła przywitać mamę więc poszliśmy spać po 4 ale do 10 spaliśmy i teraz jeszcze godzinkę udało mi się zdrzemnąć 🙂

Takie spotkanie raz w miesiącu być musi, no może z mniejszą ilością piwa i na pewno nie w tej knajpie - oszuści!! No i następnym razem nie ma palenia bo mi wszystko tak śmierdzi że hej. Fuj!

A co w końcu z tym piątkiem, bo nie pamiętam na czym stanęło 🤢

My za taksówkę zapłaciłyśmy 27 zł, więc bardzo mało.

Gosia
następnym razem musisz być 🙂 i Magda Ty też 🙂 koniecznie!!

Magda kiedy idziecie do lekarza?? niech zaleci wszystkie badania, bo musicie wiedzieć skąd to się bierze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Asia mi tez sie udalo teraz zdrzemnac godzinke jak Pualinka spala 🙂 właśnie, jeśli chodzi o piatek to chyba nic niewymyslilysmy? Nie pamietam... 🤨 🤨 🤨 🤨 weroniczka ładną Ci iespodzianke zrobiła, wiedziala ze mamusia przyjdzie.

Ja nastepnym razem tez wole sale dla niepalacych, wole wyjsc na zewnatrz co chwile bo jak sie obudzilam rano i poczulam zapach moich wlosow to od razu poszlam je umyc... ubranie prosto do pralki, A papierosa zapalilam dzis dopiero w poludnie bo jakos mi tak źle bylo... 🤪

ANetko ile Ci wział za kurs? calkiem mily ten pan tylko tak kosmicznie wolno gadal ze myslalam ze usne w drodze do domu....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Pan wziął 20 zł 🙂 chyba mu się żal zrobiło jak opowiedziałyśmy jak zostałyśmy oszukane 😁
Najlepiej by było siedzieć gdzieś na zewnątrz, tylko nie zawsze pogoda dopisuje.
Ja się czuję normalnie i papierosa zapaliłam jak wstałam, mam dziś dzień kucharzenia i gotuje, zrobię jeszcze sałatkę 🙂
Uwierzycie w to, normalnie muszę się wyżalić. Zadzwoniła do mnie mama, żebym jechała dziś do sklepu bo coś tam trzeba posprzątać i poukładać, a ja pierwszy raz odmówiłam bo naprawdę nie mam czasu, chciałam ugotować i mam jeszcze mase sprzątania. W końcu jest niedziela! To się obraziła i rzuciła słuchawką 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aneta mamie przejdzie, nic się nie martw! przecież musisz mieć dzień odpoczynku od pracy, posprzątasz jutro i też będzie 🙂

my też żaliłyśmy się że zostałyśmy oszukane ale pan z racji tego nie policzył mniej, ale 27 zł to i tak nie wiele

zdjęcie śliczne i oczy mam otwarte 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ale śliczne zdjęcia,eee zreszta nie zdjęcia tylko te kobietki na zdjeciach 🙂

Ale mi smutno,że nie mogłam być z wami i chyba nie będe mogła w przyszłości być 😞

O co chodzi z tym oszustwem??Powiedzcie mi bo ja ciekawska jestem 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam 🙂

Melduje się i ja 🙂 Dziecko pozwoliło nam pospać do 8 a mąż pozwolił mi zostać w łóżku do 10 także rewelacja 🙂 🙂 🙂
I wszytko by było super tylko, że mam jakieś dziwne bóle ( od nerek po macice ) i nie wiem o co chodzi. Także cały dzień wyleguje się w łóżku 🙂

Dziękuje dziewczyny za super wieczór, dawno tak dobrze, się nie bawiłam i tak późno do domu nie wróciłam!!!!!!!
Już nigdy nie pójdziemy do tej knajpy!!!!! Następnym razem trzeba będzie wybrać coś innego 🙂

Zdjęcia super, i o dziwo nie wyglądam na nich jakoś kosmicznie dziwnie 🙂

Asiu książkę już zaczęłam czytać 🙂

Karina sukienki są świetne ale za małe 😞 w czerwonej się nie zapnę 😞 jednak cycki za duże 😞


A w piątek chyba jesteśmy umówione u Asi przynajmniej ja zapamiętałam, że Rafał ma po mnie przyjechać 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪

Gosiu ale dlaczego mu nie pasują godziny?? Przecież Niloga w tedy smacznie będzie spać.

Magda buziaki dla Tomka 😘 😘 😘

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Super fotki 🙂 Widac, ze humory dopisaly 🙂

Asia, jutro idziemy do lekarza i nie wyjde bez skierowan na badania z kalu.
Dzis go chyba brzuch nie boli, bo wiekszosc dnia spi. Z jednej strony dobrze, ale tez mam w pamieci ta srode, gdy jechalismy do szpitala - tez spal caly dzien 🤢

I o co chodzi z tym oszustwem? Tez jestem ciekawa, napiszcie 🤔



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Daga szkoda, że sukienki a małe 😞 nie mam niestety nic innego poza biała koszula w kropeczki. Na zdjęciach wyszłaś super 🙂 Jak chcesz podeśle na maila. Mam nadzieje ze juz sie lepiej czujesz 🙂 🙂

A jesli chodzi o wypad to ja pierwszy raz od kad zaszlam w ciaze bylam gdzies tak dlugo! no i bez dziecka 🙂 🙂

Gosia a dlaczego za pozno dla Artka? Widzisz moj Pawel tez sie przelamal i zostal z dzieckiem i o dziwo nie dzwonil 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...