Skocz do zawartości

Mamusie z Krakowa i okolic! - reaktywacja :) | Forum o ciąży


asiula83

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Witam dziewczynki 🙂

Asia no wreszcie coś!super lada chwila bedzie Weroniczka 🙂

A my mamy za sobą okropna noc i dzień 😞
Nikolka cała noc wymiotowała,rano pojechaliśmy do lekarza no i okazało sie,że to jelitówka nic groźnego,żadnych diet tylko pić dużo,ale cały dzień była osłabiona więc na polku nie byłyśmy.

Daguś kochana wreszcie jesteście cali i zdrowi 😘 na kawke chętnie wpadnę jesli Nikola lepiej się bedzie czuła a i nie bój sie bo to nie wirusowe 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Jak ja Wam zazdroszcze tych kawek.... chetnie bym wpadla tylko dojechac z małą eraz wózkiem tak daleko to nie lada wyczyn 🙂 poza tym jutro jutro sie juz umowilam z kolezankami z klasy licelnej, jedna termin na sierpien,druga na lisopad 😁

Asiu trzymam kciuki zeby Twoj plan sie powidl i zebyscie w weekend byli wszycy w domku 😘 jak bys zaczela rodzic w nocy to pisz!! ja pamietam dzien przed porodem bite 2h masowalam brzuch i pamietam ze mialam skurcze, a w nocy pojechalam rodzic 🙂 masuj brzuszek, sex z Rafalem troszke przysiadow i wio na porodówke 😁 😁

Gosia buziaki dla Nikolki 😘 dobrze, że to nic groźnego, mam nadzieje, że szybko djdzie do siebie 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Karina wszyscy nie będziemy, tylko we 3 póki co, ale i tak to już będzie bliżej powrotu Paulinki 🙂
zobaczymy co mi środa przyniesie, ale musicie trzymać kciuki bo jak nie to nic z tego nie będzie

Gosia zdrówka dla Nikoli 🙂 napisz mi rano czy się wybierasz do Dagii czy nie, ja jak będę w pełni sprawna to chętnie się spotkam z Wami bo potem przez jakiś czas będzie pewnie trudno 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry 🙂

Chociaż wcale nie taki dobry 😞 Kacper od rana straszna maruda, łazi i płacze nie chce się niczym bawić 😞 tylko na ręce. rączki przez cały czas trzyma w buzi, chyba mu się jeszcze coś tam wyrzyna co prawda nie wiem co ale tak to wygląda. A tak w ogóle to kiedy wychodzą piątki ??

Teraz już na szczęście śpi i w końcu ma czas na spokojnie wypić kawkę - dziewczyny dzisiaj pić ze mną nie chciały to pije sama 😞 😉

Asiu i jak tam samopoczucie ??

Gosiu jak Nikola lepiej troszkę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzień dobry 🙂

jestem i ja, właśnie smażę naleśniki bo mnie naszła ochota, taka zachcianka przed porodowa 😉
Rafał został ze mną w domu dzisiaj a skurcze minęły jak ręką odjął także na pewno doczekam jutrzejszej przyjemności leżenia pod kroplówką 😉

Daga jak Nikola, lepiej coś?

Kacper
pewnie marudzi bo Babci blisko nie ma, troszkę pewnie minie nim powróci do domowych zwyczajów. A co do 5 to nie mam pojęcia kiedy wychodzą, ale chyba na końcu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc Mamuśki. Jak sampoczucie?

Dagi jak Kacperek? Dalej taka marudka? może faktycznie mu się kolejne ząbki przebijaja? A trójeczki ma już wszystkie? Buzki dla niego 😘

Asia
bierze Cie coś czy dalej nic?? a mialam sie pytac jeszcze ile po porodzie chcesz "odzyskać" Paulinke?

U nas dzien do południa udany, spacer z koleżankami, mała grzeczna, potem gorsze wiści, Julcia wylądowała w szpitalu, nie wiedza jeszcze co jej jest, leży pod kroplówką bo jest troche odwodniona i ma krew w kupce. Tak mi jej szkoda..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam wieczorkiem 🙂 🙂 🙂

Nikusia już śpi,no i na szczęście już jest dobrze apetyt wrócił,gorączki juz nie miała to popołudniu była chwilke w piaskownicy oczywiście w cieniu 🙂

Asia co tam u Paulinki?Jak u Ciebie sytuacja?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
U nas już cisza 🙂

Ja zajadam się płatkami z mlekiem 🙂 Mąż pracuje 😞 i kolejny wieczór mija.

Kacper po drzemce trochę lepiej. Wydaje mi się, że najbardziej brakuje mu babci bo ona mu na wszytko pozwalała a ode mnie co chwilę słyszy nie wolno. A trójki przebiły się już wszystkie ale są jeszcze malutkie może dalej go bolą.

W piątek w końcu idziemy na szczepienie bo podobno maja już być szczepionki - jakaś masakra z tymi szczepionkami chyba już ponad miesiąc ich nie ma 🤪

Karina - dużo zdrówka dla Julki 😘 😘 😘 😘 😘 jak będziesz coś wiedzieć to koniecznie daj znać!!! A jak z Pawłem ???

Asiu jak się czujesz?? A właśnie miałam się już dawno pytać - kupiliście już wózek??

Gosiu jak Nikola???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam wieczorkiem 🙂

u mnie ciiiiiiiiiiiiisza, nic się nie dzieje, zupełnie nic poza wypinaniem się Weroniki
mam tylko nadzieję że jutro kroplówka zadziała

Gosia cieszę się bardzo że z Nikola już lepiej 🙂

Karina zdrówka dla Julki!!!

co do Paulinki ma się dobrze, nie marudzi, nie płacze, ładnie je i śpi i cały dzień w zasadzie szaleje na polku 🙂 moja Kochana, dzielna Dziewczynka
a kiedy Paulinka wróci to zależy od tego kiedy urodzę i jak szybko wrócimy do domu, a potem za kilka dni jak już w miarę dojdę do siebie Paulinka przyjedzie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asiu oby to bylo jak najszybciej!! Napewno strasznie tesknisz... tez mam nadzieje ze jutrzejsa kroplowka zadziala.

U nas na jednej 3 stanelo. Moze faktycznie go jeszcze bolą dziasełka.

Z Pawłem jak na razie dobrze, choc nie ma dnia zebym nie mysla o tym co sie stalo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć!
Asia daj jutro koniecznie znać !!! Trzymamy za was kciuki 🙂
Karina wiesz, co dolega Julce?
Daga nam wychodzi czwórka, trójek oczywiście brak, Mati się strasznie ślini i marudzi, w łóżeczku na sekundę nie można go zostawić bo jest wrzask na cały blok. A na co będziecie się szczepić?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Moje genialne dziecko dzisiaj jak zaczeła się burza, podeszło do drzwi balkonowych staneło na palcach otworzyło drzwi 🤪 wyszedł sobie na balkon usiadł na krześle i podziwiało jak pada 🤪 🤪
Klamka z drzwi balkonowych została już zdemontowana 😜 😜 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...