Skocz do zawartości

Mamusie z Krakowa i okolic! - reaktywacja :) | Forum o ciąży


asiula83

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 7,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
A tak w ogóle to czytałam dzisiaj ten raport i stwierdzam Karina, że rodziłyśmy w najbardziej obskurnym szpitalu jaki chyba jest w Polsce 😞
http://krakow.gazeta.pl/krakow/8,44425,9776226.html
Następne dziecko albo w Narutowiczu, albo Siemiradzkim, albo Ujastek nic innego nie wchodzi w grę!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
asiula83 napisał(a):
polecam Siemiradzkiego 🙂
popatrzcie jaką salę otworzyli
http://www.siemiradzki.pl/w-roku-2011-oddalismy-do-dyspozycji-przyszlych-rodzicow...,87.html
tam zamierzam rodzić, więc bez względu na wszystko muszę czekać na Rafała 🙂 🙂 🙂



No własnie o tym mówię, nie wiem jak Karina bo rodziła na pierwszym piętrze ale ja rodziłam na drugim i jak teraz patrze na te zdjęcia to aż mnie ściska 😞 Nie ma mowy, następny poród ja chce mieć w luksusach, jak zobaczyłam te łóżka do porodu to mi szczenka opadła. Ja rodziłam na twardym, wąskim, starym, wysokim łóżku 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No ja słyszałam,że na Kopernika to najgorszy szpital nie chciałam tam rodzić,ale ja byłam zadowolona z Żeromskiego i następne dziecko tylko tam chyba... 🙂
Daga robisz smaka piwkiem,a na kawke chetnie jak nie bedzie lało zebym jakos dotarła 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Daga dziękujemy a uśmiech to ma po mamusi 😉 dlatego taki ładny 😁 😁 😁

Aneta w Siemiradzkim jest ten problem że tam generalnie za poród rodzinny płaci się 300 zł, ale jak sobie pomyślę że miałam Rafała cały czas przez 11 godzin przy sobie to jestem skłonna zapłacić nawet więcej, on dostał jeść, zrobili mu badania, a ja nie musiałam prosić się o znieczulenie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...