Skocz do zawartości

Mamusie z Krakowa i okolic! - reaktywacja :) | Forum o ciąży


asiula83

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 7,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Witam wieczorkiem 🙂

Ja dopiero teraz bo chciałam jeszcze w kuchni posprzątać i pranie ściągnąć.
u nas też już błoga cisza 🙂 Paulinka padła w momencie, już przy bajeczce zasypiała ale to standard ostatnio.

Daga co do prezentu to niestety też chyba nie pomogę 😞 nie mam żadnego pomysłu 😞 może coś czym się interesuje....hmmm ciężki temat.
Pieczeń wyszła bardzo dobra, ale Paulinka nie była zachwycona 😉

Gosia jak Nikola? lepiej coś?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam wieczorkiem 🙂

No u nas masakra Nikola teraz zasnęła,cały czas płacze marudzi.
Byłam u lekarza i na szczęście to nic poważnego ma czerwone gardło i stąd ta gorączka,dostała syropek i przez dwa dni mam jej dawać paracetamol.
Jest straszny problem z nią bo ona za cholerę syropów nie chce i muszę jej na siłę dawać okropne to jest,a ja już siły nie mam 😞
Nadal nic nie chce jeść,a jak zje to wymiotuje 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry 🙂

U nas nocka dobra tzn ze strony Paulinki, spała ładnie do 7 rano, ja za to budziłam się chyba ze 100 razy. Masakra jakaś.
No nic, może jak Paulinka się położy to i mi się uda zdrzemnąć bo dzisiaj mam wolne od sprzątania, prania i gotowania 🙂 wszystko zrobiłam sobie wczoraj.

Gosia jak się Nikola dzisiaj czuje? mam nadzieję że już lepiej. Dużo zdrówka!!!!

Aneta powodzenia u lekarza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry 🙂
U nas nocka juz lepsza choć w nocy wyszła jej jeszcze gorączka,ale rano wstała i do tej pory sie bawiła.
Na pole jej dzis nie biorę bo za duży upał a ona osłabiona po gorączce.

A ten stoliczek i krzesełko mamut to świetna sprawa my kupiliśmy Nikoli jak pokój jej urządzalismy i do tej pory uwielbia sie na nim bawić 🙂

To co ze spotkania nici??

Asia to co to się działo,że tak spać nie mogłaś?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry 🙂

Kacper usypia także w końcu chwila dla mnie 🙂 Obiad już na szczęście zrobiony 🙂 Dzisiaj pulpeciki cielęce 🙂 Spacerek też zaliczony, fajna pogoda bo wieje przyjemnie chłodny wiaterek 🙂

Mam pytanie czy Wy zakładacie dzieciakom skarpetki jak ubieracie im sandałki?? Bo się dzisiaj przyglądałam dzieciakom na placu zabaw i wszystkie mają skarpetki.

Gosiu
dobrze, że to nic poważnego 🙂 Oby gorączka już nie wróciła.


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka 🙂
o nas to już nikt nie wspomina i nie pyta co z nami 😞 😞 😞 😞 😞 😞
zajrzałam tu na chwilkę bo zaraz idziemy na plac zabaw 🙂
Daga ja zakładam dla tego że zawsze się noga zakurzy i może bucik obetrzeć nóżkę a zwłaszcza gdzieś w piasku.
u nas w porządku, całe dnie na polku w basenie 🙂
zdrówka dla naszych chorutkich maluszków 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tak w ogóle to wrzuciły byście jakieś zdjęcia nowe na agugu bo nie mam co podziwiać 🤪 🤪 🤪 🤪 😁 😁 😁 😁 😁
tylko Daga nie nawala 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jestem i ja 🙂 🙂 🙂 🙂
Nikola teraz zasnęła i powiem wam,że juz już jest ok,gorączki nie ma i humorek dużo lepszy a po 17 wyszłam nawet z nia do piaskownicy pod blok 🙂
Ja zależy czasem ubieram jej skarpety,a jak upał to nie ale ona bardzo nie lubi miec gołej stópki,a do piasku to właśnie jej zdejmuje nawet sandałki jak jest ciepły piach 🙂

Aneta co się dzieje?????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...