Skocz do zawartości

Mamusie z Krakowa i okolic! - reaktywacja :) | Forum o ciąży


asiula83

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
No to świetnie, że dziewczyny takie zdolne!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Zazdroszczę u nas to jeszcze długa droga ale jak wróci to ostro się za to zabieramy.

No niestety z przedszkolem totalna lipa a już byłam pełna nadziei ze się uda 😞

Może uda nam się w przyszłym tygodniu jakieś spotkanie zrobić ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Hej 🙂
Ależ tu pustawo 😞 Praca po godzinach się skończyła, a przynajmniej mam taką nadzieję, zostaną może 2-3 wieczory/popołudnia w miesiącu, więc jest dobrze i postaram się już bywać częściej 🙂
Chociaż jesteśmy bardzo zadowoleni z naszej niani na horyzoncie pojawił się żłobek. W pracy dostaliśmy ofertę od jednej z firm i zapowiada się ciekawie. Finansowo wyszedłby mniej więcej tyle, ile niania za 4 h/dziennie, a w żłobku mógłby być dłużej, mąż mógłby więcej pracować, no i Tomek miałby kontakt z innymi dziećmi. Z drugiej strony - choroby, dojazd, no i grupa 10-15 dzieci, więc i nie wiadomo, ile uwagi by mu ktoś poświęcał. Musimy to dokładnie przemyśleć. A i tak myślę sobie, ze nie wcześniej niż za 2-3 miesiące.
Wczoraj byliśmy na zakupach - Tomek podrywał wszystkie panie ekspedientki 😁 Takie uśmiech słał, że heeeeej 🙂 A na do widzenia nawet machał niektórym. Normalnie byłam w szoku 🤪 🤪 I chyba zacznę z nim częściej wychodzić do sklepów, bo Tomek dostał buciki (pierwsze!) i skarpetki z antypoślizgiem, a mamusia dwie bluzeczki z Pretty Girl, tak więc obie strony bardzo zadowolone 🙂
I jak najbardziej jestem za spotkaniem 🙂


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hejka 🙂

My już po urlopie 🙂 Od wczoraj Kacper jest z nami w domku.
Wypoczęłam jak nigdy, nabrałam dystansu i załadowałam akumulatory z cierpliwością 🙂
Kacper zakochany w babci no i w psie babci. o niczym innym nie mówi tylko o Klarze ( pies 🙂 )
Mówi z dnia na dzień co raz więcej. Czasami można nieźle się pośmiać.
Ostatnio podchodzi do Krzyśka i pokazując na klawiaturze literę B pyta się co to jest , na co Krzysiek mu odpowiada B a Kacper do niego nie to nie B to guzik 🙂 🙂 🙂

Z nocnikiem problem bo jak dwa razy mu się uda i ładnie sika to za 3 razem już jest panika, awantura i płacz i na nocnik nie usiądzie 😞

A co do spotkania to może jakoś w tym tygodniu by się udało, Gosiu jak pracujesz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć kochane 🙂

U nas wszystko ok 🙂
Powiem wam,że jestem pod wrażeniem bo nie wiedziałam,że tak szybko pójdzie nam z tym nocniczkiem,Nikola w nocy nawet budzi sie raz i mówi że chce siku także spi już bez pieluchy w miejscach publicznych też nie ma problemu z wysikaniem sie kupke też ładnie woła i robi
Tylko na spacer jej ubieram,ale nie zdarzylo sie żeby sikała do pieluchy 🙂 ciesze się jak dziecko 🙂

Daga super,że wypoczęłaś 😘 a ja powiem ci że od jutra mam cały tydzien wolny z wyjatkiem piatku choć ide i tak chyba na 18 dopiero to w sumie tez moze byc 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 🙂

Młodociany po spacerze padł razem z traktorem 🙂 Ja popijam w spokoju kawkę i objadam się rogalikami z różą 🙂

Zapraszam na jutro wszystkie które mogą i są chętne 🙂

Dajcie znać bo nie wiem na ile osób obiad mam zrobić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
🙂

To może się na weekend na jakieś kulki umówimy ?
Asiu byłaś tam koło Was? Fajnie tam jest ?

U nas dzisiaj małe sukcesy 🙂 Na nocnik mi nie usiądzie ale za to na nakładkę na kibelek już tak 🙂 Także sikamy sobie 🙂 Nie woła na razie, że chce tylko muszę go pilnować. Także wszystko dookoła zasikane ale do kibelka też coś trafia 🙂
No i co raz więcej gada 🙂 Mama a co to, a kto to i tak przez cały dzień 🙂

Uciekam już spać bo ostatnio budzi się co raz wcześniej 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczynki 🙂

A co tu nadal tak pusto?Nikt już prawie tu nie zagląda 😞
Co tam u was i u dzieciaczków?????
Ja sie musze pochwalić,że wreszcie mój mąż kupił mi laptopa i nie meczę się już na strarym grzmocie 🙂

Dagi jeszcze raz dziekuję za wczorajszą pyszną kawkę i babeczki 😘
A i jeżeli chodzi o ten weekend co rozmawiałyśmy tzn.17 i 18 marzec to niestety mam pecha i pracuję w oba te dni 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry 🙂
A tu nadal cisza 😞
Pogoda dziś syfiasta normalnie można depresji dostać 😞Ja chcę wiosnę

Nikola śpi mam troszkę czasu na relaks 🙂 choc jeszcze tylko 2 godzinki i muszę iść do pracy,a tak mi sie chce że szok 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry 🙂

Kacper śpi 🙂
U nas małe postępy w sikaniu, czasami zawoła, czasami jeszcze zdarzy nam się wpadka ale nie jest źle. Dzisiaj po spacerze miał suchą pieluszkę - także małymi kroczkami dojdziemy do celu.
Wczoraj z Krzyśkiem szalał na kulkach a jak miała 3 godzinki wolnego 🙂

Rano dzisiaj przyleciał do sypialni i mówi : wstawaj mamusiu - no to jak mogłam nie wstać 🙂
Kochany jest strasznie.

Asiu jak impreza urodzinowa???
Może w tym tygodniu udało by się jakoś spotkać ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam wieczornie 🙂

u mnie już połowiczna cisza, Weronika właśnie padła a Paulinka się kąpię 🙂
więc w zasadzie dla mnie wieczór już się rozpoczął, muszę co prawda pomyć jeszcze podłogi, ale to może zdecydowanie poczekać 🙂

nie zaglądałam ostatnio bo miałam kiepski nastrój i nie chciałam zamulać, teraz jest już o niebo lepiej 🙂

w sobotę zrobiliśmy urodzinki Paulinki, oczywiście była tylko moja rodzinka ale to już standard i zostawię to bez komentarza
Paulinka oczywiście bardzo szczęśliwa bo była w centrum uwagi a jej to bardzo pasuje 🙂

Weronika jak to ona, pełza po całym domu, siedzieć jej się nie chce, nie chce nic jeść oprócz mleczka, ale generalnie do zacałowania 🙂

co do spotkania to my oczywiście bardzo chętnie tylko nie środa bo mamy szczepienie

jutro musimy się wybrać poszukać jakiś wiosennych butków dla Paulinki bo w sobotę ma być 20 stopni, polecacie coś??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry 🙂

W końcu chwila spokoju. Młodociany zasnął 🙂
Postępy w sikaniu są 🙂 Tylko, że nie mówi, że chcę, trzyma dopóki go nie posadzę na kibelek. Sadzam go tak co 40 min i w tedy sika. A jaki zadowolony mówi mama dużo siku 🙂

To może spotkamy się we czwartek? Bo my w piątek w końcu idziemy na bilans.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry, chociaż u nas niedobry 😞

Kacper od rana gorączkuje i ma katar 😞
Także nici z jutrzejszego spotkania 😞
I pewnie nici z piątkowego bilansu 😞

Nie wiem co mu się znów przyplątało, ale podejrzewam, że na kulkach coś złapał, bo był w niedziele z Krzysiek, także albo tam coś złapał albo wyszedł spocony i go przewiało 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzień dobry 🙂

Daga no to buuuuu 😞
zdrówka dla Kacperka, miejmy nadzieję że to tylko lekkie przeziębienie i szybko minie.

a u nas w miarę choć ostatnio Paulina jest wręcz nieznośna, normalnie krzyczy na nas, ręce mi opadają bo już nie wiem jak do niej podejść 😞 😞 😞

za chwilkę Weronika jedzie na szczepienie 🙂no i od wczoraj mamy pierwszego ząbka 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No i już po szczepieniu.
Weronika bardzo dzielna 🙂
tylko mało nam przybiera, przez dwa miesiące ledwo 200 g, na razie lekarz kazał się nie przejmować, ale mamy częściej przychodzić na ważenie
ale jak ona ma przybierać jak nic poza mlekiem jeść nie chce, zupki 4-6 łyżeczek, o kaszce nawet mowy nie ma, nie wiem co to dalej będzie

w piątek idziemy na bilans dwulatka z Paulinką
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam 🙂

wreszcie słoneczko za oknem, aż chce się żyć 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
normalnie od tego słonka buzia mi się śmieje od rana 🙂

Dziewczynki poszły spać, więc mam chwilkę dla siebie, obiadek zrobiony, dzisiaj u nas żurek a na drugie rybka na szpinaku i do tego pieczone ziemniaczki, pyszne 🙂

po południu wybieramy się na zakupy spożywcze no i po butki dla Paulinki 🙂
Weronika po szczepieniu super, ząbek już całkiem widoczny, także
czekamy na resztę no i zaczyna się zbierać do raczkowania 🤪 🤪 🤪

Daga
jak Kacperek?

a gdzie reszta?? Gosia, Aneta, Magda, Karina??
kiedy my się w końcu wszystkie z Dzieciaczkami spotkamy?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry 🙂

Pogoda rano super się zapowiadała,ale widzę,że już coś się psuje 😞a wczoraj była masakra z pogodą.
My mamy straszną noc za sobą Nikusia chora gorączkuje i wymiotuje znowu ma tego wirusa,a dopiero w tamtym miesiącu miała to samo 😞ale dobrze,że to nic w sumie takiego poważnego.

Ja za 2 godzinka do pracy się zbieram i jak zwykle mi sie nie chce 😉

Jutro mam zamiar sie wybrać po kurteczkę wiosenna dla Nikoli bo buty póki co ma trzewiki i adidaski także z tym mam spokój.

Moja siostra wczoraj wyszła ze szpitala w sobotę pojechała z zapaleniem wyrostka,ale juz po wszystkim na szczęście,u mnie w rodzinie prawie wszyscy go już nie mamy 🙂

Asia gratuluję pierwszego ząbka i raczkowania 😘

Daga I Co z Kacprem?Mam nadzieję,że to nic poważnego
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam wieczorkiem 🙂

U nas wczorajsza noc tragiczna, mam nadzieję, że dzisiaj będzie lepiej. Właśnie chłopaki usypiają - nie wiem który pierwszy padnie ale obstawiam Krzyśka :P
Byliśmy u lekarza i w sumie nie wiadomo czy to uszy dlatego mamy przyjść jeszcze jutro, żeby się upewnić bo póki co wszystko jest w jak najlepszym porządku, nawet gardła nie ma czerwonego, tylko delikatnie zaczerwienione uszy. A w nocy temperatura dochodziła do 40 😞

Zobaczymy co będzie jutro.

I jeszcze w związku z tym, że tak często łapie te uszy dostaliśmy skierowanie do porani immunologicznej.

Przez chorobą trochę z sikaniem gorzej ale i tak pielucha tylko do spania 🙂

Asiu gratulacje dla Weroniczki za pierwszego ząbka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! i raczkowania!!!!!!!!!!!!!! Super 🙂

Gosiu dla Was zdrówka!!!!!!!

My też musimy się rozglądnąć za butami i kurtką i jakoś lżejszą czapką - oby do soboty Młodemu przeszło to może udało by się wszystko załatwić za jednym zamachem.

Ja Was z wielką chęcią zapraszam do nas, tylko Młody musi być zdrowy 🙂 żebym nie miała nikogo na sumieniu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
i ja się witam wieczornie 🙂

nareszcie coś się zaczęło tutaj dziać 🙂
u nas dzień ok, zakupy w zasadzie udane, butki kupione, na razie takie sportowe, ale chcę kupić jeszcze jakieś takie do spódniczki ale na razie nic mi się nie spodobało
my kurteczkę już mamy, płaszczyk i czapeczka też jest dla Paulinki jak i Weronisi więc przynajmniej z tym spokój

teraz Dziewczynki już śpią a my się relaksujemy 🙂

aaa i widziałam dzisiaj Gosię 🙂 🙂 🙂

a z tym raczkowaniem Weroniki to jeszcze nie raczkuje, póki co staje tylko na czworakach, chwilkę się pokiwa i pada, no ale postępy już są 🙂

Daga
oby nocka dzisiejsza była spokojniejsza no i zdrówka dla Was!!

Gosia dla Nikoli też dużo zdrówka
a skąd u niej ten wirus? bo coś często łapie
no i zdrówka dla Siostry!!

w sobotę planujemy wybrać się do zoo bo ma być śliczna pogoda
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...