Skocz do zawartości

Mamusie z Krakowa i okolic! - reaktywacja :) | Forum o ciąży


asiula83

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 7,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Dzień dobry 🙂 🙂 🙂

Ale mamy śliczną pogodę 🙂 nareszcie wiosna 🙂

Ale my niestety w domu jeszcze musimy być 😞
Lekarka mówiła,że teraz panuje wirus co dzieci nawet do tygodnia mają po 40 stopni gorączki masakra na szczęście Nikola już nie ma i tak wysokiej nie miałą,a wirus łapie z powietrza tak mówi lekarz 🙂

Asia miło było Cię wczoraj zobaczyć i Weroniczkę też 😘

Daga a jak u was jak noc dobrze już??

My też musimy się do ZOO wybrać, może tak za 2-3 tygodnie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzień dobry 🙂

my już po bilansie 🙂
oczywiście wszystko w porządku, więc się bardzo cieszę
mamy 92 cm i 14 kg 🙂
Paulinka ma tylko lekko powiększone węzły chłonne i kazał nam zrobić badanie krwi

wieczorem reszta bo Weronika się obudziła i chce jeść
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej!
Ale się nam wiosna zrobiła, wczoraj musieliśmy lecieć po lżejszą czapkę, dziś jedziemy rozglądnąć się za jakimiś adidaskami.
A tak na co dzień to jakoś leci, jeżdżę z Matim na kolejną rehabilitację, dużo ciekawych rzeczy się dowiedziałam 🙂 Mamy duży problem z jedzeniem, już wychodzę z siebie, nic ten łobuz nie chce jeść :/ Nawet nie spróbuje tylko wącha i na tym koniec 😠 Próbowałam już wszystkiego, lekarka przepisała nam taki syropek na apetyt ale nic to nie dało 😮
Dziewczyny koniecznie musimy się jakoś umówić, mam nadzieję że dacie radę w któryś weekend, teraz już jest ciepło to można pospacerować i wziąć kawę na wynos 😉 Asia w końcu może poznamy Weroniczkę, Mati nie może się doczekać 😉
Daga, Gosia jak dzieciaki, lepiej już?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Dziewczyny,
U nas przyplątał się kaszel - męczy Tomka już od wtorku, ma syropki itd., płuca i oskrzela czyste, ale jakoś dużej poprawy ciągle nie widać. Na dodatek ja się chyba zaraziłam, bo znów bardzo boli mnie gardło i cieknie z nosa :/ A najbliższe 2 tygodnie czeka mnie duuuużo pracy w pracy i nie mam już czasu na chorowanie.
Za to muszę się pochwalić - calkiem całkiem wychodzi nam samodzielne usypianie. Bujam i nucę przez 1-2 minuty, po czym mówię mu, że teraz odłoże go do łóżeczka, pocałuję, przykryję, a on zamknie oczka i zaśnie itd. 😁 i to działa 😁 Już nam się to sprawdza ponad tydzień 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry 🙂

Z Kacprem w sumie lepiej jeszcze tylko kaszle i katar ma 😞 Ale przynajmniej już nie gorączkuje. Za to ja się od niego zaraziłam i ledwo żyje od paru dni 😞 Katar mam okropny nos zatkany 😞
Mam tylko nadzieje, że ten katar nie siądzie Młodemu na uszy i nie trzeba będzie antybiotyku.

Weekend ja przeleżałam a chłopaki sami urzędowali, byli na spacerach na jednym nawet bez pieluchy i bardzo ładnie trzymał aż do domu. Martwi mnie tylko to, że nie mówi , że chce sikać tylko czeka aż się go posadzi. Ale może z czasem się nauczy.

Asiu i mówiłam, że nie ma się czym stresować bilans to tylko formalność, my też się w końcu musimy umówić ale to jak Młody wyzdrowieje.

Magda zdrówka dla Was i gratki za samodzielne usypianie 🙂

Aneta koniecznie musimy się na jakieś piwko umówić!!!!!
Niestety ja za na najbliższe dwa tygodnie odpadam bo Krzysiek wylatuje do Australii 😞

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
I najważniejsze !!!!!!!!!!!!!!!!!!

Wszystkiego naj naj naj naj najlepszego dla Paulinki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Dużo miłości i uśmiechu !!!!!!!!!!!!!Mnóstwo zabawek i radości!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Sto lat!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam wieczorkiem 🙂

u nas już cisza i świętujemy urodzinki Paulinki przy winku 🙂
teoretycznie jeszcze jestem na porodówce 🤪 🤪 🤪

weekend nam minął bardzo rodzinnie, w sobotę byliśmy w zoo a w niedzielę na placu zabaw w Parku Lotników, Paulinka tak szalała że padała zaraz po wejściu do samochodu 🙂

Daga
wielkie dzięki za życzenia 🙂
zdrówka dla Ciebie!!!!!!
a Kacper na pewno z czasem nauczy się wołać więc nie masz się co martwić

Aneta ja się nie dziwię że Mati nie może się doczekać jak pozna Weronikę bo już 8 miesięcy na to czeka 😁 😁 😁

Magda dla Was też zdrówka!!
i gratulacje za zasypiania i żeby już tak zostało
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asia Wszystkiego najlepszego dla Paulinki z okazji wczorajszych drugich urodzin 🙂 Dużo miłości, uśmiechu i radości 😘 😘 Przepraszamy za małe opóźnienie, ale nie mogłam wczoraj wejść na komputer, buziaki 😘 Mati też posyła całuski 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hejka wieczorna 🙂

Chłopaki się usypiają, w końcu chwila spokoju.
Kupiliśmy dzisiaj w końcu buciki na wiosnę i masakra Młody ma już 26 numer!!!! 🤪
Katar jeszcze nas trzyma ale na szczęście daje sobie ładnie odciągać katarkiem.

Dzisiaj cały spacer prosił mnie o mały plecak i chyba trzeba będzie kupić, bo gadał jak najęty mamusi mały plecak i tak w kółko 🙂

Nie wiem jeszcze czy moja mama do nas nie wpadnie na parę dni jak już będę wiedziała coś dokładnie to dam Wam znać i może uda się zorganizować jakieś spotkanie. A Krzysiek leci już w piątek w wraca dopiero 2 kwietnia 😞 Smutno mi ale z drugiej strony się cieszę, bo Australia fajna sprawa, może uda mu się coś zobaczyć.


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
I jak to juz bywa z firmą Krzyśka wyjazd został w ostatnim momencie odwołany 🤪 Także męża mam póki co w domu 🙂
W końcu mamy piękną pogodę także my dzisiaj cały dzień na polku tylko przychodziliśmy do domu spać i coś zjeść. Chłopaki się teraz pluskają w wannie to mam chwilkę.

Muszę się pochwalić, że Kacper zna co raz więcej marek samochodów jak chodzimy na spacery to oczywiście każde auto musi być zaliczone. I bez problemu rozpoznaje volkswageny, fordy, Peugeot, renaulty 🙂

Udało mi się dzisiaj dodzwonić w końcu do Prokocimia i umówiłam Kacpra na wizyte u immunologa na - uwaga!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! - 12 PAŹDZIERNIKA!!!!!!!!!!!!!! KOSMOS 🤪

Uciekam bo chłopaki z wanny wychodzą 🙂

A pamiętajcie jutro zmiana czasu 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja jestem, powoli wracam do żywych.
W czwartek tak mnie strzeliło w krzyżu że ledwo chodziłam, dojście do łazienki graniczyło z cudem 😞 tak na prawdę dopiero dzisiaj jest poprawa
a poza tym
u nas wszystko ok, Dziewczynki zdrowe 🙂 Weronika ma drugiego ząbka

potem postaram się wpaść na dłużej, na razie idę położyć Weronikę i doprowadzić się do stanu używalności 😉
odkąd zmienili czas Paulinka nie śpi w dzień, ale za to rano do 8 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No w końcu 🙂

Asiu to zdrówka dla Ciebie 😘 😘 😘 😘 Oby było już lepiej. I gratulacje dla Weroniki za drugiego ząbka 🙂

Ja ostatnio zauważyłam w Kacpra, że ma już dwie dolne piątki na górze dopiero zaczęły mu wychodzić 🙂

My już po spacerze, Kacper smacznie śpi a ja delektuje się kawką w spokoju 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam wieczorkiem 🙂

Chłopaki się usypiają 🙂

I w końcu wolny wieczór.

Udało nam się jeszcze zaliczyć wieczorny spacer i w sumie nie dawno wróciliśmy.
Oczywiście po drodze wszystkie samochody musza być dokładnie obejrzane 🙂 Z daleka już rozpoznaje i krzyczy co to za marka 🙂 ubaw mam z niego jak nie wiem.
I jeszcze pięknie nauczył się która to prawa a która lewa strona. I mówi, że idziemy w prawo albo w lewo 🙂

Niestety z sikaniem stoimy w miejscu dalej nie woła, czasami trzyma a czasami sika po spodniach 😞

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
i ja się witam wieczornie 🙂

Dziewczynki już smacznie śpią, Rafał ma mecz a ja się relaksuję przy kompie 😉

Daga gratulacje dla Kacperka za nowe umiejętności 🙂
a co do nocnika to może postaw mu tam gdzie najczęściej przebywa i sam będzie chodził
u nas to się sprawdziło, a teraz już mamy w łazience nocnik i Paulinka sama chodzi kiedy potrzebuje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tylko, że on nie sika do nocnika bo mi na nocnik nie usiądzie, on ma nakładkę na kibelek i tam sika. Mówię mu co chwilę, że ma powiedzieć jak będzie chciał siku. A jak się posika to leci do kibelka. Ale zawołać nie chce 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Pewnie kiedyś zaskoczy. Na spacery mu zakładam pieluchę i na spacerze mi mówi, że robi siku.
Z czasem na pewno się nauczy, tylko trochę to irytujące jest.

A i przeczytałam już wszystkie książki Cobena 😞
I właśnie szukam sobie czegoś nowego i chyba zaopatrzę się w kolejne części Mari Jungstedt.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...