Skocz do zawartości

Mamusie z Krakowa i okolic! - reaktywacja :) | Forum o ciąży


asiula83

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 7,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
hej no piekna pogoda super....juz mysle nad spacerem ale chyba jakis kopiec....hehe to ja sie pisze na to spotkanie mialam zapisany ktorejs numer ale niewiem gdzie posialam...to jest moj 530661967 prosze o dokladny adres
aha no i niewiem cos trzeba przyuniesc??jakies ciacha albo cos???ja te spotknai awygladaja musze sie wdrazyc w temat;p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry 🙂

Powoli się zbieramy,
I pewnie najpierw na zakupy pojedziemy.
Firanki i zasłony się piorą 🙂

Aniu niestety ale mieszkam na 3 piętrze 😞
Ale nic się nie martw damy radę.
Podejrzewam, że wózek wniesiemy do domu, bo pewnie będziesz chciała Maksia położyć spać a ja już nie mam łóżeczka.
Co do przynoszenia rzeczy to jak chcesz coś przynieść to ja nie widzę problemu 🙂 Wszytsko mile widziane 😉 😉 😉

Jutro chyba pojedziemy do mini zoo w Inwałdzie 🙂
Jedzie ktoś z nami???
To na razie plany tylko bo nie wiem jeszcze dokładnie jakie mamy plany na jutro.

Aha Asiu możesz dać inną mąkę, nie ma problemu 🙂

No i najważniejsze
WSZYSTKIEGO CO TYLKO NAJLEPSZE DLA NASZYCH DZISIEJSZYCH SOLENIZANTÓW!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
DLA GOSI I MATEUSZKA!!!!!!!!!!!!!!!!!
DUŻO MIŁOŚCI I SŁODYCZY TEGO WAM RODZINA GRUCKÓW ŻYCZY

🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
o szkoda ze juz mam zaplanowany weekend bo chetnie bym sie przejechala ale ja np. mam ochote wybrac sie do zoo ale w tyg i wczesnie zeby ludzi nie było moze ktos chetny???

no niestety trzeba bedzie....na gore hehe ale spoko amm wprawe bo ja mieszkam na 4 hehe
a mlody u kogos nie usnie za nic jedynie w wozku....nigdy nie usypial na rekach z czego jestem dumna bo teraz przy tych prawie 9kg sobie tego niewyobrazam....w domu gdzie sie go polozy tam usnie a na polu czy gdzies w gosciach jest wozek.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
asiula83 napisał(a):
Daga Paulinka padła dopiero przed chwilką 😞
więc Cię doskonale rozumiem!


Właśnie nadrabiam i oczom nie wierzę.. W poniedziałek Tomek też odpadł dopiero koło 22. Widać, że był zmęczony, ale kompletnie nie mógł zasnąć... Sytuacja powtarzała się aż do środy włącznie, a od czwartku i wczoraj bezproblemowo.
Czyżby cholera coś w powietrzu było..? 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzień dobry

właśnie popijam kawkę sama 😞
Rafała nie ma 😞 i nie wiem kiedy wróci
Paulina dzisiaj znowu wstała o 6 i jest nie do zniesienia 😞 w rezultacie właśnie ją położyłam, jak wstanie to zjemy zupkę i na spacerek się wybierzemy bo pogoda super


STO LAT, STO LAT, WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO DLA MATEUSZKA I GOSI!!!!!!


Daga bardzo fajne to mini zoo, byliśmy tam w zeszłym roku 🙂
my jutro najprawdopodobniej w góry się wybieramy.......może ktoś chętny???

Ania spotkania są bardzo fajne, zobaczysz 🙂
dzieci się bawią a my plotkujemy 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪

Magda
może faktycznie coś było nie tak z tym poniedziałkiem.

życzę wszystkim miłej soboty i uciekam na podłogę do Weroniki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam wieczorkiem 🙂

Niedawno wróciliśmy 🙂
Ja padam ze zmęczenia.
Kacper usypia,
Ja pewnie zaraz też wskoczę pod prysznic i ucieknę do łóżka.

Tak intensywnego dnia dawno nie mieliśmy.
Najpierw pojechaliśmy do tego Inwałdu,
Ja nie wiedziałam, że tam jest taki kompleks rozrywkowy 🤪 🤪 🤪
No dosłownie czad 🙂
Tylko trzeba mieć kupę kasy, żeby to wszystko obejrzeć.
Także byliśmy tylko w mini zoo i w Dinonadii
Ale na prawdę czad.
Wszyscy jesteśmy zachwyceni.

Potem na chwilę do domu na szybki prysznic
I pojechaliśmy do Parku Jordana na rower 🙂
I w sumie nie dawno wróciliśmy.

Także weekend bardzo udany.

Jutro za to czeka mnie masa sprzątania i gotowania bo nic kompletnie nie zrobiłam przez te 2 dni 😞

Aha i jeszcze kto będzie we wtorek ??
I co na obiad ??
Zamawiamy pizze, czy coś ugotować ??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja tak na szybko
nas nie będzie we wtorek 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞
bardzo mi przykro 😞
jutro napiszę co i dlaczego bo dzisiaj już nie mam siły

dzisiaj byliśmy na Babiej Górze, piękna pogoda, widoki, ale teraz już padam

Daga śliczne fotki 🙂
a tam w Inwałdzie szaleństw na cały dzień, tylko skąd na to kasy tyle.
podobny park rozrywki jest w Zatorze http://zatorland.pl/ ale tam jeszcze nie zawitaliśmy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej.
Ja też tylko na chwilkę, dopiero teraz skończyłam sprzątać po imprezie, dzieciaki rozniosły mi mieszkanie 😁 Jestem padnięta ale zabawy było co nie miara 🙂
Dziękujemy za życzenia 😘
Daga też musimy się tam wybrać, Kacperek pewnie miał niezłą frajdę 🙂
Asia super zdjęcia z wycieczki 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej.
Weekend naprawde udany....chyba pierwszy taki na maksa wykorzystany....
Dagii dostalam adres dzieki

ja teraz napdrabiam pranie bo sie tyle nazbieralo ze niewiem czy do wieczora sie wyrobie hehe no i niewiem o ktorej sie na spacer wybiore bo jak bedzie taki zar to nawet nie mysle wychodzic narazie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hejka 🙂

Ja tylko na chwilkę.
Dziewczyny to dajcie znać kto będzie na pewno.
Bo jak rezygnujemy ze spotkania to ja muszę dać odpowiedz do 15 kumpeli bo chce do mnie wpaść jutro z rana na pogaduchy. Także muszę wiedzieć na czym stoję.

Asiu a dlaczego nie możecie jutro??
Coś się stało?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Chyba będę musiała przełożyć bo moja kumpela zaczyna świrować za 3 tygodnie jej ślub i dziewczyna panikuje jak nie wiem.
Musze się z nią koniecznie spotkać.
Także przepraszam Was dziewczyny ale siła wyższa 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No i ja też wam bardzo dziękuję za życzenia 😘

Zdjęcia Asia i Daga super i fajnie,że tak super spędziłyście weekend 🙂

Narazie więcej nie pamiętam muszę poczytać bo cały czas jestem do tyłu,ale teraz pewno też nie dam rady bo już mnie Nikola zrzuca z laptopa 😞

Aneta zdjęcia Mateuszka też super widać imprezka udana 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AAAAAAAAAAAAAA

zaraz zacznę bardzo głośno krzyczeć 😠 😠 😠 😠
Teściowa przed chwilą dzwoniła i jutro przyjedzie do nas bo ma jakoś wizytę u lekarza.
Szkoda, że się wcześniej nie zapytała 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠
Dupa, dupa, dupa, dupa,dupa 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzień dobry 🙂

wreszcie mam chwilkę, Weronika śpi a Paulinka ogląda bajkę
Paulina jest STRASZNA!!!!!! ja już na prawdę nie wiem co z nią robić, jest tak nie dobra dla Weroniki że szkoda gadać 😞 popycha ją, bije, dzisiaj wystartowała do niej z kablem od odkurzacza
z jednej strony dobra Siostra, przyniesie pieluszkę, zawsze jak jej daje soczek to prosi też dla Dzidzi, dzieli się z nią wszystkim, a z drugiej takie akcje wyczynia 😞
ja tłumaczę jej na okrągło ale nic do niej nie dociera, a jak źle coś zrobi to od razu ucieka, kładzie się na dywanie i nie patrzy czyli dobrze wie że źle zrobiła

co do weekendu był bardzo udany, szczególnie niedziela 🙂
w sobotę Weronika zaliczyła swój pierwszy raz w piaskownicy 🙂 zachwycona była bardzo, wszystkiego próbowała, na szczęście nic jej nie było od wkładania wszystkich wiaderek, łopatek itp do buzi
w niedzielę tak jak pisałam wcześniej byliśmy w górach, cudnie było, pogoda, widoki no i grzeczne Dziewczynki 🙂

widzę że spotkania i tak nie będzie
a ja nie dam rady bo nie ma Rafała 😞 pojechał dzisiaj i nie wiem kiedy wróci, mam nadzieję że szybko
okazało się że mąż Teściowej czyli ojczym Rafała wylądował w szpitalu w bardzo ciężkim stanie, Teściowa jak wczoraj do niego zadzwoniła to nawet nie odebrał a lekarz powiedział że daje mu może kilka dni lub tygodni życia no i z racji tego że ona jest w Niemczech Rafał musiał tam dzisiaj pojechać
ja się troszkę wkurzyłam bo on ma 3 swoich rodzonych dzieci i żadne nie pomyśli że trzeba do ojca jechać???
a jego syn mieszka raptem 50 km a Rafał miał 300
no nic, w rezultacie okazało się dzisiaj że on jednak się wybiera (szkoda że nie dał znać wcześniej) i Rafał zabrał go po drodze
no i nie wiem kiedy wróci, mam nadzieję że nie później niż w środę

no i koniec tych moich wywodów, Weronika się obudziła więc jemy mleczko i na spacerek

Daga teściowe już tak mają 😉

zaglądnę wieczorkiem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dobry wieczór
U nas szary powrót do rzeczywistości, czyli praca - dom. Nie mogę się doczekać urlopu. Jutro idziemy zarejestrować się na wizytę do pediatry na bilans, będę musiała na ten dzień wziąć wolne bo lekarka przyjmuje od godz 12 🙂
Gosia dziękujemy za życzenia 😉 Jak tam Nikola?
Daga oj z teściami tak jest, u nas dokładnie to samo czasami nawet bez telefonicznego uprzedzenia i to mnie wkur*** bo przecież też mamy jakieś swoje plany!
Asia nie wiem co ci powiedzieć na zachowanie Paulinki, to chyba nie zazdrość? No i przytulamy was mocno, dobrze że Rafał pojechał.. przepraszam że to mówię ale na miejscu pozostałej rodziny (tzn mama i synowie ) rzuciłabym wszystko i też pojechała...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aneta ja się nie gniewam na to co mówisz bo masz 100% rację.
Ja nie jestem zła na to że Rafał musiał jechać bo to raczej normalne tylko na całą tą zjeb..... sytuację.
Bo jego dzieci zawsze super tylko jak przyjdzie co do czego to nie ma go kto w szpitalu odwiedzić ba nawet zadzwonić i zapytać jak się czuje.

idę spać........tylko jak ja dzisiaj usnę 😞 😞 😞 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzień dobry 🙂

ale się dziś nie wyspałam 😞 😞 😞 wiedziałam że tak będzie
ja po prostu nie potrafię spać sama!!!!

Dziewczynki wstały o 7:30
ja teraz gotuję, sprzątam, piorę
spacerek po południu bo teraz jest tak gorąco że ja nie dam rady a poza tym czekam na kuriera

miłego dnia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...